Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamos

na pas mane irgi maza dar jai juokinga ji katina sunaus vardu vadina o as pykstu sunus tai tyli nes jau 13 greit ir buvo laiduotuvese pats mate broliuka verke bet nezinau kaip kartais susitvardyt nes net vyras pykt pradejo kad pratrukstu
Atsakyti
O kokius nors vaistus geri? Gal lengviau būtų... nes žinutės tavo tikrai skaudžios... ir galima nuspėt tavo būseną, elgseną...
Atsakyti
user posted image

Papildyta:
geriu tik miegui nes kitaip mieguot negaliu o siaip nebenoriu diena vaistu gert nes tokius israso kad visa plaukioji
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irinju: 08 lapkričio 2009 - 18:48
ir gerai,kad negeri vaistu,nes ta busena reikia isgyventi,o ne nuslopinti,kad ir kaip sunku bebutu. Zinau kaip sunku kai aplinkui visi gyvena kaip gyvene o tu kaip is kito pasaulio tik su viena mintimi. Vyrai truputi kitaip reguoja todel mums kartais atrodo,kad jie musu nesupranta. Mano vyras labai geras,bet irgi sake,jau menuo praejo kiek galima verkti doh.gif kad ir kaip bejegiskai jautiesi vistiek isgyvensi tai.Dievas duoda zmogui tiek jis gali pakelti. Bandyk daugiau galvoti apie vaikucius,vyra. Stenkis pozitiviau i tai ziureti. As visada save raminu,kad mano broliukui ten bus geriau,gal jam cia likimas ruose ka nors blogo todel divulis ji pasieme. Neleisk,kad tavo angeliukas matytu tik verkiancia ir pikta mama. Laikykis!
Atsakyti
IRINJU

labai uzjauciu Tave...

skausmas aprims Brangioji. Ne siandien ne rytoj. Tai normalu, Tu turi gedeti, turi verkti, pamazu nurims Tavo sirdele ir Tavo siela.. Vaiko netektis labai skaudi, sunki, skausminga.. Bet turi tai isgyventi, nes turi vaiku, kuriems esi reikalinga sveika, grazi, laiminga. pamazu skausmas nuslops ir tu iprasi prie jo. prisiminimai taves taip nebeskaudins ir tu iprasi prie ju. Isgerk zoleliu raminanciu, valerijonu melisu, tiesiog kad diena butum ramesne, nakti geriau miegotum, kad skausma isgyventi bent kiek lengviau butu.
Niekas Tau neatsakys kada bus lengviau, nes tai individualu, skausma isgyvename skirtingai. Man reikejo beveik dveju metu, kad susitaikyciau, nors po to vaika pagimdziau sveika grazia mergyte, bet sirdi vis viena skaudejo. Susistaikiau, kai mano gyvenima aplanke kita tragedija - mano mama mire. Tada as paleidau savo pirmagime dukryte. dabar man jau ramu del jos. Viskas pamazu pamazu stos i savo vietas ...

kartais gali reiketi psichologo. jei jausi, kad sunku valdytis, nueik.. man padejo po mamos. beje vilniuje, jeigu noresi parasysiu per az... patyrus ir supratinga moteris ...

Atsakyti
zinau tai puikiai verkti jau nebeturiu asaru dziugina dukryte dar na ir su sunum viresniu problemos dabar operacija laukia akies tai kazkaip mazai laiko turiu galvoti apie tai bet kai prisedziu prie kompiuterio ar pagalvoju kad mano ramuneliui kita savaite butu menesiukas tai net siurpas ima bet....
Atsakyti
QUOTE(reduxe @ 2009 11 10, 12:23)
Dievas duoda zmogui tiek jis gali pakelti.


O jei jis kartais suklysta?
Atsakyti
.. man kitąkart norisi būt silpnesnei, kad tik mažesni išbandymai būtų...
Atsakyti
man irgi norisi buti silpnesnei nors po to ka jau patiriau nieko jau baisiau negali nutikti,nebent kazkas su kitais vaikais atsitiktu,tik tada neislaikiciau,o i kitus dalykus jau nusispjaut kazkaip
Atsakyti
Labas,
Priimti tai, kas įvyko mums visiems begalo sunku....
Mums praėjo jau 3 metai... bet vis prisimenu, jei reikia papasakot, pasidalint savo patirtim ir ašaros pasipila...
Bet priimti netekimą man ir MB padeda tikėjimas. Aš tikiu, kad mes susitiksime po mirties. O jei susitiksime - tai tik dabar, laikinai nesame kartu.
Jie tapo angelais, kurie nuvalo mums ašaras....

