Įkraunama...
Įkraunama...

onkologinės ligos 10

QUOTE(rasų lanka @ 2008 10 24, 22:30)
g.gif Tikrai, jei tik žirniukai, tai kaina - iš koto verčianti. O jau įsigijote juos. Smalsumas - kaip vadinasi? O tai pas tą homeopatę reikia iš anksto registruotis, yra eilės? O Jūsų ranką apžiūrėjo? Ar apie juosmenį ką nors sakėte?

Tuos žirniukus pati gydytoja ir davė. Pavadinimai-Arsenic,Cafl,Sulfur,Silicea. Keturi maišiukai mažiukai. Juokingiausia,kad vieną maišeliuką sugebėjau pamesti doh.gif . Taigi,liko tik trys. Ranką apžiūrėjo,paskyrė kažkurį iš šių preparatų limfotakai gerinti. Ir apie dažną peršalimą sakiau,ji viską išklausė,kažką tylom vis rašėsi,mažai kalbėdama. Išėjusi save bariau,kodėl taip mažai tepaklausiau. Žodžiu,dabar paskyrė tuos žirnelius,gruodį jei nuvažiuočiau,tęstų gydymą,daugiau pasikalbėtume. Bet man per brangu toks gydymas. unsure.gif

Registruotis reikia iš anksto panašiai prieš savaitę-dvi. Gydytoja dirba natūralios med.centre " Medocheda" Palangoje. Gydytoja homeopatė Andžela Karpovič 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 24 spalio 2008 - 21:49
Skaitau šią temelę ir bliaunu kruvinom ašarom...Slaugot,jūs mergaitės ,savo artimuosius...Aš savo mamą palaidojau jau prieš 15 metų-vis tas vėžys...Ko nedarėm...Pamenu,kokia ji buvo kantri.Norėčiau ir aš sugrįžt atgal,kad būčiau nors pusę tiek kantri...Vaikui buvo 2 metai...jis klykia vienam kampe,nes skauda pilvuką,kitam kampe dejuoja mama.Aš tarp jų...Ir nežinau,kur bėgt,nes į abi puses negaliu...
Bet stebuklų tikrai būna.Teko savom akim matyt.Labai gaila,kad man jie neapsireiškė.Bet tikėkit,būkit kantrios...Gal jus ir aplankys.Sėkmės visoms,begalinės sėkmės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2008 10 24, 23:45)
Tuos žirniukus pati gydytoja ir davė. Pavadinimai-Arsenic,Cafl,Sulfur,Silicea. Keturi maišiukai mažiukai. Juokingiausia,kad vieną maišeliuką sugebėjau pamesti doh.gif . Taigi,liko tik trys. Ranką apžiūrėjo,paskyrė kažkurį iš šių preparatų limfotakai gerinti. Ir apie dažną peršalimą sakiau,ji viską išklausė,kažką tylom vis rašėsi,mažai kalbėdama. Išėjusi save bariau,kodėl taip mažai tepaklausiau. Žodžiu,dabar paskyrė tuos žirnelius,gruodį jei nuvažiuočiau,tęstų gydymą,daugiau pasikalbėtume. Bet man per brangu toks gydymas. unsure.gif

Registruotis reikia iš anksto panašiai prieš savaitę-dvi. Gydytoja dirba natūralios med.centre " Medocheda" Palangoje. Gydytoja homeopatė Andžela Karpovič 4u.gif

Bet tikriausiai Jūs tuos žirnelius vis tiek vartosit. O gal jie bus veiksmingi. rolleyes.gif ir Jums labai padės. 4u.gif
Atsakyti
Laba vakara,

