Įkraunama...
Įkraunama...

onkologinės ligos 10

Mielosios, atleiskite, kad įsibraunu, tiesiog labai noriu parašyti savo močiutės istoriją.

Močiutei, balių karalienei, labai skanių tortų kepėjai jau netoli 80 metų. Atrodo ji kaip sveika 60 - metė, apsupta draugų, aktyvi ir labai energinga.

Jai prieš 30 metų diagnozuotas kiaušidžių vėžys, išoperuota gimda, daugybė spinduliavimų.

Dabar ji sveikut sveikutėlė, tik spaudimas aukštokas.

Tai tiek, sveikatos visoms 4u.gif.

Atsakyti
QUOTE(Krissstina @ 2008 10 27, 10:16)
Mielosios, atleiskite, kad įsibraunu, tiesiog labai noriu parašyti savo močiutės istoriją.

geri žodžiai rolleyes.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(upsikaz @ 2008 10 27, 11:43)
geri žodžiai  rolleyes.gif ačiū 4u.gif


Pritariu 4u.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
ragnez-, friends.gif Niekas nezino kokiu staigmenu jis gali gauti kita diena...

Kaulu scintigrama parode, kad sioj srity viskas tvarkoje. Bet suleist vaistu negalejo, subade 3 venas...Per 4 praleido vaista per sona... schmoll.gif doh.gif Jau savaite praejo, o vis jauciu pasekmes...

Patino rankos riesas is operuotos puses verysad.gif Siaip, stengiuosi nepersidirbti, bet kazkas uzkliuvo tikriausiai. Masazuoju pati pastoviai, tai atslugsta-tai vel grizta. Uzsirasiau i masazus tik po 2 savaiciu.

Beje, (jei kam idomu) mano kraujo rodikliai(leukocitai, neutrofilai) po biski atsistatineja biggrin.gif Man tai nuostabi dziugi zinia...Nes kai prigasdino, kad kaulu ciulpus tirs g.gif

Ryke, kokia tu saunuole, dalyvauji idomiuose seminaruose. Turesi viska viska papasakoti kai susitiksime smile.gif

arune, o as vis norejau nueti konsultuotis pas homeopata ir vis tikejausi, kad ka nors naujo pasakys...Dabar svarstysiu ar man to reikia, nes pinigelius turesiu sumoketi nemazus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo romantikė: 27 spalio 2008 - 14:49
Rasų lanka, ačiū už palinkėjimus, tikiu kad taip ir bus smile.gif

Lyginant su pirmais trejais metais, tai dabar pas daktarus vaikštau tikrai retai biggrin.gif

RAGNEZ, stiprybės ir kantrybės gydantis 4u.gif Tai tik sunkesnis gyvenimo etapas, kuris būtinai praeis. Tokios patirtys gyvenime labai užgrūdina wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2008 10 27, 16:05)


Lyginant su pirmais trejais metais, tai dabar pas daktarus vaikštau tikrai retai biggrin.gif


As labai bijau likti be daktaru prieziuros...Nors paskutiniu metu yra progresas. Nes anksciau reikia-nereikia turejau pasirodyti, isgirsti patarimus, padrasinimus...
Dabar stengiuosi apsieti be nereikalingu vizitu. Mokausi, tskant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissstina @ 2008 10 27, 11:16)
Jai prieš 30 metų diagnozuotas kiaušidžių vėžys, išoperuota gimda, daugybė spinduliavimų.
Dabar ji sveikut sveikutėlė, tik spaudimas aukštokas.

4u.gif Galėtum skaityti ir skaityti tokius žodžius, ir kiekvieną kartą VILTIS suvirpina širdį. thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(romantikė @ 2008 10 27, 16:42)
Kaulu scintigrama parode, kad sioj srity viskas tvarkoje. Bet suleist vaistu negalejo, subade 3 venas...Per 4 praleido vaista per sona... schmoll.gif  doh.gif Jau savaite praejo, o vis jauciu pasekmes...
Patino rankos riesas is operuotos puses  verysad.gif Siaip, stengiuosi nepersidirbti, bet kazkas uzkliuvo tikriausiai. Masazuoju pati pastoviai, tai atslugsta-tai vel grizta. Uzsirasiau i masazus tik po 2 savaiciu.

