Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamos

Snaigute,Klaudija,is tiesu jau vien paskaicius apsiverki ir neber zodziu,rodos Dieve nors valanda man Tavimi pabut,sunku paguost,tiesiog esu kartu ir stipriai apkabinu. verysad.gif cray.gif cry.gif
Atsakyti
mano gimdymo istorija labai nemaloni.Dabar kai praejo metai su truputeliu galiu apie tai kalbeti.Mano nestumas buvo normalus, ir ejo i pabaiga, mano leliukui buvo 38 savaites kai viena ryta nebejutau jo judesiuku .Su greituke nulekeme i ligonine ir ka jus manote?....gyd.Rauba pasake , kad kudikelis nebegyvas ir einame i gimdykla As negalejau patiketi savo ausimis, dar nakti viskas buvo gerai o dabar..............koks trapus tas musu gyvenimas.Akuseres gimdykloje buvo labai nuostabios ir demesingos, suprato musu skausma, guode mane puolusia i nevilti, nes galvojau, kad neatlaikys mano sirdis.Pagimdziau savo angeleli po 8 valandu, laikiau rankose ir nenorejau su ja skirtis, asaros temde akis, net sutriko mastysena.Aciu akuserems, kurios atnese ir uzdege zvakute, leido atsisveikinti su savo angeliuku.Vaikelis gime sveikas, tik 2 kartus buvo apsisukusi virkstele apie kakliuka, tai ir buvo mirties priezastis.............
Niekam nelinkiu patirti tokio gimdymo, tai skaudziau nei visi saremiai ir isdavystes.
Atsakyti
.... patirtis liūdna ir smaugianti..... visam gyvenimui.....
Atsakyti
viskas taip artima.... ir aš tai patyriau...
laikykis...
Atsakyti
Labai skaudu,liudna ,kad taip ivyksta verysad.gif Stiprybes

STT,Jums taip pat stiprybes,laikykites....
Atsakyti
kaip tave suprantu styprybės, nieko nėra baisiau nei patirti netektį, ypač savo kūdikėlio. Didelė užuojauta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ricis @ 2009 05 21, 21:52)
mano gimdymo istorija labai nemaloni.Dabar kai praejo metai su truputeliu galiu apie tai kalbeti.Mano nestumas buvo normalus, ir ejo i pabaiga, mano leliukui buvo 38 savaites kai viena ryta nebejutau jo judesiuku .Su greituke nulekeme i ligonine ir ka jus manote?....gyd.Rauba pasake , kad kudikelis nebegyvas ir einame i gimdykla As negalejau patiketi savo ausimis, dar nakti viskas buvo gerai o dabar..............koks trapus tas musu gyvenimas.Akuseres gimdykloje buvo labai nuostabios ir demesingos, suprato musu skausma, guode mane puolusia i nevilti, nes galvojau, kad neatlaikys mano sirdis.Pagimdziau savo angeleli po 8 valandu, laikiau rankose ir nenorejau su ja skirtis, asaros temde akis, net sutriko mastysena.Aciu akuserems, kurios atnese ir uzdege zvakute, leido atsisveikinti su savo angeliuku.Vaikelis gime sveikas, tik 2 kartus buvo apsisukusi virkstele apie kakliuka, tai ir buvo mirties priezastis.............
Niekam nelinkiu patirti tokio gimdymo, tai skaudziau nei visi saremiai ir isdavystes.

Dieve kaip skaudu verysad.gif Laikykis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2009 05 22, 09:01)
.... patirtis liūdna ir smaugianti..... visam gyvenimui.....

ta netektis turbut smaugs mane visa likusi gyvenima..........
Atsakyti
QUOTE(ricis @ 2009 05 21, 19:52)
mano gimdymo istorija labai nemaloni.Dabar kai praejo metai su truputeliu galiu apie tai kalbeti.Mano nestumas buvo normalus, ir ejo i pabaiga, mano leliukui buvo 38 savaites kai viena ryta nebejutau jo judesiuku .Su greituke nulekeme i ligonine ir ka jus manote?....gyd.Rauba pasake , kad kudikelis nebegyvas ir einame i gimdykla As negalejau patiketi savo ausimis, dar nakti viskas buvo gerai o dabar..............koks trapus tas musu gyvenimas.Akuseres gimdykloje buvo labai nuostabios ir demesingos, suprato musu skausma, guode mane puolusia i nevilti, nes galvojau, kad neatlaikys mano sirdis.Pagimdziau savo angeleli po 8 valandu, laikiau rankose ir nenorejau su ja skirtis, asaros temde akis, net sutriko mastysena.Aciu akuserems, kurios atnese ir uzdege zvakute, leido atsisveikinti su savo angeliuku.Vaikelis gime sveikas, tik 2 kartus buvo apsisukusi virkstele apie kakliuka, tai ir buvo mirties priezastis.............
Niekam nelinkiu patirti tokio gimdymo, tai skaudziau nei visi saremiai ir isdavystes.

Rici uzuojauta console.gif Koks tas gyvenimas.... Kartais scenarijai tokie panasus...Pries 9 menesius patyriau ta pati.....suejo gimdymo terminas.....saremiai...deja....viskas tas pats... kaip pas tave.... beprasmis 16 val. gimdymas..ir mano angelas... gydytojai pries para stebejo..viskas buvo idealu... Niekas nieko nepastebejo...Kas..kodel...nerandu ir turbut nerasiu atsakymu..Tokia musu dalia ir patirtis..kuri bus visa musu likusi gyvenima..
Tu laiminga, nes turi bureli vaikuciu 4u.gif Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Klaudi Ja @ 2009 05 24, 16:15)
Rici uzuojauta console.gif Koks tas gyvenimas.... Kartais scenarijai tokie panasus...Pries 9 menesius patyriau ta pati.....suejo gimdymo terminas.....saremiai...deja....viskas tas pats... kaip pas tave.... beprasmis 16 val. gimdymas..ir mano angelas... gydytojai pries para stebejo..viskas buvo idealu... Niekas nieko nepastebejo...Kas..kodel...nerandu ir turbut nerasiu atsakymu..Tokia musu dalia ir patirtis..kuri bus visa musu likusi gyvenima..
Tu laiminga, nes turi bureli  vaikuciu 4u.gif  Sekmes 4u.gif

Nu skaudu kaip verysad.gif ypac kai tu esi tam pasiruoses,lauki,kai ne pirmi menesiai verysad.gif bet manau ateis ir pas jus laimingos dienos,bus viskas gerai,laikykites mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2009 05 25, 08:30)
Nu skaudu kaip verysad.gif ypac kai tu esi tam pasiruoses,lauki,kai ne pirmi menesiai verysad.gif bet manau ateis ir pas jus laimingos dienos,bus viskas gerai,laikykites mirksiukas.gif

Aciu 4u.gif Labai tikiuosi wub.gif Kas idomiausia, kad pries tai net nenutuokiau, kad tokiu, kaip as ....likimo draugiu - labai daug....O galvojau, kad toks likimo isbandymas tik man....
Atsakyti
QUOTE(Klaudi Ja @ 2009 05 25, 11:48)
Aciu 4u.gif  Labai tikiuosi wub.gif  Kas idomiausia, kad pries tai net nenutuokiau, kad tokiu, kaip as ....likimo draugiu - labai daug....O galvojau, kad toks likimo isbandymas tik man....

tau didziausia uzuojauta, kol zmogus to nepatiri tai ir neisivaizduoji kaip tai skaudu, kaip zeme slysta is po koju, niekaip nesuprantu tu moteru, kurios gimusius vaikelius nuzudo, net sirdi suima iki skausmo....
Atsakyti