Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamos

Sadi, perskaiciau apie tavo nelaime.
laikykis ir neprarask vilties. Zinau, tai, ka tu patyrei, pats baisiausias dalykas koks tik gali nutikti. Iki siol tai pati prisimenu kaip pati sunkiausia laikotarpi savo gyvenime... As iki9 siol uzdegu savo maziukui zvakute, pasikalbu su juo... man tai siek tiek padeda. Per Velines degdama jam zvakute pasimeldziau ir paprasiau, kad jis atsiustu man vaikuti, mano noras issipilde ta pati menesi. Tike ir tu. Laikykis. Stipriai tave apkabinu. Jei ko reikes, visada gali kreiptis, pasistengsiu padeti.
Atsakyti
Sadi,kad tik tavo sirdele apsiramintu ir nustotu cry.gif Tegul kuo greiciau tavo sirdute sulaukia mazytes spindincios nuostabios kitos sirdutes.Stiprybes tau wub.gif
Atsakyti
Sadi, mieloji, tu ne viena console.gif mes visos su tavim, verkiam kartu su tavim. stiprybes tau wub.gif
Atsakyti
Nezinau kaip paguost , manes tuo momentu niekas paguost negalejo . Praejus kazkiek laiko tik suvokiau kad mano vaikeliui taip buvo geriau ir kad man kazka laikas keist , ir po sesiu men vel pastojau . Paprasciausiai ne laikas , ir sedi jis ant debeselio ir turi tu apsiramint ir susitaikyt , ir plazdes tavyje nauja gyvybe . Stiprybes visoms ,laimes ir tikejimo kad viskas kada nors bus gerai .
Atsakyti
Gal neatrodysiu labai banali ar sentimentali...
Nesu labai literatūrinis žmogus, bet yra žodžiai (gal kažkieno parašyti ir kita proga), kurie mieli man. Galbūt jų reikia dar kažkam...

Kad žmonės šypsotūs ant vieškelio balto,
Kad saulė šypsotus virš Tavo galvos,
Kad lietūs nuplautų ir skausmą ir kaltę,
Kad sniegas užkristų ant sielos žaizdos.
Kad niekas ir niekad nieko neskriaustų,
Kad niekas nebūtų mažu.
Kad viskas į gerą, kad viskas iš naujo,
Kad viskas Tau būtų gražu.
Atsakyti
Oi merginos, taip noretusi ka nors grazaus, paguodziancio pasakyti. Sirdele skauda uz jusu nelaimes, bet tikekit, jog po visu blogybiu ateis sviesi diena 4u.gif Tik nenuleiskit ranku, nepasiduokit liudesiui. Atsiminkit, jog yra zmoniu, kurie supranta jus bei tiki jumis.Stirpybes 4u.gif
Atsakyti
merginos, kaip dabar banaliai neskambetu, bet laikas geriausias gydytojas.... kazkada isgyvenau ta pati, pradzioje baisiai skauda. tai labai baisus isgyvenimas, reikia laiko kad sirdele tavo neverktu ir tu butum pasiruosus vel naujai gyvybei. tik reikia siek tiek laiko. stiprybes tau, sadi ir visoms moterims, kurios isgyvena ta pati.
Atsakyti
labytis, uzjauciu tave tikrai reike daug stiprybes kad viska istvertum, zinau ta skausma tik mano kitoke sitoacija buvo,(mano dukryte gime negyva)stiprybes ir laiko , nes laikas gydo zaizdas
Atsakyti
kolete,

labai užjaučiu dėl netekties

negaliu suprasti, ką jauti, nes to nepatyriau, bet padau įsivaizduoti, tikrai labai užjaučiu.

tik moteris gali atlaikyti tokius sunkumus ir negandas.

laikykis,

laikas tas žiazdas gydo, kurių mes pačios išsilaižyti negalim.

atleisk, jei priminiau senas žaizdas, bet kitaip negalėjau, ramiai paskaityti ir nieko ne pasakyti.
Atsakyti
skaitau ir verkiu tikrai negalvojau kad tiek daug nelaimiu seme pasauly, skaudu kai mirsta mazi ,bejegei zmogiukai.Galvojau kad mes tik kelios kuriu mazi angeliukai danguj.Mano mazoji KAROJLINA IR TEN AUKSTAI kur manes dar nera sale jos.Buvau jauna(17metu.0, kai pastojau, buvau laiminga nes jutaus pilnaverte nesiodama savo kudyky po sirdim 4u.gif .NEISTUMASdidejo ir viskas blogejo, prasidejo tasymas po ligonines ir panasei.Kuo toliau tuo viskas prasciau galu gale apsigyvenau ligoninej tikejau ,kad ten mum geriau(bet klydau).atejo PRAKEIKTA geguzes 18d , pradejau nejusti judesiu( o siaube kai pagalvoju ka as iskentejau). Nuvaziuoju y ligonine ten tyrimai ir t.t galu gale saltu veidu NEGYVA cry.gif .bAISU nesupratau kas man pasidare as kaip nesava saukiau klykiau nesavu balsu, o tos(daktares )tik sugebejo pasakyti viskas bus gerai.Gimdyti vazevau y kauna ten vel po kabinetus taso ,galu gale as gimgykloj.Ilgai kankinaus ant to prakeikto stalo,nes gimdos kaklelis nesidarinejo bet po 48 val as jau buvau pagimdzius.Gime maza MERGAITE , as jos gerai ne nemaciau, nes daktarai nerodo. Po paros pati savo noru isvaziavau namo, tusciom rankom ir verkencia sirdim cry.gif (nemoku papasakot kaip jauciaus).Namie buvo dar sunkiau, galvojau kad isprotesiu. Dukrytes lavoniuko mums neatidave, tai buvo dar vienas sokas cry.gif .Kai pagalvoju neturiu ne kapelio nieko, kas primintu man mano mazute tik skausmas sirdyja liko ir viskas cry.gif Dabar praejo jau5 metai o as dar gyvenu su skausmu nors turiu maza savo sunely MATUKA kury labai myliu.NEZINAUistikruju buvau nusprendus nerasyti savo istorijos, bet siandien ..........siandien kazkas sirdy daros cry.gif cry.gif
Atsakyti
Mazute baisus Tavo isgyveinimas, nerandu net zodziu nupasakoti savo busena paskaiciusi tavo istorija. Tikek tuo kad, Karolina kaip mazas angeliukas saugo Jus is dangaus, saugo savo broliuka Matuka ir linki Jums tik gero, globoja Jus. Reikia dekoti Dievui, kad suteike galimybe dabar supti savo suneli, kuris yra nuostabus vaikas. Stiprybes Tau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo debora: 27 vasario 2005 - 13:50
Mieloji,zinau ta jausma,zinau ka reiskia tureti maza angeleli danguje.Tikek kad dabar musu abi mazules saugo mus ir savo broliukus kurie dar ne taip senai isvydo si pasauleli.Ir gerai kad parasei savo istorija tu issiliejai,matyt dar ne visas skausma buvai isliejus ,gal nors truputeli palengves.To labai linkeciau. wub.gif Zinau kad niekas neatstos prarasto kudikelio,bet dabar turi ka supti,myluoti ir glausti prie saves,o Mazoji Karolyte jus saugos ir suteiks stiprybes kai bus labai sunku.Mums truputy lengviau mes kapeli turime ,bet kai vakare bus labai liudna pazvelk i dangu,pamatysi grazia zvaigdzele kuri mirkses ir patikek kad ten ji tavo Mazoji brangioji Karolyte!!!! wub.gif wub.gif Gyvenimas turi testis kad ir kaip bebutu sunku. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti