Įkraunama...
Įkraunama...

onkologinės ligos 10

Jorky,didziausios kantrybes ir sekmes judviem, iveikiant nelengva kelione per liga 4u.gif
Papildyta:
Labas mergaites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(carvel @ 2008 10 24, 20:11)
Jorky,didziausios kantrybes ir sekmes  judviem, iveikiant nelengva kelione per liga  4u.gif
Papildyta:
Labas mergaites  4u.gif


Gero vakaro ir jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(carvel @ 2008 10 24, 20:11)
Jorky,didziausios kantrybes ir sekmes  judviem, iveikiant nelengva kelione per liga  4u.gif
Papildyta:
Labas mergaites  4u.gif

Labai dekui 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Labutis ,labutis visoms 4u.gif
Siracusa - gerų Jums tyrimų rezultatų. Labai gerų. thumbup.gif

Arune - kaip Jums sekėsi pas homeopatę? Pasidalinkit su mumis. mirksiukas.gif

Atsakyti
Sveikos visos! (Bent jau labai viliuosi, kad sveikos)! 4u.gif
Noreciau pasigirti musu padangej saules spinduleliais, bet deja.... Mamytei tik gryzus ish Romos smarkiai pablogejo su kepenim, ishsisejo mts (bent jau taip sako gydytojai), ir dabar gulim ligoninej su umiu kepenu nepakankamumu. Prognozes - laaabai liudnos. Sedziu ant lgaminu, o shirdis plyshta.. dar priesh 2 savaites maciau zvalia ir optimistishka, dabar - nebepashneka verysad.gif verysad.gif

Nenoriu labai nuotaikos gadinti kitom, zinau, ir esu isitikinus, kad nera nepagydomu ligu! Viltis mkirshta paskutine, stebuklu vis dar buna blush2.gif

Rasu lanka, kaip jaucias tavo mamyte vartodama hormonus? Manoji nebegali nei chemijos nei hormonu del kepenu (bet ji pati chemijos atsisake)... Daug kas mano, kad situacija pablogino antra kepenu biopsija, kuri buvo irgi neigiama, bet gydytojas "del viso pikto" suleido i darini spirito, ar kazko panashaus. Atseit, nepakenks, o jei piktas - sustabdys augiam... Pablogejimas prasidejo tuoj pat verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jorky @ 2008 10 24, 16:03)
Jai nepriimtinas psichologinis konsultavimas. Todėl ji niekur nesikreips..

Jorky, gal pabandyti mamytei pasiūlyti šiaip kokių raminančių, pasitarus su šeimos gydytoja. Dabar svarbiausia, kad ji bent kiek aprimtų , kad bent jau nors krisliuką kitaip pradėtų žvelgti į savo situaciją. O paskui galėtų ir apie kitus žingsnius pagalvoti.
Ir dar . Negerai , jei mamytė atsisakytų likusių chemijų. Gal būt Jūs pati galėtumėte pasikalbėti su onkologe (be mamytės žinios), kad ji pasakytų ar įtikintų mamytę, kad kitaip negali būti, ir tie visi kartai tiesiog būtini. Dar galima pasakyti mamytei (ir tai tiesa), kad būna, kai plaukučiai pradeda augti dar nebaigus visų chemijų kursų, todėl neverta tų chemijų atsisakyti.
Stiprybės jums ir Jūsų mamytei, ir kantrybės, ir ramybės. console.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinacea @ 2008 10 24, 21:39)
Sveikos visos! (Bent jau labai viliuosi, kad sveikos)!  4u.gif
Noreciau pasigirti musu padangej saules spinduleliais, bet deja.... Mamytei tik gryzus ish Romos smarkiai pablogejo su kepenim, ishsisejo mts (bent jau taip sako gydytojai),  ir dabar gulim ligoninej su umiu kepenu nepakankamumu. Prognozes - laaabai liudnos. Sedziu ant lgaminu, o shirdis plyshta.. dar priesh 2 savaites maciau zvalia ir optimistishka, dabar - nebepashneka verysad.gif  verysad.gif

Nenoriu labai nuotaikos gadinti kitom, zinau, ir esu isitikinus, kad nera nepagydomu ligu! Viltis mkirshta paskutine, stebuklu vis dar buna  blush2.gif

