Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamos

QUOTE(astyl @ 2008 09 07, 14:27)
Sveikutes,
Labai seniai bebuvau cia pasirodziusi. Pagaliau turiu savo dziaugsmeli Simuka, kuriam siandien sukanka 3 menesiukai. Si karta viskas aciu dievui baigesi gerai. Taciau 7-ame nestumo menesyje mus paliko tevelis. Nors ta zmogu pazistu jau 12 metu, 6 metus pragyvenom kartu (2 metai kaip vede), taciau pasimaise kita ir jis isejo. Nesuprantu kaip zmogus gali taip pasielgti, taciau, jo zmogumi pavadinti as nebegaliu....Zinau, kad mane ir Simuka saugos jo broliukas angeliukas-Mantukas ir kad mes tikrai busim laimingi. Tuos paskutinius du menesiukus buvo labai sunku, as taip bijojau, kad tik viskas su leliuku butu gerai,Simukas gime trimis savaitemis anksciau ir gan maziukas 2840g ir 49cm, taciau dabar jau esam nemazi, sveriam apie 6kg.

jėėėėėėėtau, tik dabar pamačiau - sveikinimai nerealaus dydžio, astyl
svarbiausia rezultatas o vbisa kita aplinkui niekis palyginus su sūneliu stebukliuku 4u.gif
aukit didučiai ir sveikučiai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astyl @ 2008 09 07, 14:27)
Sveikutes,
Labai seniai bebuvau cia pasirodziusi. Pagaliau turiu savo dziaugsmeli Simuka, kuriam siandien sukanka 3 menesiukai. Si karta viskas aciu dievui baigesi gerai. Taciau 7-ame nestumo menesyje mus paliko tevelis. Nors ta zmogu pazistu jau 12 metu, 6 metus pragyvenom kartu (2 metai kaip vede), taciau pasimaise kita ir jis isejo. Nesuprantu kaip zmogus gali taip pasielgti, taciau, jo zmogumi pavadinti as nebegaliu....Zinau, kad mane ir Simuka saugos jo broliukas angeliukas-Mantukas ir kad mes tikrai busim laimingi. Tuos paskutinius du menesiukus buvo labai sunku, as taip bijojau, kad tik viskas su leliuku butu gerai,Simukas gime trimis savaitemis anksciau ir gan maziukas 2840g ir 49cm, taciau dabar jau esam nemazi, sveriam apie 6kg.



Nenusimink dėl vyro 4u.gif 4u.gif 4u.gif Nereikia dairytis atgal schmoll.gif Turi lėliuką ir gyvenkit laimingi, žiūrėk ir nauja meilė į Tavo gyvenimą pasibels. Būtinai dar sutiksi vyrą, kuris ir Tave, ir Tavo sūnelį, apgaubs meile, dėmesiu ir rūpesčiu rolleyes.gif Aukščiau nosytes 4u.gif
Atsakyti
kaip smagu, kad viskas gerai baigėsi:)
didelės laimės jums abiems!
Atsakyti
QUOTE(astyl @ 2008 09 07, 15:27)
Sveikutes,
Labai seniai bebuvau cia pasirodziusi. Pagaliau turiu savo dziaugsmeli Simuka, kuriam siandien sukanka 3 menesiukai. Si karta viskas aciu dievui baigesi gerai. Taciau 7-ame nestumo menesyje mus paliko tevelis. Nors ta zmogu pazistu jau 12 metu, 6 metus pragyvenom kartu (2 metai kaip vede), taciau pasimaise kita ir jis isejo. Nesuprantu kaip zmogus gali taip pasielgti, taciau, jo zmogumi pavadinti as nebegaliu....Zinau, kad mane ir Simuka saugos jo broliukas angeliukas-Mantukas ir kad mes tikrai busim laimingi. Tuos paskutinius du menesiukus buvo labai sunku, as taip bijojau, kad tik viskas su leliuku butu gerai,Simukas gime trimis savaitemis anksciau ir gan maziukas 2840g ir 49cm, taciau dabar jau esam nemazi, sveriam apie 6kg.


