Įkraunama...
Įkraunama...

onkologinės ligos 10

QUOTE(Ūkanota @ 2008 10 11, 11:17)
vikka, pažiūrėkite jau uždarytas temas ir atkreipkite dėmesį į čiauškutės, šio forumo sukūrėjos, pasisakymus. Jei gerai pamenu, ji sirgo plaučių liga.

V.Z., jei kartais dar nežinote: yra puslapis www.kraujas.lt, skirtas kraujo ligomis segantiesiems. Šio puslapio forume, ir ne tik,  jūs taip pat galėtumėt rasti informacijos ir naudingų patarimų.



Didelis ačiū!!!
Atsakyti
Dar karta didziulis ACIU uz sveikinimus 4u.gif wub.gif
Stengsiuos, kad viskas butu taip kaip palinkejote... bigsmile.gif
Atsakyti
V.Z taigi buvau pamiršus doh.gif. Jūs taip pat pažiūrėkite uždarytas temas, kuriose savo patirtimi dalijosi Deganti. Ji sirgo Hodžkino limfoma. Dabar jau retai čia beužsuka, jau pasveikus ir greičiausiai mažo stebuklėlio susilaukus nestuke.gif
Atsakyti
Romantike, pavėluoti, patys nuoširdžiausi sveikinimai.
user posted image

Būk laiminga, vakar, šiandien, visados.
(Užbūriau. smile.gif tongue.gif )
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2008 10 11, 12:32)
Romantike, pavėluoti, patys nuoširdžiausi sveikinimai.
Būk laiminga, vakar, šiandien, visados.
(Užbūriau. smile.gif tongue.gif  )

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūkanota @ 2008 10 11, 12:27)
V.Z ir greičiausiai mažo stebuklėlio susilaukus  nestuke.gif

Dar ne. Dabar sėkmingai vyriokas auga, pasaulį išvysti ruošias. Gruodį dar labiau džiaugsimės ir sveikinsime.
Atsakyti
Ir ash prisidedu su sveikinimais romatikei ir siunciu ro manstishka paveiksliuka:
user posted image


Rasu lanka, lbai dziugu del jusu mamytes, kad jis ishtvere!!! Tikiuosi, kad ir tolimesnis gydymas bus sekmingas..
Mes gryzom ish Romos, pabuvo mama popieziaus audiensijoj(cia buvo jos svajone), bet kiek persistenge, tai dabar gryzus susirgo, broncjhitas, ar kazkas panashaus. Sunkiai kvepuoja, skauda plaucius.... doh.gif verysad.gif

Carvel
, man regis Jus pasakojot, kad geret musmire... Mano mamyte pasigamino antpila, tik sako, ar galima jai kartu su hormonais ja gerti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūkanota @ 2008 10 11, 11:17)
V.Z., jei kartais dar nežinote: yra puslapis www.kraujas.lt, skirtas kraujo ligomis segantiesiems. Šio puslapio forume, ir ne tik,  jūs taip pat galėtumėt rasti informacijos ir naudingų patarimų.


tas psl jau senai isnarsytas skersai isilgai wink.gif tik vat info nelabai yra ten... kadangi mano vyrui ne tik kraujo liga, bet dar plius ir sarkoma. Apie sarkoma yra, bet sarkoma+kraujo nerasta...
O gal yra cia serganciu sarkoma?
Atsakyti
QUOTE(V.Z. @ 2008 10 11, 14:00)
tas psl jau senai isnarsytas skersai isilgai wink.gif tik vat info nelabai yra ten... kadangi mano vyrui ne tik kraujo liga, bet dar plius ir sarkoma. Apie sarkoma yra, bet sarkoma+kraujo nerasta...
O gal yra cia serganciu sarkoma?

Nėra. Jūs tiesiog čia ateikit ir pabūkit. Šiuo metu tokia situacija, kad vyrauja labiau krūtų ligoniukai. Anksčiau buvo įvairesnių. Daugelis dalykų yra bendri onkologiniams ligoniams. Reakcijos į vaistus, švitinimą ir pan. Emocinė būsena tiek sergančio, tiek jo artimojo, nepriklauso nuo ligos tipo.
Sarkoma+kraujas retas variantas, gal bandyti užsienio saituose ieškoti? Pirmuosiuose forumuose Betelgeiz buvo neblogų nurodžiusi.
Vienas iš jų būtų:Puslapis vėžiu sergantiems (anglų kalba)
Atsakyti
Ačiū Mergaitėms už šiltus žodžius ir palaikymą. 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Pinacea @ 2008 10 11, 14:42)
Mes gryzom ish Romos, pabuvo mama popieziaus audiensijoj(cia buvo jos svajone), bet kiek persistenge, tai dabar gryzus susirgo, broncjhitas, ar kazkas panashaus. Sunkiai kvepuoja, skauda plaucius....  doh.gif  verysad.gif