Rasu lanka, kaip jaucias tavo mamyte vartodama hormonus? Manoji nebegali nei chemijos nei hormonu del kepenu (bet ji pati chemijos atsisake)... Daug kas mano, kad situacija pablogino antra kepenu biopsija, kuri buvo irgi neigiama, bet gydytojas "del viso pikto" suleido i darini spirito, ar kazko panashaus. Atseit, nepakenks, o jei piktas - sustabdys augiam... Pablogejimas prasidejo tuoj pat verysad.gif

console.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinacea @ 2008 10 24, 22:39)
Sveikos visos! (Bent jau labai viliuosi, kad sveikos)!  4u.gif
Noreciau pasigirti musu padangej saules spinduleliais, bet deja.... Mamytei tik gryzus ish Romos smarkiai pablogejo su kepenim, ishsisejo mts (bent jau taip sako gydytojai),  ir dabar gulim ligoninej su umiu kepenu nepakankamumu. Prognozes - laaabai liudnos. Sedziu ant lgaminu, o shirdis plyshta.. dar priesh 2 savaites maciau zvalia ir optimistishka, dabar - nebepashneka verysad.gif  verysad.gif

Nenoriu labai nuotaikos gadinti kitom, zinau, ir esu isitikinus, kad nera nepagydomu ligu! Viltis mkirshta paskutine, stebuklu vis dar buna  blush2.gif

Rasu lanka, kaip jaucias tavo mamyte vartodama hormonus? Manoji nebegali nei chemijos nei hormonu del kepenu (bet ji pati chemijos atsisake)... Daug kas mano, kad situacija pablogino antra kepenu biopsija, kuri buvo irgi neigiama, bet gydytojas "del viso pikto" suleido i darini spirito, ar kazko panashaus. Atseit, nepakenks, o jei piktas - sustabdys augiam... Pablogejimas prasidejo tuoj pat verysad.gif

Sveika, Pinacea, 4u.gif
Puikiai Jus suprantu. console.gif Laikykitės. Gal tai tik krizė. Vilties Jums ir jos išsipildymo, stiprybės. Būtinai pasimelsiu, kad Jūsų mamytei pagerėtų. O chemijos nebegali duoti, ar pati mamytė savo noru atsisakė? Gal chemija pagerintų padėtį? Ir nesu girdėjusi, kad į darinį leistų spiritą. g.gif Jei taip būtų, tai visi pageriantys būtų apsaugoti nuo visokių "piktukų". Kaip suprantu, Jūs dabar ne Lietuvoje. Laikykitės. Nieko nėra sunkiau, kai negali reikiamu laiku būti su mylimu žmogumi. Dievas maloningas.
Mano mamytė geria Tamoksifeną, bet dar mažai laiko praėjo - nepilnos 2 savaitės. Kol kas nieko nejaučiame, bet aš irgi kaip katė ausis suskliautusi stebiu, kad ko nors iš kur nors neišlįstų. Stebiu ir tikiuosi gero.
Nepasiduokit. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 24 spalio 2008 - 21:11
QUOTE(rasų lanka @ 2008 10 24, 21:32)
Arune - kaip Jums sekėsi pas homeopatę? Pasidalinkit su mumis. mirksiukas.gif

Taip,buvau aš pas homeopatę Palangoje. Galima sakyti,nusivyliau,ir turbūt daugiau nevažiuosiu. Išsiklausinėjo viską ir daug apie vaikystėj persirgtas ligas,apie tėvų ligas,ir t.t. Apie dabartinę situaciją ką ten iškalbėsi. Paskyrė žirniukų baimėms,įtampai nuimti,limfotakai pagerinti,ir viskas. Vaikui taip pat.Tie patys žirniukai raminantys,ir dar kažkokie,nebežinau. Nieko naujo nesužinojau,naudos tas vizitas nelabai davė. Labiausiai tai kaina pribloškė-170 lt. doh.gif Liepė atvažiuot gruodžio pradžioj. Dabar manau,kad nebevažiuosiu. Galvoju,tų žirniukų ar lašiukų homeopatinių ir vaistinėj galiu nusipirkti ( už 10 lt. ),o ne už 170 lt. Tai tiek. Nežinau,gal per mažai nusimanau homeopatijoj. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ifauru @ 2008 10 24, 18:30)
Rasu lanka, skirtingai nei Jusu mamai, manajai kaip tik nepatare vartoti diuretiku, nes kartu su skysciais is organizmo issiplauna ir geru dalyku. Mamai K per visa gydyma buvo pakeliamas sistemomis, todel gydytojas diuretiku naudoti nerekomendavo. Tiesa, mamai irgi tinsta abi kojos, bet nevienodai - operuotos puses daugiau, gydytojai komentuoja, kad operuojant (kadangi isimta gal 12 limfmazgiu) sujudinta limfine sistema, todel gali poveikis skirtis....
Stirprybes jims abems ir gero "poilsio" 4u.gif

