Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamos

uzuojauta, laikikites, stipribes. stiprei apkabinu. reiks ismokt su to skausmu givent.
Atsakyti
Laikykis, ašara lietuje, labai labai...
Atsakyti
Uzuojauta Mieloji verysad.gif console.gif atsigaut sunku... bet pamazu gyveni toliau... siame forume daug musu patyrusiu vaikeliu netekti, todel gali rasyti cia, tai padeda...
Atsakyti
QUOTE(RedMa @ 2008 01 10, 16:34)
Labai labai nuosirdziai linkiu jums laimes  4u.gif Ir nuostabios dukrytes, kuria kartu su broliuku globos angeliukas is dangaus  wub.gif

drinks_cheers.gif Ir aš linkiu jūsų šeimai geriausio 4u.gif susilauksit dar dukrytės ar broliuko, nesvarbu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Delfi21 @ 2008 02 06, 10:44)
jau praejo menuo nuo wisu siu iwykiu,bet vel mane wercia nerimauti,wis dar nesusirgau,nestumo testas,rodo neigiama g.gif

gali būti, kad dar neatsigavai, sunormalės viskas 4u.gif o atsigauti reikia dar prieš kitą nėštumą, dar neplanuokit taip greitai 4u.gif
Atsakyti
Vaikai palieka tevus zemeje ir keliauja i dangu, tam, kad virstu Angelais. Dievas visagalis, bet ir jis daro klaidas, o Angeliukai jam padeda kuo maziau suklysti. Angeliukai saugo mus, o mes Juos saugokime savo sirdyse. Bukime dekingi Jiems, kad buvo su mumis, kad turejome proga Juos pazinti, myleti, prisiminti. Pasakykime Jiems ACIU, kad jie buvo, yra ir visada bus su mumis, ir nesvarbu, kad musu akys Ju nemato... Svarbu, kad Jie yra...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo teska: 13 vasario 2008 - 13:12
QUOTE(teska @ 2008 02 13, 15:11)
Vaikai palieka tevus zemeje ir keliauja i dangu, tam, kad virstu Angelais. Dievas visagalis, bet ir jis daro klaidas, o Angeliukai jam padeda kuo maziau suklysti. Angeliukai saugo mus, o mes Juos saugokime savo sirdyse. Bukime dekingi Jiems, kad buvo su mumis, kad turejome proga Juos pazinti, myleti, prisiminti. Pasakykime Jiems ACIU, kad jie buvo, yra ir visada bus su mumis, ir nesvarbu, kad musu akys Ju nemato... Svarbu, kad Jie yra...

labai grazei parasita.
Atsakyti
Stiprybes ir palaikymas is visos širdies mirksiukas.gif
Atsakyti
Asara lietuje,dideles Jums stiprybes...nors zinau, kad joks istartas paguodos zodis nesumazins to skausmo, kuri patyrete...as pati netekau,dar net negimusios dukrytes,bet skauda sirdy taip pat kaip buciau ja auginus...nes mes visos mamos pamilstam juos vos tik suzinojus apie ju buvima mumyse...stiprybes ir dar didesnio dziaugsmo man suteikia mano pirmagimis...dar labiau myliu ir dar labiau juo dziaugiuos, tuo paciu dar labiau bijau, kad jo galiu netekt...
Atsakyti
labai aciu jums uz palaikyma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2008 01 14, 20:59)
Ziauri istorija, uzjauciu labai, bet jus patys juk nenorejot to vaikucio is pradziu, vat jum ir rezultatas...


Nu tu ziauri moteris, kaip tau ir mintys tokios i galva sauna, pries rasydama truputi pamastyk, jeigu dar sugebi...

Delfi laikykis, didziausia uzuojauta, zinai to niekas nesupras, kas to nepatyre, todel linkiu tau daug stiprybes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura6: 18 vasario 2008 - 18:24
QUOTE(Laura6 @ 2008 02 18, 19:22)
Nu tu ziauri moteris, kaip tau ir mintys tokios i galva sauna, pries rasydama truputi pamastyk, jeigu dar sugebi...

Delfi laikykis, didziausia uzuojauta, zinai to niekas nesupras, kas to nepatyre, todel linkiu tau daug stiprybes.

drinks_cheers.gif ir kaip taip galima...........
nesmerk ir nebūsi pasmerktas.
Atsakyti
Uzjauciu mamyte..panasiai buvo ir man,tik as mylejau iskart...bet deje deje...iki antro mano kudikelio turejau prarasti du,kad sitoji mano mazyle isvystu psauli...Kaip sakoma:motinos organizmas pats atsirenka,kam lemta isvysti pasauli-kam ne.Netinkama vaisiu,nesveika ar dar kazkoki-ji pati atmeta...Gaila,graudu verysad.gif ,bet tokia tiesa..Linkiu visoms mamytems stiprybes(praradus vaikelius) 4u.gif
Atsakyti