Tad toliau gyvenkime, auginkime vaikus, kurie yra šalia...

Kai širdis aprims - padėkime kitiems, taip pat netekusiems savų...

Laikykis
Atsakyti
Jau praejo du meniasiai, bet visa tai prisimenu su asarom kiekviena diena. Savo antra vaikeli planavome, bet negalvojome jog uzkibs is pirmo karto. Zinia, jog turesime antra vaika mane ir baugino ir dziugino... Bet nuo pat pirmos akimirkos kai pamaciau II juosteles, net negalvojau apie aborta, pamilau ji iskart, pamilau ji visa savo esybe... Pranesiau zinia vyrui, jis irgi buvo sokiruotas tokiu greitu rezultatu, bet irgi jiokiu kalbu net nekilo apie aborta, bet tai buvo tik pradzia...
Uzirasiau ehoskopijai-vaikeliui kazkur 4-5 savaites.
Prasidejo nerimas kas bus toliau, juk musu namas dar nebaigtas statyti, kur gyvensim su dviem mazais vaikais(Gyvenam kartu su jo motina, turim labai maza atsira kambariuka)... Kelias dienas su vyru vaiksciojom isitempe, nervingi...
Ir visas siaubas prasidejo kai mano Velnio pramanyta atnyta landziojo po musu daiktus ir rado pazymas apie antra nestuma(su vyru buvom sutare jog apie antra nestuma artimiesems pranesime, kai bus matyt pilvukas).
Ryte, jinai mane pradejo kamantineti, kas tarp musu su vyru dedasi, kodel mes tokie abu nervingi ir t.t ir tiesiai svieisiai pasake. Tu laukiesi, as zinau....
(Iskart pagalvojau jog vyras jai pasake... ) Pradejo aiskinti, ka mes sau galvojam , neturim kur gyventi, o jau antro vaiko uzsimanem, pareiske, jog daryciausi aborta, nes neturesiu ramybes, jog tik skurda darom tais vaikais... Savo kalbom jinai mane tik sunervino, bet jos zodziai man nieko nereiske, turejau savo nuomuone ir taskas...
Vakaras, atejo vyras ir pradejo man aiskinti, jog daryciausi aborta, nes neturim kur gyventi ir taip toliau... Buvau kategoriskai pries su kiekviena diena santykiai vis daresi astresni... ir Vyras man pareiske, jei as nepasydarysiu aborto jis paduos dokumentus skyryboms, nuo tokios zinios man buvo sokas...
Kita diena buvo svogerio gimtadienis susirinko visi vyro giminaiciai, neturejau jokio malonumo su jeis sedeti uz bendro stalo,o vyrui pasakiau jog nezudysiu savo vaiko, jei nori skirtis tegu skiriasi, kaip nors pragyvensiu su savo dviem vaikais, tad isejau su dukra i savo kambariuka, migdziau dukra ir uzmigau kartu su ja, prabudau nuo riksmu . Klykavo mano vyras ir jo motina... Telefone radau nuo vyro 3 atsiprasymo sms , jog atleisciau jam del jo tokiu zodziu, jog nenori jog daryciausi aboro, jog apgailestauja... O su motina klykavo irgi del to, toji tiesiog pasiuto del zinios jog ir vyras priestarauja del aborto, toji kale pries visus svecius pareiske, jog as nescia ir jog jie padetu mane itikinti jog pasydaryciau aborta...
Visi klykavimai liovesi, anyta pareiske jog daugiau nebesikis i musu gyvenima, kad daugiau niekad mum nepades ir t.t. Visa laika vaiksciojo pasiputus, nesikalbejo, o as tiesiog megavausi savo nestumu... Deja megavausi neilgai iki rugsejo 18 dienos. Vakare pastebejau ruzavas isskyras, jjos vis tamsejo, isskyru buvo mazai, raminau save jog taip buna, visgi man jau 12 savaiciu rizika turetu dingti... 