Įkraunama...
Įkraunama...

3 Mėnuo

QUOTE(Akfak @ 2008 09 28, 13:35)
Labas nikakate  4u.gif  tai dabar ir ash zinosiu per kur foto ykelt 4u.gif  o Darija grazuole, jau shypsena...  wub.gif  wub.gif

Nolikai, o kuo dirba TB cileke? 4u.gif ir o tu jau batukus mauni maziukui? cia tam, kad kojytes nesushaltu? blush2.gif

dirba vyr.picu kepeju biggrin.gif
o batukus nemaunu))) uztenka vilnoniu kojiniu))) cia siaip...... grazus man tokie maziukai biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akfak @ 2008 09 28, 16:34)
ne, visgi nesuprantu ten.
Su rusu man keblu kartais, nors sjp suprantu lyg ir...
o anglishka svetaine gal zinot kokia? bandydavau per fotki.com, bet nieko neishejo, visos foto dingo.  doh.gif turetu dar but kazkokiu.... g.gif


Labai lengva pirmam lange yra brovse apacioj "zagruzit" tada uzkrauni nuotraukyte, kokia nori patalpinti tu. Tada tau ismeta eila url. Pasirenki 2 kartinka v tekste. Nukopini adresa ir ikeli i zinute supermama klube. ir viskas. Sekmes. mirksiukas.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braske1977: 28 rugsėjo 2008 - 16:36
labutis 4u.gif
Ačiū kad priėmėt, labai smagu pas jus ax.gif

O čia mano Gretutė, nori su jumis susipažint mirksiukas.gif

http://s44.radikal.r...85cf7e2c6d7.jpg

Bet tik taip man pavyko ikelt nuotrauką, kažką ne taip pasirinkau blush2.gif
Papildyta:
Braske1977dabar tik paskaičiau tavo paaiškinimą kaip įkelt nuotrauką, bet man ir nieko gavosi ax.gif
O čia ant tavo niko žiūriu 1977 tavo gimimo metai, nes aš irgi tais pačiais gimusi?

Nu atrodo ne blondinė doh.gif bet tokius klausimus užduodu doh.gif gi pasižiūrėjau profilį tavo, ogi tikrai vienmetės, bet tu jau antrą kleckiuką turi, o aš tik pirmą lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikakatė: 28 rugsėjo 2008 - 17:09
turiu klausyma smile.gif
kaip daznai maudot savo kleckas? rolleyes.gif
as maudau kiekviena diena tik del to kad jis prakaituoja labai( kai valgo ir kai miega)
i MB sako kad db gal nereikia taip daznai .... bent jau kas 2 diena....tai nzn....Jis sako - -paklausk savo protingu Superiniu Mamu biggrin.gif lotuliukas.gif )))) \
tai vat ir klausiu)))) kaip jus darot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nolikas @ 2008 09 28, 18:44)
turiu klausyma smile.gif
kaip daznai maudot savo kleckas? rolleyes.gif
as maudau kiekviena diena tik del to kad jis prakaituoja labai( kai valgo ir kai miega)
i MB sako kad db gal nereikia taip daznai .... bent jau kas 2 diena....tai nzn....Jis sako  - -paklausk savo protingu Superiniu Mamu biggrin.gif  lotuliukas.gif )))) \
tai vat ir klausiu)))) kaip jus darot? smile.gif



Na as pati maitinu ir maudomes mes kas antra diena smile.gif

Cituoju is knygos "Sveiki pirmiejo metai":
*kudikio maudymo daznumas nepriklauso nuo sezono. Pirmuosius 6 gyvenimo menesius mazylius maudykite kasdien
Papildyta:
o kas del prakaitavimo tai yra kai kuriu letiniu ligu pozymis. kai pastebejotw,kad vaikas "be priezasties" pradejo gausiai prakaituoti,butina pasikonsultuoti su mazylio gydytoju. daugiau prakaituojama,kai nusilpsta imunine sistema.
P.S jeigu reikia apie prakaitavima daugiau galeisu parasyti placiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nikakatė @ 2008 09 28, 19:05)
labutis  4u.gif
Ačiū kad priėmėt, labai smagu pas jus ax.gif

