Įkraunama...
Įkraunama...

onkologinės ligos 10

Sveikos, merginos, smile.gif
daznai uzsuku pas jus pasiskaityti r stebiuosi jusu stiprybe. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Neseniai per rusu televizija, Malachovo laidoje rode moteri, kuri sirgo piktybiniu zarnu veziu, atsisake operuotis ir gere alieju su degtine. per metus su trupuciu vezys is piktybinio tapo derybiniu,va tada ir issioperavo be jokiu chemiju ir radiacijos. jei ka domina , tai ji gere po 30mg nerafinuoto sauledrazu aliejaus+ 30 mg degtines, gerai suplake ir 3 kartus per diene pries valgi. parasiau siaip , gal kas nebeturi vilties ir griebiasi paskutinio siaudo, bando viska. stiprybes jums visoms, esate pavyzdys daugeliui. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tarkute @ 2008 11 17, 11:53)
Sveikos, merginos,  smile.gif
daznai uzsuku pas jus pasiskaityti r stebiuosi jusu stiprybe.  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Neseniai per rusu televizija, Malachovo laidoje rode moteri, kuri sirgo piktybiniu zarnu veziu, atsisake operuotis ir gere alieju su degtine. per metus su trupuciu vezys is piktybinio tapo derybiniu,va tada ir issioperavo be jokiu chemiju ir radiacijos. jei ka domina , tai ji gere po 30mg nerafinuoto sauledrazu aliejaus+ 30 mg degtines, gerai suplake ir 3 kartus per diene pries valgi. parasiau siaip , gal kas nebeturi vilties ir griebiasi paskutinio siaudo, bando viska. stiprybes jums visoms, esate pavyzdys daugeliui. thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


kazin kaip su vairavimu po tokio kiekio degtines? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labą naktį, tongue.gif
tikriausiai jau visos skaitėt, bet gal viena kuri nors vis dėlto ne? Tai dėl tos, neskaičiusios, įdedu nuorodas.
Gal ras, ką nors naudinga sau, pasisems teigiamų minčių, o gal tiesiog dar labiau sustiprins savąsias: tokias pat.
Taigi: skaitiniai:
Sveikas gyvenime
Ir
Karti pamoka, kaip tapti laiminga
Ir
Liga suteikė gyvenimo pamoką.

Labai įstrigo mintis: „Svarbiausia – neiškrist iš gyvenimo srauto“. Tai ir linkiu Jums...sergant, sveikstant, atkrentant, vėl sveikstant.
Ir noriu pasakyti, net palikdami šį pasaulį, neiškrentam, liekam kitų prisiminimuose, savo darbuose, savo vaikuose. Ir kūrėjas esame kiekvienas, ne tik rašytoja V. Jasukaitytė, J. Ivanauskaitė ar žurnalistė E. Umbrasaitė - sudedančios savo išgyvenimus į popierių: kiekvienas susirgęs pilnas tų išgyvenimų, kaip ir sergančiųjų artimieji... taigi ir toliau kuriame savo gyvenimą, savo namus, savo aplinką. Nekalbu jau apie tokią kūrybą, kaip vaikų auginimas, tai savaime aišku - kūrybų kūryba.
Atsakyti
Buvau skaičius visus tuos tris straipsnius. Lapkričio mėn.turėjo pasirodyti knygynuose E.Umbrasaitės "Vienos krūties istorija". Teiravausi,tačiau dar nėra. O J.Ivanauskaitės "Viršvalandžiai" kažkodėl nedrįstu skaityti,ne tas laikas,matyt. Pavarčiau bibliotekoj,ir padėjau. Aš ir stengiuos neiškrist iš gyvenimo. Pinigų mažai,tačiau lankom spektaklius,koncertus. Štai šį šešt.planuojam su dukra į baletą vykt,artimieji,matau stebisi,kaip sau tiek leidžiu ( krizė doh.gif ),bet mudvi žinom,kad mums to reikia. tongue.gif
Atsakyti
Laba merginos, noreciau paklausti del prostatos tyrimo, ar esat girdejusios apie testa IMVEL prostata test, perkamas vaistinese, skirtas prostatos specifiniam antigenui PAS nustatyti. (kaina aoie 35 lt) , o laboratojose atliekami tyrimai PSA (prostatos specifinis antigenas) ir FPSA (laisvas prostatos specifinis antigenas) , dar PSA ir FPSA koncentracijos nustatymas ir santykio paskaičiavimas , suma vapie 130 lt. Kaip manot ar verta ir ar patikima naudoti vaistinej pirkta testa?
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2008 11 18, 02:34)
Labai įstrigo mintis: „Svarbiausia – neiškrist iš gyvenimo srauto“. Tai ir linkiu Jums...sergant, sveikstant, atkrentant, vėl sveikstant.
Ir noriu pasakyti, net palikdami šį pasaulį, neiškrentam, liekam kitų prisiminimuose, savo darbuose, savo vaikuose. Ir kūrėjas esame kiekvienas, ne tik rašytoja V. Jasukaitytė, J. Ivanauskaitė ar žurnalistė E. Umbrasaitė - sudedančios savo išgyvenimus  į popierių: kiekvienas  susirgęs pilnas tų išgyvenimų, kaip ir sergančiųjų artimieji... taigi ir toliau kuriame savo gyvenimą, savo namus, savo aplinką. Nekalbu jau apie tokią kūrybą, kaip vaikų auginimas, tai savaime aišku - kūrybų kūryba.

