Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamos

Buk stipri, Mamyte, aisku, negali buti tinkamu paguodos zodziu, po truputi ismoksit su tuo gyventi, ir sulauksit savo stebukliuko.Laikykis!
Atsakyti
stiprybes stiprybes stiprybes
Atsakyti
Priimk uzuojauta ir surask savy jegu isgyventi netekti... Bukite visi drauge, kad butumet stiprus... Gyvenimas viena ranka duoda, kita - ima... Tad jis tau tau dar padovanos nuostabu angeliuka...
O kitas angeliukas visada bus greta jusu, saugos jus ir myles... heart.gif heart.gif heart.gif
Atsakyti
Turbut nera tokiu zodziu kad sumazintu mamytes skausma verysad.gif ...nors negalim taves apkabinti, bet mintimis esam drauge sad.gif
Atsakyti
Uzuojauta.. heart.gif
Atsakyti
Nuosirdziai Jus uzjauciu heart.gif , laikykites ir nepasiduokite. Stiprybes ir optimizmo Jusu seimai ir labiausiai Jums. Tikiu, kad Dievas bus gailestingas ir atsius Jums dar viena angel.gif , tik reikia labai stipriai tiketi.
Atsakyti
stiprybės Jums didelės
Atsakyti
laikykis!!!!! mano giminaitei sunus nuskendo, tai jie ilgai nelauke pradejo kita vaikeli. Tai padejo tevams isgyventi. Nors ir dabar mama sako:" o as turiu tris sunus", nors gyvi yra tik du.
Gal ji greitai ateis i jusu seima tik jau kitame kunelyje ir irgi bus labai grazi?
Atsakyti
Labai labai tave užjaučiu ir suprantu kaip tau skaudu. Skaitant tavo istorija, man šiurpuliukai kūnu ėjo, ypač skaitant istorijos pabaigą.
Atsakyti
buk stipri sad.gif mes su tavim sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolele @ 2005 03 02, 13:38)
Priimk uzuojauta ir surask savy jegu isgyventi netekti... Bukite visi drauge, kad butumet stiprus... Gyvenimas viena ranka duoda, kita - ima... Tad jis tau tau dar padovanos nuostabu angeliuka...
O kitas angeliukas visada bus greta jusu, saugos jus ir myles... heart.gif  heart.gif  heart.gif


DEKOJU UZ GRAZIUS ZODZIUS.AS TIKRAI TIKIU,KAD MUSU ANGELIUKAS SAUGO MUS.
Atsakyti
Kai tik suzinojau, kad laukiuosi, nulekiau pas savo daktare. Ji paziurejo ir sako: na, tikekimes kad kas nors is "to" iseis. Buvo 5 savaite. Visa kelia namo buvau liudna, nes nesuprataum kodel turetu "neiseiti". Viskas baigesi gerai, turiu dukryte. Bet nuo nelaimes neapsaugota ne viena. Sita istorija norejau pasakyti, kad labai gerai suprantu, koks skausmas tave aplanke, juk ta laime buvo taip arti...Daud daug stiprybes.
Atsakyti