Įkraunama...
Įkraunama...

onkologinės ligos 10

QUOTE(romantikė @ 2008 11 03, 19:26)
Gal is pradziu papasakokyt kur gydosi jusu artimas zmogus, koks tas vezys, kaip ir kiek laiko.
Zodziai apie netinkama gydyma tiesiog numesti kaip nereikalinga pirstine...
Gal tada ir patarimu bus konkreciu ir patirtim pasidalint galesim.
smile.gif

Gydosi Vilniuje. Is pradziu santariskese, paskui perejo i raudona kryziu, dar veliau i privacia klinika. Gydosi kazkur virs metu. Tai smegenu auglys, labai greitai besipleciantis.
Apie gydyma ir gydytojus taip, nes ju deka (aisku, ne tik ju ir liga daro savo) zmogus kelis kartus atsidurdavo ant mirties slenkscio - reanimacijoj - tai vaistus supainiojo, tai triguba doze suleido, tai buvo sventes ir visi poilsiauja. Dare ale daryt. Matydavo, kad nuo ju leidziamu vaistu tik blogeja savijauta, tyrimu rezultatai, bet vis tiek dare.
I klausimus, ka daryt, kaip, dazniausias atsakymas - maziau nervinkites, pasistenkit pailset, gal isvaziuokit kur i gamta...
Atsakyti

4u.gif Gruode,
Įkišiu ir aš savo trigrašį. Mano mamytė naudoja juodajį beržo grybą. Vartoti pradėjome dar per chemoterapijas. Konsultavomės su savo onkologe - buvo visai nieko prieš, taip pat šnekėjau su viena vaistininke - jos vyras naudoja ir per chemoterapijas, ir jau jas pabaigęs. Toks mūsų pasirinkimas. Todėl linkiu, kad ir Jūsų pasirinkimas būtų teisingas Jums, ir labai padėtų. Na, ir ką čia bepridursi - PADĖS. drinks_cheers.gif Juk kiekvienas susirandame savo GERO BUVIMO RECEPTĄ. Sėkmės


Aciu labai. Reikes pasiskaitineti. O padeti kas nors, tai tikrai pades. Juk kito pasirinkimo nera. zinau, kad pades. smile.gif Labai tuo tikiu.
Atsakyti
Mergaitės, kurios vartojate , Tamoksifeną noriu paklausti, ar nuo jo gali prakaituoti, ar Jūs kuri nors juntate tuos požymius? g.gif Mamytė kažkodėl naktį prakaituoja, bet niekur kitur - tik galva prie sprando. Nesuprantame, ar čia nuo Tamoksifeno, ar dar jaučiasi chemijos poveikiai ( nors baigėme daugiau nei prieš mėnesį),ar per šiltai užsikloja? Jos galva prakaituodavo ir per chemiją po Dekstametazono. Kadangi nėra plaukučių, tai miegodavo užsidėjusi ant galvos rankšluostį. Na, dabar rankšluosčio nereikia, bet vis tiek tas klausimas neduoda ramybės. Gal dar kur reikia priežasties ieškoti.
Rytoj važiuojame pas šeimos gydytoją prasitęsti vaistukų, tai mamytė nori tuo pačiu pasidaryti bendrą kraujo tyrimą. Žiūrėsime, ką turime.
Visoms gero vakarėlio. 4u.gif

Pinacea dar kartą - LAIKYKIS. console.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 03 lapkričio 2008 - 21:41
QUOTE(Masiania* @ 2008 11 03, 21:57)
Gydosi Vilniuje. Is pradziu santariskese, paskui perejo i raudona kryziu, dar veliau i privacia klinika. Gydosi kazkur virs metu. Tai smegenu auglys, labai greitai besipleciantis.
Apie gydyma ir gydytojus taip, nes ju deka (aisku, ne tik ju ir liga daro savo) zmogus kelis kartus atsidurdavo ant mirties slenkscio - reanimacijoj - tai vaistus supainiojo, tai triguba doze suleido, tai buvo sventes ir visi poilsiauja. Dare ale daryt. Matydavo, kad nuo ju leidziamu vaistu tik blogeja savijauta, tyrimu rezultatai, bet vis tiek dare.
I klausimus, ka daryt, kaip, dazniausias atsakymas - maziau nervinkites, pasistenkit pailset, gal isvaziuokit kur i gamta...



