Įkraunama...
Įkraunama...

onkologinės ligos 10

QUOTE(metaxaaa @ 2008 11 20, 16:11)
Sveikos merginos noreciau prie jusu prisijungti mano mamukas jau pries 5metus susirgo jai nustate pyktibini vezi pask stadija krutineje, sake kad gyvens tik puse metu .gydesi pradzioje su gydytojais ir chemoterapijas 3 ejo po to viska mete laikes dietu ir gydes pagal specialius receptus(bet ne gydytoju) db vezio nera yra tik cista kuri bega ja db svitina poto operuos. ar kas kas svitinos???kaip poveikis? 4u.gif

blink.gif kaip tai vezio nera ?
Papildyta:
QUOTE(arune @ 2008 11 20, 09:40)
Metų  pabaiga,limitai išnaudoti,todėl ir nėra. Gydytoja turėtų įtraukti į kitų metų sąrašą,ir nuo kitų metų turėtumėt gauti. Nuo preitų metų žymiai padidintos lėšos,skiriamos Herceptinui ( berods,nuo 6 mln.iki 10 ),taigi turėtumėt gauti. Va,dar prieš porą metų pusę sumos finansuodavo,o likusią pusę pirkdavai už savo pinigus. Dabar to nėra,jei jau skiria,tai visiems metams.

labai dekui uz atsakyma, paskambinau mamai, ja nuraminau. o tai ji jau norejo buta pardavineti, kad sukrapstyti pinigu vaistams doh.gif
Atsakyti
[quote=Jorky,2008 11 20, 19:15]
blink.gif kaip tai vezio nera ?

mamyte sake kad veziniu lasteliu nera yra tik cista o ji gan didele ,sake sunki operacija laukia unsure.gif
Atsakyti
[quote=metaxaaa,2008 11 21, 02:10]
[quote=Jorky,2008 11 20, 19:15]
blink.gif kaip tai vezio nera ?

mamyte sake kad veziniu lasteliu nera yra tik cista o ji gan didele ,sake sunki operacija laukia unsure.gif
[/quote]


g.gif kaip idomu....
as siuo metu svitinama. Jau ipusejo. Poveikis - skauda gerkle ir koseju, bet gal ir ne to... Niekaip nesusieju. Pries pradedant svitinti bus susitikimas su gydytoju, kurio metu viska papasakos apie galima salutini poveiki ir ka vartoti tuo metu. Taigi nepradekit bijoti is anksto!
Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(metaxaaa @ 2008 11 20, 17:11)
vezio nera yra tik cista kuri bega ja db svitina poto operuos. ar kas kas svitinos???kaip poveikis? 4u.gif

Kažkas čia ne taip. Cistas punktuoja, dideles operuoja, kad švitintų, negirdėjau. Na, bet gal...

QUOTE(Ryke @ 2008 11 21, 12:09)
Poveikis - skauda gerkle ir koseju, bet gal ir ne to...

ar radioterapeutas žino?
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2008 11 21, 12:36)
ar radioterapeutas žino?


kadangi jau po pirmo karto pradejau koseti, tai pasake, kad to negali buti ir kad poveikis psichologinio pobudzio ax.gif Na, ka as zinau.... nesu as is tu, kurios sau prisitaikytu visus aprasytus ir isgirstus simptomus. Tiesiog anksciau to nebuvo. O gal tiesiog sutapimas, gal persalau? Bet lyg ir nebuvo kur.... Pati abejoju. Tiesiog nera taip jau blogai, o ir spinduliavimo nenutrauks del to.
Adis, o kaip jums buvo? Turejo buti svitinama tokia pati sritis, nes isplitimas lyg ir vienodas musu
Atsakyti
[quote=metaxaaa,2008 11 21, 01:10]
[quote=Jorky,2008 11 20, 19:15]
blink.gif kaip tai vezio nera ?

mamyte sake kad veziniu lasteliu nera yra tik cista o ji gan didele ,sake sunki operacija laukia unsure.gif
[/quote]
na nezinau, negirdejau dar kad taip gali buti, bet jei ivyko stebuklas, tai sveikinu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryke @ 2008 11 21, 13:34)
kadangi jau po pirmo karto pradejau koseti, tai pasake, kad to negali buti ir kad poveikis psichologinio pobudzio ax.gif Na, ka as zinau.... nesu as is tu, kurios sau prisitaikytu visus aprasytus ir isgirstus simptomus. Tiesiog anksciau to nebuvo. O gal tiesiog sutapimas, gal persalau? Bet lyg ir nebuvo kur....  Pati abejoju. Tiesiog nera taip jau blogai, o ir spinduliavimo nenutrauks del to.
Adis, o kaip jums buvo? Turejo buti svitinama tokia pati sritis, nes isplitimas lyg ir vienodas musu

