Įkraunama...
Įkraunama...

onkologinės ligos 10

Mano naujienos irgi ne pačios geriausios verysad.gif Mamai dareė echo šiandien. Lygiai 2 mėn. po chemoterapijos. Dinamika didejanti....Dar kitą savaitę žiūrės KT...
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2008 11 19, 13:02)
Na, pabaigiau ir aš savo chemoterapijas. Tikiuosi viena kartą ir visiems laikams... Dabar noriu paklausti: Kokius tyrimus Jums skyrė po visko? Mano gydytoja mane siunčia tik pas ginkologę (priemenu-man kiaušidės), o visų kitų, sako, kad nereikia, tik kraujus ir apžiūrą kas 3 mėn. Ar Jums nedarė po visko  tomogramų, echoskopijų, scintigramų, rentgenų ir kt. ?
Kitas klausimas: kas buvot gydomos gliukokortikoidais,kaip sekėsi užpakalio formą grąžinti į pradinę stadiją tongue.gif ? Iš pradžių verkiau, kad baršku kaip skeletas, dabar jau verkiu, kad po deksametazono kažkokie maži pikti padarėliai visus spintos drabužius slapčia susiaurino. Kaip protingai kūdinotės ir kada pradėjot? Ar pavyko?



Oi aš tau pasikūdinsiu.Džiaukis sveikata.Vienas produktas , kurio privalai atsisakyti, tai saldainiai, pyragaičiai, tortai.Cukrus ypatingai maitina blogasias lasteles.
O tada mini su dviratuku treniruokliu, darai pilvo preso pratimus, eini toli, toli pasivaikščioti.
Kiti produktai valgomi pagal rekomendacijas.

Aš irgi kas 3 mėn einu pas ginekologą, jis žiūri su echoskopu , ištiria kraują, paima markerį.Jei markeris stabilus ir nieko blogo neužčiuopia, atsisveikinat iki kitų 3 mėn. pabaigos.
Aš į tarpą pasidarau markerio tyrimą .Ir visada deja pagaudavu recidyvo pradžią.Štai tada daroma kompiuterinė tomogramą.

Sveikatos ir geros nuotaikos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, Gabijėle smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2008 11 19, 13:02)
Kitas klausimas: kas buvot gydomos gliukokortikoidais,kaip sekėsi užpakalio formą grąžinti į pradinę stadiją tongue.gif ? Iš pradžių verkiau, kad baršku kaip skeletas, dabar jau verkiu, kad po deksametazono kažkokie maži pikti padarėliai visus spintos drabužius slapčia susiaurino. Kaip protingai kūdinotės ir kada pradėjot? Ar pavyko?

Su laiku praeis tas paburkimas, gal ir apimtys pamažės. Dideliais sportais užsiimti dar ne laikas: duok kūnui poilsio, nes perspaudimai, netinka. R. Janvičius gal ir šiandien dar būtų buvęs, jei ne didžiuliai krūviai šokiuose ant ledo, prisidėjo tas superkrūvis prie atkryčio. Bent mano tokia nuomonė.
Labai efektyvu vaikščiojimas, tiesiog daug po kelias valandas vaikščiok. Dar venk lengvai virškinamų angliavandenių, kurie mums ir taip netinka. Geriausia būtų pasiskaičiuoti savo kalorijas, kiek jų reikia dienai ir pamažinti per kokius 200-300. Nebadausi, o svoris kris per mėnesį po 0,5–1 kg. Arba kitas variantas: turėtų būti efektyvu iškrovos dienos 1 k. per savaitę, pvz. keptų obuolių, gerai valo organizmą ir žarnyną. Dienai kokius 5-6 suvalgei ir gerai. Kepti obuoliai J. Ruolios arkliukas, visiems sergantiems bet kokia onk. liga siūlo. Tai va, tokia 1 d. dieta, per savaitę, turėtų nepakenkti. Tik kantrybės ir valios, bei kažkokių pastangų tam reikia. Jaučiu to svorio net nedaug prisidėjo, tik, kad viskas paankštėjo. Augina riebaliukus tie hormonai neblogai.
Man visi rūbai ir į siaurumą, įsibrakšlinu dar šiaip taip, padejuoju, bet kad kažkokių priemonių imtis – valios neturiu.
Sėkmės, gal pavyks geriau nei man.
P. s. mano siūlomų kalorijų mažinimo arba obuoliukų dienos reikėtų tik tada imtis, kai visi „kraujai“ bus absoliučiai atsistatę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 19 lapkričio 2008 - 18:49
laba diena, mergaites,
mano mama gavo paskutinius atsakymus - jau nustatyta itin agresyvi naviko forma. gydytoja- chemoterapeute sake, kad rasta her receptoriu, reikes herceptino, taciau nezino ar bus lesu, zodziu, vaisto reikia 9 ampuliu, bet nezino ar mama gaus verysad.gif ka daryti ? ar buvote susidurusios su panasia situacija ? nes kiek girdejau sis vaistas kainuoja tukstancius, pacios nenusipirksime verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jorky @ 2008 11 20, 10:14)
reikes herceptino, taciau nezino ar bus lesu, zodziu, vaisto reikia 9 ampuliu, bet nezino ar mama gaus 

