Įkraunama...
Įkraunama...

onkologinės ligos 10

Laba diena. Atsiprasau, visko neperskaiciau, gal kuri kur ir minejo. Noreciau jusu nuomones, o gal ir patarimo, kaip jus manot, kur yra geriausi gydytojai, kurie padeda kovot su sia baisia liga?
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2008 11 03, 14:55)
Laba diena. Atsiprasau, visko neperskaiciau, gal kuri kur ir minejo. Noreciau jusu nuomones, o gal ir patarimo, kaip jus manot, kur yra geriausi gydytojai, kurie padeda kovot su sia baisia liga?

Labas,
Pirmiausia pasikartosiu jau anksčiau išsakytais žodžiais. Ši liga nei baisi, nei nebaisi. Tiesiog tokia, kaip ir daugelis kitų ligų, kurias reikia gydyti. Viskas priklauso, kaip Jūs ją įsivardinat pati sau. Siųlyčiau paskaityti visas ankstesnes temeles ir tikrai , manau, kad Jūsų nuomonė pasikeistų. Tai yra GYVENIMAS. rolleyes.gif
O dabar grynai mano nuomonė. Niekas Jums negali patarti, kur geriausi gydytojai. Vieniems geriausi tampa "pačiais blogiausiais ", ir atvirkščiai. Galvoju, kad nedaug kas norėtų prisiimti atsakomybę šiuo patarimu. Viskas slypi pasitikėjime gydytoju. Tiesiog matykite, ar Jums lengva su juo bendrauti, ar gaunate visus atsakymus į Jums rūpimus klausimus. Aišku, jei Jūs pati neklausite, ir pats GERIAUSIAS gydytojas (jeigu yra tylenis) gali nieko neaiškinti. O Jums jis pasirodys - blogas. irnesakyk.gif Tai dar viena mažytė taisyklė - pačiam bent jau minimaliai domėtis liga, vaistais kuriuos gauni, ir t. t. Visi čia gydosi ir sveiksta pas savo gydytojus , ir Tikiu, kad kiekvienos gydytojas JAI šiuo metu yra geriausias. thumbup.gif Ir tai vyksta visose šios srities gydymo įstaigose visoje Lietuvoje. Be to, jei matot , kad gydytojas Jums nepatinka ar neįtinka, galite kreiptis pas kitą (na, čia aš taip manau blush2.gif )
Taigi, linkiu susirasti patį geriausią BŪTENT JUMS gydytoją, ir SVEIKATOS. rolleyes.gif
Atsakyti
Man tai yra tikrai baisi liga, nes sergu ne as, o mano mylimas zmogus (jei sirgciau as, gal ir nuomone kitokia butu). Baisu man todel, kad as asmeniskai negaliu padaryti jokio stebuklo, kad jis pasveiktu ir issikapstytu is viso sito, kad nejaustu skausmo...
O del gydytoju - kol kas tik nusiviliu. Atrodo, turi zmones gyvybes gelbet, o jiem nusispjaut (neteigiu, kad visi tokie, bet su tokiais susidurem butent mes) - zmogus jiem kaip zaisliukas ar bandomasis triusis verysad.gif
Nebezinau, nei ko griebtis, nei ka daryt toliau.
Atsakyti
Su panasiu gydytoju poziuriu susiduriam ir mes...
kai tik islenda koks neaiskus skausmingas simptomas, taip ir ner i ka kreiptis verysad.gif
tuomet lieka pazistami, bei pazistamu pazistami, kuriu nuomones labai skirtingos.
o skausmas dazneja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daile: 03 lapkričio 2008 - 17:38
QUOTE(Masiania* @ 2008 11 03, 19:03)
Man tai yra tikrai baisi liga, nes sergu ne as, o mano mylimas zmogus (jei sirgciau as, gal ir nuomone kitokia butu). Baisu man todel, kad as asmeniskai negaliu padaryti jokio stebuklo, kad jis pasveiktu ir issikapstytu is viso sito, kad nejaustu skausmo...
O del gydytoju - kol kas tik nusiviliu. Atrodo, turi zmones gyvybes gelbet, o jiem nusispjaut (neteigiu, kad visi tokie, bet su tokiais susidurem butent mes) - zmogus jiem kaip zaisliukas ar bandomasis  triusis verysad.gif
Nebezinau, nei ko griebtis, nei ka daryt toliau.