4u.gif Taigi, kaip skirtingai išeina. Tai, matyt, priklauso gydytojo. Tada, kai mamytei tino kojos , širdele kaip ir nesiskundė. Pagerdavo kalio+magnio Non salto. Labiau skundėsi, kai buvo šie paskutiniai cheminiai vaistukai lašinami. O Jūsų mamytei nerekomendavo nešioti kompresinių kojinių. Sako, kad laaabai gerai. g.gif O šiaip mano mamytė neoperuota. Buvo pažastyje limfmazgiai, gavo daug švitinimų, dabar tyrimai rodo, kad jų neliko. Bet sutinimas atsirado. Galvok negalvojęs. Teks palaukti rytojaus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2008 10 24, 22:23)
4u.gif Taigi, kaip skirtingai išeina. Tai, matyt, priklauso gydytojo. Tada, kai mamytei tino kojos , širdele kaip ir nesiskundė. Pagerdavo kalio+magnio Non salto. Labiau skundėsi, kai buvo šie paskutiniai cheminiai vaistukai lašinami. O Jūsų mamytei nerekomendavo nešioti kompresinių kojinių. Sako, kad laaabai gerai. g.gif  O šiaip mano mamytė neoperuota. Buvo pažastyje limfmazgiai, gavo daug švitinimų, dabar tyrimai rodo, kad jų neliko. Bet sutinimas atsirado. Galvok negalvojęs. Teks palaukti rytojaus. ax.gif

Laukiam ir tikimes, kad organizmas pats sukovos wub.gif Apie kojines girdet neteko - aciu. O kol kas jas atstoja kopustlapiai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2008 10 24, 23:23)
Taip,buvau aš pas homeopatę Palangoje. Galima sakyti,nusivyliau,ir turbūt daugiau nevažiuosiu. Išsiklausinėjo viską ir daug apie vaikystėj persirgtas ligas,apie tėvų ligas,ir t.t. Apie dabartinę situaciją ką ten iškalbėsi. Paskyrė žirniukų baimėms,įtampai nuimti,limfotakai pagerinti,ir viskas. Vaikui taip pat.Tie patys žirniukai raminantys,ir dar kažkokie,nebežinau. Nieko naujo nesužinojau,naudos tas vizitas nelabai davė. Labiausiai tai kaina pribloškė-170 lt. doh.gif  Liepė atvažiuot gruodžio pradžioj. Dabar manau,kad nebevažiuosiu. Galvoju,tų žirniukų ar lašiukų homeopatinių ir vaistinėj galiu nusipirkti ( už 10 lt. ),o ne už 170 lt. Tai tiek. Nežinau,gal per mažai nusimanau homeopatijoj. g.gif

g.gif Tikrai, jei tik žirniukai, tai kaina - iš koto verčianti. O jau įsigijote juos. Smalsumas - kaip vadinasi? O tai pas tą homeopatę reikia iš anksto registruotis, yra eilės? O Jūsų ranką apžiūrėjo? Ar apie juosmenį ką nors sakėte?

Papildyta:
QUOTE(ifauru @ 2008 10 24, 23:26)
Laukiam ir tikimes, kad organizmas pats sukovos wub.gif Apie kojines girdet neteko - aciu. O kol kas jas atstoja kopustlapiai  blush2.gif

Jei negirdėjote, būtinai pasidomėkit. Vyro mamytė nešioja jau daugiau kaip metai. be galo patenkinta. Kaina nemaža, bet atitinka "paslaugą". Jos gerina kraujotaką, mažina nuovargį, sergant lėtiniu venų nepakankamumu, po giliųjų venų trombozės ir t. t Nešioti gali visą parą, dieną ar tik keletą valandų. Mums gydytoja patarė nusipirkti kompresinę rankovę. Jau senai užsisakėme. Bėda ta, kad niekaip neparveža, nes mums reikia, kad ji būtų nuo pirštų, o turi nuo riešo. Tikimės kitą savaitę jau turėti.
Gerų dienelių. Sveikite. 4u.gif
Atsakyti