O čia mano Gretutė, nori su jumis susipažint mirksiukas.gif

http://s44.radikal.r...85cf7e2c6d7.jpg

Bet tik taip man pavyko ikelt nuotrauką, kažką ne taip pasirinkau blush2.gif
Papildyta:
Braske1977dabar tik paskaičiau tavo paaiškinimą kaip įkelt nuotrauką, bet man ir nieko gavosi ax.gif
O čia ant tavo niko žiūriu 1977 tavo gimimo metai, nes aš irgi tais pačiais gimusi?

Nu atrodo ne blondinė doh.gif bet tokius klausimus užduodu doh.gif  gi pasižiūrėjau profilį tavo, ogi tikrai vienmetės, bet tu jau antrą kleckiuką turi, o aš tik pirmą lotuliukas.gif


O kelinta url nukopinai? Nes reikia butent is po antro paaiskinimo nukopint. mirksiukas.gif na as nesedziu ranku sudejus. lotuliukas.gif Bet tau po trumpesnio laiko yra sansas antra susilaukt. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Nolikas @ 2008 09 28, 19:44)
turiu klausyma smile.gif
kaip daznai maudot savo kleckas? rolleyes.gif
as maudau kiekviena diena tik del to kad jis prakaituoja labai( kai valgo ir kai miega)
i MB sako kad db gal nereikia taip daznai .... bent jau kas 2 diena....tai nzn....Jis sako  - -paklausk savo protingu Superiniu Mamu biggrin.gif  lotuliukas.gif )))) \
tai vat ir klausiu)))) kaip jus darot? smile.gif



As vasara savaja maudziau kasdien, o dabar kas antra diena. O kai nemaudau apvalau servetelem.
Atsakyti
na maniskis pastebejau dar daug greiciau uzmiega ir daug geriau miega nakti po vonios......as su sampunu maudau kas 2 diena o tarp ju...taip...tiesiog vandeny paguli)))jam taip patinka....pradeda juoktis.....rankom-kojom tik tabaloja))))dar biski paaugs......tai visa slapia iseisiu is vonios))) jam patinka....ir energijos daug isnaudoja maudydamas....tai gal nieko blogo kiekviena diena maudynes 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nolikas: 28 rugsėjo 2008 - 20:52
Aš tai kai buvo karšti orai kiekvieną dieną maudydavau, o dabar kas antrą, bet kai nemaudau tai ir galvytę apiplaunu ir visą su vatytėm ax.gif
Klausimukas
Ar turit kas pleiskanų luobelę? Jei taip kaip naikinat, nes man su aliejuku nieko nesigauna g.gif Neina iššukuot.

Labanaktukas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Nolikas @ 2008 09 28, 23:51)
....tai gal nieko blogo kiekviena diena maudynes 4u.gif  smile.gif


Aišku kad nieko blogo, kiekvieną dieną maudyt, vaikui tik geriau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nikakatė @ 2008 09 28, 20:51)
Aš tai kai buvo karšti orai kiekvieną dieną maudydavau, o dabar kas antrą, bet kai nemaudau tai ir galvytę apiplaunu ir visą su vatytėm ax.gif
Klausimukas
Ar turit kas pleiskanų luobelę? Jei taip kaip naikinat, nes man su aliejuku nieko nesigauna g.gif Neina iššukuot.