Puikiai Jus suprantu, nes gydosi mano mamytė. Deja, mes Tikrai ne stebūkladariai, tačiau turime stengtis išlikti bent jau ramūs. Tam, kad neapsunknti paties ligoniuko savo nuotaikom. Mes galime padėti savo priežiūra, tiesiog buvimu šalia. Man asmeniškai išlikti ramiai labai padeda TIKĖJIMAS. Kiek tai tęsis - nežinau. Dabar galvoju, kad VISADA. Nepraraskit vilties - tai labai svarbu. Nedarykite nuosprendžio anksčiau laiko. Nenuleiskit rankų dėl gydytojų. Kreipkitės kitur, į kitą miestą vėl ir vėl. Tik nesėdėkit, nesigraužkit, ir nekaltinkit. Na, noriu pasakyti, kad bent stenkitės tai daryti. Nes tai gali būti padaryta ne veltui.
Stiprybės Jums taip pat. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2008 11 03, 17:39)
Puikiai Jus suprantu, nes gydosi mano mamytė. Deja, mes Tikrai ne stebūkladariai, tačiau turime stengtis išlikti bent jau ramūs. Tam, kad neapsunknti paties ligoniuko savo nuotaikom. Mes galime padėti savo priežiūra, tiesiog buvimu šalia. Man asmeniškai išlikti ramiai labai padeda TIKĖJIMAS. Kiek tai tęsis - nežinau. Dabar galvoju, kad VISADA. Nepraraskit vilties - tai labai svarbu. Nedarykite nuosprendžio anksčiau laiko. Nenuleiskit rankų dėl gydytojų. Kreipkitės kitur, į kitą miestą  vėl ir vėl. Tik nesėdėkit,  nesigraužkit, ir nekaltinkit. Na, noriu pasakyti, kad bent stenkitės tai daryti. Nes tai gali būti padaryta ne veltui.
Stiprybės Jums taip pat.  4u.gif

Aciu labai uz palaikyma. Ir jum kuo didesnes stiprybes ir sveikatos.
As nesedziu, nesigrauziu ir nieko nekaltinu, jau raejo tas laikas, kai buvo vien klausimai - kodel ir kas kaltas del to.
Tikejimas geras dalykas, bet kai matai, kad situacija tik blogeja, tai ir tikejimas mazeja.
Butent del sito ir klausiau jusu visu patarimo, nes noriu surasti geresniu, nei kol iki siol sutikom.
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2008 11 03, 19:23)

Gal is pradziu papasakokyt kur gydosi jusu artimas zmogus, koks tas vezys, kaip ir kiek laiko.
Zodziai apie netinkama gydyma tiesiog numesti kaip nereikalinga pirstine...
Gal tada ir patarimu bus konkreciu ir patirtim pasidalint galesim.
smile.gif
Atsakyti
Radau rusišką tinklapį , kas supranta gal pasinaudos , apie vėžį ir vaistažoles.Dar tik pasižiūrėjau, atrodo informatyvus.

http://www.travolekar.ru/onco.htm
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2008 11 03, 21:56)
Radau rusišką tinklapį , kas supranta gal pasinaudos , apie vėžį ir vaistažoles.Dar tik pasižiūrėjau, atrodo informatyvus.

