Įkraunama...
Įkraunama...

onkologinės ligos 10

QUOTE(rasų lanka @ 2008 10 27, 21:35)
Rytoj kelioms dienoms guldo į ligoninę išsamesniems tyrimams. Eina kalba ir apie moteriškus dalykėlius, ir apie žarnyną. ax.gif Tiesiog nori įsitikinti, ar tai tik mioma.

tebunie tai tik mioma 4u.gif

QUOTE(+333+ @ 2008 10 28, 08:13)
Ragnez.. nesitikejau tave cia pamatyti  verysad.gif  nemiegojau per nakti ir isdrisau cia parasyti (atsiprasau labai). Tu labai stipri moteris, laikykis  4u.gif

Apie optimizma - kai buvau dar vaikas susirgo mano dieduko sese, visi verke ir sake "viskas", tik ji ne..  praejo nuo to laiko apie 20m.- nebera mano dieduko, nebera ir kitu broliu, o sesė tik visai neseniai nusprende, kad gal jau gana dirbti (pensija seniai atejusi), tokios gyvybingos moteriskes su placia sypsena dar ir sveiku tarpe paieskot reiketu  smile.gif Stiprybes Jums visoms  wub.gif

aciu. na, ka padarysi. ner atsakymo i klausima "kodel?" unsure.gif

optimizmas gerai, grazi istorija wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 28 spalio 2008 - 09:40
QUOTE(Siracusa @ 2008 10 24, 11:50)
aha, lapkritis artėja  cool.gif

kaip Tau sekasi?


viskas bus gerai, ziuriu musu kompanija gerai issilaike visi, as storeju, jau gruodis neuzkalnu, na bet kaip visada rudens siurprizai mane persekioja, symet susilauziau koja ir issinarinau ranka, daba gulimas rezimas iki pat gimdymo, buna ir taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2008 10 28, 09:40)
viskas bus gerai, ziuriu musu kompanija gerai issilaike visi, as storeju, jau gruodis neuzkalnu, na bet kaip visada rudens siurprizai mane persekioja, symet susilauziau koja ir issinarinau ranka, daba gulimas rezimas iki pat gimdymo, buna ir taip  4u.gif


bent buvai apsidraudus? bigsmile.gif

aš kažkaip irgi vis dažniau pradėjau skaitinėt info užsienio saituose apie nėštumo planavimus su LML, kaupiu info smegeninėj, biggrin.gif ištikro nėra taip mažai info apie tai, vis gerėja situacija vėžio gydyme, ganėtinai daug sergančių yra vaisingo amžiaus moterys, kurios dažnai susirgę neturėjo nė vieno vaiko, o gi taip norisi smile.gif ir daktarai bent užsieny nėra labai skeptiškai nusiteikę biggrin.gif

savo daktarui irgi užsiminiau apie tai, tai nutarėm kad reik pilnoj remisijoj įsitvirtint, tada žiūrėsim tongue.gif neišvadino išprotėjusia nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2008 10 28, 10:01)
bent buvai apsidraudus?  bigsmile.gif

aš kažkaip irgi vis dažniau pradėjau skaitinėt info užsienio saituose apie nėštumo planavimus su LML, kaupiu info smegeninėj,  biggrin.gif ištikro nėra taip mažai info apie tai, vis gerėja situacija vėžio gydyme, ganėtinai daug sergančių yra vaisingo amžiaus moterys, kurios dažnai susirgę neturėjo nė vieno vaiko, o gi taip norisi smile.gif ir daktarai bent užsieny nėra labai skeptiškai nusiteikę biggrin.gif 

savo daktarui irgi užsiminiau apie tai, tai nutarėm kad reik pilnoj remisijoj įsitvirtint, tada žiūrėsim tongue.gif neišvadino išprotėjusia nail.gif


Kokia tu saunuole, pamatysi viskas bus ciki, aisku kad nebeprote, su liga gyvenimas gi nesibaige, as visad sakiau islauksiu 5 metus ir bandysiu, taip ir gavosi, beja prie maniskes tai nestumas ligos neskatina, jei jau atsinaujintu tai atsinaujintu ir be jo pagalbos, o vaz inojimas, kad dukra tures broli ir vienas i kita gales remtis jei man kas nutiktu susildo, siaip po 6 metu nuo diagnozes suzinojimo, kaip tik spalio 19 d. buvo ta diena, as apie liga susimastau labai mazai mirksiukas.gif

Tau linkiu kuo greiciau pasiekti remisija ir prisijungti prie manes, suplanuoti sesei broli, be to zinok labai daug gimdanciu po diagnozes ir Lietuvoje yra wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deganti: 28 spalio 2008 - 12:16


user posted image

Kokios nuostabios kalbos mūsų temoje.
Kaip gera ,kai gimsta vaikučiai.
Gyvenimas tęsiasi ir vėl atgimsta noras nepasiduoti.
Stiprybės visoms besigydančioms , laukiančioms tyrimų, sveikstančioms.
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2008 10 28, 12:15)
Kokia tu saunuole, pamatysi viskas bus ciki, aisku kad nebeprote, su liga gyvenimas gi nesibaige, as visad sakiau islauksiu 5 metus ir bandysiu, taip ir gavosi, beja prie maniskes tai nestumas ligos neskatina, jei jau atsinaujintu tai atsinaujintu ir be jo pagalbos, o vaz inojimas, kad dukra tures broli ir vienas i kita gales remtis jei man kas nutiktu susildo, siaip po 6 metu nuo diagnozes suzinojimo, kaip tik spalio 19 d. buvo ta diena, as apie liga susimastau labai mazai  mirksiukas.gif

