Įkraunama...
Įkraunama...

onkologinės ligos 10

QUOTE(rasų lanka @ 2008 11 01, 18:36)
Rašoma , kad pieno produktai maitina vėžines ląsteles. Tai čia įeina ir visų giriamas jogurtas, ir varškė?  Įdomu, ar Jūs  ir kitos mergaitės esate atsisakę būtent šių produktų.?

na, is to, ka dabar skaitau, jogurtas ir varske yra geri produktai. as vartoju liesa naturalu jogurta ir varske su semenu aliejumi.

problema kyla del pieniniu galviju serimo ir auginimo salygu:
1. del dirbtiniu pasaru (jav tai daznai soja ir kukuruzai), piene pasikeicia omega riebiuju rugsciu santykis: omega-3 sumazeja, o omega-6 - padaugeja. sie riebalai yra reikalingi organizmui, bet ju turi buti tam tikras santykis, omega-3 turi buti kelis kartus daugiau, negu omega-6. del "blogo" santykio kyla sveikatos problemu, iskaitant nutukima, sirdies ir kraujagysliu ligas ir vezi.
2. norint paskatinti pieno gamyba, karvems leidziami hormonai, kurie veliau patenka i piena ir pieno produktus ir yra kenksmingi
3. be to, gyvuliai gauna antibiotiku, kartais antibiotikai dedami tiesiogiai i piena norint isnaikinti bakterijas.

zodziu, viskas del bendrosios ekologijos...

saltinis: David Servan-Schreiber "Anti-Cancer: A New Way of Life".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 01 lapkričio 2008 - 19:37
Pinacea, uzjauciu. Gaila, kad viskas sitaip.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 11 01, 21:35)
na, is to, ka dabar skaitau, jogurtas ir varske yra geri produktai. as vartoju liesa naturalu jogurta ir varske su semenu aliejumi.

problema kyla del pieniniu galviju serimo ir auginimo salygu:
1. del dirbtiniu pasaru (jav tai daznai soja ir kukuruzai), piene pasikeicia omega riebiuju rugsciu santykis: omega-3 sumazeja, o omega-6 - padaugeja. sie riebalai yra reikalingi organizmui, bet ju turi buti tam tikras santykis, omega-3 turi  buti kelis kartus daugiau, negu omega-6. del "blogo" santykio kyla sveikatos problemu, iskaitant nutukima, sirdies ir kraujagysliu ligas ir vezi.
2. norint paskatinti pieno gamyba, karvems leidziami hormonai, kurie veliau patenka i piena ir pieno produktus ir yra kenksmingi
3. be to, gyvuliai gauna antibiotiku, kartais antibiotikai dedami tiesiogiai i piena norint isnaikinti bakterijas.

Bet juk ta pati varškė, ar tas pats jogurtas yra daromi iš to PATIES PIENO. g.gif Nors aš šeimai perku tik ekologišką jogurtą ir varškę be jokių koncervantų, vis tiek kyla daug abejonių. g.gif O pirkti pas diedukus ir močiutes irgi nedrąsu vien dėl antisanitarinių sąlygų. O dar kai pasižiūri, kad nedideliame mieste ar priemiestyje tos pačios karvutės dieną naktį pakelės žolytę rupšnoja - iš kur tas pieno ekologiškumas, nors ir negauna ta karvutė jokių hormonų... Sudėtinga. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2008 11 01, 20:49)
Bet juk ta pati varškė, ar tas pats jogurtas yra daromi iš to PATIES PIENO.  g.gif Nors aš šeimai perku tik ekologišką jogurtą ir varškę be jokių koncervantų, vis tiek kyla daug abejonių.  g.gif  O pirkti pas diedukus ir močiutes  irgi nedrąsu vien dėl antisanitarinių sąlygų. O dar kai pasižiūri, kad nedideliame mieste ar priemiestyje tos pačios karvutės dieną naktį pakelės žolytę rupšnoja - iš kur tas pieno ekologiškumas, nors ir negauna ta karvutė jokių hormonų... Sudėtinga. ax.gif


aha, is tiesu sudetinga. viskas taip neatsiejamai susije, kaip voratinklis - uz vieno siulelio trukteli, suvirpa visi.

