Įkraunama...
Įkraunama...

3 Mėnuo

QUOTE(Agnestar @ 2008 09 30, 12:15)
laba visoms mamytems 4u.gif
norim prisijungti prie jusu saunaus burio smile.gif
user posted image

as noreciau paklausti kiek jusu maziukas suvalgo per diena misinuko? g.gif
Papildyta:
ir l.l.l. buciau dekinga, jei kuri paaiskintumet kaip ideti nuotraukyte 4u.gif

sveiki))))) drinks_cheers.gif 4u.gif
Papildyta:
nusiviliau Akropoliu verysad.gif ((((
elementariu dzinsu neradau..... doh.gif pasakiau MB kad namuose sedesiu...nes neturiu ka apsirengt verysad.gif
Atsakyti
mano mazyte per diena suvalgo vos 600 ml... doh.gif
per praeita sav priaugom vos 100 gr, nors pirma men visa 1kg, o per antra men 700gr doh.gif
gal kas zinot kanors apie maitinima ozkos pienu? ax.gif
user posted image
Atsakyti
na va ir mes nusprendeme su Nojuku jums pasirodyti blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nolikas @ 2008 09 30, 17:13)
sveiki)))))  drinks_cheers.gif  4u.gif
Papildyta:
nusiviliau Akropoliu verysad.gif ((((
elementariu dzinsu neradau..... doh.gif pasakiau MB kad namuose sedesiu...nes neturiu ka apsirengt verysad.gif


nolikas, zinok ir as nusivylusi... penktadieni su pakilia nuotaika vaziavau sukneles pirkti, bet spekit ar kanors radau verysad.gif spygute taukuota, na nebent juoda...bet i vestuves kazkaip nesinori su juoda...
Papildyta:
koks grazuolis 4u.gif
o jau didelis smile.gif
Atsakyti
4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2008 09 30, 18:18)
mano mazyte per diena suvalgo vos 600 ml...  doh.gif
per praeita sav priaugom vos 100 gr, nors pirma men  visa 1kg, o per antra men 700gr doh.gif
gal kas zinot kanors apie maitinima ozkos pienu? ax.gif
user posted image



As manau, kad ji dar per maza ozkos pienui. smile.gif nes jis yra per daug riebus.
Papildyta:
QUOTE(Dodukas @ 2008 09 30, 18:20)
na va ir mes nusprendeme su Nojuku jums pasirodyti  blush2.gif
user posted image



Didelis grazus vyrukas tavo Doduk! 4u.gif biggrin.gif Imsim i zentus. lotuliukas.gif
Atsakyti
rytoj vel vaziuojam svertis ir jei nebus priaugusi svorio sake teks klijukus virti..o as net neisivaizduoju kas tai.. verysad.gif
netinka mums tie misinukai, kol pati maitinau viskas saunu buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2008 09 30, 18:27)
rytoj vel vaziuojam svertis ir jei nebus priaugusi svorio sake teks klijukus virti..o as net neisivaizduoju kas tai.. verysad.gif
netinka mums tie misinukai, kol pati maitinau viskas saunu buvo  doh.gif



O kodel pati nustojai maitinti Agnestar? Klijukai tai ryziu nuoviras sumaisytas su pienu. 4u.gif
Papildyta:
Doduk ziuriu tavo vaikis rudaakis. kada pasikeite jo akys?
Atsakyti
mano pienuko pilnai uzteko iki 1.5 men poto damaitindavau su nan ha1 ir po keturiu dienu mus isbere...alergija...tai gydytoja liepe isviso nebemaitinti ir keisti misinuka, tai taip ir vargstam doh.gif
Papildyta:
user posted image
niu cia turetu mano dukryte pasirodyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braske1977 @ 2008 09 30, 17:27)
As manau, kad ji dar per maza ozkos pienui.  smile.gif  nes jis yra per daug riebus.
Papildyta:
Didelis grazus vyrukas tavo Doduk!  4u.gif  biggrin.gif  Imsim i zentus.  lotuliukas.gif


Merginos leiskite nors mums paugti hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(braske1977 @ 2008 09 30, 17:31)
O kodel pati nustojai maitinti Agnestar? Klijukai tai ryziu nuoviras sumaisytas su pienu.  4u.gif
Papildyta:
Doduk ziuriu tavo vaikis rudaakis. kada pasikeite jo akys?


na zinok gal nuotraukyteje rudos akutes,siaip tai melynos kaip tevelio,na bet atsikels maziukas tai istyrinesiu dar karta ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Agnestar @ 2008 09 30, 17:36)
mano pienuko pilnai uzteko iki 1.5 men poto damaitindavau su nan ha1 ir po keturiu dienu mus isbere...alergija...tai gydytoja liepe isviso nebemaitinti ir keisti misinuka, tai taip ir vargstam doh.gif
Papildyta:
user posted image
niu cia turetu mano dukryte pasirodyti 4u.gif



kokia grazi mergyte 4u.gif

P.S cia apie ozkos pieneli
http://www.katalogas...ar-priesas.html
Atsakyti
siemet l.daug berniuku gime, tai musu dukrytes tures is ko rinktis 4u.gif
bet jei visi bus tokie grazuoliai, kaip tavo doduk, tai bus sudetinga biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
asiu doduk 4u.gif
siurpas nueijo per kuna,negaus mano vaikutis nei karves, nei ozkos pienuko tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2008 09 30, 17:45)
siemet l.daug berniuku gime, tai musu dukrytes tures is ko rinktis 4u.gif
bet jei visi bus tokie grazuoliai, kaip tavo doduk, tai bus sudetinga biggrin.gif  4u.gif



Na tai tikekimes,kad tavo grazuolyte mus issirinks blush2.gif
user posted image
Papildyta:
na ir as kolkas maitinu savo pienuku,na bet pagalvoju kartais jeigu reiketu primaitinti tai koki misinuka duoti ir panasiai,bet kaip atsitiktinai radau apie karves ir ozkos pienelius aprasyta tai taip pat nukrete siurpas doh.gif
Atsakyti