Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

Sveikos atvykusios į Sonatinos gerbėjų klubą 4u.gif 4u.gif 4u.gif

user posted image


Senieji Sonatinos receptai

Sonatinos blog'as
Atsakyti
oi kaip fainiai,kad Sonatinos receptus radau thumbup.gif ačiū laurechka už temukę 4u.gif
Atsakyti
jo as irgi istikima Sonatinai. Kalakutienos zuikis mano topas. dabar bandziau vyniotini farso ir kiausiniu, nu superinis thumbup.gif
zodziu ka darai tas gaunasi, ot tai stebuklingi receptukai
Atsakyti
Siandien isbandziau beliasius thumbup.gif fantastiskai skanus wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 09 30, 19:49)
Siandien isbandziau beliasius  thumbup.gif fantastiskai skanus  wub.gif
user posted image

Nu jau labai skanučiai atrodo wub.gif
Atsakyti
Sveikos,
Tik dabar atradau siuos fantastisku Sonatinos receptus thumbup.gif Gaminau trapu obuoliu pyraga, mesos apkepa ir greita pyraga su uogom. Nu labai labai patiko wub.gif
Atsakyti
Aš irgi nusprendžiau tobulinti savo šeimynos meniu Sonatinos receptų pagalba. Kepėm žuvies file prancūziškai, labai skanu ir paprasta thumbup.gif . Keksiukus su ananasais ir avižiniais dribsniais kepiau - ne idealiai pavyko, bet vyrui patiko. Spalva tokia pilkoka gavos, bet aš ir produktus dėjau kai kuriuos "iš akies". Sakykit, kaip pvz. pamatuoti 1/3 puodelio sviesto blink.gif ? Gramais tai suprantu, o kaip čia pamatuot?
Šianden numatytas mėsos apkepas ir grybų sriuba su baklažanais.
Atsakyti
Vel gaminsiu kalakutienos kukulius su spinatais ir suriu thumbup.gif
Atsakyti
Mergaitės, ar galit man padėti 4u.gif

Noriu daryti triufelių su tortą avietėm iš Sonatinos receptų.Kadangi pas mane labai bloga ir sena dujinė papločius imsiu pirktinius, o kremą darysiu pati.Kadangi tai mano pirmas tortas, tai iškilo klausimas...Ar recepte esančiu sirupu sulaistyti papločius? Ar sultim kokiom nors?

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 09 30, 19:49)
Siandien isbandziau beliasius  thumbup.gif fantastiskai skanus  wub.gif

ooooo..kokia graži forma beliašų thumbup.gif kaip lankstei?
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2008 10 01, 13:54)
ooooo..kokia graži forma beliašų thumbup.gif kaip lankstei?

oi aciu 4u.gif tesla labai lipo prie ranku,kadangi dejau tik 350 g miltu(kildinau ant garu ) tai galima buvo pamirsti jos voliojima ant stalo doh.gif tai rankoj graziai istasiau teslos gabaliukus reikiamo dydzio ir viskas kuo puikiausiai gavos..
Atsakyti
4u.gif kepiau cukinijų ir tuno pyragą, lb skanus thumbup.gif essen.gif tik tešlą daryčiau kitokią 4u.gif
Atsakyti