as visada sakydavau, "kokios ekologiskos darzoves. as gal netresiu ir nepurskiu savo triju lysviu morku, bet kaimynas tresia ir purskia - o mano darzas nera ir negali buti visiskai atskirtas nuo jo darzo... vejas, lietus, pozeminiai vandenys pernesa tersalus..."

bet toj pacioj knygoj, kuria nurodziau, autorius cituoja tyrima, kuriame apie dvidesimt vaiku kelias savaites buvo maitinami ekologiskais produktais, o kiti dvidesimt - iprastais. buvo tiriamas vaiku slapimas ieskant pesticidu likuciu. jau po keliu dienu ekologiskais produktais maitinamu vaiku slapime pesticidu likuciu pastebimai sumazejo. o kai jie vel pradejo valgyti iprastus produktus - padaugejo.

taciau jis (ir dar kitas dietologas, Patrick Quillin, kurio interneto puslapio nuoroda buvau davusi anksciau), raso, kad geriau jau valgyti neekologiskas darzoves, negu visai ju nevalgyti. darzoviu, vaisiu ir prieskoniniu augalu teikiama nauda atsveria galima neekologiskai ukininkaujant naudojamu medziagu zala.

Patrick Quillin rekomenduoja vaisius ir darzoves, kurios vartojamos "visos" (neluptos ir sviezios), pvz., brokoliai, spinatai, salotos, obuoliai, pomidorai ir kt, pamirkyti rugsciame tirpale: i 4 l drungno vandens ipilti 2 saukstus acto ir darzoves mirkyti 5 minutes.
tokiu vaisiu, kaip bananai, apelsinai, citrinos ir pan, kuriuos pries vartodami nulupam, mirkyti nereikia.

is to, ka skaiciau apie piena, man susidare ispudis, kad saldu piena reiktu vartoti atsargiai. saldziame piene yra laktozes, o nemazai suaugusiuju neturi laktoze virskinancio fermento. be to, pieno baltymas daznai sukelia alergijas.
rauginto pieno produktuose (jogurte, varskeje) beveik visa laktoze buna suskaidyta. be to, "gyvuose" jogurtuose yra naudinguju bakteriju.

as vartoju liesa jogurta ir liesa varske be priedu, bet pagerinu juos semenu aliejumi. i 2/3 puodelio varskes (arba 2 puodelius jogurto) dedu 6 valgomuosius saukstus semenu aliejaus ir ismaisau iki vientisos mases. "pasisaldinu" bananu, obuoliu arba uogomis (labai naudingos "antivezines" uogos yra avietes, melynes, spanguoles, vysnios...).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 02 lapkričio 2008 - 11:11
user posted image
Requiem aeternam visiems sirgusiems ir išėjusiems .
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2008 11 02, 14:08)
user posted image
Requiem aeternam visiems sirgusiems ir išėjusiems .

Adis, prisijungiu prie Jūsų...
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2008 11 01, 19:36)
Gabija4u.gif
Ačiū labai už nuorodas. Atsispausdinau. Dar kartą aptarsiu  su mamyte.  aciuks.gif Gal ką nors pasieksiu šiuo klausimu. Taip viskas aiškiai vienoj krūvelėj išdėstyta. Įdomu, kur rašot ir apie cukrų. Ar tą knygutę pirkote knygyne? Reiktų pabandyti. Mamytė to cukraus daug kaip ir nevartoja - tik į kavutę įsideda. Bet jeigu tam yra alternatyva - kodėl ja nepasinaudojus. Tik įdomu, ar tą visą gautą saldų skystimą šaldytuve reikia laikyti?
Gero vakarėlio.  drinks_cheers.gif

P. s. Nežinau, gal jau buvo kada šnekėta. Rašoma , kad pieno produktai maitina vėžines ląsteles. Tai čia įeina ir visų giriamas jogurtas, ir varškė?  Įdomu, ar Jūs  ir kitos mergaitės esate atsisakę būtent šių produktų.?