http://www.travolekar.ru/onco.htm

Gabija, 4u.gif Jūs tikrai veltui laiko neleidžiat. mirksiukas.gif Būsit mūsų didžioji bibliotekėlė.
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2008 11 03, 16:39)
Puikiai Jus suprantu, nes gydosi mano mamytė. Deja, mes Tikrai ne stebūkladariai, tačiau turime stengtis išlikti bent jau ramūs. Tam, kad neapsunknti paties ligoniuko savo nuotaikom. Mes galime padėti savo priežiūra, tiesiog buvimu šalia. Man asmeniškai išlikti ramiai labai padeda TIKĖJIMAS. Kiek tai tęsis - nežinau. Dabar galvoju, kad VISADA. Nepraraskit vilties - tai labai svarbu. Nedarykite nuosprendžio anksčiau laiko. Nenuleiskit rankų dėl gydytojų. Kreipkitės kitur, į kitą miestą  vėl ir vėl. Tik nesėdėkit,  nesigraužkit, ir nekaltinkit. Na, noriu pasakyti, kad bent stenkitės tai daryti. Nes tai gali būti padaryta ne veltui.
Stiprybės Jums taip pat.  4u.gif

Vien del TIKEJIMO ishtveriau shiandienines mamytes laidotuves... susirinko mases zmoniu, visi ja mylejo, gerbe, laike pavyzdziu stiprybes, optimizmo... Ji irgi TIKEJO. O jei butu buvusi tik onkologine liga, butume mes ir toliau gyvene ir dziaugtumes viena kita. Taciau.. yra kaip yra, o Tikejimas nepradingo. Zinau, kad mama dabar gerai, kad kita liga (sklerodermija) butu ja gal daug ilgiau ir baisiau kankinus... kita vertus, ishejo ji lengvai, tai irgi paguodzia... Man truksta labai jos balso... kaip atrodo, nepamirshiu, bet balsa ishgirst... ieshkojau, gal kur esu ishsiaugojus, kol kas neradau. Bet ieshkau toliau.

Na, ash cia pesimistishkai, atleiskit. Taciau zinau, kad mamyte mire ne nuo vezio, o nuo ivairiu ligu sanplaikos: viena gydant, kitos lysdavo, ir taip iki pat galo... Kita savaite ateis tyrimas, ar jai buvo ar nebuvo vezio.. kita vertus, nenoriu ash net zinot, vistiek nebesugrazinsi, bet cia tecio noras...
Atsakyti
QUOTE(Pinacea @ 2008 11 03, 21:11)

verysad.gif Uzuojauta...truks mamytes. Truks visada.
As be mamos gyvenu jau 23 metus...ir kasdien jauciu kaip jos man truksta. Apkabinu...
Atsakyti
QUOTE(Pinacea @ 2008 11 03, 21:11)
Vien del TIKEJIMO ishtveriau shiandienines mamytes laidotuves... susirinko mases zmoniu, visi ja mylejo, gerbe, laike pavyzdziu stiprybes, optimizmo... Ji irgi TIKEJO. O jei butu buvusi tik onkologine liga, butume mes ir toliau gyvene ir dziaugtumes viena kita. Taciau.. yra kaip yra, o  Tikejimas nepradingo. Zinau, kad mama dabar gerai, kad kita liga (sklerodermija) butu ja gal daug ilgiau ir baisiau kankinus... kita vertus, ishejo ji lengvai, tai irgi paguodzia... Man truksta labai jos balso... kaip atrodo, nepamirshiu, bet balsa ishgirst... ieshkojau, gal kur esu ishsiaugojus, kol kas neradau. Bet ieshkau toliau.

Na, ash cia pesimistishkai, atleiskit. Taciau zinau, kad mamyte mire ne nuo vezio, o nuo ivairiu ligu sanplaikos: viena gydant, kitos lysdavo, ir taip iki pat galo... Kita savaite ateis tyrimas, ar jai buvo ar nebuvo vezio.. kita vertus, nenoriu ash net zinot, vistiek nebesugrazinsi, bet cia tecio noras...

Laikykites console.gif
Kaip Jums Jusu mama buvo, yra ir bus reikalinga, taip ir Jus reikalinga savo seimai, vaikams - tikekite tuo, kad visa, kas grazu prieky, o kas prasminga - vis tiek isliks kartu su Jumis....
Atsakyti