Įkraunama...
Įkraunama...

3 Mėnuo

bet jau koks grazutis tavo maziukas 4u.gif ax.gif negaliu atsiziureti... thumbup.gif
jetau, kad pas mane to pienuko butu verysad.gif viska atiduociau...
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2008 09 30, 18:36)
mano pienuko pilnai uzteko iki 1.5 men poto damaitindavau su nan ha1 ir po keturiu dienu mus isbere...alergija...tai gydytoja liepe isviso nebemaitinti ir keisti misinuka, tai taip ir vargstam doh.gif
Papildyta:
user posted image
niu cia turetu mano dukryte pasirodyti 4u.gif


Nuostabus grozis. wub.gif thumbup.gif O nebandei toliau pati bandyt maitint? Kad kuo maziau misinuku. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2008 09 30, 18:02)
bet jau koks grazutis tavo maziukas 4u.gif  ax.gif  negaliu atsiziureti... thumbup.gif
jetau, kad pas mane to pienuko butu verysad.gif  viska atiduociau...


na ir tavo maziuke nuostabaus grozio,vis ziuriu ir ziuriu 4u.gif
o tu kazkiek dar to pienuko turi ar nea jau?
Atsakyti
matot as nusitraukdavau pienuka verysad.gif nes beproto buvo nugrauzusi krutine,,,pirma men valgydavo puikiai, jokiu problemu nebuvo, o veliau taip nukramte, kad baisu,,,tai dbr nusitraukineju po koki 150ml i diena sukrapstyciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2008 09 30, 18:58)
matot as nusitraukdavau pienuka verysad.gif  nes beproto buvo nugrauzusi krutine,,,pirma men valgydavo puikiai, jokiu problemu nebuvo, o veliau taip nukramte, kad baisu,,,tai dbr nusitraukineju po koki 150ml i diena sukrapstyciau doh.gif


gal pabandyk antspenius naudoti,siaip tai galima dar kiek zinau susigrazinti pienuka. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2008 09 30, 19:58)
matot as nusitraukdavau pienuka verysad.gif  nes beproto buvo nugrauzusi krutine,,,pirma men valgydavo puikiai, jokiu problemu nebuvo, o veliau taip nukramte, kad baisu,,,tai dbr nusitraukineju po koki 150ml i diena sukrapstyciau doh.gif

O vel nebandei pradet duot mazajai kruti? Nes gal ji graziai zistuir vel pienuko atsirastu. bigsmile.gif
Atsakyti
pabandyk su antspeniais duodi mazajai kruti,jeigu viskas gerai ji prades valgyti ir pienuko tau bus,kadangi kuo dazniau istustina pienli tuo daugiau pienuko gaminasi. tikint mociuciu zabavonais tai mynu arbata su pienu,skatina pienelio gamyba ir sako dar alus thumbup.gif na aisku nereikia padauginti tik tai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
kmynu arbata tai padedavo 4u.gif super zinokit rytais begdavo pienukas...
nzn gal reikia dar pabandyti...pries maitinima, kad patrauktu truputi, gal atsiras dar kas nors smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2008 09 30, 21:07)
kmynu arbata tai padedavo 4u.gif super zinokit rytais begdavo pienukas...
nzn gal reikia dar pabandyti...pries maitinima, kad patrauktu truputi, gal atsiras dar kas nors smile.gif

Aisku, kad pabandyk, blogiau tikrai nebus. mirksiukas.gif o jei tik geriau tai tik i nauda. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2008 09 30, 20:07)
kmynu arbata tai padedavo 4u.gif super zinokit rytais begdavo pienukas...
nzn gal reikia dar pabandyti...pries maitinima, kad patrauktu truputi, gal atsiras dar kas nors smile.gif


jeigu padedavo tai dabar gerk ir duok maziukei is krutines traukti,pabandyk thumbup.gif
Atsakyti
oj.....kokie kleckiukai wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
alus+grietine= thumbup.gif nespedavau gaudyt po tokio kokteilio thumbup.gif (cia kada man buvo kritines dienos su pienu-pasirodo dar ir tokios buna)na ir kmynu arbata su pienu irgi liuks smile.gif
Akropoli siandien nestukiu buri maciau))) wub.gif wub.gif tokia nostalgija apeme))))) noreciau vel su pilvuku pavaiksciot....kad judetu ten kas nors))) eh...... rolleyes.gif unsure.gif
o stai ir Arminukas)))) 4u.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
jauciu taip ir darysiu smile.gif
bent pabandysiu, nors truputi jai to pienuko duoti. 4u.gif
aciu, mamytes 4u.gif
Atsakyti