Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamos

Miela Likimo drauge,

"Verkti savo viduje, mintyse kur kas pavojingiau nei verkti atvirai. Matomas ašaras lengviau nušluostyti, o paslėptos ašaros palieka randus."

Tavo istoriją skaičiau beveik kaip savąją. Labai norėjau parašyti tau kažką tokio, tačiau be ašarų daugiau nieko neišspaudžiau.
Aš vis dar mokinuosi kaip neapsiverkus iškelti galvą į dangų ir nusišypsoti savo angeliukui...........
Atsakyti
... norejau parasyti uzuojautos zodzius, taciau... pritruko zodziu... bet taip ir turi buti, nes tavo netekties skausmui aprasyti nera zodziu... nuosirdziai, bent mintyse, dalinuosi skausmo dalele savo sirduteje...
dziaugiuosi, jog parasei savo istorija... ir aciu tau uz stiprybe, kurios prireike jai aprasyti...
tikiuosi, bei linkiu, jog laiko smilteles pamazu svelnintu ta ziauru likimo palikta negyjanti randa... taip pat linkiu, jod kiekviena diena butu tik sauleta, kupina sypsenos, silumos ir meiles.
sekmes tau ir tavo suneliui
Atsakyti
PAZIUREK PRO LANGA GIEDRA NAKTI I DANGU IR PAMATYSI DAUD ZVAIGZDZIU IS JU VIENA TAVO DUKRYTE KURI VISADA SU TAVIMI. smile.gif

STIPRYBES IR DZIAUKIS SAVO SUNELIU ''DIEVO DOVANA'' tongue.gif
Atsakyti
NORIU PAPASAKOTI SAVO LIUDNA ISTORIJA,GAL PASIDARYS SIEK TIEK LENGVIAU KAI ISSIPASAKOSIU.PRIES SAVAITE AS NETEKAU SAVO MAZYTES DUKRYTES.MAN BUVO 36 SAVAITES NESTUMO.O BUVO TAIP.BEVEIK VISA NESTUMA PRAGULEDAVAU LIGONINESE,NES PASTOVIAI SKAUDEDAVO PILVO APACIA.30 SAV PASTEBEJO KAD MANO VAIKUTIS ATSILIEKA SU AUGIMU TAIGI BUVAU ISSIUSTA I KAUNA KONSULTACIJAI.DEJA JIE NIEKO TAIP IR NEPASAKE TIK TIEK KAD SUSIAUREJUSI STEMPLE IR BUTU GERAI GIMDYTI VILNIUJE.GRYZUSI PAS SAVO GYDYTOJA JI TAIP PAT NIEKO NESAKE TIK IEK KAD ATEICIAU PO 3SAV.TUO TARPU MAN PRADEJO SUSITRAUKINETI GIMDA,BET AS BUVAU GIRDEJUSI KAD TAIP BUNA TAI LABAI IR NEKREIPIAU I TAI DEMESIO.KAI NUEJAU PAS SAVO GYDYTOJA JI MANE ISSIUNTE I VILNIU.NUVAZIAVAU ISKART PAGULDE,JAU BUVO KAIP TIK PIETUS TAI MES SU VYRU SAKOM EISIM KUR NORS PAVALGYTI.NUEJAU PAKLAUSTI AKUSERES AR GALIU ISEITI O JI SAKO GALESI KAI UZRASYSIM VAIKO SIRDIES TONUS.PRADEJO KLAUSYTI O NIEKAIP NERANDA TOS SIRDELES IR TAIP GAL 10 MIN.PASIKVIETE KITA AKUSERE IRGI NERANDA,O AS DAR PAJUOKAVAU:NA IR PASISLEPE.GALU GALE ISSIKVIETE GYDYTOJA,KAD PAZIURETU ULTRAGARSU.JI MAN TIK PASAKE MATAU KAIKA NEGERO IR NUVEDE ANT KITO ULTRAGARSO.ISGIRDAU TIK JI JAU MIRUSI cry.gif PRADEJAU VERKTI NESAVU BALSU.MUMS SU VYRU TAI BUVO PATS DIDZIAUSIAS SOKAS.19:45 PAGIMDZIAU MAZYTE DUKRYTE KURI SVERE 1.730 kg.42cm.JI BUVO TOKIA GRAZI.NA VA IR VEL ASAROS RIEDA,TAI TAIP SKAUDU.NEGALIU NULEISTI RANKU NES AUGINU SUNELI 6 METUKU.KODEL GYVENIMAS TOKS ZIAURUS,MES JA TAIP MYLEJOM IR LAUKEM.TAI TOKIA MANO ISTORIJA.SAUGOKIT SAVE BUSIMOS MAMYTES!!!
Atsakyti
Gerai,kad issipasakojai...mes ne viena nesam nuo tokiu nelaimiu apsaugotos...surask savyje jegu tai isgyventi,isverkti...tu reikalinga savo seimai...
Atsakyti
QUOTE(megana @ 2005 03 02, 12:21)
Gerai,kad issipasakojai...mes ne viena nesam nuo tokiu nelaimiu apsaugotos...surask savyje jegu tai isgyventi,isverkti...tu reikalinga savo seimai...

DEKUI AZ PALAIKYMA.MANO DUKRYTE TAIP PAT GIME JUODAIS PLAUKUCIAIS.APSIVERKIAU KAI PAMACIAU TAS NUOTRAUKAS.
Atsakyti
Didele uzuojauta, buk stipri ir tvirta, suimk save i rankas.
Atsakyti
heart.gif heart.gif heart.gif
Atsakyti
Stiprybes tau! Isties skaudu netekti mazylio...
Atsakyti
QUOTE(Zhaneta @ 2005 03 02, 11:29)
DEKUI AZ PALAIKYMA.MANO DUKRYTE TAIP PAT GIME JUODAIS PLAUKUCIAIS.APSIVERKIAU KAI PAMACIAU TAS NUOTRAUKAS.

Oi,atleisk,nepagalvojau apie nuotrauka...tu butinai turesi dar viena grazu ir sveika leliuka...juk tiki tuo...skausmas dar toks sviezias...Dievas atsius tau paguoda...
Atsakyti
Didziule uzuojauta. Laikykites heart.gif
Atsakyti
sad.gif laikykis!
Atsakyti