Įkraunama...
Įkraunama...

onkologinės ligos 10

Labas, mielosios,
ypatingi šilti apkabinimai degančiai.user posted image
Artėja finišas. Noriu būti tarp pirmųjų, kurie tave sveikins. Toks nekuklus noras. (Šiandien pasidariau super vaistą. mirksiukas.gif Ačiū dar kartą).

Buvau truputį pritilusi, grįžau iš Barselonos prieš savaitę. Vis tylomis paskaitydavau, kas čia vyksta. Nebuvau nuošaly, mintyse palinkėdavau kiekvienai susidūrusiai su problemomis sėkmės, pasidžiaugdavau gerais rezultatais. Ilgai svarsčiau, ar įdėti savo kelionės nuotraukas. Žinau, jog tema ne ta, bet gal prablaškys truputį šį rudeninį vakarą:
adis kelionė, ne tik per vėžį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 30 spalio 2008 - 17:38
QUOTE(adis @ 2008 10 30, 18:36)
Labas, mielosios,
ypatingi šilti apkabinimai degančiai.user posted image
Artėja finišas. Noriu būti tarp pirmųjų, kurie tave sveikins. Toks nekuklus noras. (Šiandien pasidariau super vaistą. mirksiukas.gif Ačiū dar kartą).

Buvau truputį pritilusi, grįžau iš Barselonos prieš savaitę. Vis tylomis paskaitydavau, kas čia vyksta. Nebuvau nuošaly, mintyse palinkėdavau kiekvienai susidūrusiai su problemomis sėkmės, pasidžiaugdavau gerais rezultatais. Ilgai svarsčiau, ar įdėti savo kelionės nuotraukas. Žinau, jog tema ne ta, bet gal prablaškys truputį šį rudeninį vakarą:
adis kelionė, ne tik per vėžį.

Adis, thumbup.gif thumbup.gif

Kiek prisiminimu - buvus probegom (gal koki 10 val. is viso) Barselonoj, bet va vienuolynu, kalnu grozio neteko matyt Ispanijoj...

O va pro viesbucio langus as pabnasius vaizdelius maciau gyvendam Ghento (Belgija) miesto centre. O kondicionieriaus nebuo, lango atsidaryt neimanoma.....
Atsakyti
adis, sveika sugrizus! 4u.gif

Nuostabios nuotraukos biggrin.gif Aciu uz virtualia kelione drinks_cheers.gif
Atsakyti
Adis, ačiū labai už kelionę į Barseloną, kaip gražu 4u.gif.
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2008 10 28, 11:40)
viskas bus gerai, ziuriu musu kompanija gerai issilaike visi, as storeju, jau gruodis neuzkalnu, na bet kaip visada rudens siurprizai mane persekioja, symet susilauziau koja ir issinarinau ranka, daba gulimas rezimas iki pat gimdymo, buna ir taip  4u.gif

Mieloji, Deganti, 4u.gif
Gero, ramaus, linksmo, meilaus, turiningo ir visokio kitokio geriausio Jums "pogulio" - "..jeigu jau ir taip būna..." nestuke.gif vacation4.gif SVARBIAUSIA - REZULTATAS. wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Gruode33 @ 2008 10 29, 22:30)
Vieni gydosi musmirem, kiti dar kuo nors, bet mane lyg ir sudomino vandenilio peroksidas.

4u.gif Gruode,
Įkišiu ir aš savo trigrašį. Mano mamytė naudoja juodajį beržo grybą. Vartoti pradėjome dar per chemoterapijas. Konsultavomės su savo onkologe - buvo visai nieko prieš, taip pat šnekėjau su viena vaistininke - jos vyras naudoja ir per chemoterapijas, ir jau jas pabaigęs. Toks mūsų pasirinkimas. Todėl linkiu, kad ir Jūsų pasirinkimas būtų teisingas Jums, ir labai padėtų. Na, ir ką čia bepridursi - PADĖS. drinks_cheers.gif Juk kiekvienas susirandame savo GERO BUVIMO RECEPTĄ. Sėkmės. 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(adis @ 2008 10 30, 19:36)
Buvau truputį pritilusi, grįžau iš Barselonos prieš savaitę...Ilgai svarsčiau, ar įdėti savo kelionės nuotraukas. Žinau, jog tema ne ta, bet gal prablaškys truputį šį rudeninį vakarą:


clap_1.gif Čia taip į temą, kad geriau nė būti negali. Sveika, pargrįžusi Švyturėli, - Pasaulio Vaike ir Slapuke. thumbup.gif Jūsų įspūdžiai tikriausiai neišdildomi, įtraukiant ir aukščio baimes. Šaunuolė. umn.gif Ačiū už virtualią kelionę. Tikriausiai jau pailsėjote. Na, ir kur planuojama sekanti IŠVYKA? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2008 10 30, 17:36)
Labas, mielosios,