Labanaktukas 4u.gif

mes turim))) per daug nesijaudiu.....praeis vistiek.....o dar pas mus matei kokie plauuciai......tai netaip lengva ir issukuot))) sukuoju po vonios...kai galva slapia....tai po biski po biski manau ir dings))) smile.gif
Atsakyti
skaiciau,kad tu pleiskanu luobeles negalima nei krapstyt,nei bandyk kazkaip kitaip isimt,kad isnyktu.tai normalu ir isnyks savaime!aisku sukuoti reikia vaikiuka mirksiukas.gif o savo mazyli maudau kas diena!aisku kai patingiu ar is kokiu sveciu veliau griztam,tai tada nemaudau.bet man patinka ji maudyt,atrodo jam paciam maloniau buna but tokiam svaruciui,kvapnuciui 4u.gif ismaudau,istemu kremuku vaikisku,aprengiu svariais drabuzeliais,pamaitinu ir guldau miegoti...toks kaip visas vakaro ritualas pas mus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nolikas @ 2008 09 28, 17:12)
dirba vyr.picu kepeju biggrin.gif
o batukus nemaunu))) uztenka vilnoniu kojiniu))) cia siaip...... grazus man tokie maziukai biggrin.gif  4u.gif


ash ir galvoju, kaip cia su tais batukais.... doh.gif
perduok linkejimus, kolega, tik ash dar ne vyr. lotuliukas.gif 4u.gif

QUOTE(Nolikas @ 2008 09 28, 18:44)
turiu klausyma smile.gif
kaip daznai maudot savo kleckas? rolleyes.gif
as maudau kiekviena diena tik del to kad jis prakaituoja labai( kai valgo ir kai miega)
i MB sako kad db gal nereikia taip daznai .... bent jau kas 2 diena....tai nzn....Jis sako  - -paklausk savo protingu Superiniu Mamu biggrin.gif  lotuliukas.gif )))) \
tai vat ir klausiu)))) kaip jus darot? smile.gif


nu ash tai jau 3 savaites turbut kaip nemaudziau. kol sloga, pasaugau, o dar kai atkritom. bijau net ishrengt, tai tik du kart dregnu rankshl. apshluosciau.

nu nemanau, kad ishtisai vandeny mirkt sveika, nepaisant to, ka knygos rasho. apskritai dodukai, baigciau taip knyga tiket. ypac, kur rasho - darykit taip ar anaip. net daktarai buna, rekomenduoja, o cia grynai jau liepia.
bet po 5 min pabut vandenuky jei vaikui patinka, tai nieko blogo. manau. o pleiskanos, kaip supratau ir atsirado del per dazno maudymo, nuo vandens ishsausejo oda.
be to, nuo per dideles shvaros irgi problemu buna.
siulyciau patept aliejumi gerai, nenuplaut, palaikyt dienele, tada nuvalyt ir ishnyks tos pleiskanos. bent jau turetu.

shvarus tas vaikas mano, uzpakalis keiciant pampersa kiekviena karta plaunamas paprastu vandeniu, o kiek jau ten toks maziukas gali ishsipurvint, prakaituot gali ir del perrengimo, reikia ziuret vis, ar ne karshta jam. girdejau vilnoniai drabuzeliai kudikiams (labai brangus) bet labai gerai temp. reguliuoja, gali but bet kada aprengtas ir neprakaituos.

del serveteliu, tai jos kunely tokia pleve padengia, kiek teko susidurt, daktarai primygtinai nerekomenduoja jas naudot.
galit pacios pabandyt- nushluostykit servetele gerai, paskui plaukit su vandeniu ta pacia vieta. Jausmas, lyg riebalus plautum.

tai va. Ir dar - kasdien maudant, nenaudojant jokiu kremu, labai ishsausetu oda. O krema naudot kasdien ant tokio maziuko dar nenoreciau, visgi kosmetika. Zodziu ash kaip matom, retai maudau, bet cia jau kiekvieno asmeninis kazkas. Mum taip gerai, o jei vaikas megsta maudynes, galima ir kasdien pasidziaugt. Cia kaip su tv, vieni nuo jo saugo, kiti kartu ziuri.
o kol buvom sveiki, maudziau 2 kartus y savaite. Ir dbr toliau vel taip tikriausiai maudysiu.

