Įkraunama...
Įkraunama...

Braižosi, drąskosi veiduką

mano mazhylis trinasi i viska veiduku stipriai ir labai nervuojasi tada doh.gif ka tai galetu reikshti??? g.gif verysad.gif

ir pas mus suogeliai aplink burnyte vis nepraeeina... verysad.gif ar gai but del soskes ar buteliuko? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Swetik: 22 lapkričio 2008 - 16:10
tai manau del tu spuogeliu ir trinasi nes jam niesti ax.gif manoji tai ispradziu irgi pastovei veiduka draskydavo doh.gif ,tai su pirstinemis buvo.O dabar isibrezia kartais kai nervuojasi doh.gif bet taip retai buna ir manau visi vaikiukai taip daro mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo selena_888: 22 lapkričio 2008 - 18:23
QUOTE(Swetik @ 2008 11 22, 17:03)
mano mazhylis trinasi i viska veiduku stipriai ir labai nervuojasi tada  doh.gif  ka  tai galetu reikshti??? g.gif  verysad.gif

ir pas mus suogeliai aplink burnyte vis nepraeeina... verysad.gif ar gai but del soskes ar buteliuko?  g.gif

Sveikutes smile.gif Turejom mes ir ta beda,cia sakyciau pas mus tokia reakcija i alergija buvo.Aisku isaugom tongue.gif .Dziaugiuos kad mazei tokiu bedu bent pakolkas g.gif nera.Su pirmaja gal darbas turejo itakos,kirpykloj tarp chemijos iki beveik 8 men. pradirbau
Atsakyti
Apsibraižome ir mes , ne visada gali tuos nagučius taip super nukirpti ax.gif
Atsakyti
Tikrai buvo apsidraskiusi ir ne viena karta, todel, dabar kai guldau miegucio, suvynioju i pleduka, taip, kad neistrauktu rankyciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kulke: 19 spalio 2009 - 12:21
as irgi kai migdau pietuku visada vynioju i pleda, kad neissitrauktu ranku, tada ir daug ilgiau pamiega ir veidas sveikas ax.gif . o jei uzeina, kad labai draskosi siaip, bezaisdama, uzdedu pirstinytes kartais
Atsakyti
QUOTE(Balandiene @ 2008 06 26, 15:11)
2 men mergaite vis dar labai draskosi rankomis veida. Pirma menesi as jai moviau pirstinytes. Dabar nagucius karpau kuo dazniau, bet net ir kiekviena diena karpant ji apsidrasko, draskosi apie akis, nosi, zandukus, ypac kai kakutis eina arba dujytes. As jums taip yra? Ka darote?


mano sunelis ir lb draskosi dabar mum 3.5 men pirstinyciu det negalima nes jis turi matyti savo rankytes susipazinti ir jis jau viska ima i rankytes tai butu nepatenkintas, is po nakties ne tik veiduka nusibraizo bet ir galvyte nes megsta miegodamas savo plaukucius paciupineti mirksiukas.gif
Atsakyti
Vai kaip pažįstama smile.gif Mažius trina veiduką tiek miegodamas, tiek ir miegučio norėdamas. Žandukai mūsų raudoni, odelė išsausėjusi ir kol kas jokie tepalai nepadeda. O jau nagučių karpyti nebespėju. Tai gelbsti pirštinaitės arba įsukimas į adijaliuką.
Atsakyti
maniske irgi labai trinasi veiduka su rankytem,ypac kai miegucio nori.
Atsakyti
na manoji irgi labai trina veiduka,a kytes ir nosyte kai miegucio nori ir jei kur naguciai ilgesni ir apsidrasko, nors siaip kad jau baisiai susidraskytu veiduka to dar nebuvo schmoll.gif
Atsakyti
as saviskiui pries miega gal iki kokiu 5men dedavau visada pirstinytes, nes pastoviai is po miegelio budavo apsidraskes galvyte... dabar jau pfiu pfiu pfiu lyg ir isaugom apseinam ir be pirstinyciu ax.gif
Atsakyti
mano mazylis taip pat nusibraizo ir atrodo kuo toliau tuo stipriau doh.gif .Man idomu, kaip jus nagucius karpot? g.gif As valanda vargstu ir vistiek visu nenukerpu, nes mazylis taip maskatuojasi, kad bijau i pirsteli ikirpt. Karta maitindama atsigulusi karpiau,nepatogu, kelis nukirpau, o kita syki tetis kalbino, bande nustebinti, kad ramus pabutu vaikiukas ir vel tik kelis pavyko nukirpt. Visu naguciu is vieno karto tikrai nenukarpau. O kaip jus atliekat sia kankinancia procedura???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elikule: 27 gruodžio 2009 - 13:37