Sveikute, Romantike, 4u.gif
Būtinai pasaugokit ranką. Gaila, kad masažų teks palaukti. Tikiu, kad viskas susitvarkys. console.gif Kol bus masažai, galite pati kompresiukų kokių padėti, lengvai pamankštinti, ar labai švelniai pamasažuoti. drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(romantikė @ 2008 10 27, 16:42)
Beje, (jei kam idomu) mano kraujo rodikliai(leukocitai, neutrofilai) po biski atsistatineja  biggrin.gif Man tai nuostabi dziugi zinia...Nes kai prigasdino, kad kaulu ciulpus tirs  g.gif

Įdomu, įdomu. rolleyes.gif Sveikinu. Pamatysit - dabar jie gerės ir gerės . ok.gif Tiesa, ar Tamoksifeno jau visai nebevartojat?


Sveikos, Mergaitės, šį niūrų ir lietingą vakarą. Na, bent jau taip yra vakarų Lietuvoje. Grįžau aš iš daktariukų doctor.gif Rytoj kelioms dienoms guldo į ligoninę išsamesniems tyrimams. Eina kalba ir apie moteriškus dalykėlius, ir apie žarnyną. ax.gif Tiesiog nori įsitikinti, ar tai tik mioma. Tai šiam kartui tiek. Susitiksime po kelių dienelių. Visos laikykitės tvirtai. 4u.gif 4u.gif Nesvarbu, kad už lango dargana - svarbu, kad širdyje Šviesa. ( oho - susirimavo assa.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 27 spalio 2008 - 21:41
QUOTE(rasų lanka @ 2008 10 27, 21:35)
Tiesiog nori įsitikinti, ar tai tik mioma. Tai šiam kartui tiek. Susitiksime po kelių dienelių. Visos laikykitės tvirtai.  4u.gif  4u.gif  Nesvarbu, kad už lango dargana -  svarbu, kad širdyje Šviesa. ( oho - susirimavo assa.gif )


Sekmės tyrimuose,svarbiausia tikėti ir viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2008 10 27, 21:35)
Grįžau aš iš daktariukų  doctor.gif Rytoj kelioms dienoms guldo į ligoninę išsamesniems tyrimams. Eina kalba ir apie moteriškus dalykėlius, ir apie žarnyną. ax.gif Tiesiog nori įsitikinti, ar tai tik mioma. Tai šiam kartui tiek. Susitiksime po kelių dienelių. Visos laikykitės tvirtai.  4u.gif  4u.gif  Nesvarbu, kad už lango dargana -  svarbu, kad širdyje Šviesa. ( oho - susirimavo assa.gif )

tik nepameskit optimizmo drinks_cheers.gif laikom kumščius ir labai laukiam grįžtančios 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Ragnez.. nesitikejau tave cia pamatyti verysad.gif nemiegojau per nakti ir isdrisau cia parasyti (atsiprasau labai). Tu labai stipri moteris, laikykis 4u.gif



Apie optimizma - kai buvau dar vaikas susirgo mano dieduko sese, visi verke ir sake "viskas", tik ji ne.. praejo nuo to laiko apie 20m.- nebera mano dieduko, nebera ir kitu broliu, o sesė tik visai neseniai nusprende, kad gal jau gana dirbti (pensija seniai atejusi), tokios gyvybingos moteriskes su placia sypsena dar ir sveiku tarpe paieskot reiketu smile.gif Stiprybes Jums visoms wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2008 10 27, 21:35)

Grįžau aš iš daktariukų  doctor.gif Rytoj kelioms dienoms guldo į ligoninę išsamesniems tyrimams.

Palaikysim kumščius, kad gerai viskas susiklostytų 4u.gif
Atsakyti
Sėkmės Jums,Rasų lanka 4u.gif Nepasiduokit nerimui ir liūdesiui. Su ypatingu palaikymu user posted image
Atsakyti