Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamos

mielosios....
pradėjau rašyt, bet nelabai rašosi.... kaip baisu.... laikykitės.... jei padės nors kiek mano apsikabinimas ir užuojauta..... kodėl.... kodėl tiek daug klausimų gyvenime kodėl.....
Atsakyti
Dievuliau, kodel taip atsitinka verysad.gif kodel plesomos Motinu sirdys verysad.gif jusu skausmas iki begalybes verysad.gif uzjauciu visus, praradusius savo vaikucius..Dabar jie mazuciai Angeleliai, kurie jus glaudzia sparnu ir saugo diena nakti wub.gif
Atsakyti
[quote=snaige777,2009 02 01, 15:14]
Jezau, kapi ziauru....
Apkabinu tave stipriai stipriai, rasyk, issiliek....

Papildyta:
QUOTE(alialeks @ 2009 02 18, 18:56)
2009 02 17 mano sunelis iskeliavo i dangu, pas kitus angeliukus. Sirdis plista, nezinau ka daryt. Atrodo tai tik sapnas, kad rytoj jis vel bus su manim.
Danielius gime su negale. Isgyveno 2 metukus , bet mire nuo paprasto gripo, sudege nuo aukstos temperaturos per 3 dienas. Rytoj laidosim. Kaip dabar be jo gyventi as nezinau. Jis man buvo pats geriausis vaikas pasaulyje, nors negalejo vaiksciuoti ir sedeti.  Mus lauke daug operaciju, bet Devulis panorejo ji nekankinti ir paimti toki koki man dave.

mano Joriukas su tavo angeliuku iskeliavo ta pacia diena...as tik min. ji maciau o tu turejai laime 2 metus, brangink juos, nors dabar atrodo nepakeliamai sunku, laikykimes
Atsakyti
snaige777 laikykis mazoji as tave labai gerai suprantu ir tikiu kad musu visu angeliukai ten graziai draugauja ir bendrauja kaip mes cia like ju teveliai
Atsakyti
Dievuleli mano ,kaip baisu .Sedziu darbe ir asaros teka ,kaip upeliai cry.gif cry.gif cry.gif .Didele uzuojauta jusu seimai .Zinok ,kad tavo mazyliuke isejo tik is gyvuju pasaulio,bet ten danguje ji stebi ir saugo savo tevelius.Ir tikiu,kad yra paskyrus jums ,bent po viena zvaigzdele, kuri jus sildo ir apsviecia sunkumo akimirkom:) wub.gif wub.gif .Laikykis mes kartu su tavim thumbup.gif
Atsakyti
As tave labai puikiai suprantu ir uzjauciu verysad.gif
Taciau tavo mergyte sugryz su kitu tavo vaikuciu, nes ir mano baltapuke sugryzo. wub.gif
Atsakyti
verysad.gif Baisu, kaip baisu, laikykis brangioji 4u.gif Stiprybės tau, gal tikrai reikia tikėti, kad vaikutis sugrįš kitu vaikučiu, reikia tikėti... Užuojauta tau mieloji, didelė užuojauta cray.gif
Atsakyti
Užuojauta verysad.gif
Atsakyti
Labai skaudu,sirdis plysta is skausmo cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif Uzuojauta Jums verysad.gif
Atsakyti
uzuojata jusu seimai verysad.gif
Atsakyti
.....uzuojata..... unsure.gif
Atsakyti
noriu ir aš pareikšti didiulę užuojauta, juk niekas nežino kodėl, kodėl mamom širdį išplešia cry.gif console.gif
Atsakyti