Tau linkiu kuo greiciau pasiekti remisija ir prisijungti prie manes, suplanuoti sesei broli, be to zinok labai daug gimdanciu po diagnozes ir Lietuvoje yra  wub.gif


Kažin yra LT moterų pastojusių vartodamos gliveką? g.gif

man ta remisija vistiek su vaistais būtų g.gif o su šituo pastot negalima, nors pasauly virš šimto moterų pastojo jo fone, ir iš jų pusė atvejų sėkmingi.
pagal pasaulines rekomendacijas pabuvus pilnoj remisijoj ir norint vaikelio reiktų pereit prie interferono. Bet pavartojus šito gėrio man jaučiu jokio nėštumo nebesinorėtų laugh.gif yra dar kitų variantų, bet jie daugiau rizikingi, nors irgi nemažai sėkmingų.

na, nedegantis reikalas dar biggrin.gif nors noras po truputį antram 2.gif bunda, organizmas pailsėjo po pirmo, atsigavo, pasiruošęs vėl nail.gif
Atsakyti
Laba diena, gal kuri nors girdejote apie gydyma vandenilio peroksidu.Kaip ji reikia vartoti? Ar vartojote chemoterapijos metu? Idomu butu suzinoti jusu nuomene. Aciu
Atsakyti
o as noreciau pasiklaust kaip mazinti cholesteroli manau cia yra turinciu patirties
Atsakyti
QUOTE
Laba diena, gal kuri nors girdejote apie gydyma vandenilio peroksidu.Kaip ji reikia vartoti? Ar vartojote chemoterapijos metu?

Yra išleista knyga: Neumivakino “Перекисъ водорода” 2006 m. Ten smulkiai aprašytas ir paaiškintas vandenilio peroksido vartojimas ir veikimas. Aprašytas toks vartojimo būdas: pirmą dieną į 2-3 šaukštus vandens įlašinti 1 lašą vandenilio peroksido ir išgerti 30 min. prieš valgį arba 1,5-2 val. po valgio tris kart dienoje. Antrą dieną 2 lašus. Didinti iki 10 lašų tris kart dienoje. Padaryti 2-3 dienų pertrauką ir gerti jau po 10 lašų darant pertraukas kas 2-3 dienos. Rekomenduojama pradėti vartoti praėjus 3 mėn po chemoterapijos ar švitinimo. Jei apsispręsite vartoti, būtų gerai, kad paskaitytumėte šią knygą.
Sėkmės!

Atsakyti
QUOTE(Gruode33 @ 2008 10 29, 12:28)
Laba diena, gal kuri nors girdejote apie gydyma vandenilio peroksidu.Kaip ji reikia vartoti? Ar vartojote chemoterapijos metu? Idomu butu suzinoti jusu nuomene. Aciu


Tik jau nenukvailiokit, neskaiciau kokia liga, bet onkologines ligos yra gydomos tik operacija, chemoterapija ir spinduliniu gydymu, net fitoterapija nera skiriama kol nepraeina visi sie etapai 4u.gif
Atsakyti
Labas mergaites,visoms sveikateles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2008 10 29, 16:43)
Tik jau nenukvailiokit, neskaiciau kokia liga, bet onkologines ligos yra gydomos tik operacija, chemoterapija ir spinduliniu gydymu, net fitoterapija nera skiriama kol nepraeina visi sie etapai  4u.gif


Laba diena. Kruties vezys. Operacija jau padaryta, chomoterapija jau daugiau nei puse praeita. Puikiai suprantu, kad reikalingas normalus gydymas, bet esu girdejusi, kad kaip papildoma priemone naudojamas vandenilio peroksidas.
Aciu, kad atsiliepete. Man svarbi kiekviena nuomone. Vieni gydosi musmirem, kiti dar kuo nors, bet mane lyg ir sudomino vandenilio peroksidas.


Papildyta:
QUOTE(ZoVi @ 2008 10 29, 15:37)
Yra išleista knyga: Neumivakino “Перекисъ водорода”  2006 m. Ten smulkiai aprašytas ir paaiškintas vandenilio peroksido vartojimas ir veikimas. Aprašytas toks vartojimo būdas: pirmą dieną į 2-3 šaukštus vandens įlašinti 1 lašą vandenilio peroksido ir išgerti 30 min. prieš valgį arba 1,5-2 val. po valgio tris kart dienoje. Antrą dieną 2 lašus. Didinti iki 10 lašų tris kart dienoje. Padaryti 2-3 dienų pertrauką ir gerti jau po 10 lašų darant pertraukas kas 2-3 dienos. Rekomenduojama pradėti vartoti praėjus 3 mėn po chemoterapijos ar švitinimo. Jei apsispręsite vartoti, būtų gerai, kad paskaitytumėte šią knygą.
Sėkmės!



Didelis Aciu uz informacija, reikes paskaityti.
Atsakyti