Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamos

Neturiu ka pasakyt...baisu...
Negi mirus tokio amziaus vaikui daktarai nerado jokio paaiskinimo - kaip toks leliukas be jokios priezasties per pietu miegeli gali iseit?...juk tai ne kudikis iki 3 men., kuriuos kartais aplanko staigi mirtis...gal buvo kokia ida, kita problema...negi mes visos taip arti tokio siaubo?...

Stiprybes tau heart.gif
Atsakyti
Labai skaudu kai taip nutinka. Stiprybes tau!
Atsakyti
skaudu buvo skaityti, o tuo labiau ka ir pasakyti, noriu tik palinketi stiprybes, kantrybes ir neprarasti vilties ir tikejimo, kad viskas bus gerai, juk visa gyvenima negali buti tik skaudzios nesekmes...dideles laimes ir sveikatos tau ir tavo mazajai dukrytei
Atsakyti
Kolete, skaudu skaityti tai, kas atsitiko tavo šeimoje. Pirmiausia tau užuojauta, o dabar sveikinu su nauja gyvybe t.y. Lukrecija, kuri tau pakeitė išėjusią į aną pasaulį. Stiprybės TAU.
Atsakyti
Dėkui brangiosios už užuojauta ir supratingus žodžius,deja mažajai Kornelijai nebuvo jokios ydos,nebuvo jokio apsigimimo,patanatomai darydami skrodimą nerado nieko tik paraudusia gerklytę,organai visi buvo sveiki...Tad ir aš neturiu atsakymo į šį klausimą...
Atsakyti
Miela Kolete, laikykis.
Zinai, kadangi mano dukryte dar nera didele, tai as noriu tikrai atsargiai ir kiek galima taktiskiau paklausti: tai vis delto, kokia mirties priezasti nurode liudijime? O gal traktavo kaip uzspringima? Uzdusima? Neduok Dieve...
Atsakyti
QUOTE (nerile @ 2004 10 04, 13:35)
Miela Kolete, laikykis.
Zinai, kadangi mano dukryte dar nera didele, tai as noriu tikrai atsargiai ir kiek galima taktiskiau paklausti: tai vis delto, kokia mirties priezasti nurode liudijime? O gal traktavo kaip uzspringima? Uzdusima? Neduok Dieve...

Sunku apie tai kalbėti tačiau tenka sugryžti į praeitį, mirties liudijime toks yrašas, cituoju ;mirties priežastis viršutinių kvėpavimo takų kataras.Žmogiška kalba sakant peršalimas...Vėliau kai aš panikavau paaiškino, tiksliau atsiuntė raštą, kad tai staigi kūdikių mirtis,tuomet klausimas iki kokio laiko mažylis būna kūdikis?Kiek mano med sesers išsilavinimas leidžia atminti tai kudikystė trunkaiki metų, bet ne iki dviejų metukų...
Atsakyti
Miela Kolete, noriu dar kartą įsiterpti į jūsų praeities skausmą. Aš taip pat buvau susidūrusi savo šeimoje su netektimi. Mirties liudijime, gydytojai mirties priežastį nurodo pačią galutinę ligonio ligos priežastį. Pvz. mano vyras mirė, kai galutinai prisidėjo plaučių uždegimas, o į ligoninę atvežiau su staigiu kasos uždegimu (mirė po 3 dienų).Mirties liudijime konstatavo plaučių pabrinkimą. Aš dariau skrodimą, tačiau ir po skrodimo neparašė, kad kartu ėjo trombas, kuris užtrombavo pagrindinę plaučių veną. Žodžiu, per tas 3 dienas daug ligų susidėjo į vieną krūvą. Galutinai susidariau tokią nuomonę, kad gydytojai parašo paskutinę mirtį nulemiančią priežastį.
Atsakyti
Mieloji Kolete,
skaitau ir verkiu...sirdis plysta galvojant,kad bet kuria minute galiu prarasti savo zmogeliuka...kodel tai atsitinka tai taip daznai?Liutauriukui tuoj bus 2 metukai... dabar esu paskaitose,bet nezinau ar sulauksiu paskaitu galo,nes noriu lekt namo,paziuret ar jam viskas gerai...jis su aukle,ji gera,bet...atrod tik apvalia para budama salia as pati,galeciau apsaugot ji nuo bet kokiu nelaimiu...bet juk tai netiesa...ar tai buna skirta likimo?
Atsakyti
Skaitau ir verkiu, negi toks baisus gyvenimas, kad atima is musu pati didziausia turta, koki mes tik galime tureti? Ir kodel tai nutinka taip daznai? Neturiu zodziu, o norisi pasakyti tiek daug....
Laikykis, stiprybes tau
Atsakyti
QUOTE (wilmita @ 2004 10 07, 10:30)
...ar tai buna skirta likimo?

ziauru, bet taip... tai likimas. o kaip kitaip paaiskint tokias beprasmiskas netektis? Sako kiekvienam zmogui duota tiek, kiek jis gali panesti... Saugok tu nesaugojes, vat asocialiu seimu vaikai ir serga be perstojo, ir prie upes vieni zaidzia, ir i kelia isbega- nieko (neduok Dieve), o cia... likimas
Atsakyti
Nuosirdi uzuojauta sirdelei Koletei heart.gif heart.gif heart.gif
Atsakyti