Cia vel as 4u.gif
Siandien buvau pas mama...issigandau kaip ji negerai atrode visa balta, nuvargus...unsure.gif
Kalbejom, sake kad naktimis kai uzeina kairios rankos skausmai, rodos ,oda nuo jos plesia, lyg po nagai vinis kistu, prasideda nuo pirstu galiuku ir kyla aukstyn..
gydytojo nuomone, tai chemijos pasaliniai poveikiai.
neissimiega ji visiskai, sake net gyventi nebenori kaip pavargus, paniskai norinti miego ir negalinti miegoti, nes per nakti uzeina apie tris tokius priepolius.
zadejo eiti pas chemopatus, bet tai tik kita savaite.
gal kuri esate su tuo susidurus, ka tai galetu reiksti? i ka tokiu atveju kreiptis.
man is vis usidare tokia nuomone, kad kai po suleisto chemiju kurso paleidzia tai niekas ir nebesidomi, nepasako, nenukreipia.
pergyvenu nesmoniskai, vat ir dabar norisi skambinti, bet suvokiu kad per velus laikas, gal jai pavyko uzmigti, bijau pazadint...zodziu.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daile @ 2008 10 25, 00:54)
Kalbejom, sake kad naktimis kai uzeina kairios rankos skausmai, rodos ,oda nuo jos plesia, lyg po nagai vinis kistu, prasideda nuo pirstu galiuku ir kyla aukstyn..
gydytojo nuomone, tai chemijos pasaliniai poveikiai.

Sveika, Daile, 4u.gif
Mes nesam su tokiu skausmu susidūrusios, bet jei chemijos baigtos, negi toks skausmas būtų kaip pašalinis poveikis. Paprastai jie iškyla tarpe tarp chemijų. g.gif Aš pamaniau, ar tai negalėtų būti trombozė? Kažkuri tai - Romantikė ar Arunė - nesenai rašė, kad tas skausmas, kai yra trombozė nepalyginamas su niekuo doh.gif
Sakėte, kad mamytė dar dirba daug. Gal tai irgi turi įtakos.
Rūpinkitės savimi ir kuo geriausios stiprybės įveikiant sunkumus. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 25 spalio 2008 - 10:08
Ačiū Rasų lanka, būtinai patikrinsim ir šitą variantą 4u.gif

Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
QUOTE(Jorky @ 2008 10 24, 15:03)
Na kol kas mano mamai tai ŽIAURU, katastrofa. Kol kas yra taip. Manau, laikui bėgant ji supras, kad tai tik plaukau, tik krūtis, kad jos vertė ne plaukuose ir ne krūtyje. bet kol kas mes esame užstrigusios verkimo periode, gedulo dėl plaukų periode, siaube kaip pasirodyti aplinkiniams, mama net į save veidrodyje nežiūri be plaukų, užsideda peruką nepriėjus prie veidrodžio, tik pasitaiso prie veidrodžio. Dėkui Jums už palaikyma, nes man taip pat labai sunu būti šalia mamos , kuomet ji taip kenčia...

Jorky, gerai Jus suprantu, iš esmės su mama išgyvenau tą patį. ir net negaliu sakyti, jog tai - jau praeitas etapas. būti greta ir išklausyti - tikriausiai tokios tos mūsų galimybės padėti. Jūsų istorija dar labai 'šviežia', mamai reikia laiko. jei ne susivokti, tai bent apsiprasti...



Atsakyti
Labas rytas,
Daile,man ranka sutinus,bet jos neskauda. Gaila,nežinau,kas Jūsų mamytei galėtų būti. Ką daryčiau aš? Nelaukčiau kitos savaitės,skambinčiau savo gydytojai.Bent jau manoji gydytoja yra sakiusi,kad skambinčiau visada,kai iškyla koks klausimas. Aišku,skambinu tik rimtu klausimu,kai nerandu kitos išeities. Esu net Kalėdų antrą dieną skambinus. Tai toks būtų mano patarimas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daile @ 2008 10 24, 23:54)
Kalbejom, sake kad naktimis kai uzeina kairios rankos skausmai, rodos ,oda nuo jos plesia, lyg po nagai vinis kistu, prasideda nuo pirstu galiuku ir kyla aukstyn..
gydytojo nuomone, tai chemijos pasaliniai poveikiai.

ojej unsure.gif gal tikrai nieko nelaukdamos žygiuokit pas gydytojus ar bent jau skambinkit g.gif

