Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamos

QUOTE(snaige777 @ 2009 02 01, 15:14)
Sunku skaityti sy foruma....teisiog taj ka noriu papasakoti taj tam kad kitos nestukes saugotu savo mazuciukus.
Mano nestumas buvo puikus nebuvo nej koju tinimo,nej labaj pykino.Isnesiojau dukryte kiek reikia truputi pernesiojau (na pagal gydytojos paskirta data).Gimdymas buvo taipat viskas geraj pati gimdziau be nuskausminamuju.Pagimdzius kada jau atsigavau truputi pamaitinau dukryte(svoris ir ugis buvo normalus kajp gydytojaj yvertino kad 9 balaj kajp atrodo mazuciuke) ir pamaciau kad ji pradejo niurzgeti verkti as ja paemiau ant ranku supau,ir po kiek laiko pamaciau kad jaj ir burnytes eina seilytes su krauju... as ja paemiau nunesiau pas sesele ji aisku atejo neskubedama... paziureo sako nesam ja pasildyti( nes buvo nosyte salta) ir tikriausiai ji pritrauke vandenu... tajp jos man ir neparnese,pranese kad jaj kraujuoja is plauciuku ir isveze i klinikas... man vaziuoti neleido savaitgali turejau buti be dukrytes... nuvazevus i klinikas radau ja renimaciniam prijungineta laidziuku visokiu,lasalines dirbtinaj sukelta koma,vintiliuojami plauciukaj... tajp ji prabuvo 9 dienas  tarsi vienu momentu jaj pagerejimas buvo bet ir vel gryzdavo i tapati...viena diena leido man ja paglostyti bet tik ikisus ranka i inkubatoriu glosciau ir verkiau nesustodama....buvo begalo sunku... gydytojaj man paaiskino kad jaj dukryte sukvepuos pabudinta su aparatu kartu tada geraj,jej ne truks plauciukaj.taigi ja pabudino, nunesiau jaj pienuko tada labaj dziaugiausi...ryte pas ja nuejau ir pamaciau ja visa melyna...gyd man pasake kad nakty truko plauciukas ir ivede jaj vamzdukus vieno neuzteko taigi suvede du per soniuka... tajp pragyveno dar viena diena...kita diena vis nueidavau budavau pakalbindavau nors ir ji buvo komoje...vakare nuejau ir gyd pasake kad pranes jej kas bet jau tada vilciu neteike... ta paskuti vakara as ja vel galejau paglostyti,glosciau padukus rankytes plaukucius...tada kaj pasake kad jau turiu pasitraukti uzdejau du pristus ant sirdutes kuri plake beprotiskaj ir pasakiau AS TAVE MYLIU SAULYTE... ir teko iseiti.ryte atejusi neradau jau saulytes...gyd pranese kad mire...
Mano saulytej buvo STREBTOKOKAS B,nors ir gyd man dare tyrimus kol buvau nescia ji nenustate man jo.... tad nestukes butinaj tirkites.

Kaip baisu... Apkabinu tave... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vdapr @ 2009 02 08, 21:31)
Snaige777, kaip laikais, mazut?


labas.aciu po truputi.
Papildyta:
QUOTE(Rugiaveide @ 2009 02 09, 19:49)
Kaip baisu... Apkabinu tave...  verysad.gif



aciu...
Atsakyti
be galo uzjauciu cry.gif
Atsakyti
verysad.gif sveika Snaigute man rankos dreba kai rasau jum as naujoke esu,noreciau uzuojauta pareiks laikikites,nors tik tai ka sakome mazutes neprikels cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
2009 02 17 mano sunelis iskeliavo i dangu, pas kitus angeliukus. Sirdis plista, nezinau ka daryt. Atrodo tai tik sapnas, kad rytoj jis vel bus su manim.
Danielius gime su negale. Isgyveno 2 metukus , bet mire nuo paprasto gripo, sudege nuo aukstos temperaturos per 3 dienas. Rytoj laidosim. Kaip dabar be jo gyventi as nezinau. Jis man buvo pats geriausis vaikas pasaulyje, nors negalejo vaiksciuoti ir sedeti. Mus lauke daug operaciju, bet Devulis panorejo ji nekankinti ir paimti toki koki man dave.
Atsakyti
Mergytes, didziausia Jums uzuojauta
Atsakyti
QUOTE(alialeks @ 2009 02 18, 18:56)
2009 02 17 mano sunelis iskeliavo i dangu, pas kitus angeliukus. Sirdis plista, nezinau ka daryt. Atrodo tai tik sapnas, kad rytoj jis vel bus su manim.
Danielius gime su negale. Isgyveno 2 metukus , bet mire nuo paprasto gripo, sudege nuo aukstos temperaturos per 3 dienas. Rytoj laidosim. Kaip dabar be jo gyventi as nezinau. Jis man buvo pats geriausis vaikas pasaulyje, nors negalejo vaiksciuoti ir sedeti.  Mus lauke daug operaciju, bet Devulis panorejo ji nekankinti ir paimti toki koki man dave.

dievuliau kaip gaila cray.gif
stiprybes tau 4u.gif
Atsakyti
laikykites mamytes,uzuojauta jums verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(alialeks @ 2009 02 18, 19:56)
2009 02 17 mano sunelis iskeliavo i dangu, pas kitus angeliukus. Sirdis plista, nezinau ka daryt. Atrodo tai tik sapnas, kad rytoj jis vel bus su manim.
Danielius gime su negale. Isgyveno 2 metukus , bet mire nuo paprasto gripo, sudege nuo aukstos temperaturos per 3 dienas. Rytoj laidosim. Kaip dabar be jo gyventi as nezinau. Jis man buvo pats geriausis vaikas pasaulyje, nors negalejo vaiksciuoti ir sedeti.  Mus lauke daug operaciju, bet Devulis panorejo ji nekankinti ir paimti toki koki man dave.


Kodel gyvenimas toks ziaurus g.gif Neturiu zodziu kaip jus paguosti. Tik, bukit stipri, laikykites. Danielius liks amziams su jumis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(alialeks @ 2009 02 18, 18:56)
2009 02 17 mano sunelis iskeliavo i dangu, pas kitus angeliukus. Sirdis plista, nezinau ka daryt. Atrodo tai tik sapnas, kad rytoj jis vel bus su manim.
Danielius gime su negale. Isgyveno 2 metukus , bet mire nuo paprasto gripo, sudege nuo aukstos temperaturos per 3 dienas. Rytoj laidosim. Kaip dabar be jo gyventi as nezinau. Jis man buvo pats geriausis vaikas pasaulyje, nors negalejo vaiksciuoti ir sedeti.  Mus lauke daug operaciju, bet Devulis panorejo ji nekankinti ir paimti toki koki man dave.


Oi mamyte... stipriai apkabinu.... laikykis.... console.gif
Atsakyti
Kuo nuosirdziausia uzuojauta verysad.gif
Atsakyti
Snaige777, labai taves uzjauciu. Linkiu, kad tavo angeleliui butu jauku danguje, mergyte visada bus su tavimi mintyse 4u.gif verysad.gif
Atsakyti