Įkraunama...
Įkraunama...

onkologinės ligos 10

QUOTE(.GABIJA. @ 2008 10 13, 17:48)
Nedėkingas režimas sveikatai.Kada nors atsilieps, susimaišys diena su naktimi.Ar neatsiliepia nervų sistemai?

Galėčiau aš taip naktį dirbti , nes neužmiegu juodai , nei mygdomieji nepadeda.
Jei eičiau į darbą , tai dieną kompą apsikabinčiau ir nulūžčiau.
Mano markeris 11,6, norma  rodos 35.Po pirmo ciklo buvo apie 5,5 ir tai po metų  "draugelis" grįžo, todėl dabar nesijaučiu saugi .


sorry uz kvaila klausima: o kas tas markeris? blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(V.Z. @ 2008 10 13, 17:51)
sorry uz kvaila klausima: o kas tas markeris?  blush2.gif  g.gif



Tai kraujo tyrimas , kuris parodo ar yra organizme vėžinių lastelių ir kiek .

Prieš ligą aš irgi galvojau, kad markeriu pažymimas tekstas, gražiausiai žaliu. lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos mergaitės gavau žinių iš savo draugės, jos MRT tyrimas auglio nepatvirtino, tačiau šalia vestibuliarinio aparato yra kalcinuotas darinukas apie kurį kaupiasi skystis. Paskyrė gydymą diakarbu ir prednizolonu. Reikia tikėtis, kad tai bus veiksminga.
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2008 10 13, 18:48)
Mano markeris 11,6, norma  rodos 35.Po pirmo ciklo buvo apie 5,5 ir tai po metų  "draugelis" grįžo, todėl dabar nesijaučiu saugi .

Mieloji Gabija, 4u.gif nepraraskit optimizmo ir neleiskit abejonėms brautis į Jūsų mintis. Nors ir tokį dabar rodo skaičiuką, tačiau nebūtinai tai turi kartotis. Jis negrįš. victory.gif
Atsakyti
QUOTE(V.Z. @ 2008 10 13, 18:51)
sorry uz kvaila klausima: o kas tas markeris?  blush2.gif  g.gif

Sveika V.Z. 4u.gif
Jūs kaip suprantu nesidarėte markerio. Dar jis vadinamas žymeniu. Gal sergant kraujo ligomis kaip nors kitaip ... Mes taip pat nesidarėme iš pradžių (niekas nepasakė,o kai vėliau paklausiau vienos gydytojos tai pasakė:"ir taip viskas aišku" doh.gif ), po to gailėjomės, nes neaišku, ar veiksmingi chemijos vaistukai, ar ne. Kai pasidarėme, jau buvo praėję apie 8 chemo. Rodė labai didelį, bet visiškai neturėjome su kuo palyginti... verysad.gif Gal prieš tai buvo dar didesnis, o gal mažesnis? Antrą pasidarėme tarp chemijų naująjame rate. Rodo mažesnį, bet ir vėl - sako, kad per chemijas ir iškart po jų markeris dažniausiai būna iškreiptas. Ir vėl viskas neaišku.
Tad tenka trejetą mėnesiukų lukterėti. unsure.gif Todėl būtinai pradedant chemijas t.y. gydymo pradžioje, reiktų jį pasidaryti, kad nekiltų paskui neaiškių klausimų, ir nereikėtų plaukioti nežinomybės paviršiumi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 13 spalio 2008 - 20:20
Mano mamukas atsigule shiandien i ligonine... itaria, kad shirdele negaluoja.. gal ir chemija prisidejo, gal ir nuovargis Romoj g.gif verysad.gif Tikiuosi, nieko pikta neras..

O cia nuotaikai praskaidrinti... http://uk.youtube.co...h?v=OJqMK7s0LCI
Nauja versija thumbup.gif thumbup.gif
Gero vakarelio visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2008 10 13, 20:31)
Prieš ligą aš irgi galvojau, kad markeriu pažymimas tekstas, gražiausiai žaliu. lotuliukas.gif

hihihi.gif daugumai tikriausiai taip nutiko drinks_cheers.gif

QUOTE(rasų lanka @ 2008 10 13, 21:15)
Mes taip pat nesidarėme iš pradžių (niekas nepasakė,o kai vėliau paklausiau vienos gydytojos tai pasakė:"ir taip viskas aišku" doh.gif ), po to gailėjomės, nes neaišku, ar veiksmingi chemijos vaistukai, ar ne.

