Įkraunama...
Įkraunama...

Butas viršutiniame aukšte

buvau apziureti vieno buto, jis nepatiko, tai pasiule kita laisva, virsutiniame aukste, kadangi ten slaitinis stogas - tai vis tik dar karta isitikinau, kad tai ne man schmoll.gif
Atsakyti
Patys turim problemu su butu virsutiniame aukste, todel kokia gera statybu imone bebutu kokios naujos technologijos bebutu kokia nuolaida uz virsutini auksta bebutu nepirkite!!! Nes nors ir perkate buta su paskola buto draudimas yra butynas bet realiai atsitikus rimtam ivykiui gaunasi kad draudimas nekaltas nes nedraudiminis ivykis kadangi isvardyti punktai pagal kurios draudimas moka, bet plius nieks nedaro jokio tyrimo ar tikrai tai nedraudiminis ivykis ir vos ne pats pirkejas uz savo lesas turi ieskot priezasties o tai kainuoja labai daug pinigu plius nervu, jai pvz yra rangovo kalte tai jie pastate buta bankrutuoja arba turi kita alibi kad state jiems kita imone pagal sutarti kuri aisku bankrutuoja:) mirksiukas.gif Tikrai nepirkit virsutinio auksto ramiau miegosite, kai vanduo nelases ant veido 4u.gif
Atsakyti
na as manau, jeigu tai yra mansardinis butas - skonio reikalas. tik kazkap pastebejau, kad mansardniai butai patinka aukstiems zmonems, kaip bebutu keista thumbup.gif

o siaip tai as galvoju, kad butas paskutiniame aukte nieko blogo, jeigu stogas renovuotas arba naujas.

Mes ir patys jau gera menesi, nors gal jau ir du, jei ne tris ieskom buto, tai praktiskai jau ir statybas ismanau, juokavau, kad pati galeciau nama pasistatyti cool.gif

QUOTE(*ElGuna @ 2011 04 09, 21:27)
buvau apziureti vieno buto, jis nepatiko, tai pasiule kita laisva, virsutiniame aukste, kadangi ten slaitinis stogas - tai vis tik dar karta isitikinau, kad tai ne man schmoll.gif
Atsakyti
Negyvenau viršutiniam aukšte, bet planuojam būtent tokį butą pirkti. Jei klystu, tai gal kas pataisys, bet aš manau, kad jei viršutinis aukštas, tai sienas galima griauti kaip nori ir persiplanuoti butą pagal save, nes viršutinio aukšto sienos remia tik stogą, kuriam sienos išgriovimas įtakos tikriausiai nedaro g.gif
Atsakyti
QUOTE(mafijozė @ 2012 02 17, 08:31)
Negyvenau viršutiniam aukšte, bet planuojam būtent tokį butą pirkti. Jei klystu, tai gal kas pataisys, bet aš manau, kad jei viršutinis aukštas, tai sienas galima griauti kaip nori ir persiplanuoti butą pagal save, nes viršutinio aukšto sienos remia tik stogą, kuriam sienos išgriovimas įtakos tikriausiai nedaro  g.gif

Pagal mane, klystate. Ne visas sienas galima griauti.
Kaip laikysis stogo perdangos plokštę, jeigu jus išgriausite nešančiąją sieną, ant kurios ji anksčiau remdavosi savo galu?
Atsakyti
QUOTE(Zeka @ 2012 02 17, 09:38)
Pagal mane, klystate. Ne visas sienas galima griauti.
Kaip laikysis stogo perdangos plokštę, jeigu jus išgriausite nešančiąją sieną, ant kurios ji anksčiau remdavosi savo galu?

na tikriausiai jūs teisi smile.gif
Atsakyti
Mano nuomone, buto aukštas - tikrai neesminis klausimas.
Esu guyvenusi blokiniame name, antrame aukšte iš devynių. Patikėkit, karštą vasarą būdavo karšta taip, kad nepadėdavo praviri langai ir balkonai. Ne buto aukštas čia turi lemiamą reikšmę, o paties namo savybės.


Jei pirkčiau butą, pirmas klausimas būtų: kokia garso izoliacija nuo kaimynų (tiek iš šonų, tiek iš
apačios/viršaus). Nes gyvenimo komfortui, panašu, pirmiausiai trukdo "kiauros sienos" - kai vieni kenčia ištisinius baliukus ir negali nieko padaryti, o kiti vaikus verčia namie vaikščiot ant pirštų galiukų, kad tik kaimynai vėl nekeltų skandalo (čia iš Sm patirties).
Antras klausimas būtų, kokios mokesčių kainos, kiek butas ekonomiškas.
Trečias - parkavimas, susisiekimas, galiybė žaisti kieme vaikams.