Stiprybes tau begalines 4u.gif 4u.gif geros sveikatytes. Kaip nors uzauginsi savo suneli ir linkiu tau greiciau sulaukti tos dienos kada jis tau pasakys Aciu mam uz viska heart.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės!
Praėjo daugiau nei metai, kai nerašiau. Negalėjau prisiversti. Viską laikiau ir laikau savy... Taip sunku ... niekaip negaliu atsitiesti. cray.gif Skausmas nepakeliamas ir labai slegiantis. Mano dukrytė - angelėlis visur kartu su manimi: namie, darbe, visada mano mintyse. Ir dabar rieda ašaros, rašant...
Tokia turbūt lemtis, kad nelaimė viena nevaikšto. Prieš pusmetį netekau tėvelio- labai staiga ir vėl netikėtai... Nežinau, kaip reikės atsitiesti ir išgyventi. Pradedu galvoti, kad už kažką (tik nežinau, už ką) Dievulis mus baisiai baudžia. Su vyru sunkiai patikime, kad į mūsų namus ateis dar kada geros ir linksmos dienos.
Artėja šventės, bet jų visiškai nesinori. Jų nejaučiu... verysad.gif
Ačiū Jums, mamytės, už palaikymą, už šiltus žodžius. Gaila, bet savo "ištižimo" niekaip neįveikiu... Visa tai keičia ir mano gyvenimą:esu žymiai nervingesnė nei anksčiau, labiau įsižeidžianti, dažnai pasakanti karčią tiesą, ko anksčiau tikrai nedarydavau, bet savęs neįveikiu..................... cry.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(širdulė @ 2008 12 09, 01:47)
Tokia turbūt lemtis, kad nelaimė viena nevaikšto. Prieš pusmetį netekau tėvelio- labai staiga ir vėl netikėtai... Nežinau, kaip reikės atsitiesti ir išgyventi. Pradedu galvoti, kad už kažką (tik nežinau, už ką) Dievulis mus baisiai baudžia. Su vyru sunkiai patikime, kad į mūsų namus ateis dar kada geros ir linksmos dienos.
Artėja šventės, bet jų visiškai nesinori. Jų nejaučiu... verysad.gif




Sveika 4u.gif

uz jauciu del tevelio netekties verysad.gif bet lakykis - toks gyvenimas, deja daug jame skausmingu patyrimu, bet Tu turi del saves, del vyro atsitiesti ir zengti toliau ir tiketi, kad viskas pasikeis i gera. zinau, kad sunku tuom patiketi, bet taip tikrai bus 4u.gif Gyvenimas nera vien juodas, jis ivairus, ir Tavo namus butinai uzsuks laime, tik leisk pati jai i juos ateiti, nes liudedama ir neigiamai mastydama pati uzveri jai duris .. Stiprbes Tau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajuka: 09 gruodžio 2008 - 11:45
Stiprybes Jums Angelu mamytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(širdulė @ 2008 12 09, 00:47)
Pradedu galvoti, kad už kažką (tik nežinau, už ką) Dievulis mus baisiai baudžia. Su vyru sunkiai patikime, kad į mūsų namus ateis dar kada geros ir linksmos dienos.
Artėja šventės, bet jų visiškai nesinori. Jų nejaučiu... verysad.gif

tikrai nesi baudžiama, nesi prakeikta, nesi nuskriausta daugiau už kitus. Negalvok taip. Visi žmonės miršta, visi serga, mes irgi mirsime. Mirtis atrodo skausmingiausias dalykas pasaulyje, beprotiškai skaudu, kai išeina mylimi žmonės. Bet to nepakeisime, nes taip jau yra, kad mes žmonės esame mirtingi ir visų laukia gyvenimo galas, vieni anksčiau palieka šį pasaulį, kiti vėliau. Reikia laiko susitaikyti su netektimi, neįstrigti savęs gailėjimo rate, gyventi toliau. Mirtis padeda vertinti žmones, kuriuos turime šalia, padeda suprasti, kad nesame amžini, tad reikia stengtis būti laimingiems, kol esame čia.

Linkiu, kad kuo dažniau prisimintum smagias, džiaugsmingas akimirkas, praleistas su dukryte, tėveliu. Kad netekties skausmas nebūtų toks aštrus. Tu labai laiminga, kad turėjai tokius žmones šalia. Tikiu, kad dar turi mylimų, brangių žmonių. Skirk jiems savo laiką, meilę. Neuždaryk laimei savo namų durų. Gal pradėkite nuo mažų žingsnelių: įsigykite naminį gyvūnėlį - katytę ar šuniuką. Pasėdėkit su vyru kartu, užsidekit žvakių, nusipirkit torčiuką. Leiskit sau būti laimingais, nebijokit, kad vėl bus atimta. Turite savo šeimos angelus sargus mirksiukas.gif Jūsų šeimoje gal užtektų meilės dar vienai dukrytei arba sūneliui? Nenuleiskit rankų, nebijokit gyventi ir būti laimingi. Labai nuoširdžiai to linkiu, tikiuosi širdyje skausmas užleis vietą laimei. Tik pati pasistenk, padėk sau 4u.gif
p.s. tikiuosi neįskaudinau nei vienu žodžiu..
Atsakyti
QUOTE(širdulė @ 2008 12 09, 00:47)
Sveikos, mamytės!
Praėjo daugiau nei metai, kai nerašiau. Negalėjau prisiversti. Viską laikiau ir laikau savy... Taip sunku ... niekaip negaliu atsitiesti. cray.gif Skausmas nepakeliamas ir labai slegiantis. Mano dukrytė - angelėlis visur kartu su manimi: namie, darbe, visada mano mintyse. Ir dabar rieda ašaros, rašant...
Tokia turbūt lemtis, kad nelaimė viena nevaikšto. Prieš pusmetį netekau tėvelio- labai staiga ir vėl netikėtai...

