Įkraunama...
Įkraunama...

onkologinės ligos 10

QUOTE(carvel @ 2008 11 04, 21:24)
As prakaituoju visa,bet nezinau,ar todel kad vartoju "Tamoxifena",ar todel kad pasalintos kiausides.
Gasli buti ,kad dar jauciamas yra ir chemijos poveikis,juk tiek dar nedaug laiko praejo po jos vartojimo,pasikonsultuokit su gydancia gydytoja ,sekmes  4u.gif .

Ačiū, Carvel, 4u.gif
Tame ir reikalas, kad gydytoja dabar atostogauja iki šio mėnesio 26 d., o 28 d. jau pačios turime vizitą pas ją. Man nepatinka, kad tai būtent naktinis prakaitavimas. ax.gif
Šiandien pasidarėme kraujuką. Tai jis neblogas. Tiksliau - geras. Šiek tiek mažesni leukocitai - 3,5. Tai reiks pastebėti, kad ir mums nepradėtų jie mažėti nuo tų vaistukų.(tai Romantikės patirtis). Šiaip prieš 2 savaites buvo 4,8 g.gif
Gero vakarėlio 4u.gif

P.s. na, ir greitai sukatės mergaitės. Ačiū ir Jums, Romantike 4u.gif Gero vakarėlio. sokiai.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 04 lapkričio 2008 - 20:12
QUOTE(rasų lanka @ 2008 11 04, 21:01)
Ačiū, Carvel4u.gif
Tame ir reikalas, kad gydytoja dabar atostogauja iki šio mėnesio 26 d., o 28 d. jau pačios turime vizitą pas ją. Man nepatinka, kad tai būtent naktinis prakaitavimas. ax.gif
Šiandien pasidarėme kraujuką. Tai jis neblogas. Tiksliau - geras. Šiek tiek mažesni leukocitai - 3,5. Tai reiks pastebėti, kad ir mums nepradėtų jie mažėti nuo tų vaistukų.(tai Romantikės patirtis). Šiaip prieš 2 savaites buvo 4,8  g.gif
Gero vakarėlio  4u.gif

Krauja tai tikrai stebekite. Siaip, vartojant Tamoksifena butinai reikia sekti trombocitu kieki. Tuo paciu ir leukocitus tikrins.
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2008 11 04, 22:06)
Krauja tai tikrai stebekite. Siaip, vartojant Tamoksifena butinai reikia sekti trombocitu kieki. Tuo paciu ir leukocitus tikrins.

Trombocitai - 255, hemoglobinas - 123. Ar Jums leukocitai staiga krito, ar palaipsniui, per ilgą laiką, nes aš manau, kad šiaip mūsų kritimas gana greitas per 2 savaites. g.gif Negi leukocitai be niekur nieko taip gali svyruoti?
Atsakyti
rasų lanka ,gal Jusu mamytei klimaksas koja kisa? jo metu daugiausiai ir prakaituojama nakti,bent jau man taip yra.
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2008 11 04, 21:16)
Trombocitai - 255, hemoglobinas - 123. Ar Jums leukocitai staiga krito, ar palaipsniui, per ilgą laiką, nes aš manau, kad šiaip mūsų kritimas gana greitas per 2 savaites.  g.gif  Negi leukocitai be niekur nieko taip gali svyruoti?

Na mano chemija pasibaige sausi, kovo pabaigoje spinduliuotis baigiau. Leukocitai buvo 3.8. Pradejau balandi Tamoksifena ir is karto pradejo kristi. Ir krito visa laika po biski. Ir neutrofilai tame tarpe irgi.
Trombocitai visa laika buvo ir yra normos ribose.
Atsakyti
Romantike mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(carvel @ 2008 11 04, 21:30)
Romantike mirksiukas.gif  4u.gif

Carvel 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(carvel @ 2008 11 04, 22:19)
rasų lanka ,gal Jusu  mamytei klimaksas koja kisa? jo metu daugiausiai ir prakaituojama nakti,bent jau man taip yra.

Nemanyčiau (nors anokia aš čia daktarėlė blush2.gif ). Kai mamytei prasidėjo klimaksas, ji žiauriai prakaituodavo, teko hormonų terapijos. Praėjo, o po kiek laiko vėl buvo tas pats- tik naktimis - atsibusdavo vos ne pelkėje, bet dabar mums atrodo, kad tai buvo ligos pradžia. O kai dėl klimakso prakaituoja, tai paros metas nesvarbu - bėgo ir nubėgo kaip nuo žąsies vanduo. Štai kodėl neramu - kad naktį visa tai vyksta. g.gif ax.gif
Ir Jums gero vakarėlio. hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2008 11 04, 21:35)
Ir Jums gero vakarėlio. hihihi.gif

biggrin.gif Ir Jums, ir Jums bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2008 11 04, 22:29)
Na mano chemija pasibaige sausi, kovo pabaigoje spinduliuotis baigiau. Leukocitai buvo 3.8. Pradejau balandi Tamoksifena ir is karto pradejo kristi. Ir krito visa laika po biski. Ir neutrofilai tame tarpe irgi.
Trombocitai visa laika buvo  ir yra normos ribose.

Įtariu - ar nebus panašus variantas. unsure.gif Nes po chemijų mamytei kaip atsistatydavo leukocitai, taip ir nekrisdavo iki sekančios dozės. Lyg tai gydytoja buvo minėjusi, kad gali tekti keisti vaistukus ( TAMOKSIFENĄ), bet kalba daugiau ėjo apie keitimą dėl rankos tinimo. Tikriausiai reikėtų kitą savaitę dar pasidaryti kraujuko tyrimą, tiesiog dėl aiškumo.Tik nesuprantu tų neutrofilų. Pas mus Mažeikiuose tyrime rašo - granuliocitus. Jie yra 66,1 ir šalia jų dar yra toks kitas skaičiukas mažesnis (norma 2,0 - 7,8 ) - tai gal tie yra neutrofilai? Juos rodo - 2,4. Jei tai neutrofilai, tai kaip ir norma.
Atsakyti
mergaitės..

gal kuri lankėtės pas Česą, papildomai konsultacijai..

mes penktadienį šturmuosim Klaipėdą, norėčiau užklausti apie atsidėkojimą.. Į ką orientuotis.
gal galit į AŽ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2008 11 04, 17:12)
O ta chemija kas 3 savaites rasiai? Noriu mazdaug zinoti kas mane laukia doh.gif Aisku gal man skirs truputi kitoki gydyma,bet manau mazdaug panasiai turetu buti g.gif Gal jau per penkerius metus pazenge medicina i preki g.gif Tai gaunasi,kad 8*3 grubiai apie metus doh.gif Neisibaizduoju,kokia bus savijauta? O po spinduliavimo? Kazka girdejau kad apie 3 savaites reikes,bet gal nusisneku blush2.gif Mano chirurgas pasake kad spinduliavima geriau Vilniuje praeiti,jis susiskambins pats,o chemija Klaipedoje,sako cia pas mus geras skyrius ir vedejas.
Papildyta:


Klaipedos jurininku ligonineje puikus hematologinis skyrius, viskas bus ok, chemija ar Vilniuje, ar Kaune ar Amerikej ta pati, taip gydymas tesis beveik metus, tai tikrai, na o spinduliuotis geriau ten kur naujesnis aparatas, daugelis renkasi Kauna. Vilniuj ir manai gera aparatura, asmeniskai as eidavai dienos stacionara, neguledavau ligoninej, ateinu susileidziu vaistus ir einu darban 4u.gif
Atsakyti