Labas
Knyga vadinasi"Niši sveikatingumo sistema" , dar yra mankštos partimų, maitinimosi sistema, bet ten akcenduojami, neapdoroti produktai, tai man nevisai priimtina.
Čia rašo , kad šviežią pieną geriau pakeisti sūriu, varške , kefyru ar raugintu pienu.Bet pieno produktus rekomenduoja iki 40 metų , nes vėliau žmogaus organizme nebelieka fermentų padedančių šiuos produktus pasisavinti.Bet man atrodo , kad ši riba individuali, nors man panašiai ir yra.
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2008 11 01, 10:25)
Sveta prisijunkit i http://www.kraujas.l...1,152,3329#3329, jei viska perskaitysit busit viskam pasiruosus, pasveikti taip pat  4u.gif

Aciu 4u.gif perskaitysiu,jau pradejau...Tu rasiai (nieko kad as tu rasau blush2.gif ?) apie receptuka su barsuko taukais,tai turiu klausimu:

1. Rusijoje parduoda,yra galimybe kad parveztu,bet yra ten maciau internete visokiu tu tauku,kapsulem ir skystu.Kokius geriau pirkti? O gal yra ir Lietuvoje ?

2.Koks skonis,ar labai slykstus? As tik pagalvoju apie taukus,man jau bloga darosi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 02 lapkričio 2008 - 23:58
QUOTE(SVETA K. @ 2008 11 02, 23:57)
Aciu 4u.gif perskaitysiu,jau pradejau...Tu rasiai (nieko kad as tu rasau blush2.gif ?) apie receptuka su barsuko taukais,tai turiu klausimu:

1. Rusijoje parduoda,yra galimybe kad parveztu,bet yra ten maciau internete visokiu tu tauku,kapsulem ir skystu.Kokius geriau pirkti? O gal yra ir Lietuvoje ?

2.Koks skonis,ar labai slykstus? As tik pagalvoju apie taukus,man jau bloga darosi doh.gif


Sitas vaistas nuo limfomos neisgydys, jei tau nera kosulio, tai ir nereikia jo vartoti, pirmiausia tau reiketu sulaukti diagnozes tikslios, hodzkino ir ne hodzkino limfomu gydymas labai skiriasi, paskui bus paskirta chemija, ir tik po jos tada jau pamislinsi apie papildu vartojima, asmeniskai as perku naturalius taukus, maisau juos su medum ir brendziu, pasidarau taip, kad man skanu butu gert, nors va mano draugaitei ir jie slykstus, o man normaliai, siuo metu nevartoju, nes kosulio nera. As asmeniskai geriau daba paieskociau nusipirkįt (yra kauno bazese rusisku papildu pardutuvyte) Zdravuskos, ten zole kri yra geriama chemoterapijos ir svytnimo metu, entorogelis, tai tokia zele, as ja naudodavau po chemijos kad greiciau toksinus pasalint, siaip prasidejus gydymus, mano rytas prasidedavo stikline vandens su istirpintu sauksteliu medaus ir citrinos griezineliu. Bet visu pirma tiksli diagnoze ir gydymas, neekspermentuokit, limfomos yra imunines ligos, negalima nieko kas stimuliuoja organizma, jokiu ezuoliu, alijosiu sulciu ir panasiai. Laikykis, viskas tik daba atrodo sudetinga, paskui su tuo sugyveni ir tiesiog gyveni 4u.gif
Atsakyti
user posted image

silpnesniam sakyk gerus žodžius,
stiprink jo sapną atvirom akim,
ašarų pėdsakas, šarvo plyšelis
šviesos properšai,
balsas atkimstantis -
nebijok: aš su tavim