mamai po chemoterapijų prasidėjo nugaros skausmai. gydytojos komentaras - chemo šalutinis poveikis, taip turi būti. savarankiškai pradedam tyrimų epopėją: kaip minėjau, kaulų scintigrama netoli skausmo vietos parodė dėmę, Klinikose paprašom KT tikslinti - išvadoje teigia, jog neturi pagrindo įtarti, jog mts., taigi rašo 'galimos mts.'. bet skausmas tai yra. ir nemažas. na ką, pasiprašėm siuntimo pas neurologą: "šonų apspaudymo būdu" lotuliukas.gif (negaliu, mane jau ima isteriškas juokas nuo tokių metodikų doh.gif ) diagnozuoja, jog skausmo šaltinis ne kauluose, o minkštuosiuose audiniuose ir išrašo receptą nuskausminamiesiems. tikrąja to žodžio prasme išsireikalaujam KT mažajam dubeniui. truputį nejauku ne dėl to, kad nenoriai išrašo siuntimą dėl viršytų visų įmanomų radiacijos normų, bet motyvuoja: nieko neparodys. o parodo didžiules sąaugas, kurios tikrai galėtų būti skausmo šaltinis, ir - įtarimai dėl didelės stuburo išvaržos, kuri taip pat gali būti skausmo šaltinis. siūlymas pakartoti vizitą pas neurologą bei ... rekomendacija atsisakyti kaulo spinduliavimo! žodžiu, absoliuti sumaištis... praėjusią savaitę konsiliume dėl tolesnio gydymo nepriėjo vieningos nuomonės ir... pasiuntė papildomam kaulo rentgenui rolleyes.gif na, duok dieve, kad įmatytų tai, ko nerodė KT, bet bent jau telefonu sesutės komentaras informatyvumo požiūriu - niekinis. užtat papildoma radiacijos dozė doh.gif pirmadienį vėl konsiliumas. tiesa, dabar dar prašysiu MR stuburui, reikia dėl išvaržos išsiaiškinti, gydytoja pakraipiusi galvą lyg ir sutinka. va tokios apibendrintos mūsų istorijos su skausmu rolleyes.gif
Atsakyti
Taip ir yra, paskambinom gydytojai, dedes seimos draugei, kuri pastate mama ant koju po operacijos. Issiklausinejo, pasake ka reikia vartoti (pleciantys, skystinantys krauja ir nuo skausmo) iki pirmadienio ir pirmadinei butinai pasirodyti neurologui. Pati itaria kad problema eina is stuburo, nes mamai pradejo ir antra ranka saudet, tirpti, atimti.
zodziu, bent jau pradejom ieskoti priezasties, nes iki tol mama sventai tikejo kad praeis, kad cia taip chemija ''valosi''
Aciu Jums, pranesiu kaip mums sekasi.
is tiesu, kai susirgo mamyte musu visu gyvenimas pasidare etapinis.
Nuo dideliu pergyvenimu iki begalinio dziaugsmo, kiekviena gera zinia pakelia labai aukstai, o liudnesne privercia priimti gyvenimo realybe, suvokti jog atsirado dar kazkas, ka mes privalesime iveikti...
nesakau, kad tai gerai ar blogai. Mums tai nauja patirtis, per kuria visi seimos nariai (netgi tie, su kuriais retai bendraudavom - mamos brolis, sesuo) pasidarem kaip vienas kumstis.
Aciu jums, sis forumas teikia ne tik labai daug ivairiu, pritaikomu ziniu, bet ir moraline stiprybe sunkiomis valandomis.
gerai, kad esate 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūkanota @ 2008 10 24, 15:51)
Dėl plaukučių ataugimo gydytoja mums pasiūlė tokį tepalą [B]recapeen[/B]. Naudoti jį reikia jau po gydymo, nes kol vyksta gydymas, tiesiog tepimas bus beprasmis. Mamytė tepėsi kokius porą mėnesių. Tiesa sakant nežinau, ar jis turėjo labai didelį efektą, bet  šiokį tokį visgi taip.
Stiprybės jums ir jūsų mamai  4u.gif



Siaubas 30 gr -65 Lt, doh.gif geriau su "ežiuku''pavaikščiosiu mėnesiu ilgiau.
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2008 10 25, 14:08)
Siaubas 30 gr -65 Lt,  doh.gif geriau su "ežiuku''pavaikščiosiu mėnesiu ilgiau.

Sutinku, kad kaina bando kąsti unsure.gif. Mamytė nusprendė tepti, nes atrodė, kad silpni plaukučiai atauga nenoriai (nors ir prieš tai nebuvo labai tankūs). Dabar trumpa šukuosena, man atrodo, tankesnė, tačiau nežinau dėl ko: ar dėl tepalo, ar taip būtų buvę ir be jo g.gif
Atsakyti