masiania, smegenu navikai yra ko gero maziausiai vilties paliekantys augliai verysad.gif bet reik visada tiketis, kad ir stebuklo 4u.gif musu seimoje irgi yra toks ligoniukas. Jei reikalinga operacija, tai geriausias galvos smegenu chirurgai yra kaune.
yra sukurta svetaine skirta galvos smegenu navikais sergantiesiems ir ju artimiesiems, pasiskaitykit, gal rasit naudingos informacijos:
http://www.kartulengviau.lt/
Atsakyti
QUOTE(Pinacea @ 2008 11 03, 21:11)
Vien del TIKEJIMO ishtveriau shiandienines mamytes laidotuves... susirinko mases zmoniu, visi ja mylejo, gerbe, laike pavyzdziu stiprybes, optimizmo... Ji irgi TIKEJO. O jei butu buvusi tik onkologine liga, butume mes ir toliau gyvene ir dziaugtumes viena kita. Taciau.. yra kaip yra, o  Tikejimas nepradingo. Zinau, kad mama dabar gerai, kad kita liga (sklerodermija) butu ja gal daug ilgiau ir baisiau kankinus... kita vertus, ishejo ji lengvai, tai irgi paguodzia... Man truksta labai jos balso... kaip atrodo, nepamirshiu, bet balsa ishgirst... ieshkojau, gal kur esu ishsiaugojus, kol kas neradau. Bet ieshkau toliau.

Na, ash cia pesimistishkai, atleiskit. Taciau zinau, kad mamyte mire ne nuo vezio, o nuo ivairiu ligu sanplaikos: viena gydant, kitos lysdavo, ir taip iki pat galo... Kita savaite ateis tyrimas, ar jai buvo ar nebuvo vezio.. kita vertus, nenoriu ash net zinot, vistiek nebesugrazinsi, bet cia tecio noras...



Uzuojauta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2008 11 03, 21:57)



ar jusu tipas glialinis - astrocitomos unsure.gif as toki turiu...
beje uzjauciau del netekties ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydras debeselis: 03 lapkričio 2008 - 23:07
QUOTE(SVETA K. @ 2008 11 03, 12:34)
Ne ne,aisku suprantu kad neisgydys,bet mane kankina kosulys labai,gydytuojas sako kad cia nuo limfomos,ji pas mane gana didele unsure.gif 9.6*5.5*4.6cm.ir matyt "prispaudzia"biski plauti is kaires.As ir ligonineje atsiduriau del kosulio,jau pradejau krauju atsikoseti.O iki tol vaiksciojau po poliklinikas,buvo simptomai panasus i trysakio nervo uzdegima,paskui jau man gydytuojas paaiskino,kad cia limfoma uzspaude nerva,del to skausmas siaubingas buna.O man 2 menesius netgi nuotraukos niekas nepadare,viena neurologe pasake:"Cia jums nuo nervu..." Netgi neapziurejo,kaip sedejo prie savo stalo-taip ir sedejo,israse bromozepamo blink.gif As jo ir negeriau,dar maitinau vaika.O kai jau atsiduriau ligonineje,per 1 menesi padare 4 komp.tomografijas,2 kaklo ir 2 tarpuplaucio,4 bronchoskopijas (cia man baisiausiai buvo) ir dar daug visokiu echoskopiju,endoskopiju ir t.t.
Aciu uz atsakyma ir uz palaikyma 4u.gif


Sveta na istorija panasi i mano, man ir buvo pasiulyta pasigydyt nervus ir rado tipo ataugas, o pasirode krutineje jau seniai sedejo guzas sulyg kumciu, zinok kai tik suleis pirma chemija iskart atlegs skausmas ir tas guzas mazes, chemijos gausite daug bo jis isties didelis, jei neklystu maziausiai 8 kartai bus, tad laukia ilgas gydymas, bet pagyti sansai dideli. Del tu tauku, pasiklausinekit aplinkui gal kas medzioja ir ju turi, taip pat galima ir kapsules vartot, ar ne Teta gere g.gif
Atsakyti
Mielosios, gal kam reikia vaistuku - dovanojam.. mamytei nebeprireiks, o ji ju prisipirkus buvo nemazai. Taigi, betvarkydama vaistu lobyna radau:

- 4 pakuotes neprapleshtas Zofran ampuliu (5x4ml)
- 1,5 pakuotes Zofran Zydis (8mg)
- 2,5 pakuotes Arimidex (1mg)
- 3 pilnas pakuotes Emetron ampuliu (8mg/4ml) ir 10 Emetron tableciu 8mg
- 1 Grasalvos pakuote