Sveika širdule,
Tai ne bausmė, o tik dar vienas likimo smūgis, kiek jų įrašyta mūsų gyvenimo knygoje nė vienas nežinome.... Po kiekvieno smūgio reikia kaip nors atsitiesti, su skaudančia širdimi, bet reikia stotis ant kojų - kapai mirusiems, o gyvenimas gyviesiems. Gyvenkite su vyru vienas dėl kito, jūs laimingi kad turite vienas kitą - o tai jau šviesos spindulėlis skausmo jūroje. Stenkitės jų daugiau rasti. Stiprybės tau 4u.gif
Atsakyti
Nepraraskit vilties ir laime aplankys Jus,svarbiausiai stenkites kuo greiciau susilaukti kito vaikelio. Mano drauge laiminga nes turi sveika dukryte ir puikiai auga. Skausmas Jai tikrai atlego... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0911 @ 2008 12 17, 22:52)
Nepraraskit vilties ir laime aplankys Jus,svarbiausiai stenkites kuo greiciau susilaukti kito vaikelio. Mano drauge laiminga nes turi sveika dukryte ir puikiai auga. Skausmas Jai tikrai atlego... smile.gif

wub.gif
Atsakyti
Sunku skaityti sy foruma....teisiog taj ka noriu papasakoti taj tam kad kitos nestukes saugotu savo mazuciukus.
Mano nestumas buvo puikus nebuvo nej koju tinimo,nej labaj pykino.Isnesiojau dukryte kiek reikia truputi pernesiojau (na pagal gydytojos paskirta data).Gimdymas buvo taipat viskas geraj pati gimdziau be nuskausminamuju.Pagimdzius kada jau atsigavau truputi pamaitinau dukryte(svoris ir ugis buvo normalus kajp gydytojaj yvertino kad 9 balaj kajp atrodo mazuciuke) ir pamaciau kad ji pradejo niurzgeti verkti as ja paemiau ant ranku supau,ir po kiek laiko pamaciau kad jaj ir burnytes eina seilytes su krauju... as ja paemiau nunesiau pas sesele ji aisku atejo neskubedama... paziureo sako nesam ja pasildyti( nes buvo nosyte salta) ir tikriausiai ji pritrauke vandenu... tajp jos man ir neparnese,pranese kad jaj kraujuoja is plauciuku ir isveze i klinikas... man vaziuoti neleido savaitgali turejau buti be dukrytes... nuvazevus i klinikas radau ja renimaciniam prijungineta laidziuku visokiu,lasalines dirbtinaj sukelta koma,vintiliuojami plauciukaj... tajp ji prabuvo 9 dienas tarsi vienu momentu jaj pagerejimas buvo bet ir vel gryzdavo i tapati...viena diena leido man ja paglostyti bet tik ikisus ranka i inkubatoriu glosciau ir verkiau nesustodama....buvo begalo sunku... gydytojaj man paaiskino kad jaj dukryte sukvepuos pabudinta su aparatu kartu tada geraj,jej ne truks plauciukaj.taigi ja pabudino, nunesiau jaj pienuko tada labaj dziaugiausi...ryte pas ja nuejau ir pamaciau ja visa melyna...gyd man pasake kad nakty truko plauciukas ir ivede jaj vamzdukus vieno neuzteko taigi suvede du per soniuka... tajp pragyveno dar viena diena...kita diena vis nueidavau budavau pakalbindavau nors ir ji buvo komoje...vakare nuejau ir gyd pasake kad pranes jej kas bet jau tada vilciu neteike... ta paskuti vakara as ja vel galejau paglostyti,glosciau padukus rankytes plaukucius...tada kaj pasake kad jau turiu pasitraukti uzdejau du pristus ant sirdutes kuri plake beprotiskaj ir pasakiau AS TAVE MYLIU SAULYTE... ir teko iseiti.ryte atejusi neradau jau saulytes...gyd pranese kad mire...
Mano saulytej buvo STREBTOKOKAS B,nors ir gyd man dare tyrimus kol buvau nescia ji nenustate man jo.... tad nestukes butinaj tirkites.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snaige777: 01 vasario 2009 - 15:19