Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamos

Sveikutės 4u.gif
ir aš noriu pasidalinti su Jumis savo liudesiu
mano žirniukas irgi tapo žvaigždele danguje, prieš kelias dieneles jis paliko mane viena
Liudna labai verysad.gif Tai buvo pirmaisi ilgai lauktas mano nėštumas su vyru be galo džiaugėmės tačiau... šiai mūsų svajonei kol kas pasirodo nelemta išsipildyti
negali pakelti skausmo kai atsibudus supranti kad esi viena ir taip tuščia širdy palieka
Bet tikiu kad laikas užgydys žaizdas... kaip mano draugė pasake vaikai renkasi i kuria šeima ir kada ateiti....Tad tikiuosi kad atsigavus mano kuneliui greitai kitas pasirinks musu šeima ir ateis ilgam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*editux* @ 2008 08 28, 11:32)
Sveikutės 4u.gif
ir aš noriu pasidalinti su Jumis savo liudesiu
mano žirniukas irgi tapo žvaigždele danguje, prieš kelias dieneles jis paliko mane viena
Liudna labai  verysad.gif Tai buvo pirmaisi ilgai lauktas mano nėštumas su vyru be galo džiaugėmės tačiau... šiai mūsų svajonei kol kas pasirodo nelemta išsipildyti
negali pakelti skausmo kai atsibudus supranti kad esi viena ir  taip tuščia širdy palieka
Bet tikiu kad laikas užgydys žaizdas... kaip mano draugė pasake vaikai renkasi i kuria šeima ir kada ateiti....Tad tikiuosi kad atsigavus mano kuneliui greitai kitas pasirinks musu šeima ir ateis ilgam smile.gif


editux didele didele uzuojauta tau. labai stipriai tave suprantu ir tikrai man gaila kartu su tavim, kad taip nutiko. ir as palaidojau savo pirmaji issvajotaji leliuka. buvo dienu, kai atrode, kad tuoj iseisiu is proto, toks didelis buvo nusivylimas viskuo. tiek ilgai svajota, laukta, kalbeta ir.........palaidota.
bet tu teisingai galvoji, kad kitas leliukas atkeliaus pas jus. tikrai tikrai atkeliaus.
Atsakyti
Sveikutes,
Labai seniai bebuvau cia pasirodziusi. Pagaliau turiu savo dziaugsmeli Simuka, kuriam siandien sukanka 3 menesiukai. Si karta viskas aciu dievui baigesi gerai. Taciau 7-ame nestumo menesyje mus paliko tevelis. Nors ta zmogu pazistu jau 12 metu, 6 metus pragyvenom kartu (2 metai kaip vede), taciau pasimaise kita ir jis isejo. Nesuprantu kaip zmogus gali taip pasielgti, taciau, jo zmogumi pavadinti as nebegaliu....Zinau, kad mane ir Simuka saugos jo broliukas angeliukas-Mantukas ir kad mes tikrai busim laimingi. Tuos paskutinius du menesiukus buvo labai sunku, as taip bijojau, kad tik viskas su leliuku butu gerai,Simukas gime trimis savaitemis anksciau ir gan maziukas 2840g ir 49cm, taciau dabar jau esam nemazi, sveriam apie 6kg.
Atsakyti
Astyl, tu jau kartą įrodei gyvenimui, kad esi stipri.

Dideliausios sėkmės tau ir sūneliui. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(astyl @ 2008 09 07, 14:27)
Sveikutes,
Labai seniai bebuvau cia pasirodziusi. Pagaliau turiu savo dziaugsmeli Simuka, kuriam siandien sukanka 3 menesiukai. Si karta viskas aciu dievui baigesi gerai.


sveika, seniai nesirodei. as ir nezinojau, kad jau turi leliuka. sveikinu labai.
o del vyro, liudna, bet tu pati viska puikiai pasakei, nebeziurek atgal, neverta. gyvenime tiek daug geru netiketumu. sekmes tau ir leliukui.
Atsakyti
QUOTE(astyl @ 2008 09 07, 15:27)
Sveikutes,
Labai seniai bebuvau cia pasirodziusi. Pagaliau turiu savo dziaugsmeli Simuka, kuriam siandien sukanka 3 menesiukai. Si karta viskas aciu dievui baigesi gerai. Taciau 7-ame nestumo menesyje mus paliko tevelis. Nors ta zmogu pazistu jau 12 metu, 6 metus pragyvenom kartu (2 metai kaip vede), taciau pasimaise kita ir jis isejo. Nesuprantu kaip zmogus gali taip pasielgti, taciau, jo zmogumi pavadinti as nebegaliu....Zinau, kad mane ir Simuka saugos jo broliukas angeliukas-Mantukas ir kad mes tikrai busim laimingi. Tuos paskutinius du menesiukus buvo labai sunku, as taip bijojau, kad tik viskas su leliuku butu gerai,Simukas gime trimis savaitemis anksciau ir gan maziukas 2840g ir 49cm, taciau dabar jau esam nemazi, sveriam apie 6kg.

didziausi sveikinimai tau sulaukus savo stebukliuko!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
ir labai gaila kad vyas taip pasielgia verysad.gif na bet as tikiu kad pas jus su stebukliuku viskas bus gerai! mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip faina astyl kad turi dziaugsmeli wub.gif
dideliausi sveikinimai tau ir maziukui su tukstanciu balionu 4u.gif
kad paliko vyras, nepergyvenk, tiek kad tau sunku- dviguba nasta atiteko, bet iseidamas tau paliko pacia didziausia brangenybe
linkiu kantrybes ir ramiu naktu smile.gif
Atsakyti
Vaivos juosta, Zydra30, bim, rugseje, aciu jums uz sveikinimus, palaikyma ir supratima. Beje, Zydra30 tave irgi labai sveikinu susilaukus dukrytes, o bim sveikinu su nestuke.gif
As tikiuosi, kad man ir Simukui tikrai viskas bus gerai, nes sunkiausias periodas jau praeityje.
Atsakyti
Astyl, sveikinu susilaukus maziuliuko 4u.gif 4u.gif tik gaila, kad Tavo vyras taip pasielge ... bet laikykis, turi savo dziaugsmeli, o vyrai ... rasi kita biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(astyl @ 2008 09 07, 21:04)
Vaivos juosta, Zydra30, bim, rugseje, aciu jums uz sveikinimus, palaikyma ir supratima. Beje, Zydra30 tave irgi labai sveikinu susilaukus dukrytes, o bim sveikinu su  nestuke.gif 
As tikiuosi, kad man ir Simukui tikrai viskas bus gerai, nes sunkiausias periodas jau praeityje.

aciu labai! tikios ir as pasieksiu finiso tesiosios laimingai! blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bim @ 2008 09 08, 09:37)
aciu labai! tikios ir as pasieksiu finiso tesiosios laimingai! blush2.gif

bim, tikrai viskas bus gerai, net neturek kitokiu minciu.
Ajuka, aciu uz sveikinimus. Tavo mazylei irgi siunciu 4u.gif
Atsakyti
[quote=astyl,2008 09 07, 14:27]
Sveikutes,
Labai seniai bebuvau cia pasirodziusi. Pagaliau turiu savo dziaugsmeli Simuka, kuriam siandien sukanka 3 menesiukai.


Didziausi sveikinimai astyl clap.gif
Atsakyti