Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamos

QUOTE(širdulė @ 2007 04 20, 21:39)
Sveikos!
niekaip neatsigaunu... Viena mintis keičia kitą...
Šiandien palaidojau savo dėdę. Jo šermenys buvo toje pačioje salėje, kur ir mūsų... Negalėjau sulaikyti ašarų... Vėl iš naujo grįžo mintys...
Vis savęs klausiu, ar kada palengvės... Dažnai aplanko mano Angelėlis mane sapne. Taip norėčiau jos paklausti, kaip jai ten ... Bet, deja...
Ačiū už šiltus paguodos žodžius... cray.gif  frusty.gif

Dieve, kaip tau sunku ...
Laikykis mamyt, kaip nors. Šnekėk čia, daug rašyk, išsiliek. Man padeda tik SM - sukausto kokia mintis, pradedu verkt įlendu į šitą skyriuką, pamatau kiek dar nelaimingų mamyčių, pamatau, kad aš ne viena, kad turiu būti stipri dėl savo šeimos ir Angeliuko Danguje ir taip truputį aprimstu. Šitą skyrelį skaitau nuolat, viską iš naujo. Tik tai padeda, supratimas, kad ne tu viena tokia...
Patikėk, tik laikas privers šypsotis, bet širdis vistiek verks........
Laikykis, mes su tavimi.... laikykis pirmiausia dėl savo Angeliuko, dėl šeimos, dėl būsimo vaikiuko.
Atsakyti
Kaip liūdna, kad šis skyrelis suburia tokiomis aplinkybėmis...
Paguoda tik ta, kad čia galima parašyti ir gal tuo metu būna geriau...
Skausmas darosi kitoks, bet neišnyksta, pyktis palengva atlėgsta...
Kiekvieną kartą stebiu, kaip kapinytėse aplink atsiranda naujų paminklų ir taip negera būna, kai pamatai Angelėlių kapelius, deja, jų daugėja...
Laikykimės visos drauge, padėkime viena kitai, gal tada į pasaulį pradėsime žvelgti ne ašarotomis akimis, gal kažkas galės vėl džiaugtis kitais savo vaikeliais (kaip Beana, Daskeviciai ir kiti), kažkas galės vėl patirti džiaugsmą (aišku ir nerimą), kurį patiria besilaukianti mama ir tėtis šalia (kaip šiuo metu Kria, daug daug stiprybės Jums 4u.gif )...
Liūdžiu su kiekviena iš Jūsų ir džiaugiuosi už Jūsų gražias akimirkas kartu su Jumis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alde: 21 balandžio 2007 - 21:13
daug stiprybes.........
Atsakyti
stiprybes ir istvermes.....
Atsakyti
Šiandien labai liūdna, gelia širdį... verysad.gif verysad.gif
Gerai, kad vyras pateikė staigmeną - padovanojo labai gražią gėlę. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(širdulė @ 2007 05 06, 19:52)
Šiandien labai liūdna, gelia širdį... verysad.gif  verysad.gif
Gerai, kad vyras pateikė staigmeną - padovanojo labai gražią gėlę. rolleyes.gif

kazkaip vakar vis sukosi mintys apie tai, ka si diena reiskia angeleliu mamos ir tiems vaikuciams, kurie gyvena vaiku namuose, nezinau kaip turite jaustis mamos.... verysad.gif
Atsakyti
Mamtyt, mums visoms ši diena sukelia liūdesį... Ir nieko nepakeisi. Deja... verysad.gif
Atsakyti
Priimk kuo nuosirdziausia uzuojauta.Baisiau negali buti kai netenkame savo mylimu zmoniu juk toks liudesys ,kad niekas negali nuraminti.Laikykis o jei ir vyra turi tai abu palaikykite vienas kita,tik judu vienas kitam parama tegalite buti tikekite gal atsiras dar vienas seimos narys kada nors jis ar ji nepakeis mirusios dukreles bet vis dziaugsmas bus.Kalbekites vienas kita turit ,saugokite ,bendraukite.Mes tai likome irgi dviese su dukryte kovo menesi palaidojome savo teveli tai dabar irgi dideli skausma isgyvename.Mano dukryte mazyte tik liepa sukaks dveji metukai tai as viena isgyvenu ta skausma,vienatve,ir nebeliko man kam pasiguosti,prisiglausti,isipasakoti.Laikykites juk nieko baisiau negali buti kaip netektis mylimo artimo zmogaus,mums belieka tik asaros ir tas kapelis o daugiau nieko.Juk viska atiduotume jei ka galetume pakeisti o pakeisti nieko negalime verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Dėkui už paguodos žodžius. rolleyes.gif
Jums taip pat linkiu didelės stiprybės. console.gif
Iš tikrųjų mums liko tik kapelis, kurį galime tik aplankyti. Kaip bebūtų gaila, nieko jau nebegalima pakeisti, o taip norėtųsi... angel.gif
Atsakyti
Žinau,kad jokie žodžiai nepadės ir nesugražins to,kas buvo taip gera,įprasta ir nepakartojama... wub.gif Užuojautą skiriu ir stiprybės linkiu....
user posted image
Atsakyti
jetau kaipo ziuaru,stiprybes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sandra2 @ 2007 06 25, 15:11)
jetau kaipo ziuaru,stiprybes  ax.gif


Labai aciu uz palaikyma. Stiprybes tikrai prireiks. Pradedam planuoti kita leliuka, bet labai labai baisu...Tuo labiau, kad nera aiskiu priezasciu, kodel taip atsitiko, visa nestuma viskas buvo gerai, o baigesi labai labai liudnai...
Atsakyti