Atiduodam... bet tikiuosi, kad tam, kam tikrai reik.. neduok dieve kam nors pakenkciau. Kita vertus, zinau, kokius pinigus shi liga atima...
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2008 11 03, 21:46)
masiania, smegenu navikai yra ko gero maziausiai vilties paliekantys augliai verysad.gif  bet reik visada tiketis, kad ir stebuklo 4u.gif  musu seimoje irgi yra toks ligoniukas. Jei reikalinga operacija, tai geriausias galvos smegenu chirurgai yra kaune.
yra sukurta svetaine skirta galvos smegenu navikais sergantiesiems ir ju artimiesiems, pasiskaitykit, gal rasit naudingos informacijos:
http://www.kartulengviau.lt/

Aciu, sita zinau, bet vis tiek tikiu. Apie svetaine ir kauno gydytojus zinau, bet pas juos papulti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2008 11 04, 10:13)
Sveta na istorija panasi i mano, man ir buvo pasiulyta pasigydyt nervus ir rado tipo ataugas, o pasirode krutineje jau seniai sedejo guzas sulyg kumciu, zinok kai tik suleis pirma chemija iskart atlegs skausmas ir tas guzas mazes, chemijos gausite daug bo jis isties didelis, jei neklystu maziausiai 8 kartai bus, tad laukia ilgas gydymas, bet pagyti sansai dideli. Del tu tauku, pasiklausinekit aplinkui gal kas medzioja ir ju turi, taip pat galima ir kapsules vartot, ar ne Teta gere  g.gif

O ta chemija kas 3 savaites rasiai? Noriu mazdaug zinoti kas mane laukia doh.gif Aisku gal man skirs truputi kitoki gydyma,bet manau mazdaug panasiai turetu buti g.gif Gal jau per penkerius metus pazenge medicina i preki g.gif Tai gaunasi,kad 8*3 grubiai apie metus doh.gif Neisibaizduoju,kokia bus savijauta? O po spinduliavimo? Kazka girdejau kad apie 3 savaites reikes,bet gal nusisneku blush2.gif Mano chirurgas pasake kad spinduliavima geriau Vilniuje praeiti,jis susiskambins pats,o chemija Klaipedoje,sako cia pas mus geras skyrius ir vedejas.
Papildyta:
QUOTE(Pinacea @ 2008 11 04, 12:59)
Mielosios, gal kam reikia vaistuku - dovanojam.. mamytei nebeprireiks, o ji ju prisipirkus buvo nemazai. Taigi, betvarkydama  vaistu lobyna radau:

-  4 pakuotes neprapleshtas Zofran ampuliu (5x4ml)
-  1,5 pakuotes Zofran Zydis (8mg)
-  2,5 pakuotes Arimidex (1mg)
-  3 pilnas pakuotes Emetron ampuliu (8mg/4ml) ir 10 Emetron tableciu 8mg
-  1 Grasalvos pakuote

Atiduodam... bet tikiuosi, kad tam, kam tikrai reik.. neduok dieve kam nors pakenkciau. Kita vertus, zinau, kokius pinigus shi liga atima...

Nuosirdziai uzjauciu del mamos console.gif As dar net neisivaizduoju,kokiu vaistu man reikes,nieko apie vaistus dar neismanau blush2.gif Paaiskes viskas galutinai kita pirmadieni
Atsakyti
[quote=rasų lanka,2008 11 03, 23:34]
Mergaitės, kurios vartojate , Tamoksifeną noriu paklausti, ar nuo jo gali prakaituoti, ar Jūs kuri nors juntate tuos požymius? g.gif


As prakaituoju visa,bet nezinau,ar todel kad vartoju "Tamoxifena",ar todel kad pasalintos kiausides.
Gasli buti ,kad dar jauciamas yra ir chemijos poveikis,juk tiek dar nedaug laiko praejo po jos vartojimo,pasikonsultuokit su gydancia gydytoja ,sekmes 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2008 11 03, 22:34)
Mergaitės, kurios vartojate , Tamoksifeną noriu paklausti, ar nuo jo gali prakaituoti, ar Jūs kuri nors juntate tuos požymius?  g.gif  Mamytė kažkodėl naktį prakaituoja, bet niekur kitur - tik galva prie sprando. Nesuprantame, ar čia nuo Tamoksifeno, ar dar jaučiasi chemijos poveikiai ( nors baigėme daugiau nei prieš mėnesį),ar per šiltai užsikloja? Jos galva prakaituodavo ir per chemiją po Dekstametazono.

As prakaituoju normos ribose, t.y. ne daugiau, negu anksciau. Buvo protrukis kai pradejo slopinti kiausidziu veikla, bet susibalansavo.
Man rodos, kad tikrai mazai laiko praejo dar po chemijos jusu mamai...Kol organizmas issivalys, daug laiko praeis. Mano galva irgi prakaituodavo chemoterapijos laikotarpiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo romantikė: 04 lapkričio 2008 - 19:55