Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamos

Aciu visoms uz grazius zodzius. mano drauge saunuole,sako jei as save grausiuosi taip,gersiu vaistus tai as tik atitolinsiu vaikelio turejima... Taigi ji laukiasi nestuke.gif thumbup.gif
jau 8savaiteles,na si karta viskas juk turi buti gerai,tikiu taip ir bus...
Nors netekties skausmas isliks visam gyvenimui bet gyventi reikia toliau. Linkiu visoms kuo didziausios sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0911 @ 2007 08 23, 09:25)
Aciu visoms uz grazius zodzius. mano drauge saunuole,sako jei as save grausiuosi taip,gersiu vaistus tai as tik atitolinsiu vaikelio turejima... Taigi ji laukiasi  nestuke.gif  thumbup.gif
jau 8savaiteles,na si karta viskas juk turi buti gerai,tikiu taip ir bus...
Nors netekties skausmas isliks visam gyvenimui bet gyventi reikia toliau. Linkiu visoms kuo didziausios sekmes  4u.gif



tai nuostabu!!! be galo del jos dziaugiuosi 4u.gif wub.gif

as savojo netekau 23 savaiciu. vakar buvo tokia diena: lygiai 3 men nuo praradimo ir lygiai 3 savaites iki numatytos gimdymo datos. jau atrode, kad po truputi susigyvenu, o kazkaip vel viskas sukilo, emocijos vel prasiverze... ilgesys tiesiog grauzia mane... bet as jau irgi galvoju antra antra vaikiuka. gal ir man pasiseks....
Atsakyti
Suprantu kaip skaudu netekti vaikucio,bet tikrai pasiseks,kaip mano drauge sako zaibas netrenkia du kartus i ta pacia vieta smile.gif Buk stipri,nesinervuok taip,stenkis kuo greiciau pastoti kad Tavo netektis butu uzpildyta nauju laukimo dziaugsmu. Tikiu Tau pasiseks sulaukti savojo angelelio 4u.gif Linkiu didziausios sekmes Ramune, viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0911 @ 2007 08 26, 17:27)
Suprantu kaip skaudu netekti vaikucio,bet tikrai pasiseks,kaip mano drauge sako zaibas netrenkia du kartus i ta pacia vieta  smile.gif Buk stipri,nesinervuok taip,stenkis kuo greiciau pastoti kad Tavo netektis butu uzpildyta nauju laukimo dziaugsmu. Tikiu Tau pasiseks sulaukti savojo angelelio  4u.gif  Linkiu didziausios sekmes Ramune, viskas bus gerai  thumbup.gif



aciu uz palaikyma wub.gif
Atsakyti
Sunku skaityti kitu didziules nelaimes, bet gali suprasti ir paguosti tik tada kai pats tai pergyveni ir bandai suprasti gyvenimo esme, gal but uzduodi klausima kodel, bet paskui supranti kad taip yra ir turi taip buti schmoll.gif , susitaikai su netektim bandai rutuliuotis toliau, bet atsiranda kartais tokia tustuma, kad norisi staugti......bet reikia surasti savyje jegu ir zinoti tai, kad gyvenimas duoda isbandymus tik stipriems unsure.gif , tad stiprybes, o asaros, kad but lengviau, pades nuplauti skausma .....
Atsakyti
QUOTE(astyl @ 2007 06 27, 16:08)
bet gyvenimas eina i prieki


Man jis kažkaip dabar ant vietos.... jokio judėjimo..poslinkių.... vie ašaros.. Rodos ir tvarkausi, ir valgyt gaminu, ir skalbiu, bet vis tiek viskas ant vietos...
Atsakyti
QUOTE(*jolita* @ 2007 09 24, 20:49)
Man jis kažkaip dabar ant vietos.... jokio judėjimo..poslinkių.... vie ašaros.. Rodos ir tvarkausi, ir valgyt gaminu, ir skalbiu, bet vis tiek viskas ant vietos...

Man visą sūnelio ligos laikotarpį ir gerą pusmetį po visko laikas buvo tarsi sustojęs... Tarsi išbrauktas iš gyvenimo laiko tarpas. Matyt, visoms mums panašiai būna.
Atsakyti
QUOTE(Rugiaveide @ 2007 09 25, 09:10)
Man visą sūnelio ligos laikotarpį ir gerą pusmetį po visko laikas buvo tarsi sustojęs... Tarsi išbrauktas iš gyvenimo laiko tarpas. Matyt, visoms mums panašiai būna.

kai laukiaus sunaus tai prisimenu ta laika kaip pati geriausia...
dukrytes nestumo metu - lyg to laiko nebuvo, lyg ne as buvau nescia, lyg ne man viskas nutiko... tik smaugia ta tustuma kuria turejo uzpildyt mano angelas ir mazas kauburelis primena kad ji buvo ir bus sirdyje-grazute , mazute ir be galo mylima...
Atsakyti
QUOTE(Rugiaveide @ 2007 09 25, 08:10)
Man visą sūnelio ligos laikotarpį ir gerą pusmetį po visko laikas buvo tarsi sustojęs... Tarsi išbrauktas iš gyvenimo laiko tarpas. Matyt, visoms mums panašiai būna.

kogero, kad taip buna visoms!Man tik dabar kai džiaugiuos kiekviena diena su dukriuku wub.gif - laikas pajudėjo, o iki tol, net kai laukiaus - buvo tarsi letargas...



Tikiu, kad mano mažylė dabar turi mažą Angeliuką, kuris ją saugos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @Rasa@: 25 rugsėjo 2007 - 13:18
O man pastaruoju metu kazkaip vel pasidare labai sunku...Greit bus metai, kai nebeturiu sunelio. Vis galvoju koks jis dabar jau butu didelis, bandau isivaizduoti kaip atrodytu. Ziauriai sunku...


QUOTE(@Rasa@ @ 2007 09 25, 12:15)
kogero, kad taip buna visoms!Man tik dabar kai džiaugiuos kiekviena diena su dukriuku wub.gif - laikas pajudėjo, o iki tol, net kai laukiaus - buvo tarsi letargas...
Tikiu, kad mano mažylė dabar turi mažą Angeliuką, kuris ją saugos


Atsakyti
QUOTE(astyl @ 2007 09 25, 15:08)
O man pastaruoju metu kazkaip vel pasidare labai sunku...Greit bus metai, kai nebeturiu sunelio. Vis galvoju koks jis dabar jau butu didelis, bandau isivaizduoti kaip atrodytu. Ziauriai sunku...

siandien aplankiau savo dukryte, sutvarkem kapelius, labai graudu- sone paguldytas dar vienas angelelis-1men mergyte uzspringusi pienu cray.gif
Atsakyti
QUOTE(astyl @ 2007 09 25, 15:08)
O man pastaruoju metu kazkaip vel pasidare labai sunku...Greit bus metai, kai nebeturiu sunelio. Vis galvoju koks jis dabar jau butu didelis, bandau isivaizduoti kaip atrodytu. Ziauriai sunku...



mano mažučio irgi artėja metinės....... verysad.gif
labai labai liūdna ir sunku.....
dažnokai ašarėlės byra ir byra...........
Atsakyti