Įkraunama...
Įkraunama...

onkologinės ligos 10

QUOTE(carvel @ 2008 10 10, 22:01)
Didziausi sveikinimai musu Romantikei gimtadienio proga,daug daug sveiku ir linksmu gimtadieniu 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Jeigu jau šitaip, tai ir aš kuo širdingiausiai prisidėsiu prie sveikinimų. Tegul Jūsų norai, Romantike, virsta realybe.happybday.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 10 spalio 2008 - 20:22
Visoms Mergaitėms labas vakaras. 4u.gif
Štai ir mano mamytė namučiuose. Atlikusi milžinišką darbą, ir baigusi laaaabai ilgą etapą. doh.gif 14 chemijų ir virš 30 švitinimų. Ji mūsų didvyrė. bis.gif Davė poilsio.Sakė, kad būtina bent jau pusmečio pertrauka. Nuotaika puiki, neskaitant to kas jau yra. O turime limfedemą. unsure.gif Šiandien jau užsakiau kompresinę rankovę. Nuo šiol - mezgimas, gręžimas ir bet koks kitas stipresnis fizinis darbelis tai rankelei - mamytės priešas. Blogai, kad mūsų rankelė - dešinioji. Gerai, kad mamytė optimistiškai pareiškė, kad lazda naudotis teks išmokti su kairiąja. Dar neramumas. Nuo pirmadienio pradedame vartoti Tamoksifeną. Gydytoja perspėjo. jei tik bent truputi pradės justi, kad kažkas ne taip darosi su rankele - iškart važiuoti į kliniką be jokių registracijų. Tfu, tfu,tfu...- tikiuosi taip nebus. ax.gif Organų echoskopijos buvo geros - be pakitimų. Tiesa 22 d. dar vyksime pas gydytoją. Pažiūrės kraują ir kaip toleruojame vaistus. Su Dievo pagalba. O dabar - tik geros emocijos. 4u.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=rasų lanka,2008 10 10, 22:43]
Visoms Mergaitėms labas vakaras. 4u.gif
Štai ir mano mamytė namučiuose. Atlikusi milžinišką darbą, ir baigusi laaaabai ilgą etapą. doh.gif]

Smagu girdeti geras naujienas thumbup.gif ,stiprybes Jums abiems 4u.gif
Atsakyti
Romantike, su gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2008 10 10, 20:43)
O dabar - tik geros emocijos. 4u.gif  wub.gif  thumbup.gif

Kaip aš žaviuosi, Rasų lanka, tokiais žmonėmis ir noriu padėkoti už optimizmą wub.gif. Na tikrai juos iš aukščiau kažkas saugo. Paskaitau ir mokausi nepalūžti dėl artimųjų, o rūpintis ką brangaus dar turiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gotish: 10 spalio 2008 - 21:49
wub.gif wub.gif wub.gif
Nesitikejau sveikinimu...
A C I U ... rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(vikka @ 2008 10 09, 12:04)
Sveikos,mergaitės,
Kreipiuosi vėl į Jus,prašydama patarimų,pagalbos.
Deja,prieš mėnesį netekau mamulės-baigėsi jos kova su šia klastinga liga.Skausmas-didžiulis,dar negaliu patikėti,kad jos netekau...Rašau Jums,o ašaros byra.Verkia širdis.Deja,neatlėgo skausmas,o jau kitas beldžiasi...Kartais pagalvoju,už,ką???
Mano anytai buvo daryta plaučių operacija,po operacijos mums pranešė,kad piktybinis.Po to sekė kita opercija-operavo koją,joje buvo skausmingas gūzas.Vėliau sekė dvejonės,kur yra pagrindinis auglys?!!Visa tai tęsėsi maždaug mėnesį.Dar vakar abejojo,o šiandien pasakė IV-ta stadija,kojoje metastazė.Darė plaučių nuotrauką,joje nėra jokių pakitimų.Būtina chemija.Visa tai mes šiandien išklausėme stovėdamos kolidoriuje,paklausiau,kokie vaistai bus leidžiami,bet atsakymą beveik tuo pačiu momentu ir užmiršau.Dar nesupratau,kad prieš chemiją pora dienų bus leidžiami kažkokie vandenys,kad mažiau pykintų.Mastau,gal kokia gliukozę ar druskas???Chemija lašės penkias valandas.Ir išlėkė mūsų daktarėlis,nieko daugiau nepaaiškinęs,nes laiko neturėjo.Aš juk buvau susidūrusi su žarnyno vėžiu,o plaučių man visiška naujovė.
Mergaitės,gal kuri su plaučiais buvot susidūrusi,atsiliepkit.Kokią chemiją gavot,ką dar reikia žinoti kovojant su šios srities vėžiu.
Dėkoju,visoms,kas atsilieps.Stiprybės ir sveikatos Jums visoms.



Mergaitės,nejaugi niekas nesusidūrėt su plaučiais? verysad.gif Būčiau dėkinga už pačią minimaliausią informaciją.
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2008 10 10, 23:20)
wub.gif  wub.gif  wub.gif
Nesitikejau sveikinimu...
A C I U ...  rolleyes.gif





user posted image

Sveikinu su gimtadieniu, tegul Tave visada globoja Angelas Sargas.
Atsakyti
labukas 4u.gif rasau pas jus pirma karta, paraginta Carvel mirksiukas.gif
Mano vyras serga kraujo veziu. Ar yra sergnaciu sia liga? Nes kiek paskaiciau tai cia pagrinde visos su krutimis blush2.gif
Atsakyti
vikka, pažiūrėkite jau uždarytas temas ir atkreipkite dėmesį į čiauškutės, šio forumo sukūrėjos, pasisakymus. Jei gerai pamenu, ji sirgo plaučių liga.

V.Z., jei kartais dar nežinote: yra puslapis www.kraujas.lt, skirtas kraujo ligomis segantiesiems. Šio puslapio forume, ir ne tik, jūs taip pat galėtumėt rasti informacijos ir naudingų patarimų.
Atsakyti
Romantike, prisidedu prie svaikinimų - būkite sveika ir laiminga wub.gif

QUOTE(rasų lanka @ 2008 10 10, 21:43)
O dabar - tik geros emocijos. 4u.gif  wub.gif  thumbup.gif


Rasų lanka, Jūs tikras įkvėpimo šaltinis 4u.gif
Atsakyti
Ir aš,ir aš skubu sveikinti tave,Romantike,su gimtadieniu 4u.gif

Visokio Gėrio-jausmuose,darbuose,šiaip gyvenime. Malonių atradimų,didelių pasiekimų thumbup.gif
Atsakyti