Įkraunama...
Įkraunama...

onkologinės ligos 10

tas PSA rodo is kraujo? Nes maniskiam kraujo tyrimas rodo cia aisku gali buti uzdegimas bet neaisku tiksliai nes siunte biopsijai tai jis atsisake ja darytis na zinant jo buda nenuostabu nes daktaru labai byjo.Jam 58 metai.Kraujo tyrimas rodo dieli ta rodykli pagal kuri nustato prostatos vezi.
Atsakyti
QUOTE(Ūkanota @ 2008 10 15, 11:05)
Labas V.Z.
Gal jums nors kiek pagelbės. Pažiūrėkite šį straipsnį (467 psl.). Pagal jį galima manyti, kad "mieloidinė sarkoma" dar vadinama "granuliocitine sarkoma" arba "chloroma". Gal pagal šiuos raktinius žodžius jums pavyktų užsienio puslapiuose rasti  daugiau informacijos.


aciu 4u.gif einu pasiskaitineti rolleyes.gif
Atsakyti
Labdien 4u.gif

Kalbant apie vezio zymenis, man neinformatyvus sie kraujo tyrimai visiskai...Nors kas tris menesius darom juos visvien...Gal dinamika ka nors rodys g.gif

Siandien grazi diena. Buvom Vingio parke su mano vaiku ir Ryke... bigsmile.gif Smagu!
Atsakyti
[quote=Liniuote,2008 10 15, 11:25]
[quote=matija,2008 10 15, 09:54]


Kažkaip apie šį gydytoją girdėjusi tik gerus atsiliepimus, keista net skaityti...
[/quote]
iki kol neteko susidurt patiems asmeniskai ir isgirst kitu jau ten besigydanciu zmoniu nuomone, taip pat kazkaip girdejom tik gerus atsiliepimus.net patys pasirinkom si gydytoja. bet teko stipriai nusivilt. gal uzmigo ant lauru ....
Atsakyti
QUOTE(emuxxx @ 2008 10 15, 04:08)
Gabija as nuosirdziai dziaugiusi, kad Jus rupinates savimi 4u.gif Mano mama to nedaro doh.gif Ir nezinau kaip ja priversti g.gif Vis bandau unsure.gif

Zinau, kad tas ritmas ne i gera, bet laimingesne jauciuosi dirbdama naktimis. Jei reiktu dirbti dienomis depresuociau del dvieju dalyku: darbo dienomis ir ilgesio namams doh.gif Noriu namo iki negalejimo. Pirmus metus bliaudavau darbe kaip mazas vaikas, tiek namo norejau. Ilgai depresavau. Tada atsiduriau ligonineje, ten praleidau pora menesiuku. Vel darbas. Po pusmecio - gimdos kaklelio ikiveziniai pakitimai. O visad buvau toookia sveika. Jus sakote tiesa. Dar pusmeti pasiryzom cia pabut, uztenka smile.gif



Kiek skaičiau stresas , o ir mano darbas buvo nesibaigiantis stresas /laimė šeimoje viskas gerai/, nusilpnina organizmą , jo imuninę sistemą , po to ligos kaupiasi tiesiog į puokštę.Tik bėgdami , alindami save , tą puokštę renkame užmerktomis akimis.O kai atsimerkiame ...




user posted image



O aš šiandien tikrai išeinu atostogų ir ne 21 dienai , o duos dievas ilgesnių.Echoskopas nieko nerodo, markeris dar norma.
Sveikatos visoms.
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2008 10 15, 14:51)
Labdien  4u.gif
Kalbant apie vezio zymenis, man neinformatyvus sie kraujo tyrimai visiskai...

O aš šiandien noriu tikėti,kad man jis informatyvus. Šiandien sužinojau,kad norma.
QUOTE(.GABIJA. @ 2008 10 15, 17:39)
.Echoskopas nieko nerodo, markeris dar norma.

Puiku,Gabija,pasidžiaukime tuo,ką turime šiandien. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 15 spalio 2008 - 17:31
QUOTE(saldi karamele @ 2008 10 14, 21:15)
Gal kas turi pazistamu is vyru puses jai prostatos vezys kuris dabar nesukelia jokiu nepatogumu ar ilgai gali trukti toks laikotarpis pacientas visiskai nezada gyditis ( cia mano tevas).


mano vyro senelis serga prostatos veziu. Ir taip jau gal 10 metu. Pradzioj tik vaistai buvo. Paskui operavo. Va nesenai vel operavo ir ispjove ten kazka (na uzstrigo tas zodis), na kad vaiku negaletu tureti smile.gif (jam beje jau 80 metu). Po operacijos jam vistiek negerai, tad jam pradejo taikyti kazkokius ekspermentinius vaistus, nes chemoterapijos tokiam amziuj jis neistvers. Vaistus vaziuoja susileisti i menesi karta ir taip visus metus. O toliau nzn kas bus. Dabar jau 5 men praejo. Jauciasi normaliai.
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2008 10 15, 17:39)
O aš šiandien tikrai išeinu atostogų ir ne 21 dienai , o duos dievas ilgesnių.Echoskopas nieko nerodo, markeris dar norma.
Sveikatos visoms.

puiki žinia yess.gif 4u.gif
Atsakyti
Gabija, Arune thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2008 10 15, 18:39)
O aš šiandien tikrai išeinu atostogų ir ne 21 dienai , o duos dievas ilgesnių.Echoskopas nieko nerodo, markeris dar norma.

Nuostabu, Gabija, 4u.gif 4u.gif
Tegul šios atostogos būna nesibaigiančios, pilnos malonių staigmenų, atradimų, šviesos, sveikatos ir vidinės ramybės. victory.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(arune @ 2008 10 15, 19:30)
O aš šiandien noriu tikėti,kad man jis informatyvus. Šiandien sužinojau,kad norma.

Arūne, 4u.gif
Ir taip visada tebūna. victory.gif
Papildyta:
QUOTE(Pinacea @ 2008 10 13, 23:31)
Mano mamukas atsigule shiandien i ligonine... itaria, kad shirdele negaluoja.. gal ir chemija prisidejo, gal ir nuovargis Romoj  g.gif  verysad.gif Tikiuosi, nieko pikta neras..

Neras. Būtinai tikėkit. Stiprybės Jūsų mamytei. 4u.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(romantikė @ 2008 10 15, 15:51)
Kalbant apie vezio zymenis, man neinformatyvus sie kraujo tyrimai visiskai...Nors kas tris menesius darom juos visvien...Gal dinamika ka nors rodys  g.gif


O ką reiškia "dinamika" ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2008 10 15, 15:39)
Echoskopas nieko nerodo, markeris dar norma.

QUOTE(arune @ 2008 10 15, 16:30)
O aš šiandien noriu tikėti,kad man jis informatyvus. Šiandien sužinojau,kad norma.


nuostabu group.gif

Adis kaip Jums sekasi? 4u.gif

mama turbut siandien arba rytoj paleidzia is ligonines smile.gif tada i sanatorija ( ten sake sokiai vyksta, galetu kokia pazinti uzregzt biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emuxxx: 16 spalio 2008 - 03:35
QUOTE
O aš šiandien noriu tikėti,kad man jis informatyvus. Šiandien sužinojau,kad norma.

Turiu klausimėlį apie markerius. Ar man markeris informatyvus, nežinau. Po chemijos buvo 11, po švitinimų 10, rugpjūčio mėn. 12,(3 mėn po švitinimo), o dabar 13,8. (norma 30) Ar reikia sunerimti, ar galimi svyravimai? Gal kas susidūrėt su panašia problemėle?
Atsakyti