Įkraunama...
Įkraunama...

Butas viršutiniame aukšte

Gyvenau 9 aukšte-fantastika. thumbup.gif Labiausiai netiko tik lifto mokesčiai ...
Kai ieškojom buto ,žinojom ,kad geriau jau 5 nei 1 aukšte.Radom ketvirtam.Irgi gerai.
Atsakyti
Kaip šaunu, kad užvedete yemą apie paskutinį aukštą.Radom butą, jis paskutiniam aukšte, ir labai abejojam ar pirkti...Viskas dėl paskutinio aukšto.O kiek dar aplinkuiatkalbinėjančių nuo paskutinio aukšto biggrin.gif Sportuot aišku bus tik į naudą laipiojant, triukšmo irgi mažiau, šviesiau - irgi faktas.Bet ar saugu paskutiniam aukšte gyventi?
Atsakyti
QUOTE (nere @ 2004 04 04, 19:26)
Bet ar saugu paskutiniam aukšte gyventi?

Gyventi is viso nesaugu laugh.gif visur pavojai tik ir tyko smile.gif
O jei rimtai, tai per siuos 29 metus nieko blogo nebuvo nutike, bet zinoma visada yra tikimybe.

Atsakyti
QUOTE (nere @ 2004 04 04, 21:26)
Kaip šaunu, kad užvedete yemą apie paskutinį aukštą.Radom butą, jis paskutiniam aukšte, ir labai abejojam ar pirkti...Viskas dėl paskutinio aukšto.O kiek dar aplinkuiatkalbinėjančių nuo paskutinio aukšto biggrin.gif Sportuot aišku bus tik į naudą laipiojant, triukšmo irgi mažiau, šviesiau - irgi faktas.Bet ar saugu paskutiniam aukšte gyventi?

Atsakau Saugu, ir netrepsi niekas virs galvos, ir is viso liuks jei stogas ne kiauras, odel saugumo, man atrodo pirmas aukstas kur kas pavojingesnis.
Atsakyti
Esu girdėjusi, kad į paskutiniųjų aukštų gyventojų butus vagys per stogą nusileidžia.Brrr sad.gif
Atsakyti
QUOTE (nere @ 2004 04 04, 23:44)
Esu girdėjusi, kad į paskutiniųjų aukštų gyventojų butus vagys per stogą nusileidžia.Brrr sad.gif

wink.gif Jeigu labai nores, tai nuo stogo ir i ketvirta nusileis laugh.gif Didelis skirtumas nuo pirmo auksto - nereikia gyventi su grotom ant langu kaip kokiam kalejime
Atsakyti
Bliamba, nusishausiu ash viena diena to buto beieshkodama... O dabar radau toki: vieta - ideali, kaip kaime, gaideliai gieda, jokios judrios gatves shalia, namas murinis, raudonu plytu, naujo plano, 12 metu senumo. Didzhiausias pliusas - aukshtu zhemiau gyvena mano sesuo su sheima. Tai ar vaika trumpam (ar ilgam) palikt, ar cepelinu ateit pavalgyt. be to ji gyvena tame name nuo jo pastatymo, puikiai zhino to namo problemas, pazhista visus kaimynus ir t.t. Trukumas vienas ir man rodos labai didelis - paskutinis aukshtas. 4,5 - ne penktas, bet stoga jis turi, nors stogas ka tik remontuotas, o toj pachioj aikshtelej gyvena tokia boba su kiaushiais kuriai, kaip sesuo sako, per stoga niekada nebegs biggrin.gif laugh.gif Orentacija man patinka - i pietus ir i vakarus, aishku vasara kepsim be jokiu abejoniu. Ar ryzhtumetes mano vietoj pirkti toki buta? Nu numirsiu beskaichiuodama pliusus ir minusus.
Atsakyti
QUOTE (raige @ 2004 10 03, 16:30)
Bliamba, nusishausiu ash viena diena to buto beieshkodama... O dabar radau toki: vieta - ideali, kaip kaime, gaideliai gieda, jokios judrios gatves shalia, namas murinis, raudonu plytu, naujo plano, 12 metu senumo. Didzhiausias pliusas - aukshtu zhemiau gyvena mano sesuo su sheima. Tai ar vaika trumpam (ar ilgam) palikt, ar cepelinu ateit pavalgyt. be to ji gyvena tame name nuo jo pastatymo, puikiai zhino to namo problemas, pazhista visus kaimynus ir t.t. Trukumas vienas ir man rodos labai didelis - paskutinis aukshtas. 4,5 - ne penktas, bet stoga jis turi, nors stogas ka tik remontuotas, o toj pachioj aikshtelej gyvena tokia boba su kiaushiais kuriai, kaip sesuo sako, per stoga niekada nebegs biggrin.gif laugh.gif Orentacija man patinka - i pietus ir i vakarus, aishku vasara kepsim be jokiu abejoniu. Ar ryzhtumetes mano vietoj pirkti toki buta? Nu numirsiu beskaichiuodama pliusus ir minusus.

Tai kad tu cia vien pliusus isvardinai biggrin.gif
Atsakyti
nu pasakiau didzhiausia ir vieninteli minusa - paskutinis aukshtas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif O ish jo ir visi kiti minusai - stogas, karshtis vasara, neshuliai ir t.t. bet shirdis nori to buto. O tai manau didzhiausias pliusas. Varysiu rytoj i banka tartis del paskolos.
Atsakyti
as imciau wink.gif jei gera vieta, sese salia, stogas po remonto, manau, visas gerai rolleyes.gif
Atsakyti
Raige, viskas priklauso nuo stogo - kaip jis padarytas. Musu naujasis butas lygiai toks pats - mansardinis (stogas šlaitinis). Tai visą vasarą langai buvo uždaryti, o bute karšta nebuvo. O vat gretimame name (tokiame pačiame) darbininkai prcihaltūrino su stogu - sako žiauriai karšta buvo, bet kažką ten žmonės pasiremontavo ir viskas tvarkoj.
Atsakyti
o ten stogas plokshchias, smaluotas,juodas. Langai i pietus,tai vasara turetu buti karshta pagal viska. Bet ne tas mane gasdina. Vienam kambary sienos aukshtai prie pat lubu truputi pajuodavusios. Truputi,tik tokie kaippelesio tashkeliai. Sesuo gyvena ketvirtam aukshte, tai sake,kad ish pradzhiu pas visus taip buvo, nama ilgai state, labai isalo, sudreko,tai ta dregme tokiu budu ish jo ir isejo, o remontas ten nuo pastatymo nedarytas tai tipo todel taip. Nu bet mane tai gasdina. O jei pelys kampai ir sienos prie lubu? Jei tai ne tas senas (o ir jis nera nekaltas tuirbut ) pelesis... Itariu, jog viskas linksta prie to, jog to buto nepirksim. Bet tokio kito tikrai nerasim. Zhinau, kad ko gero gailesiuos. Bet baisu kolkas labiau nei noriu.
Atsakyti