Įkraunama...
Įkraunama...

3 Mėnuo

Sveikos. Sugalvojom ir mes su Motiejuku jungtis i toki grazu mamyciu ir leliuku buri smile.gif tikimes, kad busim priimti 4u.gif Mazylio nuotrauka pabandziau ikelti skaitydama jusu patarimus smile.gif
user posted imageri smile.gif
Atsakyti
Del maudyniu, tai pagal naujausias gydytoju rekomendacijas, tokio amziaus leliukams turi neva tai pakakti poros kartu per savaite. Kadangi sis mazylis man pirmas, tai siu rekomendaciju laikiausi tiksliai smile.gif , taciau dabar jau is patirties galiu pasakyti, kad poros kartu mums nepakanka ir maudomes kas antra diena, nes mano maziukas bent keleta kartu per diena atpila pienuko, jis patenka tarp kakliuko raukslyciu, o su vatyte vis tiek taip gerai neissivalo kaip maudyniu metu rolleyes.gif (na, tai tik viena is padaznejusiu maudyniu priezasciu smile.gif ). Beje, mano mazyliui labai raudonuoja tos kakliuko raukslytes, nors atrodo, isbandem nemazai priemoniu (pradzioje bephanten tepalas, po to avent aliejukas, dabar excipial hidrolosjonas), taciau kaip buvo jos raudonos taip ir liko. Galbut kuri nors is jusu turejo panasiu problemu ir galetu man patarti kaip kovoti su tuo kakliuko paraudimu ( visos kitos raukslytes neparaudusios)? Busiu labai dekinga uz patarimus rolleyes.gif
Atsakyti
Nolikai, seniai mes nushalom kazkaip, bet sjp nelabai jau serga, shniurkshteli kartais ir tiek..

QUOTE(JurgaSim @ 2008 09 30, 09:15)

Del maudyniu, tai pagal naujausias gydytoju rekomendacijas, tokio amziaus leliukams turi neva tai pakakti poros kartu per savaite. Kadangi sis mazylis man pirmas, tai siu rekomendaciju laikiausi tiksliai smile.gif , taciau dabar jau is patirties galiu pasakyti, kad poros kartu mums nepakanka ir maudomes kas antra diena, nes mano maziukas bent keleta kartu per diena atpila pienuko, jis patenka tarp kakliuko raukslyciu, o su vatyte vis tiek taip gerai neissivalo kaip maudyniu metu rolleyes.gif (na, tai tik viena is padaznejusiu maudyniu priezasciu smile.gif ). Beje, mano mazyliui labai raudonuoja tos kakliuko raukslytes, nors atrodo, isbandem nemazai priemoniu (pradzioje bephanten tepalas, po to avent aliejukas, dabar excipial hidrolosjonas), taciau kaip buvo jos raudonos taip ir liko. Galbut kuri nors is jusu turejo panasiu problemu ir galetu man patarti kaip kovoti su tuo kakliuko paraudimu ( visos kitos raukslytes neparaudusios)? Busiu labai dekinga uz patarimus rolleyes.gif


Kaip cia negirdejau, kad dar taip butu.... shunta gal ,del to raudonas? o gal nekreipkit demesio, gal ten normalus tas raudonumas? o ka gydytoja sake?
Atsakyti
mes pliuskenames kas antra diena, na kartais kai patingim buna kad ir trys dieneles praeina, o kremuku tai jokiu nenaudojam-odele grazi, svelni, nesausa tai manau, kad tikrai nereikia.
o del kakliuko paraudimo, tai pabandykit rengti taip, kad drabuzeliai butu kuo toliau paraudusiu vietu, pabandykit pakeiskit skalbimo miltelius,o isskalbtus rubelius dar karta isskalaukit. smile.gif
Atsakyti
Drabuzelius skalbiu su neutral milteliais, tai jie neturetu alergizuoti, visada dar karta perskalauju. ir jei kalti butu milteliai, tai turbut ir kitur paraustu. man irgi atrodo, kad cia sunta odele, gydytojas rekomendavo excipial hidrolosjona, bet jis mums nelabai padeda... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgaSim @ 2008 09 30, 07:55)
Sveikos. Sugalvojom ir mes su Motiejuku jungtis i toki grazu mamyciu ir leliuku buri smile.gif tikimes, kad busim priimti 4u.gif Mazylio nuotrauka pabandziau ikelti skaitydama jusu patarimus smile.gif
user posted imageri smile.gif


na jau grazuolis koks wub.gif wub.gif )))) sveiki atvyke thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
pas mus irgi buvo raudonu vietu kakliuke, bandem visokius kremus,nieko,padejo muiliukas ir vanduo, ploviau su paciu muiliuku,ne kempine,ir sluosciau,tiksliau sausinau su vystyklu flaneliniu. Praejo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(HUGGA @ 2008 09 30, 11:14)
pas mus irgi buvo raudonu vietu kakliuke, bandem visokius kremus,nieko,padejo muiliukas ir vanduo, ploviau su paciu muiliuku,ne kempine,ir sluosciau,tiksliau sausinau su vystyklu flaneliniu. Praejo. smile.gif

pabandysim pasinaudoti jusu metodu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Nolikas @ 2008 09 30, 11:13)
na jau grazuolis koks wub.gif  wub.gif )))) sveiki atvyke thumbup.gif  4u.gif

