Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamos

Didele uzuojauta visoms, netekusioms vaikuciu, linkiu stiprybes verysad.gif
Atsakyti
Labai uzjauciu, laikykis, su laiku zaizdos apgis, linkiu stiprybes verysad.gif
Atsakyti
Labai Jums visoms ačiū už palaikymą.
Kria, stiprybės ir tau. Tikiu, kad antrą kartą viskas bus gerai ir iš visos širdies linkiu sėkmės.
Atsakyti
Sveikatos, užuojauta ir linkiu surasti stiprybės unsure.gif
Atsakyti
Užuojauta 4u.gif

Linkiu stiprybės atrasti jėgų ir toliau gyventi... Tikiu, kad dabar jus saugo jūsų angelėlis ax.gif
Atsakyti
Užjaučiu. Sunku ką ir bepasakyt, trūksta žodžių, tiesiog dar vienas angeliukas mūsų forume.
Patikėk, tu ne viena tokia, mūsų daug.
Būk stipri, Mantukas tau pasiūs patį nuostabiausią angeliuką, sau broliuką, iš Dangaus. Stiprybės, laikykitės. unsure.gif
Atsakyti
Stiprybės tau, astyl... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rugiaveide: 25 kovo 2007 - 15:18
Dieve kaip sunku..laikas gydo, tik neaisku kiek daug jo turi praeit. manau, kad visas likes mamos gyvenimas vistiek pasvestas mintims apie angeliuka..stiprybes
Atsakyti
QUOTE(monikagreimiene @ 2007 03 12, 19:16)
daug laikmo jau praejo, bet mamos sirdziai tai ne motais..labai skaudu
verysad.gif

manau mamos sirdya randas liks amzinai verysad.gif
Atsakyti

astyl tikriausiai nėra žodžių, kurie paguostų mamą tokioj nelaimėj........
pati netekau savo pirmagimio vos prieš tris mėnesius.....
niekas neguodė ir nieko daugiau nesinorėjo tuomet.....
mane labai saugojo mano brangus žmogus ir manau, kad tik dėl jo šiandien esu ramesnė, nors ašarėlės vis byra ir byra ..........
laikykis ir būk stipri
liūdžiu kartu dėl tavo mažylio........... verysad.gif
Atsakyti
sveikute,tikiuosi,pažinsi mane,džiaugiuos kad čia sukūrei tėmelę ir galėsi pasibendraut....labai tave užjaučiu....patikėk,kai gavau tada tavo žinute mane ištiko šokas...nes kai vis rašinėdavomės kaip tu laikais jau labai laukiau tavo mažučio......galvojau,kad Laurutis turės draugą.....bet tu stipri,Drauge.......ir tikiu,kad jums viskas dar susiklostys palankiai.....prisimeni juk asakiau....dabar turit angeliuką,kuris saugos jus ir kitus jūsų vaikučius......o jų dar tikiu turėsit ne vieną......laikykis ir visada žinai,kad gali kreiptis jei reikia.....
Papildyta:
Nelauk ir ašarų neliek prie mano kapo;
Ten nėr manęs.
Ten miego takas.
Dabar- aš gaiviai pučiantis pietys.
Aš- deimantinis sniego spindesys.
Aš- saulė glostanti javus.
Aš- aksominis rudenio lietus.
Aš tavo ryto žvilgsny neramiam esu,
Kai paukščiai, tyliai sklendžiantys ratu,
Sparnus į dangų tiesia.
Aš- žvaigždėmis tau giedrią naktį šviesiu.
Prie mano kapo neraudok balsu;
Manęs ten nėr.
Aš čia esu."


seniai norėjau tau šiuos žodžius parašyt.....
Atsakyti
QUOTE(meskule @ 2007 03 28, 06:56)
sveikute,tikiuosi,pažinsi mane,džiaugiuos kad čia sukūrei tėmelę ir galėsi pasibendraut....labai tave užjaučiu....patikėk,kai gavau tada tavo žinute mane ištiko šokas...nes kai vis rašinėdavomės kaip tu laikais jau labai laukiau tavo mažučio......galvojau,kad Laurutis turės draugą.....bet tu stipri,Drauge.......ir tikiu,kad jums viskas dar susiklostys palankiai.....prisimeni juk asakiau....dabar turit angeliuką,kuris saugos jus ir kitus jūsų vaikučius......o jų dar tikiu turėsit ne vieną......laikykis ir visada žinai,kad gali kreiptis jei reikia.....
Papildyta:
Nelauk ir ašarų neliek prie mano kapo;
Ten nėr manęs.
Ten miego takas.
Dabar- aš gaiviai pučiantis pietys.
Aš- deimantinis sniego spindesys.
Aš- saulė glostanti javus.
Aš- aksominis rudenio lietus.
Aš tavo ryto žvilgsny neramiam esu,
Kai paukščiai, tyliai sklendžiantys ratu,
Sparnus į dangų tiesia.
Aš- žvaigždėmis tau giedrią naktį šviesiu.
Prie mano kapo neraudok balsu;
Manęs ten nėr.
Aš čia esu."
seniai norėjau tau šiuos žodžius parašyt.....

Labas, drauge. Tikrai, tave pazinau. Aciu uz palaikyma. Jau greitai bus puse metu, kai palaidojom Mantuka, bet man vis dar ziauriai sunku. Taip pat aciu visoms uz palaikyma ir supratima. Manau, kad greitai jau pradesim planuoti kita maziuka, bet as labai labai bijau, kad ir kitas kartas nesibaigtu taip nelaimingai....
Atsakyti