Įkraunama...
Įkraunama...

Braižosi, drąskosi veiduką

QUOTE(astinija @ 2006 04 14, 18:47)
o mano mazius ne tik save apsidrasko bet ir mane apdrasko tai tada supykstu ir nukarpau nagucius biggrin.gif bet nepasakyciau kad daznai kai uzauga  tik naguciai g.gif

pas mus lygiai tas pats 4u.gif
Atsakyti
nuolat susibraizo veiduka g.gif neismanau ka daryti g.gif .nagucius karpau kas antra diena(nes auga kaip ant mieliu).ir apdildinu.nesileidzia labai.rankytemis mosikuojasi doh.gif na gal praeis,bet labai jau negraziai atrodo. 4u.gif
Atsakyti
mano ir braizydavos veida, ir mane apbraizydavo, karpiau nagus kas kelias dienas, tai kadangi jinai gime ziema, ir orai buvo shalti, tai ta pachia proga panelei teko kokius 3-4 menesius pirshtines, ar net kojines maut ant ranku smile.gif padejo smile.gif nu aishku vasaros metu to jauchiu nedarychiau:) mes net drabuziau neneshiojam dabar:) ir taip prakaituoja.... dabar jai 6 su puse menesio, tai nesidrasko saves, bet mane drasko kaip turi but. visas mano veidas sudraskytas, atrodo, kad katina auginu. bet va jai nagus galiu nukirpt dabar kai ji miega, nes kazkodel ji nesileidzia. ji vietoj nenusedi...
Atsakyti
Mano dukrytė apsibraižo kai nori miegučio ir rankytėmis trina akytes, tada ir nosytė būna apdraskyta. O nagučių tai irgi nemėgsta karpytis.
Atsakyti
mums labai padeda pirstinytes, nes be ju irgi braizosi, o paskui zirzia, nes paciai skauda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kameja_x @ 2006 08 09, 22:40)
mums labai padeda pirstinytes, nes be ju irgi braizosi, o paskui zirzia, nes paciai skauda ax.gif

Iš ilgos patirties patarčiau ne nagelius vaikui karpyti o kuo skubiau pas alergologą o dar geriau į homeopatą kreiptis. Jūsų vaikučiams alergija, juk dėl to ir kasosi veiduką.Mano vaikui 9 mėn jis jau sveikas galima sakyti o su niežuliu teko kovoti beveik 6 mėn. Padėjo ne nagų kirpimas o homeopatiniai vaistai bei tai, kad nepasant visko maitinu iki šiol pati. Pagailekit vaikučių , juk jiems niežti.
Mano istorija tokia. Nuo 2 mėn sūnui visas pilvukas pasidengė raudonomis dėmėmis, jos plito iki ausų, vaikas blogai miegojo kasėsi, vartojau visokius tepalus, alergologo paliepimu net hormoninius tepalus naudojau - laikinai padėdavo, bet tik atėjus į protą t.y. nusprendus susirasti homeopatą problema išsręsta. tris mėn gėrėm vaistus - žirniukus. Dabar kūnelis švarus ir gražus.
Atsakyti
na pas mus ta pati problemele, labai jau braizomes veiduka, o naguciu nenorime kirptis, tai nakciai pirstineles maudavau,bet dabar jau jas labai lengvai nusimauna, tai jau nieko nebepadeda, bet jau ir maziau apsibraizo, tik kai trina akytes, kartais nosyte apsibaizo ax.gif
Atsakyti
Mano dukrytė irgi kartais nusibraižo sau veiduką unsure.gif
Atsakyti
Aj, maniskis irgi megsta pasibraizyti veideli doh.gif Kartais taip susibraizo nosyte, kad atrodo jog kaciukas kox namie butu ax.gif Karpomes nagucius mazdaug 3 kartus per sav. Mazyliui pirstinyciu nesinori deti kad nelaikytu kumsciuku, noris kad pailsetu rankytes ir maziukas atpalaiduotu delniukus mirksiukas.gif
Atsakyti
manasis taip kartais nusibraižo, jog atrodo katė naktį pasidarbavo mirksiukas.gif manau, kad daugumos nusibraižo rankytėm bemosikuodami, kišdami pirštukus į burną, prieš miegą akytes trindami ir pan. nebūtinai tai alergijos ar kokios odos ligos požymis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laurin22 @ 2007 02 16, 10:17)
manasis taip kartais nusibraižo, jog atrodo katė naktį pasidarbavo  mirksiukas.gif  manau, kad daugumos nusibraižo rankytėm bemosikuodami, kišdami pirštukus į burną, prieš miegą akytes trindami ir pan. nebūtinai tai alergijos ar kokios odos ligos požymis  ax.gif


ax irgi taip pat manau thumbup.gif
Atsakyti
Nuo to vaistu nera. juk ir be guzu vaikutis neuzaugs biggrin.gif nakciai galima uzdeti pirstinytes, o diena apiplauti rankytes kad kai isibres nesigauta lengvas uzkretimas, o siaip ner ko cia pergyvent, leliukas turi ismokt elgtis su rankytemis
Atsakyti