Įkraunama...
Įkraunama...

onkologinės ligos 10

Ačių Gabija. esu skaičiusi šią informaciją. Dar kartą prisiminiau. Neseniai man gydytoja atsiuntė nuorodą į straipsnį apie vitaminą C . Praktiškai jau įrodyta dvigubas neigiamas medikamentinio vitamino C poveikis chemoterapijos metu: mažina chemoterapinio vaisto poveikį ~30-70 % ir prisijungęs prie vėžinės ląstelės, skatina jos augimą. Vėžinės ląstelės tampa agresyvesnės ir atsparesnės gydymui. Mintis tokia, bent aš taip supratau (straipsnis anglų klaba).
Tyrimas atliktas naudojant gydymui penkis pagrindinius chemoterapijos vaistus: doxorubiciną, cisplatiną, vincristiną, methotrexatą, and imatinibą.

Tyrimo vadovas:
I advise my cancer patients to avoid supplemental vitamin C during chemotherapy. I recommend that my patients continue to eat a well-balanced diet that includes fruits and vegetables that contain vitamin C." - Patariu savo pacientams vengti papildomo vitamino C kiekio chemoterapijos metu ir rekomenduoju gerai subalansuotą dietą, vaisius ir daržoves, kurios turi vitamino C.
Atsakyti
adis, gal gali atsiusti nuoroda i mineta straipsni?

Atsakyti
Ojojoj, doh.gif O mano mamytė per chemoterapiją ir Triovitą gėrė, o kai jo negėrė, kažkuriuo momentu - prailgintą C vitaminą. Išvis nieko nevartojo tik per švitinimus, nes būtent taip mums buvo pasakyta. doh.gif
Visoms geros dienos ir skanių pietų. gathering.gif
Atsakyti
merginos, butent todel man labai idomu del vit. c. ka tik skaiciau, kad vit. c savo molekules forma labai panasus i gliukoze, todel vezio lasteles "apsigauna" ir vietoje gliukozes gali intensyviai "vartoti" vit. c, kuris uzuot "pamaitines" kaip gliukoze, paskatina oksidacijos procesa - ty., ardo vezio lastele. be abejo, visa tai "supaprastintas" ir per mano supratimo lygi praleistas vaizdas, bet vis tik g.gif

keistokas teiginys, kad vit. c papildu verciau nevartoti, o valgyti darzoves ir vaisius, kuriuose yra vit. c: juk ar is papildu, ar is maisto vitaminas veikia taip pat. vienintelis svarbus skirtumas - vaisiuose ir darzovese yra visas kompleksas medziagu, kurios veikia drauge, todel is vaisiu ir darzoviu vit. c isisavinamas efektyviau ir yra veiksmingesnis organizme negu tiesiog lesiojant tabletes... g.gif

aj, ir vel as cia gincijuos doh.gif

buvau 3dieni pas dietologe santariskese, parodziau jai knyga, kuria remiuos - sake, esu teisingam kelyje. jei realiai pavyksta igyvendint tai, kas ten parasyta - puiku. rekomendavo vartoti zuvu taukus - dviguba negu rekomenduojama dienos doze, ir triovit.

ir dar uzdave klausimas, kuris mane ir nustebino, ir suzavejo: "ar dirbat su pasamone?" sako "jei valgot teisingai ir pakankamai, o svoris neauga - gal tai lemia stresas? del streso gali pagreiteti medziagu apykaita".

tai stai - kaip jus "dirbat su pasamone"? gal medituojate? lankotes pas psichoterapeuta?

nuotaikos mainos kaip orai - viena diena sauleta, kita diena ukanota ir lyja... viena diena baruos ant namiskiu ir kuopiu namus kaip isprotejus, kita diena visus myliu ir visu gailiuos... kartais norisi kurti - kad mane prisimintu, kad liesdami mano padarytus daiktelius, jaustu siluma, kuria idejau.