Kai mane spinduliavo, kiek pamenu, nekosėjau. Labai gerai jaučiausi.
Man tik koregavo prieš spinduliavimą spinduliavimo lauką, nes pirmasis suplanuotas spinduliavimo laukas apėmė daugiau plaučių, nei gydytoja norėjo. Todėl ir klausiau, ar gydytoja žino.
Nepaisant visų gydytojos pastangų išsivystė plaučių viršutinės dalies fibrozė (ten, kur kliuvo spindulių). Ji – stipresnė ar silpnesnė daug kam būna, čia jau labai individualu. Tau gal bus labai silpna, arba išvis nebus. Nors to fibrozinio audinio nemažai, nekosčiu.
Mano minkštieji audiniai aplink randą ir toliau taip pat stipriai fibroziniai, echoskopu mato. Kaip aiškino, silpnas jumgiamasis audinys, todėl toks spinduliavimo poveikis. Dėl silpno jungiamojo audinio esu linkusi į strijas, celiulitus. Jei šitų problemų neturi, tai ir fibrozinio audinio nebus arba bus labai mažai.
Jungiamąjį audinį stiprina Si papildai ir jo turinčios vaistažolės, kiek žinau, asiūklis nemažai turi.
Greičausiai tavo kosulys psichologinio pobūdžio. Tavęs Gemzara, negydė, tik paklitakseliu? Man Gemzara veikė plaučius, gydymo metu nuo jos kosulys prasidėjo, daugėjo intersticinio audinio. Kitai mano pažįstamai po spinduliavimo išsivystė lėtinis plaučių uždegimas. Bet tau nebūtinai turi taip būti!! ! Man po gydymo prednizolonu praėjo, mano pažįstama buvo gydyta deksametazonu ir, tikiuosi, praėjo. Taip, kad bet kokios problemos sprendžiamos ir išsprendžiamos.
Jeigu po spinduliavimo kosulys išliks mėnesį–du, paprašyk plaučių nuotraukos ir kompiuterinės tomografijos. P. s. būk gera, neprisitaikyk visų kitų patirties schmoll.gif, gerai dariau, kad gydymo pradžioj, kai paklausei apie šalutinius ch. požymius nerašiau.
Šiaip, ši schema nėra labai sunki.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 21 lapkričio 2008 - 15:12
sveikutes, mergaiciukes, rasau magistrini socialines pagalos onkologinems pacientems tema, gal galetumete uzpildyti zemiau pateikta anketa ir atsiusti i AZ? man labai reikalinga jusu pagalba.

Žmonės kreipiasi į aplinkinius ieškodami draugijos, paramos ar kitokios rūšies pagalbos. Prašau pažymėti, kaip dažnai kiekvienas iš žemiau pateiktų pagalbos būdų yra Jums prieinami.
Labai Retai Kartais Dažnai Labai
retai dažnai
1. Ar yra žmogus, kuris Jus slaugytų, jei 1 2 3 4 5
to reikėtų
2. Ar yra žmogus, kuris Jus išklausytų, jei 1 2 3 4 5
reikėtų išsišnekėti
3. Ar yra žmogus, kuris Jums patartų 1 2 3 4 5
krizės metu?
4. Ar yra žmogus, kuris galėtų Jus palydėti 1 2 3 4 5
pas gydytoją, jei to reikėtų
5. Ar yra žmogus, kuris Jus mylėtų ir rodytų 1 2 3 4 5
švelnumą
6. Ar yra žmogus, su kuriuo Jums gera 1 2 3 4 5
būti kartu
7. Ar yra žmogus, kuris padėtų Jums suprasti 1 2 3 4 5
situaciją, suteikdamas informacijos
8. Ar yra žmogus, kuriuo pasikliautumėt ir 1 2 3 4 5
galėtumėt išsipasakoti apie savo problemas
9. Ar yra žmogus, kuris Jus apkabintų 1 2 3 4 5
10. Ar yra žmogus, su kuriuo atsipalaiduojate 1 2 3 4 5
11. Ar yra žmogus, kuris pagamintų Jums 1 2 3 4 5
maistą, jei negalite pati
12. Ar yra žmogus, kuris Jums patartų 1 2 3 4 5
13. Ar yra žmogus, kuris Jums padėtų kasdienėje 1 2 3 4 5
namų ruošoje, jei jaustumėtės blogai
14. Ar yra žmogus, su kuo galėtumėt pasidalinti 1 2 3 4 5
savo rūpesčiais ir baimėmis
15. Ar yra žmogus, į kurį galėtumėte kreiptis 1 2 3 4 5
patarimo, sprendžiant asmenines problemas
16. Ar yra žmogus, su kuriuo būtų malonu kažką 1 2 3 4 5
nuveikti
17. Ar yra žmogus,kuris supranta Jūsų problemas 1 2 3 4 5
18. Ar yra žmogus, kurį Jūs mylėtumėt ir kuriam 1 2 3 4 5
jaustumėtės reikalinga
Atsakyti
Žmonės kreipiasi į aplinkinius ieškodami draugijos, paramos ar kitokios rūšies pagalbos. Prašau pažymėti, kaip dažnai kiekvienas iš žemiau pateiktų pagalbos būdų yra Jums prieinami.
Labai Retai Kartais Dažnai Labai
retai dažnai
1. Ar yra žmogus, kuris Jus slaugytų, jei 1 2 3 4 5
to reikėtų
2. Ar yra žmogus, kuris Jus išklausytų, jei 1 2 3 4 5
reikėtų išsišnekėti
3. Ar yra žmogus, kuris Jums patartų 1 2 3 4 5
krizės metu?
4. Ar yra žmogus, kuris galėtų Jus palydėti 1 2 3 4 5
pas gydytoją, jei to reikėtų
5. Ar yra žmogus, kuris Jus mylėtų ir rodytų 1 2 3 4 5
švelnumą
6. Ar yra žmogus, su kuriuo Jums gera 1 2 3 4 5
būti kartu
7. Ar yra žmogus, kuris padėtų Jums suprasti 1 2 3 4 5
situaciją, suteikdamas informacijos
8. Ar yra žmogus, kuriuo pasikliautumėt ir 1 2 3 4 5
galėtumėt išsipasakoti apie savo problemas
9. Ar yra žmogus, kuris Jus apkabintų 1 2 3 4 5
10. Ar yra žmogus, su kuriuo atsipalaiduojate 1 2 3 4 5
11. Ar yra žmogus, kuris pagamintų Jums 1 2 3 4 5
maistą, jei negalite pati
12. Ar yra žmogus, kuris Jums patartų 1 2 3 4 5
13. Ar yra žmogus, kuris Jums padėtų kasdienėje 1 2 3 4 5
namų ruošoje, jei jaustumėtės blogai
14. Ar yra žmogus, su kuo galėtumėt pasidalinti 1 2 3 4 5
savo rūpesčiais ir baimėmis
15. Ar yra žmogus, į kurį galėtumėte kreiptis 1 2 3 4 5
patarimo, sprendžiant asmenines problemas
16. Ar yra žmogus, su kuriuo būtų malonu kažką 1 2 3 4 5
nuveikti
17. Ar yra žmogus,kuris supranta Jūsų problemas 1 2 3 4 5
18. Ar yra žmogus, kurį Jūs mylėtumėt ir kuriam 1 2 3 4 5
jaustumėtės reikalinga
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2008 11 21, 16:00)
P. s. būk gera, neprisitaikyk visų kitų patirties schmoll.gif, gerai dariau, kad gydymo pradžioj, kai paklausei apie šalutinius ch. požymius nerašiau.
Šiaip, ši schema nėra labai sunki.


