Įkraunama...
Įkraunama...

Butas viršutiniame aukšte

As paskutinio auksto, tik viena problema matau - sunku daiktus, vezima, vaika uzsinesti. O visa kita tik pliusai smile.gif Be to sveciai reciau ateina, nes pro sali einant nevisi susigundo i 4 auksta lipti :)Tiesa stogas kol kas nepavede, tai nezinau kokia bus veliau nuomone.
Atsakyti
siaip as nesuprantu, kodel jus visi tvirtinate, kad paskutiniame aukste silciausia - taigi saltis nuo stogo tai eina... silciausia pries paskutiniame, jei sildymas nuo virsaus. Yra namu, kur sildymas nuo apcios, tai tenai virsutiniuose aukstuose vesiau.
Man tai kaimynu tikrai butu gaila, jei pro stoga pradetu begti, nes zinant musu laiptines gyventojus, tai nesitiki, kad kas detusi pinigus stogo tvarkymuisi - tegul pajunka, ka reiskia uzpiltam bute gyventi. Trsi dienas pyle ir akis isverte melavo, kad ne is ju - kol neapsikente iskvietem santechnikus, kurie jiems parode, kaip graziai ju vamzdis leidzia. Ir kad nors ateitu atsiprasyti mad.gif
Atsakyti
as irgi gyveniu virsutiniam aukste, tai visi pliusai, stoga reiks patiem taisyt, nes kelem palepe ir tuomet visos islaidos krito mum, bet cia taip ir buna, uz nieka kita nenoriu leistis zemyn biggrin.gif
Atsakyti
Mes neseniai nusipirkome buta 4 aukste, taciau namas devynaukstis tongue.gif


Na, o paciame paskutiniame aukste nenoreciau gyventi, nes Lietuvoje kas antro namo stogas kiauras huh.gif
Atsakyti
QUOTE (Springlet @ 2004 03 02, 15:19)
Raige, atkreipk demesi ar stogas tvarkoje ir kaip atrodo buto lubos bei lubos bendrame koridoriuje.

Dar reiktų mestelėti akį į lauko sienų ties stogu būklę. Ypač plytiniuose namuose gerai matosi. Ten kur stogas ne itin gerai sutvarkytas juoduoja sienos iš lauko.
Atsakyti
mano tevai niolika metu gyvena virsutiniame aukste thumbup.gif privalumas ... jokie "arkliai" virs galvos nesokineja. teko karta jam stoga virs musu buto smala uzpilti, bet juk ne taip sunku padaryti karta per niolika metu rolleyes.gif
Atsakyti
Mano sese neseniai nusipirko buta penktame aukste (is penkiu). Is pradziu buvau gana skeptiskai nusiteikusi kol nepagyvenau pas ja.... Namie fantastiskai tylu, vaizdas klasiskas, stogas - labai keistas: virs penkto auksto eina tokia 1,5 m aukscio technine patalpa kurioje visokie vamzdziai isvedzioti ir tik tada stogas. Todel vasara nekarsta pas ja, o ziema labai maloniai silta. Tuo tarpu uosviai mano turi stoga tiesiai virs galvos, tai va pas juos traaaagiskai karsta vasara.
Atsakyti
is savo patirties galiu pasakyti, kad netureti virs galvos jokiu kaimynu yra DIDELE DIDELE laime... to jums ir linkiu...
Atsakyti
QUOTE (Merida @ 2004 03 02, 11:22)
as gyvenu 5 is 5 . privalumai visi, trukumas yra vienas - vasara saule labai ikaitina namo stoga ir bute nerealiai karsta. nu kaip pirty. o as megstu biski saltesni klimata. tai man cia jau labai didelis -. nu bet tik tas vienintelis. nu,.....nu mano auklei minusas, kad vaika reikia iki 5 auksto uztist, kai grizta is lauko. aisku but geriau jai 1 ar 2 aukstas. nu bet ar cia 4 ar 5 didelio skirtumo jau , manau, nera:))))
o seip man faina, kad bute ramu. man ,,ant galvos niekas nesoka":)))laiptine svari musu aukste, pro mane niekas nevaiksto:)
pro langa - geresnis vaizdas kai auksciau, vat 1-2 auksto nenoreciau tai tiksliai.

visiskai pritariu issakytai nuomonei biggrin.gif prideciau viena patarima. geriausia, jei butu savininkai yra susibure i bendrija, tada stogo problemos tampa visu problema, o ne virsutinio auksto butu.

pati gyvenu 5 is 5, ir kaip sake temos autore, niekada net negalvojau, kad gyvensiu virsutiniame aukste. bet beieskodami buto atsitiktinai uzklydom, ir nusipirkom. dabar labai dziaugiames thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Super-Tetis @ 2004 03 03, 17:34)
is savo patirties galiu pasakyti, kad netureti virs galvos jokiu kaimynu yra DIDELE DIDELE laime... to jums ir linkiu...

Tik dabar supratau kokia as laiminga laugh.gif

Galima per seniunija bandyti issiaiskinti ar taisytas tame name stogas ir kokia jo bukle.
Atsakyti
Aš pati gana skeptiškai visada žiūrėdavau į butus viršutiniame aukšte, bet kai reikėjo nuspręsti vis dėlto vienareikšmiškai nusprendžiau, kad 5 iš 5.
Iš tikro, tai radom su vyru su idealia orientacija, idealiu plotu, idealiu balkonu, langais į miškelį antrame aukšte (kas man irgi visada atrodė idealu), bet nusprendėm tik tarp kitko užlipti į penktą aukštą ir pasižiūrėti identišką butą, na dėl viso pikto. Kaip sako, geriau 9 kartus pamatuoti, o 10ą kirpti. Neįtikėtina, bet užlipus supratau, kad to buto 2ame aukšte aš visai nenoriu ir geriau jau laipiosiu laiptais į 5ą aukštą biggrin.gif
Taigi privalumai (tie patys kaip anksčiau išvardinta): nėra kaimynų virš galvos, niekas netriukšmauja, neužlieja, pamiršę savo skalbimo mašiną, daugiau šviesos, daugiau tylos, smagesnis vaizdas pro langą, laiptinėj švariau, šilumos trūkumo nepastebėjau, manau, tai priklauso nuo pačio namo. Tas pats ir dėl stogo. Jei namas naujas, nemanau, kad artimiausiu metu gresia užpylimas.
Minusai: ropojimas į viršų laiptais (jei nėra laiptinės) su pirkiniais, vežimėliais, vaikais, arba ropojimas atgal, kai ką nors svarbaus palieki namie smile.gif Bet kitavertus, kai darbe visą dieną sėdi, mankštelė nekenkia tongue.gif
Papildyta @ [mergetime]1078386882[/mergetime]
Kažkas minėjo, kad parduodant reikia leisti kainą... su tuo nesusidūtiau, bet ir perkant naują, jo kaina būna truputį mažesnė (mūsų atveju 3000Lt) - bet gal tai irgi privalumas smile.gif, jei perki.
Atsakyti
Aš gyvenu 9 aukšte iš 9 ir tikrai thumbup.gif Privalumai, kaip ir visos aukščiau vardinot - ant galvos netrypia , tikrai neužpils žiopli kaimynai, o dar kiek vertas pats vaizdas wink.gif Gyvenu ant kalno - tai praktiškai visas Kaunas matosi thumbup.gif
Tikrai nė už ką nenorėčiau gyventi žemiau smile.gif
Atsakyti