Atsakyti
QUOTE(kordelija @ 2008 11 09, 10:05)
Labas rytas visoms.Gal kuri nors galesite man patarti.Jau geras men pas mane viduriuose yra kazkoks slankiojantis guzas.Na ji uzciuopti galiu galiu kiekviena ryta kai pilvas tuscias o as guliu lovoj ant nugaros.Ka jus galvotumete kas ten galetu buti g.gif  Pas gydytoja dar nebuvau,bet gal reiketu.Tik as vis galvoju kad gali is manes tik pasijuokti

Čia kurioje pilvo vietoje? Gali būti elementari ir nieko blogo nereiškianti maisto sankaupa žarnyne, t.y. virškinamo maisto laikina stotelė. Neperseniausiai rytais irgi apsičiupinėdavau. Pilvo apačioje kaskart užčiuopdavau guzą. Po nuėjimo į tualetą jo nelikdavo. smile.gif

Reikėtų atsisėdus pasistengti prisiminti, o kas dar paskutiniu metu pasikeitė virškinimo srityje: ar nepasikeitė tuštinimosi laikas (pvz., seniau būdavo rytais, dabar vakarais), ar nepadažnėjo atsirūgimai, ar nepatankėjo vidurių pūtimas, ar neatsirado besikaitaliojantys vidurių užkietėjimai ir paleidimai, etc. Jei viskas po senovei, jaudintis dėl žarnyno nereikėtų. O profilaktiškai pasitikrinti visada sveika. Ypač, jei tam yra galimybės.


Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 11 09, 14:30)

ir dar uzdave klausimas, kuris mane ir nustebino, ir suzavejo: "ar dirbat su pasamone?" sako "jei valgot teisingai ir pakankamai, o svoris neauga - gal tai lemia stresas? del streso gali pagreiteti medziagu apykaita".

tai stai - kaip jus "dirbat su pasamone"? gal medituojate? lankotes pas psichoterapeuta?



nagi labai keistas klausimas is mediku g.gif ar nepasitikslinot, ka ji turejo mintyje? As tai suprasciau, kaip tiesiogine nuoroda i V.Sinelnikova. Jo knygose mokoma darbti su pasamone. Aisku, yra ir kitu autoriu, bet man priimtiniausias butent V.Sinelnikovas. Galit pasiskaityt ka nors, gal patiks wink.gif
Atsakyti
Sveika, Ryke, 4u.gif
Kaip sekasi švitinimai ir kaip laikosi Jūsų plaučiai. Tikiuosi, kad prisitaikė prie pasikeitimų? drinks_cheers.gif Ar Jūs šnekate apie Sinelnikovo knygą "Pamilk ligą savo" ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 09 lapkričio 2008 - 17:54
Merginos, norėjau visoms tiesiog palinkėti stiprybės, tikėjimo ir , aišku, sveikatos. 4u.gif

Norėčiau dar pridėti, kad be vitaminų, papildų ir kitų medicininių dalykų, labai reikia maldos ir Dievo malonės. Iš savo patirties žinau - malonė labai arti, ji yra, ji mus supa...
Aš taip pat meldžiuosi už jus, jūsų artimuosius ir visus susitikusius akistatoje su šia liga. Būkit tvirtos.
Būkit laimingos. Būkit Meilėje. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryke @ 2008 11 09, 17:25)
nagi labai keistas klausimas is mediku g.gif ar nepasitikslinot, ka ji turejo mintyje? As tai suprasciau, kaip tiesiogine nuoroda i V.Sinelnikova. Jo knygose mokoma darbti su pasamone. Aisku, yra ir kitu autoriu, bet man priimtiniausias butent V.Sinelnikovas. Galit pasiskaityt ka nors, gal patiks  wink.gif

aciu uz nuoroda smile.gif

pasitikslinau - ji turejo omenyje bet kokia psichologine pagalba, psichoterapija, meditacija ar kt. konkreciai jokiu autoriu neminejo.
Atsakyti
Adis rašė:
"Esu skaičiusi šią informaciją. Dar kartą prisiminiau. Neseniai man gydytoja atsiuntė nuorodą į straipsnį apie vitaminą C . Praktiškai jau įrodyta dvigubas neigiamas medikamentinio vitamino C poveikis chemoterapijos metu: mažina chemoterapinio vaisto poveikį ~30-70 % ir prisijungęs prie vėžinės ląstelės, skatina jos augimą."