Sveikute,Pinacea, 4u.gif
Džiugu girdėti, kad išsipildė Jūsų mamytės troškimas. Tikriausiai ji toje kelionėje pervargo, todėl jai dabar būtinas poilsis, gal klimato kaita? Linkiu jai kuo greičiau išsivaduoti iš nepatogumų ir pasveikti. Kitaip ir būti negali. ok.gif
Mano mamytė geria nuo kosulio sirupą "Stodal". Mūsų onkologė rekomendavo, nes kaip tik jai pradeda varvėti nosis, kaip taisyklė ir kosulys prikimba. Sėkmės. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(V.Z. @ 2008 10 11, 11:59)
Mano vyras serga kraujo veziu. Ar yra sergnaciu sia liga? Nes kiek paskaiciau tai cia pagrinde visos su krutimis  blush2.gif

Sutinku su Adis,nesvarbu, kad čia nėra sergančių būtent šia liga. Tiesiog galite čia pasipasakoti, sužinoti informacijos. Ligelės skirtingos, o rūpestėliai visų panašūs. Stiprybės. 4u.gif

Carvel, Teta, Romantike, 4u.gif Jūs vartojate Tamoksifeną. Ar galima jį vartojant išgerti vynelio ar konjako? blush2.gif Ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 11 spalio 2008 - 17:13
QUOTE(adis @ 2008 10 11, 15:36)
Nėra. Jūs tiesiog čia ateikit ir pabūkit. Šiuo metu tokia situacija, kad vyrauja labiau krūtų ligoniukai. Anksčiau buvo įvairesnių. Daugelis dalykų yra bendri onkologiniams ligoniams. Reakcijos į vaistus, švitinimą ir pan. Emocinė būsena tiek sergančio, tiek jo artimojo, nepriklauso nuo ligos tipo.
Sarkoma+kraujas retas variantas, gal bandyti užsienio saituose ieškoti? Pirmuosiuose forumuose Betelgeiz  buvo neblogų nurodžiusi.
Vienas iš jų būtų:Puslapis vėžiu sergantiems (anglų kalba)


zinoma kad psichologine busena visu panasi. Vieni istveria viska lengviau, kiti sunkiau. Tiesa pasakius as neturejau kada net labai liudeti, kai suzinojom, kad vyrui liga, nes tuo metu musu vaikui buvo tik 3,5 men... Turejau galvoti ne tik apie vyra, bet ir apie vaika. Dekoju sau, kad esu emociskai stipri, nors kartais buna minuciu kai paluztu ir sakau sau: viskas nebegaliu... Bet pasiziuriu i vaika ir vel i kojas blush2.gif
Vyro liga tikrai reta, nes kaulu ciulpu donora mums rasti 1 is 2 milijonu... O be kaulu ciulpu transplantacijos visisko pagyjimo nera... Po intensyvios chemijos gal ir apgydys, bet pas ji yra dar ir auglys tarpuplaucio tumoras. Jam operavo, bet viso neispjove. Negalejo, nes apsiraizges kraujagyslem. Dabar per chemijas siek tiek mazeja ir tikimes, kad pasibaigus chemijoms jis bus pranykes, nors abejotina, nes gan didelis dar buvo po 3 chemiju.. Pagal daktarus jam dar liko viena chemija. O kas bus toliau nzn...

Butinai paziuresiu tavo puslapiuka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinacea @ 2008 10 11, 14:42)
 

Carvel[/color], man regis Jus pasakojot, kad geret musmire... Mano mamyte pasigamino antpila, tik sako, ar galima jai kartu su hormonais ja gerti  g.gif



Su viskuom galima,vartojant bet kokius vaistus,isskyrus tuos atvejus kai gaunant chemoterapija,spinduliavima ar kol po operacijos zaizda nesugijusi mirksiukas.gif


Carvel, Teta, Romantike, Jūs vartojate Tamoksifeną. Ar galima jį vartojant išgerti vynelio ar konjako? Ačiū.

Drasiai,vartojant musmire gyvenkite iprasta gyvenima ir valgykite,ka anksciau valgete ir gerkite 4u.gif .
Papildyta:
Stiprybes Jums ir Jusu seimai V.Z. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carvel: 11 spalio 2008 - 21:14