Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

QUOTE(Varpelis @ 2008 10 31, 11:42)
O aš vakar kepiau cukinijų ir tuno apkepąsmile.gif.



pabandyk cukiniju apkepa is Sonatinos blogo, jis "lengvesnis" ir neriebus mirksiukas.gif mums patiko.
Atsakyti
Na pagaliau išsikepiau įdarytų makaronų. Kepiau su faršu, gavosi laaaabai skanus įdaras (dėjau ir svogūniausko). Kol gaminau, MB atėjęs pagal kvapą į virtuvę sako, žinai, gal jau nebekepk, krauk į lėkštę tą masę, man jau labai skanu ir taip lotuliukas.gif Bet gavo jis per nagus ir kepiau vistiek orkaitėj, bet kitąkart dėčiau daugiau sūrio ant viršaus (sunaudočiau papildomai dar 200g). Šią porciją dviese sukirtom kaip nieko, tai kitąkart darysiu dvigubai rolleyes.gif
Foto gal nelabai išvaizdi, nes norėtųsi daugiau sūrio ax.gif Bet laaaaabai skanu, apsivalgyti galima wub.gif
Atsakyti
http://www.supermama...?...t&p=6307697 Kepiau ir aš šitą pyragą, tikrai thumbup.gif super pyragas, tik aš obuolius dėjau į vidurį.
Atsakyti
Gaminau Žuvį prancūziškai, kaip visada apsivalgymas thumbup.gif Tik aš sluoksniavau 3 aukštais žuvį mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, gal kas galit imesti nuoroda kur yra tinginys su varske, nu niekur nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolli_ @ 2008 11 02, 16:54)
sveikos, gal kas galit imesti nuoroda kur yra tinginys su varske, nu niekur nerandu  doh.gif

4u.gif My Webpage
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2008 10 31, 16:50)
pabandyk cukiniju apkepa is Sonatinos blogo, jis "lengvesnis" ir neriebus  mirksiukas.gif mums patiko.




Sonatinos ir kepiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_Tania @ 2008 11 02, 17:52)

nu jau laaabai dekojame 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Varpelis @ 2008 11 02, 23:15)
Sonatinos ir kepiau ax.gif



as apie sita;

http://sonatinos-rec...ij-apkepas.html
Atsakyti
Aaaaa smile.gif, šito nebandžius dar...reikės pabandyt....o cukinjos jame labai jaučiasi? Mano vyrai cukinijų nemėgėjai:(
Atsakyti
pasiilgau Sonatinos temų verysad.gif
Atsakyti

Siandien kepiau Sonatinos greita pyraga su uogomis neiskilo verysad.gif Gal del to .kad dejau saldytas uogas? g.gif
Atsakyti