kad sunku vienai maudyt, o kai MB dirba, tai nesinori po darbo dar maudynem kankint. kol ta vonele nutasai, kol vandeny nureguliuoji, kol vaika nurengi, aprengi ir t.t.t...
doh doh.gif

aj nznau, ka pasakiau, bet kad pasisakiau, tai faktas.

dar photobucket galima foto pasidet, bet ten tai jau visai nepanimaju, kazkokia nesamone, man visai nepatinka. Reikia dar paieshkot. aj, dar picasa yra google produktas, tas man irgi nepatiko. bet ykelt aishku turetu eit....

labanakt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akfak @ 2008 09 28, 23:52)
ash ir galvoju, kaip cia su tais batukais....  doh.gif
perduok linkejimus, kolega, tik ash dar ne vyr.  lotuliukas.gif  4u.gif
nu ash tai jau 3 savaites turbut kaip nemaudziau. kol sloga, pasaugau, o dar kai atkritom. bijau net ishrengt, tai tik du kart dregnu rankshl. apshluosciau.

nu nemanau, kad ishtisai vandeny mirkt sveika, nepaisant to, ka knygos rasho. apskritai dodukai, baigciau taip knyga tiket. ypac, kur rasho - darykit taip ar anaip. net daktarai buna, rekomenduoja, o cia grynai jau liepia.
bet po 5 min pabut vandenuky jei vaikui patinka, tai nieko blogo. manau. o pleiskanos, kaip supratau ir atsirado del per dazno maudymo, nuo vandens ishsausejo oda.
be to, nuo per dideles shvaros irgi problemu buna.
siulyciau patept aliejumi gerai, nenuplaut, palaikyt dienele, tada nuvalyt ir ishnyks tos pleiskanos. bent jau turetu.

shvarus tas vaikas mano, uzpakalis keiciant pampersa kiekviena karta plaunamas paprastu vandeniu, o kiek jau ten toks maziukas gali ishsipurvint, prakaituot gali ir del perrengimo, reikia ziuret vis, ar ne karshta jam. girdejau vilnoniai drabuzeliai kudikiams (labai brangus) bet labai gerai temp. reguliuoja, gali but bet kada aprengtas ir neprakaituos.

del serveteliu, tai jos kunely tokia pleve padengia, kiek teko susidurt, daktarai primygtinai nerekomenduoja jas naudot.
galit pacios pabandyt- nushluostykit servetele gerai, paskui plaukit su vandeniu ta pacia vieta. Jausmas, lyg riebalus plautum.

tai va. Ir dar - kasdien maudant, nenaudojant jokiu kremu, labai ishsausetu oda. O krema naudot kasdien ant tokio maziuko dar nenoreciau, visgi kosmetika. Zodziu ash kaip matom, retai maudau, bet cia jau kiekvieno asmeninis kazkas. Mum taip gerai, o jei vaikas megsta maudynes, galima ir kasdien pasidziaugt. Cia kaip su tv, vieni nuo jo saugo, kiti kartu ziuri.
o kol buvom sveiki, maudziau 2 kartus y savaite. Ir dbr toliau vel taip tikriausiai maudysiu.

kad sunku vienai maudyt, o kai MB dirba, tai nesinori po darbo dar maudynem kankint. kol ta vonele nutasai, kol vandeny nureguliuoji, kol vaika nurengi, aprengi ir t.t.t...
doh  doh.gif

aj nznau, ka pasakiau, bet kad pasisakiau, tai faktas.

dar photobucket galima foto pasidet, bet ten tai jau visai nepanimaju, kazkokia nesamone, man visai nepatinka. Reikia dar paieshkot. aj, dar picasa yra google produktas, tas man irgi nepatiko. bet ykelt aishku turetu eit....

labanakt  4u.gif

nu kur jus jau spejot persalt? verysad.gif
Atsakyti