19 diena nuvaziavau i centrine poliklinika neturejau siuntimo, tad nenorejo priimti ismaldavau, kad priimtu mokamai. Kol laukiau savo eiles nuejau i tualeta pasiziurejau isskyru nera, tad pagalvojau jog viskas gerai aprimau, bet visgi nerimo buvo. Gyd daranti ehoskopija vika man rode, sako va matau galvyte, stai akutes, va rankytes, ir ziurek kojytes... Tyla... klausiu kas nutiko, o ji sako nematau sirdeles plakimo cry.gif . sakau gal klystate, paziurejo mane vaginaliniu ehoskopu irgi nemato sirdutes plakimo... Verdiktas nesivystantis nestumas... Dave man siuntima i ligonine patikslinimui, nuvaziuoju i tyzenhauzo ligonine, o ten sako nu ka cia dar tikrinti jau du kartus ziurejo ner reikalo, jei nekraujuoji vaziuok namo,lauk pirmadienio, nes dabar penktadienis visi gyd uzimti , o svaitgaliais abraziju nedaro tik extra atvejais jei pradesi kraujuoti atvaziiuok... Vaziavau namo su mintimi jog gal viskas pasikeis, gal jie suklydo, juk nekraujuoju... Vakaras ,pradejau nestipriai kraujuoti, maldavau pilvuko gyventojo jog nepaliktu manes, pradejo skaudeti, nuvaziavom su vyru vel i ligonine, juk pradejau kraujuot. Pasiziurejo dar karta ehoskopu, maldavau jog viskas butu tvarkoj, bet deja... Paklause kada valgiau, ar praejo 6 valandos. pasakiau jog neseniai valgiau ir geriau... pareiskia, jog narkozes negali padaryti, o be narkozes ir abrazijos nepadarys, vel isleido namo....
Setadienis kraujavimas baigesi, tik nestiprus tepliojimas visa diena pralandziojau kaip seselis su mintim jog nesioji mirusi vaika verysad.gif , nuejau miegot. prabudau nuo skausmo, nenorejau zadinti vyro, galvojau jog pareis... Skausmai nesiliove , o tik stiprejo, pazadinau vyra. Pradejau ruostis i ligonine ir tik pajauciu tarp koju kazka silto nuejau i tualeta pamaciau tik vos vos ruzava skysti, bet daug... persirengiau ir tik zengti per duru slenksti vel srove siltos sroves, pasidare silpna vel nuejau i tualeta ziuriu, ten ryskiai ryskiai raudonas kraujas, o tarpk kraujo guli mazas baltas angelelis. Maciau ji, maciau jo rankytes, kojytes maza juoda taskiuka , akyte. Kraujas taip ir tekejo upeliais pasidare taip silpna jog negalejau apsirengti , padejo vyras , o maza angeliuka anyta idejo vienkartini maiseli ir dave man i rankas vaziuodama i ligonina glosciau jo maza dar silta kuneli. Taip neturejau jegu, kad negalejau paeiti vyras nuvede i ligonine, ten prasidejo poperizmas, kraujas ir toliau tekejo upeliais, vyras uz mane viska uzpilde. As paklausiau ka darys su vaikeliu, o gyd pasake jog galejom ir sau pasilikti, bet jei jau atvezem tai nusius tirymams... Atvaziavus namo is ligonines anyta tik paklause ar daugiau nebe traukia ant raugintu agurkeliu doh.gif
Vyras labai manim rupinosi,bet po viso sito atsirado labai salti jausmai vyrui, o anytos tiesiog nekenciu. Pasakiau jam jog niekados jam neatleisiu uz tuos zodzius del aborto...Jie juk jo nenorejo niekas, jo nemylejo, tik as ji mylejau ir norejau gal jis tai pajaute ir isejo.
Deja nezinau kas ten buvo dukryte ar sunelis, bet zinau viena ten buvo mano antras vaikas, kury as labai mylejau , myliu ir mylesiu amzinai... verysad.gif
Atsakyti
Deja niekur negaliu iseiti, nes mano tevas daug geria yra agresyvus ,ypac tada kai as esu pas mama sveciuose. Puldineja mane, dukteri ir mama. Nezinau kaip jinai ji kencia, ji tiesiog jo bijo ir taikstosi su visais jo ispuoliais. Kai dar gyvnau su jais , visada jam priesindavausi ir neleizdavau jog smurtautu, grasinau policija,nevienasyki buvo iskviesta... dabar jisai manes nekencia, o as jo. Tevas man yra mires, kaip ir as jam...
Viena tiesiog neisgalesiu nuomuotis buto, moketi uz nuoma, uz paslaugas.... O juk ir valgyti reikia ir dukrai sauskelnes pirkti, bei ktus vaikui butinus dalykus. O cia man ir dukrai uztenka visko, daug galiu sau ka leisti, bet man jau truksta jegu kartais taip norisi nusizudyti ir viska palikti po velniu, bet savyzudybei sulaiko tik mintis apie savo mylima dukryte, ti del jos ir gyvenu siam susiktam pasaulyje
Atsakyti