Įkraunama...
Įkraunama...

onkologinės ligos 10

Mano vyras kazkur rado tokia minti: Kiekvienas zmogus turi veziniu lasteliu, vieniems jos suaktyveja stipriai, kitiems tos lasteles buna ramios iki mirties. Taigi, kiekvienas is musu gali susirgti ir mes to sustabdysi ar kitaip pakeisti negalesim. Ir nemanau, kad medicina pajegi tam. Medicina gali tik gydyti, bet nepagydo visiskai. Nes vistiek organizme tu veziniu lasteliu yra, tik jos nera aktyvios. Va tep vat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrap @ 2008 10 17, 21:47)
Sveiki,
trumpai as su jumis cia bendravau, ne menesio nera, o mamytes jau neturiu lygiai savaite. verysad.gif Visgi toks zaibiskas greitumas buvo netiketas net ir man, kur apie liga zinojau viska.... ka padarysi, stengiuos gyvent toliau, nes asarotu akiu ir sirdies negaliu, o ir nenoriu rodyt savo dar mazom atzalelem. verysad.gif
O jums linkiu kuo dziugesniu ziniu, tyrimu rezultatu, sveikatos 4u.gif

console.gif Ir aš noriu palinkėti stiprybės - gal banaliai, bet iš visos širdies - pati tikiu, kad žožiai gali turėti didelę galią. Kaip aš sakau, tėčio nebeturiu šioj žemėj. Ir jaučiu, kad tai nereiškia, kad jo neturiu visai. Žmogus nugyveno gan ilgą, gražų ir prasmingą gyvenimą. Daug suspėjo. Ir kaip bebūtų keista, jei man kada tektų susidurti su šia liga, žinau, kad tikrai nepalūžčiau morališkai. Artimiesiems, ko gero dar sunkiau, bet puikiai dabar žinau, kad yra daug pasveikstančių žmonių iš beviltiškiausių situacijų. Šitos temutės lankytojos man tiek tos stiprybės kartais įkvėpdavo, kad nežinau kaip įkainoti - kartais paprasti dalykai tiek daug reiškia...
Atsakyti
QUOTE(ausrap @ 2008 10 17, 22:47)
Sveiki, trumpai as su jumis cia bendravau, ne menesio nera, o mamytes jau neturiu lygiai savaite. verysad.gif

užjaučiu console.gif laikykis console.gif
Atsakyti
Sveikos visos prapuoliukės, Mergaitės 4u.gif 4u.gif
Tikriausiai visas užliūliavo rudenėlis. Taip - slogų laikas. Mano mamytė niekaip neišsivaduoja. Po paskutinės chemijos manėme, kad tai jos šalutinis poveikis, bet pasirodė , kad ne. Jau kaip ir baigėsi, bet "estafetę" perėmė tėtė. Jis jau kaip ir sveikas, bet šiandien mamytė vėl sakosi, kad jaučia iš naujo artėjančias slogas doh.gif Ir kosulys vėl iš naujo pradeda varginti. Labai tikiuosi, kad tai nieko rimčiau. Geria arbatėles, sirupą. Temperatūros nėra. g.gif Kaip reikia išlipti iš tos slogos? ax.gif Rytoj važiuojame pas gydytoją konsultacijai. Reikės pasibėdavoti. Visoms garos dienelės ir sveikatėlės. drinks_cheers.gif
4u.gif Arūne, kaip laikosi Jūsų rankelė. Ar šnekėjote dėl jos su gydytoja?
Atsakyti
Labos,labutes ,si grazu rudeniska ryta 4u.gif
Nu as dziaugiuosi,kad dar nepasigavau jokio viruso,pries pora savaiciu visi mano seimynyksciai prasniurksciojo,o manes vienos ir neuzkabino,gal sakau imunitetas sustiprejo biggrin.gif .

Sveikatytes visoms ir geros dieneles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2008 10 21, 10:59)
4u.gif Arūne, kaip laikosi Jūsų rankelė. Ar šnekėjote dėl jos su gydytoja?

Sveikutės,
mano ranka kokia buvo,tokia ir yra. Daktarei nesakiau,nes buvo svarbesnių bėdų užgriuvę-paskaudena dubenį. Jau senokai. Pasakiau gydytojai,ši iškart į rentgeną išsiuntė. Nieko blogo lyg nerado,išvada-kokartrozė ( lygtai taip ). T.y.artrozės požymiai.Manau,po visų šitų gydymų ji atsirado.

Praėjo savaitė,dabar jau rimčiau surietė-juosmenį skauda,ir stipriai,einu susilenkus.Nesuprantu,kas čia,vėl reiks sakyti.O aplamai,tai man nors mažiausias pašalimas tuoj atsiliepia-tai nugarą,tai juosmenį skauda.Šeštadienį buvau svečiuose,ten kambary buvo šaltoka,gal tiek ir tereikėjo g.gif

Mūsų Švyturėlis turbūt kelionėje? Gal ten,kur šilta ir smagu?user posted image
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2008 10 21, 18:52)
Sveikutės,
mano ranka kokia buvo,tokia ir yra. Daktarei nesakiau,nes buvo svarbesnių bėdų užgriuvę-paskaudena dubenį. Jau senokai. Pasakiau gydytojai,ši iškart į rentgeną išsiuntė. Nieko blogo lyg nerado,išvada-kokartrozė ( lygtai taip ). T.y.artrozės požymiai.Manau,po visų šitų gydymų ji atsirado.

