Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamos

QUOTE(astyl @ 2007 04 15, 14:36)
Manau, kad greitai jau pradesim planuoti kita maziuka, bet as labai labai bijau, kad ir kitas kartas nesibaigtu taip nelaimingai....



Turbūt ta baimė po netekties bus pas visas mamas kurios ryšis susilaukti dar kito vaikelio. Bet gi reikia kažkaip įveikti tą baimę g.gif Tegul noras turėti mylimą, sveiką dukrytę ar sūnelį2.gif nugalės visas blogas mintis. Čia aš ir save taip drąsinu, nes tarėmės su vyru kad vasarą bandysim planuoti vaikelį...vasara tai jau ant nosies...o baisu gi...
Bet gi vykim šalin juodas niūrias mintis, ir svajokim, tikėkim, kad ir nedrąsiai. Mums visoms pavyks nestuke.gif
Atsakyti
labai sunku net skaityti.Labai noriu paguosti jus, jei priimsit tą užuojautą. Seniai žvilgčioju į pavadinimą temos, bet vis nedrįsdavau net skaityti.Stiprybės jums mamytės. Jūsų Angelėliai su jumis, tik jūs negalit jų priglausti.

Turiu draugę, kuri pagimdė negyvą mergaitę. Išgyvenom tą skausmą tada baisiai. Dabar turi jau paaugusį sūnelį ir dar vieną planuoja.

Linkiu ir jums, kad truputį nors atlėgtų skausmas. Kitas vaikelis apgydys šiek tiek. Šiandien tikriausiai tai dar skamba žiauriai. Stiprybės jums ir sekančių mažylių.
Atsakyti
Jum faina,jūs galit planuot,tikėtis ir laukt.....baltai pavydžiu.....nors mes irgi planuojam:)galvojam kad reiktų pasiimt sesytę....nes ir gera vaikui padarytume ir dėl savęs.....o jūs visos tikiu tikrai sulauksit.....ir turėsit kas saugo.juk Dievas uždaręs duris,atidaro langą......laikykitės...
Atsakyti
QUOTE(meskule @ 2007 04 16, 10:22)
Jum faina,jūs galit planuot,tikėtis ir laukt.....baltai pavydžiu.....nors mes irgi planuojam:)galvojam kad reiktų pasiimt sesytę....nes  ir gera vaikui padarytume ir dėl savęs.....o jūs visos tikiu tikrai sulauksit.....ir turėsit kas saugo.juk Dievas uždaręs duris,atidaro langą......laikykitės...

negi toks isbandymas yra faina???
jau abejoju ar yra 'baltas' pavydas... Kai vaiksciojau su pilvu, nenorejau niekam jo rodyti. Zmones spokso akis isverte, o man buvo nesmagu, nes nezinau, kokios mintys pas kiekviena galvoje. Juk daugybe moteru, kurios negali susilaukti vaiku, ir 'baltai' pavydi. Galima pagalvoti, kad vis naujai atsirandancios nestuke.gif atima is kitu laime doh.gif Duoda laime pasauliui, o ne atima.
Kliuvo mano pilvukas daugeliui, neleido mano laime ramiai gyventi 'baltai' pavydintiems schmoll.gif Na dabar gali dziaugtis, nes savo kudiki palaidojau, kaip ir daugelis is musu siame skyrelyje verysad.gif Ir toliau 'baltai' pavydeti, nes mes vis dar galime ateityje tureti vaiku.

Sorry, kad as sitaip, bet labai skauda sirdi del pavydo, kuris zudo viska aplinkui...
Atsakyti
be reikalo tu,ispane taip piktai....neatimu laimės nei iš nieko...pavydžiu,nes galit planuot,galit susilaukt,o man 24 metų pašalino gimdą....ir tokios galimybės nebeturiu.o tu turi............................................................
Atsakyti
QUOTE(meskule @ 2007 04 16, 13:55)
be reikalo tu,ispane taip piktai....neatimu laimės nei iš nieko...pavydžiu,nes galit planuot,galit susilaukt,o man 24 metų pašalino gimdą....ir tokios galimybės nebeturiu.o tu turi............................................................

be galo gaila, kad tau taip atsitiko. Visos moterys turetu tureti galimybe susilaukti vaikuciu, taip neteisinga, zinau tai ir as, ir tu.
Bet pavydeti kitiems negalima. Negi bus geriau, jei aplinkui visi zmones bus nelaimingi. As palaidojau savo suneli pries kelias savaites, bet galiu ramiai ziureti i mazus vaikucius ir i laimingus tevelius. Man atvirksciai skaudu, kai aplinkui vyksta nelaimes ir kazkam skauda. Skauda meskule ir del taves verysad.gif
Tik nepavydek kitiems laimes, nes ir pati niekada nebusi laiminga.
Atsakyti
QUOTE(meskule @ 2007 04 16, 11:55)
be reikalo tu,ispane taip piktai....neatimu laimės nei iš nieko...pavydžiu,nes galit planuot,galit susilaukt,o man 24 metų pašalino gimdą....ir tokios galimybės nebeturiu.o tu turi............................................................