V. Daujotytė "Perrašai", 2005
Atsakyti


Labas
Ragnez
koks gražus rytinis pasveikinimas 4u.gif


Daugelis naudojame vaistažoles.
radau tokią info

Kaip pasverti be svarstyklių?
Receptuose įprastai komponentų kiekiai nurodomi gramais. Namuose gramus tenka paversti šaukštais ir stiklinėmis:

Vienas arbatinis šaukštelis
(1 arb.šaukšt.) = 5 g
Vienas desertinis šaukštas
(1 desert.šaukšt.) = 10 g
Vienas valgomasis šaukštas (1 valg.šaukšt.) be kaupo = 15 g
Vienas valgomasis šaukštas (1 valg.šaukšt.) su kaupu = 20 g
Stiklinė vandens = 200 ml




Dažniausiai vartojama dozė į vidų:
1 valg.šaukšt. su kaupu smulkintų vaistažolių užpilamas 1 stikline verdančio vandens.

Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2008 11 03, 11:49)
Sitas vaistas nuo limfomos neisgydys, jei tau nera kosulio, tai ir nereikia jo vartoti, pirmiausia tau reiketu sulaukti diagnozes tikslios, hodzkino ir ne hodzkino limfomu gydymas labai skiriasi, paskui bus paskirta chemija, ir tik po jos tada jau pamislinsi apie papildu vartojima, asmeniskai as perku naturalius taukus, maisau juos su medum ir brendziu, pasidarau taip, kad man skanu butu gert, nors va mano draugaitei ir jie slykstus, o man normaliai, siuo metu nevartoju, nes kosulio nera. As asmeniskai geriau daba paieskociau nusipirkįt (yra kauno bazese rusisku papildu pardutuvyte) Zdravuskos, ten zole kri yra geriama chemoterapijos ir svytnimo metu, entorogelis, tai tokia zele, as ja naudodavau po chemijos kad greiciau toksinus pasalint, siaip prasidejus gydymus, mano rytas prasidedavo stikline vandens su istirpintu sauksteliu medaus ir citrinos griezineliu. Bet visu pirma tiksli diagnoze ir gydymas, neekspermentuokit, limfomos yra imunines ligos, negalima nieko kas stimuliuoja organizma, jokiu ezuoliu, alijosiu sulciu ir panasiai. Laikykis, viskas tik daba atrodo sudetinga, paskui su tuo sugyveni ir tiesiog gyveni  4u.gif

Ne ne,aisku suprantu kad neisgydys,bet mane kankina kosulys labai,gydytuojas sako kad cia nuo limfomos,ji pas mane gana didele unsure.gif 9.6*5.5*4.6cm.ir matyt "prispaudzia"biski plauti is kaires.As ir ligonineje atsiduriau del kosulio,jau pradejau krauju atsikoseti.O iki tol vaiksciojau po poliklinikas,buvo simptomai panasus i trysakio nervo uzdegima,paskui jau man gydytuojas paaiskino,kad cia limfoma uzspaude nerva,del to skausmas siaubingas buna.O man 2 menesius netgi nuotraukos niekas nepadare,viena neurologe pasake:"Cia jums nuo nervu..." Netgi neapziurejo,kaip sedejo prie savo stalo-taip ir sedejo,israse bromozepamo blink.gif As jo ir negeriau,dar maitinau vaika.O kai jau atsiduriau ligonineje,per 1 menesi padare 4 komp.tomografijas,2 kaklo ir 2 tarpuplaucio,4 bronchoskopijas (cia man baisiausiai buvo) ir dar daug visokiu echoskopiju,endoskopiju ir t.t.
Aciu uz atsakyma ir uz palaikyma 4u.gif
Atsakyti