Praėjo savaitė,dabar jau rimčiau surietė-juosmenį skauda,ir stipriai,einu susilenkus.Nesuprantu,kas čia,vėl reiks sakyti.O aplamai,tai man nors mažiausias pašalimas tuoj atsiliepia-tai nugarą,tai juosmenį skauda.Šeštadienį buvau svečiuose,ten kambary buvo šaltoka,gal tiek ir tereikėjo g.gif

Sveikute, arūne, 4u.gif
Na, būtinai pasisaugokit, jei esat linkusi greit peršalti. Dabar ir orai tokie apgaulingi. Pas mus dar nešildo, tai išėjus iš namų į gryną orą atrodė, kad lauke daug šilčiau. doh.gif Jei namie ramiai šiek tiek pasėdi, pradeda šalti nosis ir rankos. Miegoti einu su vilnonėm kojinėm. Naktį, kai sušylu kažkokiu būdu jas "pametu". lotuliukas.gif
Būtinai dėl juosmens pasisakykit gydytojai. O vaistų Jums jokių neišrašė nuo kokartrozės? Ar netiktų Jums pasėdėti šiltoje vonioje su kokiu eteriniu aliejumi, ar žolelėmis? Ar negalima?
Laikykitės. Tai praeis. Ir saugokit save. 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(arune @ 2008 10 21, 18:52)
Mūsų Švyturėlis turbūt kelionėje? Gal ten,kur šilta ir smagu

4u.gif Tikriausiai. Sustiprės, pailsės, ir vėl pasirodys pilna įspūdžių mūsų temelėje. 4u.gif


Atsakyti
Sveikos 4u.gif Turiu klausimeli siandien mama gavo pirma chemoterapijos doze o pries leidziant ja paeme kraujo is venos.O kitai ligoniukei eme krauja is pirsto,tai mama sunerimus kodel taip skirtingai g.gif
Kokia jusu patirtis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2008 10 21, 22:38)
Sveikos 4u.gif Turiu klausimeli siandien mama gavo pirma chemoterapijos doze o pries leidziant ja paeme kraujo is venos.O kitai ligoniukei eme krauja is pirsto,tai mama sunerimus kodel taip skirtingai g.gif
Kokia jusu patirtis? 4u.gif

Sveika, Poema, 4u.gif
Tikrai dėl to neverta nerimauti. Gal Jūsų mamytei nutarė atlikti išsamesnius , biocheminius tyrimus. Jei juos darė anksčiau, gal prireikė ką nors patikslinti. O gal kita ligoniukė serga cukriniu diabetu, ir jai tyrė cukraus kiekį, ar reikėjo kokio paprastesnio kraujo tyrimo. Gydytojai žino, ką daro. Ir gerai, kad daro visokius tyrimukus. Taip randama daug atsakymų į rūpimus klausimus, ir greičiau randamas sprendimas.
Kuo geriausios sėkmės Jūsų mamytei 4u.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif
Keturios chemijos cia daug ar kaip?Ir po kiek laiko pradeda slinkti plaukai?Mama jau nori eiti pirkti peruko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2008 10 21, 22:22)
Aciu 4u.gif
Keturios chemijos cia daug ar kaip?Ir po kiek laiko pradeda slinkti plaukai?Mama jau nori eiti pirkti peruko verysad.gif

Vienareiksmiskai atsakyti negalima schmoll.gif
Mano mama gavo chemija, nuo kurios plauku slinkimas buna, bet neypac stiprus. "Apturejo" 8 seansus, pradejo saujas rinkti gal po 3-4 karto, bet jokio peruko nereikejo - dar ir dabar savu ant galvos nemazai, o jau ir nauju pridyge....

Pasiklausinekt tu, kurie gavo butent tokia chemija....
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2008 10 21, 23:22)
Aciu 4u.gif
Keturios chemijos cia daug ar kaip?Ir po kiek laiko pradeda slinkti plaukai?Mama jau nori eiti pirkti peruko verysad.gif

Nuo kiekvienų vaistukų plaukai slenka skirtingai, nes skiriasi jų stiprumas, o taip pat ir paties organizmo reakcija. Nebūtinai visiems turi būti vienodai, nors ir leidžia tuos pačius vaistukus. Tuo jau įsitikinau. Mano mamytei plaukučiai pradėjo slinkti jau po 2 - 3 savaičių po pirmo leidimo. Mamytė nepakenčia slenkančių plaukų, todėl iškart juos nukerpame mašinėle. Bet sakau, kad Jums to gali ir nebūti. Jei žada nešioti peruką, geriau nusipirkti iš anksto. Bet ir vėl ... g.gif Mano mamytė nusipirko - tai nė karto ir neužsidėjo. Sakosi, kad negerai su juo jaučiasi. Tai prinėriau galybę kepurėlių (vasarinių ir žieminių). Turi savo mylimiausias, ir su malonumu jas nešioja.
Ar daug , ar mažai tų keturių chemijų irgi sunku pasakyti. Gydytojai skiria tiek ,kiek mano, kad reikia. Gali būti skiriamos 2, 4, 6, jei reikia dar papildomai pridedama. Apie tai Jūs dabar negalvokit. Nuo to niekas nesikeis. Tiesiog pasiduokit gydymui, ir viskas bus gerai. Nes kartais prisigalvoji tokių dalykų, kurie visai nereikalingi, ir apkartini savo gyvenimą.
Kuo geriausios kloties sveikstant mamytei. 4u.gif
Atsakyti