Sveika, adis, 4u.gif
Ačiū Jums. Taip gražiai išdėstot savo mintis. clap_1.gif Ir visą laiką... Nenustebčiau, jei ir Jūs ką nors retkarčiais ( o gal pastoviai) rašote. Manau - turite tokią dievo dovanėlę. Tuos straipsnelius taip pat buvau skaičiusi. Bet su malonumu dar kartą perskaičiau. Ir eilinį kartą negaliu atsigėrėti Tų moterų stiprybe, dvasios pakylumu ir optimizmu.
Kuo geriausios sveikatos ir sėkmės Jums. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 18 lapkričio 2008 - 13:16
QUOTE(arune @ 2008 11 18, 11:46)
Aš ir stengiuos neiškrist iš gyvenimo. Pinigų mažai,tačiau lankom spektaklius,koncertus. Štai šį šešt.planuojam su dukra į baletą vykt,artimieji,matau stebisi,kaip sau tiek leidžiu ( krizė doh.gif ),bet mudvi žinom,kad mums to reikia. tongue.gif

4u.gif Arūne - šaunuolė Jūs ir Jūsų dukrytė. bis.gif flirt.gif Kuo daugiau dvasinio peno - ir kūnui sveikata.


Šiandien vėl pasidarėme bendrą kraujuko tyrimą. Leukocitai - 3,3 , hemoglobinas - 120 , trombocitai - 174, o buvo prieš dvi savaites ( 3,5 ; 123 ; 255 ) g.gif Po truputi mažėja. Kitą savaitę jau važiuosime pas gydytoją - bus viskas aiškiau. Nors mamytė laikosi puikiai. Nuotaika gera, daug juokauja , nors darbelių kažkokių didelių ir negali daryti dėl rankos ir nugaros, bet vis tiek - gerai. ax.gif Šiandien, kai laukėme tyrimų atsakymų poliklinikoje, aš sėdėjau atokiau, ir tiesiog iš šalies stebėjau mamytę. Kaip žuvis vandenį. Tokia bendraujanti, linksma. ir kaip tyčia tiek daug pažįstamų, ir senai matytų susitiko. Taip lengvai apie savo ligelę pasakojo, lyg tai būtų elementarus dalykas. Ir visi ją palaikė, niekas, kas nežinojo neišpūtė akių (kaip kartą yra buvę. Tąkart net nebežinojo, kaip ir bešnekėti su mano mamyte. Dingo visas geranoriškumas ir šypsena.) Tai va. Ir užplūdo mane toks laimės pojūtis, kad net sudiegė paširdžius. Toks džiaugsmo pliūpsnis, kokį senai esu jutusi. MANO MAMYTĖ YRA. wub.gif

Visoms geros dienos ir sveikatos. 4u.gif
Atsakyti
Adis ,aciu uz straipsnius 4u.gif Perskaiciau pirma karta.

Rasu lanka ,kaip smagu del jusu mamytes thumbup.gif

O as vis nesulaukiu tyrimo atsakymo blink.gif Jau atsibodo labai .Pirmas atsakymas buvo po 2 savaiciu,o kai pasake kad reikia dar istirti kad nustatyti tiksliau kokia ta limfoma vel praejo jau daugiau nei 2 savaites.Kodel taip ilgai nesuprantu.
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2008 11 18, 19:31)
O as vis nesulaukiu tyrimo atsakymo blink.gif Jau atsibodo labai .Pirmas atsakymas buvo po 2 savaiciu,o kai pasake kad reikia dar istirti kad nustatyti tiksliau kokia ta limfoma vel praejo jau daugiau nei 2 savaites.Kodel taip ilgai nesuprantu.

