Įkraunama...
Įkraunama...

3 Mėnuo

QUOTE(Agnestar @ 2008 09 30, 20:19)
jauciu taip ir darysiu smile.gif
bent pabandysiu, nors truputi jai to pienuko duoti. 4u.gif
aciu, mamytes 4u.gif


na ir vakarais isgerk kokia pora gurksniu alaus thumbup.gif skatina pienelio gamyba 4u.gif
Atsakyti
nu kiek lelku graziu!!!!!super thumbup.gif ot grazius vaikucius gimdom! mirksiukas.gif uoj aluti ir as pagurksnoju...labai norisi 4u.gif aisku su saiku.pienuko gamyba dar labai skatina kakava ir chalva! smile.gif kazka dar pasakyt norejau....hm...pamirsau..... doh.gif biggrin.gif prisiminsiu parasysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
tiesa jo dar chalva skatina gamyba pienelio thumbup.gif
Atsakyti
tai jau tikrai - chalva -geras dalykas)) thumbup.gif valgau kiekviena diena beveik))) lb jau skanu.... biggrin.gif 4u.gif
o kakava dazniausiai alergizuoja doh.gif
ka tik MB issiunciau alaus (nealkoholini geriu) smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mazgiuke1 @ 2008 09 30, 19:56)
nu kiek lelku graziu!!!!!super thumbup.gif ot grazius vaikucius gimdom! mirksiukas.gif uoj aluti ir as pagurksnoju...labai norisi 4u.gif aisku su saiku.pienuko gamyba dar labai skatina kakava ir chalva! smile.gif kazka dar pasakyt norejau....hm...pamirsau..... doh.gif  biggrin.gif prisiminsiu parasysiu mirksiukas.gif

vakar skelbimus ziurejau)))) ir maciau kad ieskai kedutes automobilines? ax.gif tai nusipirkai?
Atsakyti
QUOTE(Dodukas @ 2008 09 30, 17:03)
Sveikos mamytes smile.gif

Na pas mus irgi paraudes kakliukas,tiksliau rauksleles ir tarp ju. na bet valome mes virintu vandenuku su svelnia palyte. kolkas truputi geriau,bet ketvirtadieni einame pas gydytoja,ziuresime ka ji pasakyks mums,tada ir papasakosiu ka patare. mirksiukas.gif


Lauksiu ziniu is jusu vizito pas gydytoja, nes mums iki susitikimo su pediatru dar liko istisos dvi savaites verysad.gif
Papildyta:
Papildyta:
Sveika prisijungus 4u.gif
Malonu kad iš žemaitijos thumbup.gif
Aš tokios problemėlės neturiu, kaip tau su kakliuku, tai gaila nieko negaliu patart, o šiaip tai aš nieko netepu tik išplaunu ir tiek vandenuku mirksiukas.gif
[/quote]

Man irgi smagu sutikti zemiete smile.gif , nes kiek pastebejau dauguma cia sudaro sostines mamytes mirksiukas.gif beje, jauciu didziule nostalgija Vilniui, nes Klaipedoje esu tik pusmeti ir kol kas dar negaliu priprasti prie sio miesto, ypac prie zmoniu storzieviskumo ir net sakyciau issiauklejimo trukumo aptarnavimo sferoje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2008 09 30, 21:19)
jauciu taip ir darysiu smile.gif
bent pabandysiu, nors truputi jai to pienuko duoti. 4u.gif
aciu, mamytes 4u.gif


Nera uz ka!!!! 4u.gif mirksiukas.gif Bandyk ir viskas bus O.K. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Nolikas @ 2008 09 30, 21:18)
oj.....kokie kleckiukai wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  thumbup.gif
alus+grietine= thumbup.gif  nespedavau gaudyt po tokio kokteilio thumbup.gif (cia kada man buvo kritines dienos su pienu-pasirodo dar ir tokios buna)na ir kmynu arbata su pienu irgi liuks  smile.gif
Akropoli siandien nestukiu buri maciau))) wub.gif  wub.gif tokia nostalgija apeme))))) noreciau vel su pilvuku pavaiksciot....kad judetu ten kas nors))) eh...... rolleyes.gif  unsure.gif
o stai ir Arminukas)))) 4u.gif  4u.gif
user posted image


O jau Arminuko grozis. thumbup.gif wub.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(braske1977 @ 2008 10 01, 10:59)
Nera uz ka!!!! 4u.gif  mirksiukas.gif  Bandyk ir viskas bus O.K.  biggrin.gif
Papildyta:
O jau Arminuko grozis.  thumbup.gif  wub.gif  biggrin.gif


ka tik MB issiunciau alaus (nealkoholini geriu)

As ir tik nealkoholini geriu. biggrin.gif
Atsakyti
Labukas mamytes 4u.gif
Noretum ir mes prie jusu prisujugti priejusu ax.gif
Ir is karto pasirodom smile.gif
Aironas su teciu smile.gif


user posted image
Atsakyti
Labai jau grazus vaikuciai smile.gif
O jusu vaikuciai ar nesidrasko akyciu, musiskis tai kazkodel jas taip draskosi, kad tenka pirstinytes uzdeti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiedukas @ 2008 10 01, 12:24)
Labai jau grazus vaikuciai smile.gif
O jusu vaikuciai ar nesidrasko akyciu, musiskis tai kazkodel jas taip draskosi, kad tenka pirstinytes uzdeti.  g.gif


Maniskis ,tai dazna apsidrasko kaip apkarpau naguciu g.gif
Atsakyti
musu irgi.....vis bando akytres patrint....kumstukus i burna vis kisa-bet tai jau nereiskia kad valgyt nori,kaip pirma menesi smile.gif man atrodo cia del nauju pojuciu..... pradeda suprast pobiski kad rankytemis galima kazka daryt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vaida311 @ 2008 10 01, 11:19)
Labukas mamytes 4u.gif
Noretum ir mes prie jusu prisujugti priejusu ax.gif
Ir is karto pasirodom smile.gif
Aironas su teciu smile.gif
user posted image

sveiki 4u.gif 4u.gif 4u.gif
kokie vyrai thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
na mano maziukiui ar apkarpai ar ne tuos nagucius vis tiek sugeba apsidraskyti akytes ir nosyte, o jeigu uzdedu pirstinaites taip pyksta biggrin.gif
Atsakyti
mes rgi pykstam uz pirstinytes, tai ir nededam,kartais isibrezia, tai i zanda, tai i kakta, bet manau nieko tokio, tai tik pazintis su nauju gyvenimu.
O kumstukai burnoj atsiduria ir kai MP valgom. Tai manau tikrai ne nuo alkio.

O smile.gif apie alu gera zinia reiks pabandyt. Pamenu kai pirmos leles laukiaus tai gydytoja buvo liepus alu gerti, jau nepamenu del ko. Dabar tai kmynu arbata geriu, kartais su pienu, chalva valgau, saulegrazine, bet sako geriau arachisine. Ir zemes riesutus susimalu su kavamale tai i piena ar i arbata isipilu. Dar reikes kakavos issivirti. smile.gif
Atsakyti