Na, neprisitaikau as kitu patirties, NEPRISITAIKAU!!!! tongue.gif 4u.gif Ir per chemo man jokiu super blogumu nebuvo, nors pasakojimu esu girdejusi visokiausiu. As kaip tik tikejausi nieko blogo nepajausti. Siaip as esu alergiska dulkems, pelesiems, katems (kaip tik tokia namie turiu). Vaziuodama i keliones pasiimu ir vaistuka, kad tureciau jei kas. Matyt spinduliavimas tik paastrino kai kurias anksciau turetas bedas. O gal tiesiog sutapo su kokiu persalimu, visgi velyvas ruduo. Siaip nera blogai, jauciuosi gerai. Gulint po tuo aparatu jauciasi toks specifinis kvapas. Gal jis ir suerzino mano gerkle g.gif Nesureiksminu kol kas. Dabar turiu tris dienas iseiginiu, nes siandien profilaktika. Nugaruos ir kosulys.

Radau grazia minti:
Tukstancio dalyku reikia sveikam, ir tik vieno serganciam - sveikatos.

To ir linkiu visoms!

Atsakyti
QUOTE(Ryke @ 2008 11 21, 17:46)
Na, neprisitaikau as kitu patirties, NEPRISITAIKAU!!!!  tongue.gif  4u.gif  !

biggrin.gif thumbup.gif biggrin.gif
Atsiprašau, susidvejino man akyse: reik man akinių, reik hihihi.gif mastau.gif . Prieš tai esantį Jūsų postą perskiačiau taip:

„esu as is tu, kurios sau prisitaiko visus aprasytus ir isgirstus simptomus.“
Dar pagalvojau, nepanašu į Jus, bet ko liga nepadaro ir ilgas gydymas... ir puoliau raminti... doh.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 21 lapkričio 2008 - 17:00
QUOTE(adis @ 2008 11 21, 17:58)
biggrin.gif  thumbup.gif  biggrin.gif
Atsiprašau, susidvejino man akyse: reik man akinių, reik hihihi.gif  mastau.gif . Prieš tai esantį Jūsų postą perskiačiau taip:

„esu as is tu, kurios sau prisitaiko visus aprasytus ir isgirstus simptomus.“
Dar pagalvojau, nepanašu į Jus, bet ko liga nepadaro ir ilgas gydymas... ir puoliau raminti... doh.gif  tongue.gif



paskaiciau ir pagalvojau, nejaugi N raidele praleidau berasydama lotuliukas.gif lotuliukas.gif nagi, ne, viskas tvarkoj smile.gif Isduret cia jus mane blush2.gif
Atsakyti