Aciu aciu ax.gif cia tecio vaikas biggrin.gif
Atsakyti
laba visoms mamytems 4u.gif
norim prisijungti prie jusu saunaus burio smile.gif
user posted image

as noreciau paklausti kiek jusu maziukas suvalgo per diena misinuko? g.gif
Papildyta:
ir l.l.l. buciau dekinga, jei kuri paaiskintumet kaip ideti nuotraukyte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgaSim @ 2008 09 30, 10:15)
Del maudyniu, tai pagal naujausias gydytoju rekomendacijas, tokio amziaus leliukams turi neva tai pakakti poros kartu per savaite. Kadangi sis mazylis man pirmas, tai siu rekomendaciju laikiausi tiksliai smile.gif , taciau dabar jau is patirties galiu pasakyti, kad poros kartu mums nepakanka ir maudomes kas antra diena, nes mano maziukas bent keleta kartu per diena atpila pienuko, jis patenka tarp kakliuko raukslyciu, o su vatyte vis tiek taip gerai neissivalo kaip maudyniu metu rolleyes.gif (na, tai tik viena is padaznejusiu maudyniu priezasciu smile.gif ). Beje, mano mazyliui labai raudonuoja tos kakliuko raukslytes, nors atrodo, isbandem nemazai priemoniu (pradzioje bephanten tepalas, po to avent aliejukas, dabar excipial hidrolosjonas), taciau kaip buvo jos raudonos taip ir liko. Galbut kuri nors is jusu turejo panasiu problemu ir galetu man patarti kaip kovoti su tuo kakliuko paraudimu ( visos kitos raukslytes neparaudusios)? Busiu labai dekinga uz patarimus rolleyes.gif


As naudoju HiPP kremuka nuo isutimu. Pas mus buvo paraude juo patepiau ir praejo. Gali pabandyt. mirksiukas.gif Ir sveika atvykus i musu buri!!! 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Agnestar @ 2008 09 30, 14:15)
laba visoms mamytems 4u.gif
norim prisijungti prie jusu saunaus burio smile.gif
user posted image

as noreciau paklausti kiek jusu maziukas suvalgo per diena misinuko? g.gif
Papildyta:
ir l.l.l. buciau dekinga, jei kuri paaiskintumet kaip ideti nuotraukyte 4u.gif



Sveika prisijungus Agnestar.!!! 4u.gif Na mes tai valgom mamytes pieneli. O del nuotraukyciu jei suprasi cia yra sekanciam puslapi mano paaiskinta. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2008 09 30, 15:15)
laba visoms mamytems 4u.gif
norim prisijungti prie jusu saunaus burio smile.gif
as noreciau paklausti kiek jusu maziukas suvalgo per diena misinuko? g.gif
Papildyta:
ir l.l.l. buciau dekinga, jei kuri paaiskintumet kaip ideti nuotraukyte 4u.gif

Sveika prisijungus 4u.gif
Aš dar šiek tiek maitinu savo pienuku, bet damaitinu tai suvalgo mišinėlio įvairiai nuo 30ml iki 110ml, o šiaip kiek žinau turėtų suvalgyt nuo 180ml iki 200ml, bet čia irgi priklauso kaip dažnai vaikas valgo, maniškė tai pvz kas 2-3val valgo, ilgiau neištempiam, jei ilgiau ištemptume gal daugiau suvalgytu, bet dar vaikas vaikui nelygu biggrin.gif
O dėl nuotraukyčių va adresas www.radikal.ru ir atgal į 5psl nueik ten Braske1977 paaiškinimas mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(JurgaSim @ 2008 09 30, 11:15)
Del maudyniu, tai.....


Sveika prisijungus 4u.gif
Malonu kad iš žemaitijos thumbup.gif
Aš tokios problemėlės neturiu, kaip tau su kakliuku, tai gaila nieko negaliu patart, o šiaip tai aš nieko netepu tik išplaunu ir tiek vandenuku mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif

Na pas mus irgi paraudes kakliukas,tiksliau rauksleles ir tarp ju. na bet valome mes virintu vandenuku su svelnia palyte. kolkas truputi geriau,bet ketvirtadieni einame pas gydytoja,ziuresime ka ji pasakyks mums,tada ir papasakosiu ka patare. mirksiukas.gif
Atsakyti