Įkraunama...
Įkraunama...

onkologinės ligos 10

QUOTE(V.Z. @ 2008 10 11, 23:08)
Dekoju sau, kad esu emociskai stipri, nors kartais buna minuciu kai paluztu ir sakau sau: viskas nebegaliu... Bet pasiziuriu i vaika ir vel i kojas  blush2.gif
Vyro liga tikrai reta, nes kaulu ciulpu donora mums rasti 1 is 2 milijonu... O be kaulu ciulpu transplantacijos visisko pagyjimo nera... Po intensyvios chemijos gal ir apgydys, bet pas ji yra dar ir auglys tarpuplaucio tumoras. Jam operavo, bet viso neispjove. Negalejo, nes apsiraizges kraujagyslem. Dabar per chemijas siek tiek mazeja ir tikimes, kad pasibaigus chemijoms jis bus pranykes, nors abejotina, nes gan didelis dar buvo po 3 chemiju.. Pagal daktarus jam dar liko viena chemija. O kas bus toliau nzn...

V.Z. - tokia tvirta ir stipri išlikite ir toliau. Ir kad ta Jūsų stiprybė būtų apdovanota. 4u.gif Bet juk donoro vis tiek ieškoma, nežiūrint į tą skaičių? Tikiu ir linkiu, kad jis būtų surastas. drinks_cheers.gif Baigsis chemijos, tada gydytojai ir nuspręs , ką darys toliau. Išeitis bus rasta. Pamatysit. 4u.gif
Atsakyti
labukas mergaites 4u.gif

as truputeli ne i tema smile.gif

kadangi buvo kalbama apie informacija uzsienio tinklapiuose, noriu priminti, jog google salia nuorodos duoda vertima i lietuviu kalba, taip pat cia yra vertimo galimybe. tiesa, vercia siaubingai doh.gif visgi nekalbantiems angliskai - to uztektu siokiai tokiai info surasti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(emuxxx @ 2008 10 12, 04:09)
labukas mergaites 4u.gif

as truputeli ne i tema smile.gif

kadangi buvo kalbama apie informacija uzsienio tinklapiuose, noriu priminti, jog google salia nuorodos duoda vertima i lietuviu kalba, taip pat cia yra vertimo galimybe. tiesa, vercia siaubingai doh.gif visgi nekalbantiems angliskai - to uztektu siokiai tokiai info surasti ax.gif



Sveikos

Ir kodėl taip nesimiega gūdžią naktį ?

Fantastiškai reikalinga informacija .Dėkoju.



Atsakyti
Laba diena,
Vienu metu buvo kalbama apie sanatorijas. Gal galite patarti kokia sanatorija. Po poros men. baigiu chemo, tad jau po truputi renku informacija apie sanatorijas. Net nezinau kas geriau Druskininkai, Birstonas ar Palanga.
Aciu
Atsakyti
QUOTE(Gruode33 @ 2008 10 12, 16:31)
Laba diena,
Vienu metu buvo kalbama apie sanatorijas. Gal galite patarti kokia sanatorija. Po poros men. baigiu chemo, tad jau po truputi renku informacija apie sanatorijas. Net nezinau kas geriau Druskininkai, Birstonas ar Palanga.
Aciu


Mano mamyte po pirmo etapo priesh 4 metus buvo Palangos sanatorijoje. Liko labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Labas vakaras, Adis, 4u.gif
Negaliu Jums į a.ž. nusiųsti žinutės. Sako, kad gali būti perpildyta. g.gif
Visų atsiprašau už šį nukrypimą. blush2.gif

Pinacea ,4u.gif
Tikiuosi, kad Jūsų mamytė laikosi jau geriau. Sveikatos jai. 4u.gif wub.gif O kokioje sanatorijoje buvo Palangoje? Ir kokios jai ten buvo taikomos procedūros?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 12 spalio 2008 - 18:34
QUOTE(rasų lanka @ 2008 10 12, 17:30)
Labas vakaras, Adis, 4u.gif
Negaliu Jums į  a.ž. nusiųsti žinutės. Sako, kad gali būti perpildyta. g.gif
Visų atsiprašau už šį nukrypimą. blush2.gif

Pinacea ,4u.gif
Tikiuosi, kad Jūsų mamytė laikosi jau geriau. Sveikatos jai. 4u.gif  wub.gif O kokioje sanatorijoje buvo Palangoje? Ir kokios jai ten buvo taikomos procedūros?