adis wub.gif gera matyti grįžusią 4u.gif

rasų lanka, o kokios Jūsų pačios nuotaikėlės? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo upsikaz: 30 spalio 2008 - 19:51
...nuotaikėlės neblogos...
4u.gif Brangiosios Upsikaz, Ūkanota, Arune, Ragnez, Shaiba ir visos kitos Mergaitės 4u.gif
Begalinis DĖKUI už Jūsų palaikymą, palinkėjimus , kumštukus aciuks.gif Tikrai tikiu, kad jie mane lydėjo per visas procedūras karsta.gif Dabar aš gavau pusės metų atostogas, jeigu nepasikeis savijauta, ar dar kas. Aparatai patvirtino tik esant miomą (na, kaip sakoma - 100 procento gal ir nėra). Bet pasitikiu savo griežtąja onkoginekologe. To aparatai neparodė mano palatos kaimynei, ir ją operuos. ax.gif Mano didžiųjų cistų ant kiaušidžių nebėra, bet kaip gydytoja sako - tai gali būti laikina. Mioma - ne pati didžiausia, bet didelė. Esu ištyrinėta nuo virš juosmens iki šlaunų. Privargo su manimi personalas. Venų - nerasta. Visos rankos pasidabinusios "mėlynais karoliais", bet rezultatas atperka viską. Tikiu. rolleyes.gif Taip pasikeitusi per 1 metus ligoninė. Kai kuriuose skyriuose pasijutau tarsi privačiuose gydymo salonuose. thumbup.gif Akimirksniu kažkur dingsta puse baimės ir nerimo. Štai , ką reiškia aplinka. Dar kartą - ačiū.
Mamytė taip pat laikosi gerai - linksma, atsigauna po chemijų. Sakosi, kad kasdien jaučiasi stipresnė. Na, kartais sako, kad " traukia prie žemės", bet tai dažniausiai, kai visai tamsios dienos. Juk taip būna ir visai sveikiems. doh.gif Laukiam nesulaukiam savo išganingosios kompresinės rankovės - pradeda atrodyti, kad tai yra amžiaus prekė. Tikrai manau, kad Vilniui ar Kaune tokių monų nėra. Viena laimė, kad rankelė daugiau netinsta, o kaip mamytė sakė - vakar visai buvo atsileidusi. g.gif Gaila, kad nemačiau.
Visoms ramaus vakarėlio ir sveikatėlės. 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 30 spalio 2008 - 20:23
#]adis kelionė, ne tik per vėžį.[/url]

Ačiū už nuostabią kelionę,tokie skirtingi jausmai žiurint nuotraukas,iki skausmo gražu,prajuokino vaizdai pro kambario langą su kanalizacijos sistemom,tačiau kai pamačiau tokius kalnus rudmesiu visai "susilydžiau".
Šaunuolė,kad nepabijojot kelionės.
Atsakyti
Rasų lanka, geros žinios 4u.gif. Visokių čiūdų su pristatymais, tikriausiai, visur pasitaiko. Taip "akiplėšiškai" pagalvojau, jei jūs už rankovę dar nesumokėjote ir jums pažadėjo iki kokio nors termino atvežti (o vis nėra ir nėra), gal pabandyti paklausti, na užsiminti apie galimą nuolaidą... Nežinau ar daro "tokias nuolaidas" medicininės paskirties prekėms, bet su kokiu nors UAB-u įstatančiu duris tai kartais "suveikia" bigsmile.gif . Gero vakaro ir jums. 4u.gif
Atsakyti
Adis, koks grozis! O jau kokios meniskos nuotraukos! Gal jums profesija reiktu pakeisti? wink.gif Jau taip uzsimaniau i kokia kelione...... g.gif

Mane antra diena spinduliuoja ir jau po pirmosios pajutau poveiki plauciams. Nakti prabudau nuo savo pacios svilpiancio kvepavimo verysad.gif O dar tik pradzia.... Neramu darosi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2008 10 30, 17:36)
Labas, mielosios,
ypatingi šilti apkabinimai degančiai.user posted image
Artėja finišas. Noriu būti tarp pirmųjų, kurie tave sveikins. Toks nekuklus noras. (Šiandien pasidariau super vaistą. mirksiukas.gif Ačiū dar kartą).
adis kelionė, ne tik per vėžį.


Adis sveika pargrizus, taip i mislinau, kad gastroliuoji, saunuole wub.gif Ir sekmes geriant super vaista, mano mama sake, zinai manes dar vienas zmogus prase, sako jis ir tiek isitikines to vaisto naudingumu, vien zo reikia man studija daryt ir rasysiu knyga, nu gal pralobsim, juk kiek yra visokiu budu, o mes va sita propaguosim thumbup.gif


Papildyta:
[quote=rasų lanka,2008 10 30, 18:56]
Mieloji, Deganti, 4u.gif
Gero, ramaus, linksmo, meilaus, turiningo ir visokio kitokio geriausio Jums "pogulio" - "..jeigu jau ir taip būna..." nestuke.gif vacation4.gif SVARBIAUSIA - REZULTATAS. wub.gif
Papildyta:

Aciu 4u.gif bicki pogulio rezimas jau stoga rauna, na bet kaip nors ax.gif
Atsakyti
labas rytas,

oho,kiek čia visko prirašyta nuo vakar vakaro bigsmile.gif

Sveika sugrįžus,Adis. 4u.gif Jautėmės kaip vaikai,palikti be mamos ax.gif
Parašiusi žinutę,pulsiu nuotraukų žiūrėti.

Džiaugiuosi,Rasų lanka,Jūsų naujienomis smile.gif

O aš irgi svajoju apie kelionę. Turiu Ypatingą Draugę. Prieš porą sav.gavau iš jos dovaną-vokelyje 1 000 lt. su užrašu "Kelionei ar šiaip pramogai"( be progos ) Dasidėjus galima kažkur nuvykti. Gal pavasariop . mirksiukas.gif
Atsakyti