Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamos

QUOTE(ricis @ 2009 05 25, 20:41)
tau didziausia uzuojauta, kol zmogus to nepatiri tai ir neisivaizduoji kaip tai skaudu, kaip zeme slysta is po koju, niekaip nesuprantu tu moteru, kurios gimusius vaikelius nuzudo, net sirdi suima iki skausmo....

Rici 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Klaudi Ja @ 2009 05 25, 11:48)
Aciu 4u.gif  Labai tikiuosi wub.gif  Kas idomiausia, kad pries tai net nenutuokiau, kad tokiu, kaip as ....likimo draugiu - labai daug....O galvojau, kad toks likimo isbandymas tik man....

Klaudi Ja stiprybes tau, viskas pas tave bus gerai, tikiek tuo 4u.gif Linkiu tau iš visos širdies tik gero, pamatysi bus ir tavo gatveje švente mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ricis @ 2009 05 21, 20:52)
mano gimdymo istorija labai nemaloni.Dabar kai praejo metai su truputeliu galiu apie tai kalbeti.Mano nestumas buvo normalus, ir ejo i pabaiga, mano leliukui buvo 38 savaites kai viena ryta nebejutau jo judesiuku .Su greituke nulekeme i ligonine ir ka jus manote?....gyd.Rauba pasake , kad kudikelis nebegyvas ir einame i gimdykla As negalejau patiketi savo ausimis, dar nakti viskas buvo gerai o dabar..............koks trapus tas musu gyvenimas.Akuseres gimdykloje buvo labai nuostabios ir demesingos, suprato musu skausma, guode mane puolusia i nevilti, nes galvojau, kad neatlaikys mano sirdis.Pagimdziau savo angeleli po 8 valandu, laikiau rankose ir nenorejau su ja skirtis, asaros temde akis, net sutriko mastysena.Aciu akuserems, kurios atnese ir uzdege zvakute, leido atsisveikinti su savo angeliuku.Vaikelis gime sveikas, tik 2 kartus buvo apsisukusi virkstele apie kakliuka, tai ir buvo mirties priezastis.............
Niekam nelinkiu patirti tokio gimdymo, tai skaudziau nei visi saremiai ir isdavystes.

Labai skaudu, iki ašaru verysad.gif Stiprybes tau ir sveikatos tavo lelytei 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamakubu: 28 gegužės 2009 - 21:10
QUOTE(mamakubu @ 2009 05 28, 21:09)
Klaudi Ja stiprybes tau, viskas pas tave bus gerai, tikiek tuo 4u.gif Linkiu tau iš visos širdies tik gero, pamatysi bus ir tavo gatveje švente mirksiukas.gif
Papildyta:


Aciu mamakubu 4u.gif Dirbsime link tos sventes wub.gif Vaikai pats brangiausias turtas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klaudi Ja: 29 gegužės 2009 - 12:45
uzjauciu tave as irgi nenorejau savo sunelio norejau darytis aborta nes cia 3 vaikas bet dievas man ji dave isvisti gyva verkianti ir po 2 dienu palaiduoti cia iviko 2 savaities atgal kai visi pamilo ta maza grazu angeleli dabar juo nebeturiu ir pati save del to grauziu kad jo nebenorejau
Atsakyti
siandien 19dienu kaip mano sunelio su manim nebera iki siol negaliu patiketi man vis atrodo kad jis dar gims nes turejo gimti tik gruodzio menesi taip isejo kad vietoj to kad stabdyti gimdyma man ji iskviete sunelis isgyventu jei jam nebutu inesta infekcija ligonineje kiek laiko reikia kad suprast ir susitaikit su tuo kad tavo vaiko su tavim nebera
Atsakyti
Paguosti nepaguosiu, nėra žodžių......
skausmas begalinis, bet laikui bėgant jis virsta liūdesiu, susitaikymu
tau vis dar atrodo, kad gyveni kažko vis laukdama.... mažai, labai mažai dar laiko praėjo tau... ir kurį laiką bus labai sunku.. be proto sunku.. patikėk...
Atsakyti
sako tik laikas gydo visas zaizdas sad.gif tik klausimas kiek jo reikia g.gif mums ir lapkricio 17d. bus puse metu kaip musu angelelis mus paliko ,o sunku labai ir ilgai dar taip bus sad.gif
Atsakyti
zinau kad per mazai bet vis atrodo kad jis greit gims nekaltinu jau nieko nors su teisininku aiskinames kas gi atsitiko per pora valandu kodel vaikas taip greit uzgeso
Atsakyti
QUOTE(irinju @ 2009 11 06, 18:24)
kas gi atsitiko per pora valandu kodel vaikas taip greit uzgeso

infekcijos nerado? vilniuj gimdei?
Atsakyti
taip vilniuje antakalnije infekcija kaip supratom ligonineje inese na dabar tai teisininkai aiskinsis
Atsakyti
siandien ligiai 3 savaities kaip su manim nera mano angeliuko tik dabar pradedu suprasti kad juo daugiau nebebus su manim nes iki siol vis atrode kad jis dar gims kad viskas dar ateiti jauciau jo judesius jo sirdutes plakima pastebejau kad pradedu pikti ant savo gyvu vaiku jei ka nors apie suneli pasakys zinau kad jie nekalti del nieko bet kartais bijau pratrukt dukryte dar pati maza 5m tik bus bet jei koki zodi pasako apie suneli angeliuka vos susitvardau pati nesuprantu kas man darosi ar buvo jums taip?
Atsakyti
...normali tavo reakcija, irinju.... juk ne ašaros turėjo dabar būti, ne pyktis, o džiaugsmas namuos... yra kaip yra... skaudu ir pikta... ir ant savęs, ir ant kitų,ir ant vaikų... nes jauties kaip išdraskyta... ir pati supranti, kad tavo vaikiukai čia ne prie ko... jie irgi laukė... ir natūralu, kad jiems iškyla daugybė klausimų.
man taip nebuvo, nes kai mirė mano dukra, vyresnėlė buvo per maža, kad suprastų...
Atsakyti