Metų pabaiga,limitai išnaudoti,todėl ir nėra. Gydytoja turėtų įtraukti į kitų metų sąrašą,ir nuo kitų metų turėtumėt gauti. Nuo preitų metų žymiai padidintos lėšos,skiriamos Herceptinui ( berods,nuo 6 mln.iki 10 ),taigi turėtumėt gauti. Va,dar prieš porą metų pusę sumos finansuodavo,o likusią pusę pirkdavai už savo pinigus. Dabar to nėra,jei jau skiria,tai visiems metams.
Atsakyti
Sveikos merginos noreciau prie jusu prisijungti mano mamukas jau pries 5metus susirgo jai nustate pyktibini vezi pask stadija krutineje, sake kad gyvens tik puse metu .gydesi pradzioje su gydytojais ir chemoterapijas 3 ejo po to viska mete laikes dietu ir gydes pagal specialius receptus(bet ne gydytoju) db vezio nera yra tik cista kuri bega ja db svitina poto operuos. ar kas kas svitinos???kaip poveikis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2008 11 19, 19:33)
Su laiku praeis tas paburkimas, gal ir apimtys pamažės. Dideliais sportais užsiimti dar ne laikas: duok kūnui poilsio, nes perspaudimai, netinka. R. Janvičius gal ir šiandien dar būtų buvęs, jei ne didžiuliai krūviai šokiuose ant ledo, prisidėjo tas superkrūvis prie atkryčio. Bent mano tokia nuomonė.


Apie didelius krūvius nekalbu, dviratuką paminu lėtai 10 min, pasivaikštau iki miško , į vieną pusę 1,5 km.
Širdelė ir nuovargis pasako kiek galima nuveikti.Pusvalandį dirbu , pusvalandį ilsiuosi.
O Janavičius turbūt jau buvo patikėjęs , kad liga nugalėta, juk vestuvėms ruošėsi.
Gal ir nesitikrino jausdamasis saugus.
Liko 11 dienų iki operacijos , o dar chemija neišgaravusi.Visai šį kartą neduota laiko atsigauti.
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2008 11 20, 19:44)
Apie didelius krūvius nekalbu, dviratuką paminu lėtai 10 min, pasivaikštau iki miško , į vieną pusę 1,5 km.

Šaunuolė .GABIJA., nes pati žinau, kaip judėdamas tiesiog akyse stiprėji ir atsigauni.
QUOTE(.GABIJA. @ 2008 11 20, 19:44)
Liko 11 dienų iki operacijos , o dar chemija neišgaravusi.Visai šį kartą neduota laiko atsigauti.

O Jūs tas 11 d. paverskite 22 d. smile.gif atsigriebkite, dvigubai daugiau skirkite sau dėmesio ir įvairių malonumų. Kiek prisimenu teatrą mėgstate, tai puiki proga kaip tik ten pabuvoti. O kaip Jūsų teptukai, nedžiūsta?
Atsakyti
sveikos, merginos,
šiandien besikapstydama savais reikalais po VALSTYBINIŲ INSTITUCIJŲ VIEŠUOSIUS PIRKIMUS štai ką RADAU. prašom, paskaitykit, ir patvirtinkit, kad man - nesivaidena doh.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo upsikaz: 20 lapkričio 2008 - 20:19
Labas vakaras! 4u.gif

Siandien pagaliau gavau savo biopsijos atsakyma-difuzine dideliu B lasteliu limfoma.Pirmadieni i ligonine,hematologijos skyriu.Dar niekas man nieko nepaaiskino nei del agresivumo,nei del gydymo.
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2008 11 20, 20:15)
Šaunuolė .GABIJA., nes pati žinau, kaip judėdamas tiesiog akyse stiprėji ir atsigauni.

O Jūs tas 11 d. paverskite 22 d. smile.gif  atsigriebkite, dvigubai daugiau skirkite sau dėmesio ir įvairių malonumų.  Kiek prisimenu teatrą mėgstate, tai puiki proga kaip tik ten pabuvoti. O kaip Jūsų teptukai, nedžiūsta?


Nupiešiau gimtadienio proga pusseserei paveikslą, o dabar stengiuosi kuo daugiau judėti, tvarkytis.
45 min skiriu meditacinei jogai Nydra.
Virš valandos vaikštau iki ir po mišką.Labai gražūs , šaltiniuoti šlaitai, yra ąžuolų gojelis , eglynas, apačioje šaltiniai sruvena, yra drebulių , sako jos neigiamą energiją pasiima.Taip su Džina/vilke/ ir apeinam visas "šventas" vietas.
Papildyta:
QUOTE(upsikaz @ 2008 11 20, 21:18)
sveikos, merginos,
šiandien besikapstydama savais reikalais po VALSTYBINIŲ INSTITUCIJŲ VIEŠUOSIUS PIRKIMUS štai ką RADAU. prašom, paskaitykit, ir patvirtinkit, kad man - nesivaidena  doh.gif  bigsmile.gif



Fantastika dėl PET, kiek bus išgelbėta žmonių anksti diagnozavus, o
sergantiems reikia tik laikytis, tempti gumą , vis atsiras naujų gelbėjimosi priemonių ir vaistų
Atsakyti