Ir jau tik paskui galima būtų pagalvoti aipe aukštą. Jei stogas kiauras, remontui paprastai metasi visas namas, net tie, kurie gyvena pirmame aukšte. O visa kita- vieni privalumai, niekas viršuje netriukšmauja, daug šviesos, tikėtina, gražūs vaizai ir kt.

Nepirkčiau buto ne mūriniame name, ir jei aukštų daugiau negu penki. Kuo mažiau butų name, tuo geresnis gyvenimo komfortas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 17 vasario 2012 - 13:18
QUOTE(mafijozė @ 2012 02 17, 09:31)
Negyvenau viršutiniam aukšte, bet planuojam būtent tokį butą pirkti. Jei klystu, tai gal kas pataisys, bet aš manau, kad jei viršutinis aukštas, tai sienas galima griauti kaip nori ir persiplanuoti butą pagal save, nes viršutinio aukšto sienos remia tik stogą, kuriam sienos išgriovimas įtakos tikriausiai nedaro  g.gif


Jei namas blokinis, tai negalima griauti kaip nori. Kaip tik tokį butą turiu ir planuoju ateityje remontus su griovimu, tai darysiu tik su architektu. Nors aukštas ir paskutinis, bet blokiniame name yra kažkoks įtempimas ar kažkas panašaus, nesusigaudau. Tik supratau, kad tokio namo visos sienos laiko visą namą ir todėl būtina išgriautas sienas pakeisti laikančiomis sijomis, tik galbūt jų mažiau reikia arba išgriauti galima daugiau.
Atsakyti
8 metus gyvename 5 aukšte, matau tik privalumus. dar nei karto nebuvo stogas prakiuręs biggrin.gif taip kad gyvenant ne viršutiniame aukšte kaimynai greičiau aplies, nei tas stogas prakiurs.
laipioti ne problema.
mano vyrui minusas tik tas, kad vasarą karšta, bet gal ir kituose butuose taip-nežinom smile.gif
apie kitus privalumus jau buvo kalbėta-nesikartosiu smile.gif

Atsakyti
[quote=mafijozė,2012 02 17, 09:31]





Ar blokinio ar mūrinio namo viršutiniame aukšte yra butas - laikančių sienų taip sau imti ir išgriauti negalima biggrin.gif Ji laiko gelžbetonines perdangos plokštes,stogo konstruktyvą....

Pati gyvenu blokinio daugiabučio namo penktame aukšte/paskutiniame.
Griovėme laikančią sieną tarp virtuvės ir svetainės. Ji pas mus mūrinė,kaip ir pertvaros ( blokai tik išorinėse sienose). Kad išgriauti sieną,dėjome metalines sijas( norimo angos ilgio + galų užleidimams ant sienų).
Jeigu ir vidinės sienos blokinės,daromas metalinis "rėmas".
Teko ir kitiems kapitalinio remonto projektus daryt.Atvirai pasakius-darbas ne iš maloniųjų..Be to-beveik taisyklė: kad ir surenkami kaimynų parašai,žiūrėk kažkas vis tiek apskundžia -ypač iš kitos laiptinės esantys biggrin.gif

Galiu permesti į a.ž. svetainės adresą.Joje daug nuotraukų,kuriose matosi visa remonto eiga "NUO - IKI". Aiškiau nebūna cool.gif




Atsakyti
jau 5 metai, kaip gyvenam 5 aukste. Nu man tai vienintelis pliusas , kad niekas ant galvos nevaiksto. O minusai ju daug. Pirmiausiai su mazais vaikais laipiojimas, kaip zinia ir daiktu visada daug, jei dar vezimas doh.gif Vaikai patys neuzlipa verkia, kad nesti, o kai daiktu pilna, tai tenka per kelis kartus. Vasara karsta tikriai labai buna man megstanciai siluma gerai, bet mano mama jau buti negali ir jai sunku uzlipti pas mus, o ji daznai buna, nes vaikus priziuri daznai. Del stogo po kazkuriu liuciu vasaros, tai bego per stoga tikriai stipriai ir sugadino sienas, dabar sutvarke viska, bet remontas buvo visai naujai padarytas. Taip pat ko niekada nebutum pagalvoje, bet vaikams zaidziant baisu langus praverti, vis baime yra, kad gali atsidaryti uzlipe, aisku gali sakyti reikia priziureti, bet... gi vistiek kazka darai nebuti visa laika su jais. Todel tik atidarom, ten kur mes bunam arba vaikai miega. Nu ir aisku, kai nori pasikeisti baldus ar kazka didesnio tai jau tikras issukis buna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jomre @ 2012 02 19, 18:19)

Galiu permesti į a.ž. svetainės adresą.Joje daug nuotraukų,kuriose matosi visa remonto eiga "NUO - IKI". Aiškiau nebūna  cool.gif

būsiu dėkinga 4u.gif
Atsakyti