Mano mama irgi rinkosi ish tu triju. Viena gydytoja pasiule Palanga, nes sako, kad po shios ligos daug proceduru visitek niekur neskiria, kad nesuaktyvintu. O Palangoj bent pasivaikshioti ir naturalia druskos inhaliacija vaikshciojant pajuri gauti galima. Na, kaip bebutu, mamai Lino sanatorijoj labai patiko.
Ish proceduru ji man minejo mankshta, dguonies kvepavima, na ir dar pora, kiekvienam pagal poreiki. Sake, kad voniu nerekomendavo, na o didziausia atgaiva, kaip minejau - pajurio oras buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2008 10 12, 14:26)
Ir kodėl  taip nesimiega gūdžią naktį ?



Gabija, Jus nebe pirma klausiat, kodel naktimis dazniausiai rasau biggrin.gif mano darbas naktinis, dienas jau beveik trys metai pramiegu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emuxxx: 13 spalio 2008 - 04:17
QUOTE(emuxxx @ 2008 10 12, 05:09)
labukas mergaites 4u.gif

as truputeli ne i tema smile.gif

kadangi buvo kalbama apie informacija uzsienio tinklapiuose, noriu priminti, jog google salia nuorodos duoda vertima i lietuviu kalba, taip pat cia yra vertimo galimybe. tiesa, vercia siaubingai doh.gif visgi nekalbantiems angliskai - to uztektu siokiai tokiai info surasti ax.gif

Labai į temą. thumbup.gif Ačiū Emuxxx. Man taip pat labai pravers Jūsų nuoroda. Galėsiu vyrą atlaisvinti nuo kai kurių pareigų. lotuliukas.gif

Atšventėme vakar tėtės gimtadienį laaabai mažam ratelyje, bet labai smagiai - su šakočiu, naminio pamarinavimo šašlykais( g.gif aišku, ne geriausias variantas mitybos atžvilgiu) . Mamytė visą dieną buvo stipri, linksma. Ir ko mums daugiau bereikia. Šiandien pradedame vartoti Tamoksifeną. Tikimės ,kad šalutinių poveikių NEBUS. ax.gif
Visoms Mergaitėms gero pirmadienio. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 13 spalio 2008 - 09:36
QUOTE(V.Z. @ 2008 10 11, 09:59)
labukas  4u.gif rasau pas jus pirma karta, paraginta Carvel  mirksiukas.gif
Mano vyras serga kraujo veziu. Ar yra sergnaciu sia liga? Nes kiek paskaiciau tai cia pagrinde visos su krutimis  blush2.gif


aš esu su leukemija cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2008 10 13, 16:44)
aš esu su leukemija cool.gif


ir kokia? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(emuxxx @ 2008 10 13, 05:15)
Gabija, Jus nebe pirma klausiat, kodel naktimis dazniausiai rasau biggrin.gif mano darbas naktinis, dienas jau beveik trys metai pramiegu doh.gif


Nedėkingas režimas sveikatai.Kada nors atsilieps, susimaišys diena su naktimi.Ar neatsiliepia nervų sistemai?

Galėčiau aš taip naktį dirbti , nes neužmiegu juodai , nei mygdomieji nepadeda.
Jei eičiau į darbą , tai dieną kompą apsikabinčiau ir nulūžčiau.



Mano markeris 11,6, norma rodos 35.Po pirmo ciklo buvo apie 5,5 ir tai po metų "draugelis" grįžo, todėl dabar nesijaučiu saugi .



Atsakyti