Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamos

QUOTE(akedite @ 2007 09 25, 17:22)
mano mažučio irgi artėja metinės....... verysad.gif

Dievuliau, mes Vaivutės neturim pora savaičių, ir su kiekviena diena tas ilgesys tik stiprėja. ... o čia jau beveik metai.... kuo toliau, tuo sunkiau, man rodos....
Atsakyti
QUOTE(@Rasa@ @ 2007 09 25, 14:15)
kogero, kad taip buna visoms!Man tik dabar kai džiaugiuos kiekviena diena su dukriuku wub.gif - laikas pajudėjo, o iki tol, net kai laukiaus - buvo tarsi letargas...
Tikiu, kad mano mažylė dabar turi mažą Angeliuką, kuris ją saugos


Sveikutė, džiugu tave vėl matyti. Dažnai pagalvodavau kaip tau besiseka. Matau augini nuostabią dukrytę. Svarbiausia būkit sveikos wub.gif Beje, tavo dukrytė gimė tokio pačio svorio, kaip ir manoji ax.gif

QUOTE(*jolita* @ 2007 09 25, 22:23)
Dievuliau, mes Vaivutės neturim pora savaičių, ir su kiekviena diena tas ilgesys tik stiprėja. ... o čia jau beveik metai.... kuo toliau, tuo sunkiau, man rodos....


Su laiku tas skausmas keičiasi, tampa kitoks. Galbūt todėl, kad išmoksti su juo gyventi. Pradžioj ir man buvo labai sunku, nebuvo dienos be ašarų, ir dabar dar kartais nubraukiu ašarą, bet jau lengviau.
Atsakyti
QUOTE(*jolita* @ 2007 09 25, 21:23)
Dievuliau, mes Vaivutės neturim pora savaičių, ir su kiekviena diena tas ilgesys tik stiprėja. ... o čia jau beveik metai.... kuo toliau, tuo sunkiau, man rodos....



QUOTE(beana @ 2007 09 26, 14:14)
Su laiku tas skausmas keičiasi, tampa kitoks. Galbūt todėl, kad išmoksti su juo gyventi. Pradžioj ir man buvo labai sunku, nebuvo dienos be ašarų, ir dabar dar kartais nubraukiu ašarą, bet jau lengviau.

Taip išties pradžioj labai sunku, laikas bėga, o skausmas atrodo visai nemažėja, man kaip tik kuo toliau tuo sunkiau buvo, ilgesys didesnis ir šiaip gal tas suvokimas kad tikrai tikrai daugiau nebematysiu. Šiaip tai ir dabar dar užeina, ypač vakarais kai mano mažoji saulytė užmiega, dar vis šnekuos su juo mintyse, sakau kad labai ilgiuos ir tikiuos, kad jam ten gera..... Ir nežinau, gal užkraunu jam naštą, nes kaskart prašau, kad saugotų savo sesytę....

Gal supratot ką norėjau pasakyt
Papildyta:
QUOTE(beana @ 2007 09 26, 14:14)
Sveikutė, džiugu tave vėl matyti. Dažnai pagalvodavau kaip tau besiseka. Matau augini nuostabią dukrytę. Svarbiausia būkit sveikos  wub.gif  Beje, tavo dukrytė gimė tokio pačio svorio, kaip ir manoji  ax.gif

Labas ir tau. Jums ir daug daug sveikatytėsuser posted image
Atsakyti
QUOTE(@Rasa@ @ 2007 09 25, 14:15)
tik dabar kai džiaugiuos kiekviena diena su dukriuku wub.gif - laikas pajudėjo,



Žiūriu - mums abiejoms gyvenimą praskaidrina dukrytės Miglutės wub.gif
Atsakyti
Skaitau ir be proto liudna...begalines jums tvirtybes mergaites !!!
Atsakyti
QUOTE(*jolita* @ 2007 09 27, 21:06)
Žiūriu - mums abiejoms gyvenimą praskaidrina dukrytės Miglutės   wub.gif