Sveika, SVETA. K., 4u.gif
Suprantu, kaip sunku laukti ir nežinoti. Tikriausiai iškilo kokių tai neaiškumų, ar norima dar ką pasiaiškinti, patikslinti. Juk nuo tikslios diagnozės bus parenkamas ir atatinkamas gydymas. Tos kelios dienos šen ar ten nieko nereiškia. Svarbiausia - aiškumas ir žinojimas kaip elgtis toliau. Kantrybės ir puikios savijautos Jums. friends.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2008 11 18, 12:39)
Toks džiaugsmo pliūpsnis, kokį senai esu jutusi. MANO MAMYTĖ YRA.  wub.gif

Visoms geros dienos ir sveikatos. 4u.gif



Rasulanka, labai tikiuosi, kad tas jausmas dar ilgai Jusu neapleis!! Net baltai pavydziu ... mano mamytei shiandien butu sueje 55 metai.. Ypatingai daug apie ja galvoju, ir mastau, ka ne taip darem,ka butu reikeje daryti kitaip.. kita vertus mano ir specialybe tokia, zmonem panashiose situacijose padeti..zodziu.., nebegalovti, kas butu buve, jei.... kai paciai nutinka, jokie ishsilavinimai nebegalioja verysad.gif

Shiandien buvau pas radiologa (echoskopavausi vidaus organus,... jau nuo seno neperneshu riebalu, pradeda vos tik kiaulienos suvalgius skaudeti skrandi). Ishechoskopavo visa, organai - kaip kudikio (gydytojos zodziai), lyg tarp kitko perbrauke su echoskopu per skydliauke, ir shvilptelejo - ji ne tokia, kokia turetu buti, ishporejus, su keliais mazgeliais (priesh metus buvo viskas dar gerai)... negi nervai taip veikia g.gif Ketvirtadieni darysiuos scintigrama... Tikiuos, nieko pikto nerasim..

Beje, mano mamos paskutiniai kraujo tyrimu atsakymai atejo shiandien doh.gif verysad.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Na, pabaigiau ir aš savo chemoterapijas. Tikiuosi viena kartą ir visiems laikams... Dabar noriu paklausti: Kokius tyrimus Jums skyrė po visko? Mano gydytoja mane siunčia tik pas ginkologę (priemenu-man kiaušidės), o visų kitų, sako, kad nereikia, tik kraujus ir apžiūrą kas 3 mėn. Ar Jums nedarė po visko tomogramų, echoskopijų, scintigramų, rentgenų ir kt. ?
Kitas klausimas: kas buvot gydomos gliukokortikoidais,kaip sekėsi užpakalio formą grąžinti į pradinę stadiją tongue.gif ? Iš pradžių verkiau, kad baršku kaip skeletas, dabar jau verkiu, kad po deksametazono kažkokie maži pikti padarėliai visus spintos drabužius slapčia susiaurino. Kaip protingai kūdinotės ir kada pradėjot? Ar pavyko?
Atsakyti
QUOTE(Pinacea @ 2008 11 18, 22:19)
Rasulanka, labai tikiuosi, kad tas jausmas dar ilgai Jusu neapleis!! Net baltai pavydziu ... mano mamytei shiandien butu sueje 55 metai.. Ypatingai daug apie ja galvoju, ir mastau, ka ne taip darem,ka butu reikeje daryti kitaip.. kita vertus mano ir specialybe tokia, zmonem panashiose situacijose padeti..zodziu.., nebegalovti, kas butu buve, jei....  kai paciai nutinka, jokie ishsilavinimai nebegalioja verysad.gif

Shiandien buvau pas radiologa (echoskopavausi vidaus organus,... jau nuo seno neperneshu riebalu, pradeda vos tik kiaulienos suvalgius skaudeti skrandi). Ishechoskopavo visa, organai - kaip kudikio  (gydytojos zodziai), lyg tarp kitko perbrauke su echoskopu per skydliauke, ir shvilptelejo - ji ne tokia, kokia turetu buti, ishporejus, su keliais mazgeliais (priesh metus buvo viskas dar gerai)... negi nervai taip veikia g.gif Ketvirtadieni darysiuos scintigrama... Tikiuos, nieko pikto nerasim..

Beje, mano mamos paskutiniai kraujo tyrimu atsakymai atejo shiandien  doh.gif  verysad.gif  doh.gif  doh.gif


Uzjauciu del mamytes verysad.gif Jauna isejo... Dabar man visi zmones vis jauniau atrodo, mat, man jau virs 40, mano mamytei jau 70 metu,ir man atrodo ji dar jauna bigsmile.gif
Buvo viena karta parasyta apie panasu atveji Norvegijoj, atejo kazkokia saskaita, atrodo pajamu mokestis, zmogui, kuris jau senai buvo mires. Tai artimieji jautesi labai iskaudinti ir kazka dare del to. Zodziu, norejo kazkokios moralines kompensacijos...
O scintigrama daro ir del skydliaukes g.gif Beje, kas ta scintigrama? Man irgi yra skydliauke isporejus,bet hormonai normoj, tai sake, dabar nereikia gert vaistu.
Atsakyti