Bet tu jau turi Lauruti, o mes neturim nieko...Ir dar neaisku ar kada turesim...
Atsakyti
tai aišku,kad turėsi.net nedasileisk sau tokių minčių......
Ispane,nelabai suprantu,kodėl tu galvoji,kad aš nenoriu,kad kiti būtų laimingi.nepykstu aš ant viso pasaulio,kaip kad tu įsivaizduoji...ir tas pavydas.....gal ne taip išsireiškiau.....nevarstau kiekvienos nėščiosios žvilgsniais ir nesiunčiu joms nieko...neprigalvok.tik paprasčiausiai gaila,kad niekada negalėsiu patirt to jausmo pilvuke,tu plazdenimų....o kad užaugint vaikutį,esu pasiryžusi įsivaikint...ir jum to niekas nedraudžia....ir nereik nekęst žmonių turinčių vaikus.nu ne mes kalti,kad jum taip nutiko.ir paprasčiausiai gaila.ir astyl gaila,kurią pažystu jau 17 metų ir visų kt.....ir močiutės savo gailiu,nes ji laidojo mano mamą....baisu laidot savo vaikus,nesvarbu kiek jiems metų...........laikykitės,tik tiek tegaliu pasakyt.
Atsakyti
QUOTE(meskule @ 2007 04 16, 14:56)
tai aišku,kad turėsi.net nedasileisk sau tokių minčių......
Ispane,nelabai suprantu,kodėl tu galvoji,kad aš nenoriu,kad kiti būtų laimingi.nepykstu aš ant viso pasaulio,kaip kad tu įsivaizduoji...ir tas pavydas.....gal ne taip išsireiškiau.....nevarstau kiekvienos nėščiosios žvilgsniais ir nesiunčiu joms nieko...neprigalvok.tik paprasčiausiai gaila,kad niekada negalėsiu patirt to jausmo pilvuke,tu plazdenimų....o kad užaugint vaikutį,esu pasiryžusi įsivaikint...ir jum to niekas nedraudžia....ir nereik nekęst žmonių turinčių vaikus.nu ne mes kalti,kad jum taip nutiko.ir paprasčiausiai gaila.ir astyl gaila,kurią pažystu jau 17 metų ir visų kt.....ir močiutės savo gailiu,nes ji laidojo mano mamą....baisu laidot savo vaikus,nesvarbu kiek jiems metų...........laikykitės,tik tiek tegaliu pasakyt.

nesusikalbame ir tiek.
Rasiau ne apie tave (taves juk nepazistu), netaikiau to asmeniskai.
Atsakyti
labas, labai labai tave uzjauciu ir suprantu.
jei skaitei mano istorija, tai esu ka tik palaidojusi savo pirmagymi suneli.
tu nesikankink labai, liudek, prisimink, bet negalvok, kad tai viskas ka tau sis gyvenimas suteike. juk zinai, kad gali tureti kita vaikeli, o apie prarastaji pagalvok su meile ir leisk jam buti ten kur jis yra.
parasyk kaip tu laikaisi, kaip gyveni.
iki
Atsakyti
QUOTE(zydra30 @ 2007 04 16, 16:32)
labas, labai labai tave uzjauciu ir suprantu.
jei skaitei mano istorija, tai esu ka tik palaidojusi savo pirmagymi suneli.
tu nesikankink labai, liudek, prisimink, bet negalvok, kad tai viskas ka tau sis gyvenimas suteike. juk zinai, kad gali tureti kita vaikeli, o apie prarastaji pagalvok su meile ir leisk jam buti ten kur jis yra.
parasyk kaip tu laikaisi, kaip gyveni.
iki

Aciu zydra30 uz supratima ir palaikyma. Suprantu, kad tau dabar ypac sunku, nes praejo dar tiek nedaug laiko...Uzjauciu tave ir taip pat linkiu, kad sekantis kartas butu laimingas. Zinau, kad mes niekad nepamirsim savo angeliuku, bet ju broliukai ar sesutes gali suteikti siam gyvenimui prasme.
O siaip tai dabar man jau siek tiek lengviau, nes kaip sakoma laikas gydo zaizdas, bet skausmas aisku liks su mumis visa gyvenima...
Atsakyti
Sveikos!
niekaip neatsigaunu... Viena mintis keičia kitą...
Šiandien palaidojau savo dėdę. Jo šermenys buvo toje pačioje salėje, kur ir mūsų... Negalėjau sulaikyti ašarų... Vėl iš naujo grįžo mintys...
Vis savęs klausiu, ar kada palengvės... Dažnai aplanko mano Angelėlis mane sapne. Taip norėčiau jos paklausti, kaip jai ten ... Bet, deja...
Ačiū už šiltus paguodos žodžius... cray.gif frusty.gif
Atsakyti