Please, atsiųskit, adis, nuorodą ar tą straipsnį, begalinis ačiū. Nors nelabai tikiu tais ~30-70 %.

Nežinau, ką ten rašė, neradau tokios informacijos tarp 7000 mokslinių straipsnių, bet jaučiu, kad kaikas jau persisunkė baimėmis. Bet neverta. Pabandom pasiaiškinti.

Manau, sumaišyti du dalykai. O nereikėtų maišyti gydymo vitaminu C ir vitamino C vartojimą kaip profilaktikos bei kai kurių chemovaistų sukeltoms problemoms spręsti priemonę. Gydymas vitaminu C - tai jo suvartojimas 10-30 gramų (!!!!!) per dieną. Kvaila būtų tokį stiprų antioksidantą tokiomis dozėmis vartoti kartu su vinblastinais ar kt. chemoterapija. Manau, kad jūsų barsukų taukai tokiomis dozėmis irgi nelabai patiktų jūsų organizmui. Bet triovito vartotojams sakyti "ojojoj" neverta, nes ten yra tik fiziologinė jo dozė - 100 mg. Sveikam žmogui jo tiek ir reikia. Atsiminkim, kad žmogus nesintetina vitamino C. Jei jis negaus su maistu, po 2-3 mėn. mirs. Be jokių skrupulų ir išimčių. Tad jei jūs nevartosit vitamino C - supratote, kokia lemtis laukia. A, bet sakysite, kad su maistu gausite. Taip, bet koks skirtumas, su maistu ar ne su maistu, jei jau gydytojas nurodė straipsnį, kuriame rašo, kad vitaminas C sumažina chemoterapijos poveikį ~30-70 %? Matot, spąstai - be vitamino C mirsime, o vartodami jį su chemo negausime chemoterapijos atsako, kas irgi neguodžia. Matau, kad galai labai labai nesiriša. Tame straipsnyje turėtų būti vitamino C dozė nurodyta. Juolab adis mini "medikamentinį vitaminą C". Manau, kad ji buvo didesnė už vieną gramą.

O šiaip patarimas, nors nelabai tikiu, kad pasinaudosit.
Vitaminas C iki 1000 mg per dieną - saugus. Šiaip užtenka ir 100 mg, bet kyla klausimas, kam vitaminas C yra gaminamas po 500 mg tabletėje? Jei jis būtų nesaugus, negamintų. O chemoterapijos metu vitaminas C ne tik galimas, bet ir pageidautinas. O ypač radioterapijos metu ir po jos. Žinia, kad daugelis neigiamų dalykų išryškėja tik po pusės metų po švitinimo, dažnai būna per vėlu tuos reiškinius sutramdyti. Kad to neatsitiktų, vitaminą C reikia vartoti laiku. Pasikartosiu, bet kad gražiai atrodytume, reikia ir palaidinės, ir batukų, ir pasidažyti (čia ne apie save), ir t. t. , tad, kad gautume ptenkinamą rezultatą, šalia vitamino C reikalingi ir kiti vitaminai, mineralai, žolytės...

Atsakyti
vaistininkui:
puslapio nuoroda
http://www.medscape.com
straipsnio nuoroda.
http://www.medscape....mp;uac=104148DV

Rekomendavo mane gydanti onkologė pasiskaityti. smile.gif Deja, dozių nurodyta nėra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 10 lapkričio 2008 - 00:53
tos priespriesos baugina verysad.gif tai kur, zmogau, dingt turi doh.gif
Atsakyti