Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamos

kodel gyvenimas tokiam mazam vaikui skyre tiek daug skausmo????????????????
gal laiku auksciau esantis apsiziurejo, kad tokiai mazulei per didele nasta uzkrove... tikiuosi, kad ten kur ji dabar yra jai bus tik geriau, nes blogiau tokiam vaikui jau vargiai kas begaletu buti.
Atsakyti
tikrai labai nuosirdi uzuojauta,pazinojusiems mazyle.plysta sirdis girdint apie mazo zmogeliuko isejima is sio,tikrai nuostabaus pasaulio.
Atsakyti
QUOTE(Viltis_ @ 2005 06 05, 20:27)
Ketvirtadieni 21,15 val. per LTV ziurekite "Prasau zodzio".Dalyvaus mano vyras ir as.Norime padeti isjudinti medikus,kad judetu i prieki ir stengtusi isgyti nepagydomas ligas-tokias kaip smegenu kamieno auglys (nepiktybinis, bet prie visu pagrindiniu centru).

Aš paprastas žmogelis ka galiu sumokėti jei aš viena su dvynukais g.gif
Papildyta:
Parašau trumpai negaliu skaityti nei vieno straipsnio nes aš verkiu ir man skaudu dėl jūsų ir jūsų nelaimės ka galiu palinklėti stikprybės .Nes man jos tikrai nepakaktu kita prasme
Atsakyti
Laikykites...

Kokia gyvenime neteisybe, kad tevai turi atsisveikinti su savo vaikais...Kodel?
Atsakyti
Stibrybes jums visoms.
Atsakyti
Mamytės,brangiosios.Skaitau ir širdis plyšta.Laikykitės, jūs turit išlikt stiprios!Pati tik vakar sužinojau apie savo 3 mėn dukrytės ligą širdutėje, tačiau tikiuosi, kad viskas bus gerai.Kodėl Dievas atsiunčia mažųjų angeliukų mirtis?Kodėl atsiunčia visokias ligas?Tai taip neteisinga...
Atsakyti
QUOTE(Indula @ 2006 07 05, 10:39)
Mamytės,brangiosios.Skaitau ir širdis plyšta.Laikykitės, jūs turit išlikt stiprios!Pati tik vakar sužinojau apie savo 3 mėn dukrytės  ligą širdutėje, tačiau tikiuosi, kad viskas bus gerai.Kodėl Dievas atsiunčia mažųjų angeliukų mirtis?Kodėl atsiunčia visokias ligas?Tai taip neteisinga...

is visos sirdies linkiu kad viskas jum gerai butu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
o y jusu klausimus turbut net neina atsakyti, arba nebent as nesugebu, gal dar reike laiko verysad.gif o kai pagalvoju teisybes tikrai nera verysad.gif
Atsakyti
Zirzile, norėjau tavęs paklausti. Jei gerai supratau, tai kai laukeisi lankeisi pas gydytoją Krik... nelabai noriu rašyti visą pavardę. Tikiuosi nesupyksi už klausimą. Dabar net nabažinau ką man daryti. Nes to mielo žmogučio kurio davei numeriuką, telefonu niekas neatsako, o jei tu lankeisi pas Kr... tai tikrai nenoriu eiti pas ją. Dar kartelį daug daug stiprybės, ir tikėk, kad tavo mažoji angeliukė saugo visą Jūsų šeimą
Atsakyti
dieve, kaip aš tave užjaučiu. aš prieš dvi savaites palaidojau savo Laurynuką. Jis mirė 32 savaite manyje. mano antras sūnelis nuėjo pas angeliukus. Visa paguoda - triju su puse Martynukas neleidžia verkti...
Atsakyti
QUOTE(karosiukas @ 2006 12 22, 14:14)
dieve, kaip aš tave užjaučiu. aš prieš dvi savaites palaidojau savo Laurynuką. Jis mirė 32 savaite manyje. mano antras sūnelis nuėjo pas angeliukus. Visa paguoda - triju su puse Martynukas neleidžia verkti...

Labai užjaučiu. Baisiausia kai mamai miršta jos vaikas. Turi dar vien vaikelį, tad stiprybės
Atsakyti
Sveikos mamytes, rasau Jums pirma karta, nors skaitau nuolat. Nezinau i ka kreiptis su kuo kalbeti, zinau Jus mane suprasit. Skaitau Jusu istorijas ir skruostais rieda asaros. Nors pati auginu dvi mergytes, vienai 5 metukai kitai dar tik 2 menesiai, ir pas mus viskas lyg ir gerai, bet negaliu pasakyti kad nedomina si tema. Uzjauciu visas be galo… Ir rasau Jums gal ir paguodos ieskodama. Visa niestuma bendravau su drauge kuri taip pat laukesi, laukesi pirmo vaikelio. Abi buvom laimingos ir vis laukem, taremes ka pirkt, svajojom apie pasivaiksciojimus kartu, apie musu angeliukus. Man gime antra dukrele, drauge mane lanke ir vis sake negaliu sulaukti savojo. Speliojom kas gi gims. As auginau saviske ir vis laukiau tos zinutes, tu keliu zodziu, kad jie sveiki, kad jau gime ir kad jau galiu aplankyti. Paruosiau dovanele, bet… ji taip ir liko guleti mano spintoje. Gavau zinia kad mergyte mire, mire dar pilvelyje. Krito viskas is ranku, glaudziau savo dukreles ir vis verkiau, verkiau. Bandziau galvoti kas gi nutiko bet ar pakeisi ka. Virkstele apsisuko o mazyle uzduso ko gero, nors dar aiskinamasi kas nutiko bet kolkas manoma taip. O Ji jau gimti turejo. Turejo aukti kartu su manaja o nepalikti savo mamytes tokiu ziauriu budu. Aplankiau drauge, bandziau neparodyti asaru nors sirdis sruvo krauju, atrode tik apkabinciau ir verkciau verkciau. Viskas nutiko pries dvi dienas, tikiu kad laikas uzgydys zaizda, bet randas Jai liks visam gyvenimui. Tikiu ir tuo kad Ji bus laiminga, kad kita karta glaus vaikeli prie sirdies. Bet kaip Ja paguost kai pati vos laikausi. Mano mazoji lyg jaustu ir verkia per miegeli ir pienelio apmazejo. Visi sako ziurek save, savo maziuke nes jau nieko nebepakeisi o as stengiuosi bet…
Bet tas skausmas ir drauges veidas ta netekties diena man isliks visam gyvenimui ir ko gero dar labiau prisirisiu prie Jos. Uz ka Jai taip, uz ka Jums visoms taip…Nesuprantu. Kaip Jai padeti ka besakyti. Bijau net eiti, atrodo as turiu o Ji ne, suprantu kaip Jai skaudu, bijau net pasakoti apie saviske. Kad galeciau pasukti laika atgal ir kazka pakeisti. Bet deja. Tikiuosi ir ta dovanele spintoje ilgai negules ir galesiu ja Jai atiduoti, juk ji Jos vaikeliui buvo skirta…Jos angeleliui, jos issvajotai dukrelei…Kuri dabar danguje, ir pasistengs kad mamyte butu laiminga.
Atsakyti
labai gaila sad.gif
Atsakyti