Įkraunama...
Įkraunama...

onkologinės ligos 10

QUOTE(SVETA K. @ 2008 11 20, 21:45)
Labas vakaras! 4u.gif

Siandien pagaliau gavau savo biopsijos atsakyma-difuzine dideliu B lasteliu limfoma.Pirmadieni i ligonine,hematologijos skyriu.Dar niekas man nieko nepaaiskino nei del agresivumo,nei del gydymo.


paaiskins kai atsigulsi. Tik nebijok klausti wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V.Z.: 21 lapkričio 2008 - 17:49
QUOTE(V.Z. @ 2008 11 21, 19:47)
paaiskins kai atsigulsi. Tik nebijok klausti wink.gif

Jau istaisei zinute tongue.gif O tu gal rasai ne apie klaipedos skyriu g.gif As jau zinau kad gydytuojai nelabai ka pasakoja.Pvz kai man padare operacija,as paklausiau gyd.ar jus man ka ispjovet,ir aplamai ka daret? Tai atsakymas buvo:ka reikejo ta ir padarem blink.gif blink.gif blink.gif Nors chirurgas jis labai geras
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 21 lapkričio 2008 - 17:52
mergaites, prasau, padekite uzpildyti anketa is 47 puslapio. toje skaleje skaiciai reiksmes tokios:
[B]1-labai retai
2 -retai
3-kartais
4- daznai
5- labai daznai
akneta visikai anonimine smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inesiukas_25 @ 2008 11 21, 19:55)
mergaites, prasau, padekite uzpildyti anketa is 47 puslapio.

Issiunciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2008 11 21, 19:03)
Issiunciau mirksiukas.gif


labai aciu uz pagalba 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2008 11 21, 18:51)
Jau istaisei zinute tongue.gif O tu gal rasai ne apie klaipedos skyriu g.gif As jau zinau kad gydytuojai nelabai ka pasakoja.Pvz kai man padare operacija,as paklausiau gyd.ar jus man ka ispjovet,ir aplamai ka daret? Tai atsakymas buvo:ka reikejo ta ir padarem blink.gif  blink.gif  blink.gif Nors chirurgas jis labai geras

istaisiau blush2.gif kalta blush2.gif nes paskui supratau kad apie Klaipedos ligonine kalbi, o mes Vilniuj gulim vis...
nu idomiai cia tau pasake doh.gif Mano vyras tai sviesiai tiesiai visko klausia ir sako: arba jus man pasakot arba as paklausiu ko nors auksciau doh.gif thumbup.gif tad daktarai nuo jo nieko neslepia ir dabar pasake: kad kaulu ciulpu donora tau rasti be sansu...
Atsakyti
1-Labai retai; 2- retai; 3- kartais; 4- dažnai; 5- labai dažnai

Žmonės kreipiasi į aplinkinius ieškodami draugijos, paramos ar kitokios rūšies pagalbos. Prašau pažymėti, kaip dažnai kiekvienas iš žemiau pateiktų pagalbos būdų yra Jums prieinami.


1. Ar yra žmogus, kuris Jus slaugytų, jei 1 2 3 4 5
to reikėtų
2. Ar yra žmogus, kuris Jus išklausytų, jei 1 2 3 4 5
reikėtų išsišnekėti
3. Ar yra žmogus, kuris Jums patartų 1 2 3 4 5
krizės metu?
4. Ar yra žmogus, kuris galėtų Jus palydėti 1 2 3 4 5
pas gydytoją, jei to reikėtų
5. Ar yra žmogus, kuris Jus mylėtų ir rodytų 1 2 3 4 5
švelnumą
6. Ar yra žmogus, su kuriuo Jums gera 1 2 3 4 5
būti kartu
7. Ar yra žmogus, kuris padėtų Jums suprasti 1 2 3 4 5
situaciją, suteikdamas informacijos
8. Ar yra žmogus, kuriuo pasikliautumėt ir 1 2 3 4 5
galėtumėt išsipasakoti apie savo problemas
9. Ar yra žmogus, kuris Jus apkabintų 1 2 3 4 5
10. Ar yra žmogus, su kuriuo atsipalaiduojate 1 2 3 4 5
11. Ar yra žmogus, kuris pagamintų Jums 1 2 3 4 5
maistą, jei negalite pati
12. Ar yra žmogus, kuris Jums patartų 1 2 3 4 5
13. Ar yra žmogus, kuris Jums padėtų kasdienėje 1 2 3 4 5
namų ruošoje, jei jaustumėtės blogai
14. Ar yra žmogus, su kuo galėtumėt pasidalinti 1 2 3 4 5
savo rūpesčiais ir baimėmis
15. Ar yra žmogus, į kurį galėtumėte kreiptis 1 2 3 4 5
patarimo, sprendžiant asmenines problemas
16. Ar yra žmogus, su kuriuo būtų malonu kažką 1 2 3 4 5
nuveikti
17. Ar yra žmogus,kuris supranta Jūsų problemas 1 2 3 4 5
18. Ar yra žmogus, kurį Jūs mylėtumėt ir kuriam 1 2 3 4 5
jaustumėtės reikalinga
Atsakyti
Radau inete tokią naujieną (Cancer Research UK): naudojant Tamoxifen‘ą ar Anastrozol‘ą šalutinis poveikis (paraudęs veidas, naktinis prakaitavimas, skausmingi sąnariai) yra geras ženklas – 10% sumažėja ligos sugrįžimo tikimybė.


Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2008 11 20, 22:59)
Nupiešiau gimtadienio proga pusseserei paveikslą, o dabar stengiuosi kuo daugiau judėti, tvarkytis.
45 min skiriu meditacinei jogai  Nydra.
Virš valandos vaikštau iki ir po mišką.Labai gražūs , šaltiniuoti šlaitai, yra ąžuolų gojelis , eglynas, apačioje šaltiniai sruvena, yra drebulių , sako jos neigiamą energiją pasiima.Taip su Džina/vilke/ ir apeinam visas "šventas" vietas.

Gabija, 4u.gif thumbup.gif Jums bus atlyginta. Visą laiką skirkite maloniems užsiėmimams, kad neliktų vietos slogioms mintims. Taip laikykitės ir toliau.

Papildyta:
QUOTE(Ryke @ 2008 11 21, 13:09)
as siuo metu svitinama. Jau ipusejo. Poveikis - skauda gerkle ir koseju, bet gal ir ne to... Niekaip nesusieju.

Sveika, Ryke, 4u.gif
Mano mamytė, kai vyko švitinimai taip pat kosėjo, šiek tiek pradėjo bėginėti nosis, tai jai pripažino besirezorbuojančią pneumoniją. Kaip suprantu - tai plaučių uždegimo pradžia. g.gif Gal ir Jūs kur peršalote.
Papildyta:
QUOTE(SVETA K. @ 2008 11 20, 22:45)
Siandien pagaliau gavau savo biopsijos atsakyma-difuzine dideliu B lasteliu limfoma.Pirmadieni i ligonine,hematologijos skyriu.Dar niekas man nieko nepaaiskino nei del agresivumo,nei del gydymo.

4u.gif Sveta K. 4u.gif
Viskas BŪTINAI BUS GERAI. Laikysime kumštukus už Jus. ok.gif

Sveikutės visos, Mergaitės, 4u.gif 4u.gif
Buvau iškritusi truputį " iš trąsos". Užgriuvo darbų lavina (trumpam užbėgdavau paskaityti, kaip Jums sekasi), o kartu ir mikrobų armija wacko.gif Nesuprantu, ar tiek įmunitetas nusilpęs... nors vartoju visokius C, žolelių arbatas, ir t.t. Ir vyrui tas pats. Ar čia toks virusas...Nesenai sirgau, ir vėl. Šiais metais kažkaip kimba į gerklę - po dienos skaudėjimo dingsta balsas, skonis ir kvapas. Neišeina nė mamytės aplankyti - bendraujame telefonu.
Man iškilo toks klausimėlis. Ir ne pirmą kartą (tik jį prisimenu, kai apsegru). Ar Jūs , mergaitės , kurios gydotės skiepijatės nuo gripo ? Ar tai tikslinga ? O gal negalima?
Būkite sveikos ir laimingos. 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 22 lapkričio 2008 - 21:10
sveiki, griztu i si geru patarimu ir palaikymu foruma 4u.gif mano tetusis atlaike dar svitinimo seansus, pabandeme pasistiprinti sanatorijoje, tik va viena beda
svyruojanti temperatura nuo 37 iki 38, labai ivairiai. kraujo tyrimai kaip ir nerodo
uzdegimo, gydytoja isklause -sako plauciai svarus.
gal kas susidure su problema temperatura po svytinimo?

ir dargal kas turite nuorodu apie gydyma tokiu ligoniuku chlorofilu, lyg ir maciau
straipsni kad Rusijoje yra institutas kuriame gydo cholorfilo injekcijomis? gal galite uzvesti ant kelio?
dziaugiuosi pirmu sniegu, jis uzklojo ta rudenine pilkuma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vi_ @ 2008 11 22, 13:47)
Radau inete tokią naujieną (Cancer Research UK): naudojant Tamoxifen‘ą ar Anastrozol‘ą šalutinis poveikis (paraudęs veidas, naktinis prakaitavimas, skausmingi sąnariai) yra geras ženklas – 10% sumažėja ligos sugrįžimo tikimybė.

g.gif Kaip keista, kad šalutinis poveikis yra geras ženklas?
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2008 11 22, 21:53)
Man iškilo toks klausimėlis. Ir ne pirmą kartą (tik jį prisimenu, kai apsegru). Ar Jūs , mergaitės , kurios gydotės skiepijatės nuo gripo ? Ar tai tikslinga ? O gal negalima?


Taip, eilę metų, visa šeima. Mums skiepai veiksmingi. Susirgusi taip pat, jau ketvirti metai, o iki tol gal kokius trejis metus. Pasitariau su onkologe, su infektologe, parinko vakciną, kurią gerai toleruoju.
Anksčiau kaip tik gripas, taip komplikcijos, man bronchitai, kartą stomatitas buvo, o vyresnėlei – plaučių uždegimai, gal kokie 3. Kai pradėjom skiepintis, problemų, t. y. komplikacijų, neliko. Būna, jog kuri nors susergam, bet žymiai lengviau, net jeigu aukšta temperatūra, jaučiamėsi neblogai.
Po skiepų svarbiausia, kokią savaitę–dvi neperšalti ir nesusigriebti virusų, nes tada jau sunkiai sergama. Pačiai neteko, šeimos gydytoja sakė, jog po skiepo sušalo ir sinusitą „pasigavo“, tai sirgo labai ilgai ir sunkiai.

Vi_ nerimsta dūšia, vis skaitinėji mirksiukas.gif , vis dar įdomu, kas naujo onkologijos pasauly. Smagu, kad mūsų neapleidi. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 22 lapkričio 2008 - 22:17