o mes taip ir nesidarėme, nes irgi kartojo, kad neveiksmingas bus doh.gif ir kartojo tiek kartų, kad galiausiai patikėjau... unsure.gif

QUOTE(Pinacea @ 2008 10 13, 22:31)
Mano mamukas atsigule shiandien i ligonine... itaria, kad shirdele negaluoja.. gal ir chemija prisidejo, gal ir nuovargis Romoj  g.gif  verysad.gif Tikiuosi, nieko pikta neras..

laikykitės 4u.gif kai tiek praėjote - viskas turi būti gerai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2008 10 13, 15:48)
Nedėkingas režimas sveikatai.Kada nors atsilieps, susimaišys diena su naktimi.Ar neatsiliepia nervų sistemai?
Galėčiau aš taip naktį dirbti , nes neužmiegu juodai , nei mygdomieji nepadeda.
Jei eičiau į darbą , tai dieną kompą apsikabinčiau ir nulūžčiau.


kazkaip pripratau naktimis doh.gif aplamai as truputeli prie 'nerviuku' biggrin.gif nors mane ne naktys veikia; as namo, i Lietuva noriu verysad.gif per atostogas tampu laiminga wub.gif

migdomuosius ir as buvau gert pradejus, nes nebeuzmigdavau naktimis, kai laisva budavau unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(rasų lanka @ 2008 10 13, 08:27)
Labai į temą. thumbup.gif  Ačiū Emuxxx. Man taip pat labai pravers Jūsų nuoroda.


prasom 4u.gif , kad tik pagelbetu, nes kaip minejau vertimas tolimas idealiam doh.gif beje, topsecret.gif as dar kokius 10meteliu noreciau buti 'tu' drinks_cheers.gif

Prasiau mamos, kad suzinotu ar jai ruosiasi daryti markeri, aisku nesuzinojo. Prasiau vel - po operacijos. Ir vel nieko nepesiau. Visgi, vienos mergaites mamai, Siauliuos markerio nedare; tai itariu ir mums nedare. Taigi, prasau mamos, kad ji pasidarytu markeri pries isvaziuojant i sanatorija. o ji - irnesakyk.gif
dar turiu vilties, kad pasidarys doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emuxxx: 14 spalio 2008 - 03:59
[quote=emuxxx,2008 10 14, 04:46]
kazkaip pripratau naktimis doh.gif aplamai as truputeli prie 'nerviuku' biggrin.gif nors mane ne naktys veikia; as namo, i Lietuva noriu verysad.gif per atostogas tampu laiminga wub.gif

migdomuosius ir as buvau gert pradejus, nes nebeuzmigdavau naktimis, kai laisva budavau unsure.gif
Papildyta:

Štai tą ir turėjau galvoje.Bijau prikarksėti, bet man rodos toliau tokiu ritmu gyvenant reikia rimtai pagalvoti.Sveikata viena ir niekad tiek neuždirsi , kad ją nusipirktum schmoll.gif .Patikėk kalba žinovas. g.gif

Markeris apie 80 proc atvejų rodo teisybę.Man jis nemeluoja.Aš už savus pinigus pasidarau markerį į pasitikrinimų tarpą.Taip antrą operaciją ir 2 - 3 chemo ciklus pasidariau 1,5 mėnesio anksčiau.Nes pamačiau augimą ir lėkiau pas onkologą.

O to daryti niekas nepaprotino g.gif , pati sugalvojau .
Atsakyti
Kaip supratau tai to markerio daktarai nedaro? g.gif Reikes su daktare pasneketi, kad po paskutines chemo vyrui ji padarytu. O gal ji daro tik mes nezinom g.gif idomu pasidare g.gif
Atsakyti
O gal tas markeris dar cheminiu tyrimu gali vadintis?Nes mano mamutei jį visada darydavo,be paprasto kraujo tyrimo dar ir cheminį.Ar apsirinku?? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vikka @ 2008 10 14, 09:59)
O gal tas markeris dar cheminiu tyrimu gali vadintis?Nes mano mamutei jį visada darydavo,be paprasto kraujo tyrimo dar ir cheminį.Ar apsirinku?? ax.gif

Ne, ne tas pats ax.gif Dazniausiai pries chemija daro bendra ir biochemini kraujo tyrima - ziuri, kiek K, Na yra organizme...

O markeris arba zymenis - kita...
Atsakyti