user posted image
Atsakyti
Grazi diena Danguje. Jezus rikiuoja savo graziausius angeliukus, kuriuos pasius i zeme gimti.
Vienas is maziausiu angeliuku sako Jezui "as nenoriu iseti is cia, as noriu cia pasilikti, as taves pasiilgsiu". Jezus ramina angeliuka, kad viskas bus gerai, kad jis ten siunciamas tik apsilankymui.
Taciau angeliukas nesizavi sia ideja. Tada Jezus atsiklaupia salia ir sako "kas, jei as pasilikciau pas save puse tavo sirdeles, o kita puse pasiimsi tu? ar bus gerai?". Angeliukas nusisypso - "manau, kad taip".
Taciau mazasis vis dar issigandes - "o kaip as busiu su puse sirdeles, ar man viskas bus gerai?". Jezus - "zinoma, as turiu kitu angeliuku, jie tau pades, ir su tavimi viskas bus gerai".
Jezus dar pamoko angeliuka "kai tu gimsi, mama labai issigas, taigi tu turesi buti stiprus; o jei pasijusi silpnas - prisimink, kad as turiu puse tavo sirdeles. Linksmai leisk laika su savo seima, zaisk, juokis kiekviena diena".
"O kai ateis laikas grizti atgal i dangu, as padarysiu, kad tavo sirdele vel butu visa. Atsimink, kad ji nera sudauzyta ar nesveika, ji tik perplesta tu, kurie labiausiai tave myli ir kurie negalejo taves pasidalinti".
Atsakyti
Praejo jau menuo kaip tuscia sirdyje verysad.gif , ir jausmas negereja, buna atsiranda kokiu reikalu rupesciu, uzsimirsti, bet tik sustoji ir laikas kartu su tavimi nebetiksi, laikykites mamos, sirdis stipri istvers ta kruvina skausma, vis tiek bus lengviau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*jolita* @ 2007 09 24, 20:49)
Man jis kažkaip dabar ant vietos.... jokio judėjimo..poslinkių.... vie ašaros.. Rodos ir tvarkausi, ir valgyt gaminu, ir skalbiu, bet vis tiek viskas ant vietos...

Manau jog dar ilgai nebus jokio "judejimo" nes turi praeiti pakankamai laiko jog uzgytu zaizdos. Bet Tu turi dar dukryte, tad dziaukis ja ir megaukis kiekviena akimirka...
Atsakyti
QUOTE(JUSTE* @ 2007 10 09, 22:09)
Manau jog dar ilgai nebus jokio "judejimo" nes turi praeiti pakankamai laiko jog uzgytu zaizdos. Bet Tu turi dar dukryte, tad dziaukis ja ir megaukis kiekviena akimirka...


Taip, jei ne Miglė, nežinotume kokion girion bėgti..... sunku nežmoniškai...
Atsakyti
Man jau praėjo 1 m. ir 7 mėn. (beveik)...
Ir po tiek laiko skausmas nemažėja, tik darosi "kitoks"... Ir toliau kalbuosi su Mažiuku, mintimis jį auginu, vis galvoju koks jis būtų... angel_sadangel.gif
Dabar į kapinytes nuvažiuoju tik savaitgaliais, daug dirbu, matyt, taip stengiuosi užsimiršti, nes kai tik būnu viena, būna beprotiškai sunku..., bet toks jau tas gyvenimas... Atsuko jis mums savo negražiąją pusę...
Svajonėse supu Mažiuką ir liuliuoju, ko, deja, padaryti realybėje negaliu...
Laikas labai keistas pasidarė, lyg aš sapnuočiau ir jis begtų pro mane, o aš tik matau, saulė nušvito, atsirado lapukai, paskui prasibundu tik tada kai lapai jau krinta ir pradeda snigti, nebežinau kartais nei kokia diena, nei mėnuo, mano laikas skaičiuojasi nuo tos dienos, kai neliko Mažiuko... verysad.gif
Dabar man džiaugsmą teikia tik tai, kad kitos mamytės jau vėl laukiasi ar susilaukė, dabar begalo džiaugiuosi Kria ir laukiu su ja kartu tos dienelės, kai ji galės supti dukrytę ant rankų, gal tada ir man pasidarys ramiau, kai žinosiu, kad ir aplink mane gali būti ramybė ir laimė angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(rolka @ 2007 10 04, 12:09)
Grazi diena Danguje. Jezus rikiuoja savo graziausius angeliukus, kuriuos pasius i zeme gimti.
Vienas is maziausiu angeliuku sako Jezui "as nenoriu iseti is cia, as noriu cia pasilikti, as taves pasiilgsiu". Jezus ramina angeliuka, kad viskas bus gerai, kad jis ten siunciamas tik apsilankymui.
  Taciau angeliukas nesizavi sia ideja. Tada Jezus atsiklaupia salia ir sako "kas, jei as pasilikciau pas save puse tavo sirdeles, o kita puse pasiimsi tu? ar bus gerai?". Angeliukas nusisypso - "manau, kad taip".
  Taciau mazasis vis dar issigandes - "o kaip as busiu su puse sirdeles, ar man viskas bus gerai?". Jezus - "zinoma, as turiu kitu angeliuku, jie tau pades, ir su tavimi viskas bus gerai".
Jezus dar pamoko angeliuka "kai tu gimsi, mama labai issigas, taigi tu turesi buti stiprus; o jei pasijusi silpnas - prisimink, kad as turiu puse tavo sirdeles. Linksmai leisk laika su savo seima, zaisk, juokis kiekviena diena".
"O kai ateis laikas grizti atgal i dangu, as padarysiu, kad tavo sirdele vel butu visa. Atsimink, kad ji nera sudauzyta ar nesveika, ji tik perplesta tu, kurie labiausiai tave myli ir kurie negalejo taves pasidalinti".

labai graziai parasyta,mano taip pat vienas vaikelis danguje...net nezinau ar tai buvo ji ar jis...
Atsakyti